FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Alves je oduvijek bio poznat kao prgav karakter, ali nevjerujem baš u navode iz članka. Uostalom najbolji je na svijetu na toj poziciji te odlično radi svoj posao. Ovo neigranje nekih utakmica je uobičajeno, trener stalno rotira. Bez obzira na to Alves je odmah iza Messija po broju odigranih utakmica ako se ne varam. Navodi o odlasku Pique-a u članku gore mi tek nemaju smisla. Pique je mlađi od Thiaga Silve, a opet več sada na njegovoj razini. Ako se stvarno misli prodati Pique, kako bi došao Silva onda će to biti ogromna greška kluba.

16 godina
offline
Re: FC Barcelona

sto se tice transfera mislim da se moraju pojacati na livom beku, to su izgleda rijesili sa albom. adriano mislim da ne bi trebao otic. covik moze igrat i livo i desno i solidan je. u napadu ako bilo tko doce vjerojatno ce villa letit. alves ako ode to ce biti minus, lik igra super, a ako vec ide ca onda ga triba utopit za dobru lovu. također montoya moze to odigrat solidno. centralnih branica po meni ne triba, tu su fontan, muniesa, batra, je da su mladi, ali zato treba dozirat pomalo i ne bacat ih u vatru protiv ekipa tipa real ili chelsea. to kad dođe granada ili sporting stavis omladince i vidis kako disu.

 

od trenutnog kadra po meni keita i afellay bi tribali ic ca, cuence i tello pomalo im davat minutazu u utakmicama koje nisu extra bitne

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 17:12 (Obi Wan).
14 godina
offline
FC Barcelona
da, imamo 3 mlada stopera koji su veliki talenti. Fontas je već i zaigrao nekoliko puta prije ove ozljede i pokazao da će biti dobar igrač,dosta me podsjeća na Piquea. Muniesa je isto odličan igrač,također već odigrao nekoliko utakmica za prvu momčad. Bartra je dobar iz razloga što može odigrati i stopera i beka,mada je dosad najmanje pokazao od ove trojice.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

treba dovest ajaxov trojac vertonghen-eriksen-wiel {#}

 

zasto affelay ca?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vidit cemo sta ce bit s Affelayom, a Tello ili Cuenca idu na posudbu valjda.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

treba dovest ajaxov trojac vertonghen-eriksen-wiel {#}

 

zasto affelay ca?

Nije igrao veči dio sezone njegov pravi kapacitet još uvijek je nepoznat. K tome godine idu, a Barca je našla odlične igrače u svojoj školi(Tello, Cuenca). Treba ga prodati ako dođe dobra ponuda jednostavno u ovom trenutku nema mjesta za toliko krilnih igrača.

15 godina
offline
FC Barcelona

Inter se zanima ta Affelaya, dok se barcelona zanima za Coutinha koji je inače interov igrač na posudbi u Espanyolu. Nešto se priča da bi se možda mogla desiti ta zamjena, ako ne za njega onda možda za Adriana jer i njega žele dovesti. Ali to su sve nagađanja i špekulacije.{#}

14 godina
offline
FC Barcelona
Pique i Alexis nisu spremni za sutrašnju utakmicu protiv Malage.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona
Barcelona are working on the transfer of Athletic forward Fernando Llorente (27). Arsenal's Van Persie (28) is the alternative. [sport]

poceli ljetni tracevi :)
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Pique i Alexis nisu spremni za sutrašnju utakmicu protiv Malage.

Neće sutra igrati ni Valdez. Pep je najavio da će sve utakmice do kraja branit Pinto, da uđe u formu za Kup kralja. 

14 godina
offline
FC Barcelona
na danasnji dan, prije tocno 3 godine, Barça je pobijedila Real u Madridu...
Real - Barça 2:6 :)
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Eh, kakva je to tekma bila. Mnostvo golova, jedan od boljih El Classica, po meni.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
na danasnji dan, prije tocno 3 godine, Barça je pobijedila Real u Madridu...
Real - Barça 2:6 :)

kako napravis to stilizirano slovo c

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

kako napravis to stilizirano slovo c

stisnes na tipkovnici tipku s nekom smrkljom (lijevo od 1, iznad TAB) i onda opalis C ;)

BARÇA!

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
Logigamer kaže...

kako napravis to stilizirano slovo c

stisnes na tipkovnici tipku s nekom smrkljom (lijevo od 1, iznad TAB) i onda opalis C ;)

BARÇA!

Barça!

http://www.barcabalkan.com/news/read/3198/Barca-ce-za-pojacanja-na-raspolaganju-imati-100-miliona-eura

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
A jucer se govorilo o 20 milijuna xD mislim da je pola od ovih 100 dovoljno, ali ovisi koliko ce traziti za Silvu i nekog napadaca... od mladjih igraca treba ostati Thiago, a dvoumim se izmedju Tella i Cuence, oba imaju prednosti i mane. Ali Thiago je bolji od obojice IMO.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
13 godina
offline
FC Barcelona
14 godina
offline
FC Barcelona

Posljednja domaća utakmica u kojoj će Pep voditi momčad biti će ujedno i gradski derbi sa Espanyolom.a "El Mundo Deportivo" piše da će te večeri na Camp Nou biti napravljen poseban mozaik za najuspješnijeg trenera u povijesti kluba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 15:52 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

prodati: Fontas, Affelay, Adriano..

 

posudba: Tello ili Cuenca..jedan će morati napustiti klub barem privremeno..Teško je odlučiti koji od njih dvojice, Tello je učinkovitiji što se gola tiče, a Cuenca je više timski igrač. Možda nam u ovom trenutku treba malo više Tellova prodornost.

 

kupiti: Alba ili Bale, a ne bi bio loš i Alaba iz Bayerna, Llorente ili Van Persie, a ako nebude ništa od toga onda Torres..

 

Navodi o prodaji Alvesa, Piquea, ili Thiga su po meni samo ljetni tračevi. Ako uistinu ruski Anži nudi nemoralnu ponudu za Alvesa trebalo bi razmisliti. No ipak teško je pokrit tu poziciju odnosno nači takvog igrača.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Đapa club kaže...

prodati: Fontas, Affelay, Adriano..

 

posudba: Tello ili Cuenca..jedan će morati napustiti klub barem privremeno..Teško je odlučiti koji od njih dvojice, Tello je učinkovitiji što se gola tiče, a Cuenca je više timski igrač. Možda nam u ovom trenutku treba malo više Tellova prodornost.

 

kupiti: Alba ili Bale, a ne bi bio loš i Alaba iz Bayerna, Llorente ili Van Persie, a ako nebude ništa od toga onda Torres..

 

Navodi o prodaji Alvesa, Piquea, ili Thiga su po meni samo ljetni tračevi. Ako uistinu ruski Anži nudi nemoralnu ponudu za Alvesa trebalo bi razmisliti. No ipak teško je pokrit tu poziciju odnosno nači takvog igrača.

zašto prodaja Fontasa? treba jedan mladi stoper ostati,pokazao je da je talentiran prije te teške ozljede.

Ja bi više volio da Tello ode na posudbu nego Cuenca. Tello je neiskusniji,a Cuenca je i kompletniji igrač od njega i vjerujem da je već dovoljno zreo za prvu ekipu. A baš danas nešto čitam da je Arsenal zainteresiran za Cuencu, vidjet ćemo što će na kraju biti od toga. A možda bi i najbolje rješenje bilo da se Tello još godinu-dvije vrati u B momčad.

Što se tiče kupovine,volio bi da dođe Alba i možda neki napadač,ali da nije Llorente. Barci treba igrač koji se kreće u 16m,koji protrčava,igrač prostora. To Llorente sigurno nije. Vidjeli smo u slučaju Ibre da to jednostavno nije funkcioniralo kako treba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 16:23 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dakle @anti zelis Jelavica kao i ja xD.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

ima li di ikakva potvrda za neymara da ide u barcu

 

cita sam nesto da su ga navodno vec zakaparili i dolazi tek za 2 godine

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
FC Barcelona

Iskreno, ja bih radije da Cuenca otiđe na zamjenu, a ostavio bih Tella. Po meni je Tello kompletniji igrač od Cuence jer ima taj brzi prodor po strani i općenito je brži od Cuence. Cuenca ne može probit taj bok nikako, ali ima s druge strane dosta asistencija. No, ipak bih radije da Tello ostane jer ima tu snagu i eksplozivnost, a iskustva će skupiti. Vidjet ćemo.

 

Što se tiče ovih drugih prodaja ili čega već, mislim da se Alvesa ili Pique ne smije nikako prodavati jer su to igrači koji su na svojim pozicijama možda i najbolji na svijetu. A kupnja, pa volio bih vidjeti Aguera, dobar bi potez bio i Llorente jer su ti igrači dobre špice, no ipak mislim da bi se Messi bolje razumio s Aguerom jer su Argentinci. Naravno, rado bih i da dovedu Albu, ali i Thiaga Silvu.

Općenito mislim da će biti dvije tri kupnje, ali nadam se pametne, dakle nekog beka i klasičnu špicu. Drugo ne treba.

14 godina
offline
FC Barcelona

Neznam.meni Tello kao da je bio nekakav "hit" u prvih nekoliko utakmica,kasnije su ga svi na neki način pročitali jer uvijek ima gotovo iste finte sa loptom,protiv Reala ga je Arbeloa spremio u džep. Cuenca možda i nije toliko eksplozivan i prodoran,ali ima pas,bolji pregled terena,a nije ni loš golgeter.

 

@ Obi Wan - bile su neke priče da je već uplaćen neki novac za Neymara tako da ga ostali klubovi nemogu oteti,ali to još ništa nije sigurno i nezna se jeli istina uopće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 17:59 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...

Što se tiče ovih drugih prodaja ili čega već, mislim da se Alvesa ili Pique ne smije nikako prodavati jer su to igrači koji su na svojim pozicijama možda i najbolji na svijetu. A kupnja, pa volio bih vidjeti Aguera, dobar bi potez bio i Llorente jer su ti igrači dobre špice, no ipak mislim da bi se Messi bolje razumio s Aguerom jer su Argentinci. Naravno, rado bih i 

volio bi i ja vidjet Aguera, jer mislim da bi se on lako prilagodio, a tandem Messi-Aguero bi bio strah i trepet za svaku obranu. Ali mislim da sam negdje pročitao da u ugovoru Aguera stoji da ga se nesmije prodat u španjolsku ligu barem 2 godine, sad koliko ma istine u tome neznam.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

  Uf, nadam se da ne..ne smiju ga pustiti..

14 godina
offline
FC Barcelona
"Rekordi postoje da bi se rušili. Bit ću prvi koji će čestitati Messiju ako postigne 68 golova ove sezone, bit će mi čast. Postojali su mnogi sjajni strijelci i puno mi znači što moj rekord stoji već 40 godina. Tehnički Messi je superioran. Njegovi golovi su brilijantni i unatoč tome što je genije, nije sebičan igrač."

Gerd Muller
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Auf 1-1 lijep gol.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Može mi netko dati link sa sopcasta..

 

EDIT: pronašao sam..

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 20:37 (Đapa club).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice