FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Busi spreman za Malagu, a za Danija se ne zna, još će testova biti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
offline
FC Barcelona

idem za tjedan dana u barcelonu u sklopu maturalca pa me zanima kakve su cijene u shopu, htio bi kumovom sinu kupit nekakve znojnike i druge sitnice kao iznenađenje pa me zato zanima, a i zbog sebe naravno

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A brate mili upisi official Barcelona shop i naces...

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

stvar je u tome sto odma preusmjera na nikeov shop, a tamo nema bas necega

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Visoke su cijene, sjećam se da je meni frend donio magnet iz official shopa a platio ga preko 8,9 eura.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo nastup Sergi Roberta protiv Athletic Bilbao-a.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Citam po spanjolskim portalima da je Andriy Yarmonelnko jedna od ozbiljnih opcija za zamjenu Pedra.Nisam ga gledao puno puta tako da neznam sto rteci o cemu...

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Citam po spanjolskim portalima da je Andriy Yarmonelnko jedna od ozbiljnih opcija za zamjenu Pedra.Nisam ga gledao puno puta tako da neznam sto rteci o cemu...

 

 Da se radi o Konoplyanki onda da... Ja ne vidim kako ce se Yarmolenko uklopit. Barcelona ne zna sta kupuje... postali su gori od Milana.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa nisu ga kupili još ovu samo mediiji navode...

Takodjer nevidim kako bi on igrao u barci zato sam i postavio video

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Citam po spanjolskim portalima da je Andriy Yarmonelnko jedna od ozbiljnih opcija za zamjenu Pedra.Nisam ga gledao puno puta tako da neznam sto rteci o cemu...

 

 Isto tako navode da je on opcija ukoliko Enrique ne bude zadovoljan igrom Munira i Sandra,a s obzirom na minutazu koju ce dobivati,pogotovo Munir,sigurno ce htjet jos jednog provjerenog igraca,po meni Munira prodat,ili na posudbu samo da ga se rijese,Sandro moze ostat,mada je i njemu bolje da ode negdje gdje ce stalno igrat,jer je 10 puta veci potencijal od Munire,tako da po meni treba sigurno jedna kvalitetnija zamjena za MSN,a sad isto za ovog nisam pretjerano cuo,niti ga gledo,ne znam,koliko vidim decko je kapetan u svojoj momcadi,pitanje je koliko bi realno bilo ocekivati da ce pristati biti zamjena...

 

EDIT: "The Sun":ManUtd ponudio 190 milijuna za Neymara,Barca naravno odbila...hah koliko je samo jadan taj United kad ovakve novce mora nuditi za jednog igraca,postali ko PSG,City,Chelsea...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 16:27 (barcafan12).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Previše prodajemo, a slabo kupujemo. Slabu klupu dosta imamo, ako se netko ozlijedi, sranje je.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Do zime ćemo lagano, bitno je proć grupnu fazu i ne zaostajat više od 10 bodova za prvim, a onda Vidal i Turan dolaze, pa se još nadam i nekom konkretnom pojačanju u veznom redu (Pogba ili Veratti recimo) i dovesti nekog provjerenog napadača kao zamjenu

10 godina
offline
FC Barcelona

nikoga nedat na posudbu, zadnjih godina samo šaljemo na posudbe, a kada se ti igrači vrate neko im je novi već zauzeo mjesto pa ga onda samo prodaju za male pare

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Yarmolenko ima tehniku u razini Neymara to je sigurno...ali je problem što je kao Robben..Samo može igrati desno i to je to....Vrhunka tehnika ali mi stilom igre i njegova pozicija nisu u skladu sa Barcom...No kakav je Neymar bio u Brazilu pa SAD nebo i zemlja...

 

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Adama zabio za 1:1 danas

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Španjolska liga ima 5 predstavnika u Ligi Prvaka, još jedan dokaz da smo definitivno trenutno najjača liga.

Barcelona, Real, Atletico Madrid i Valencia su igrom pokazali da zaslužuju LP, a Sevilla kao pobjednik prošlogodišnje Europske lige je završila u skupinama LP.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Uhh, da bar Dinamo upadne u skupinu sa Barcom, pa da ih uživo gledam 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hmm...buduci da ima dosta spanjoskih klubova u 2 potu, kako ce se izbjeci ono pitanje nacionalnosti klubova?

Prakticki 3/5 skupina se onda zna unaprijed :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
I ja bi volio da Barca dođe u Zagreb. Gledao sam ih u Splitu, al tada nije bilo igrača kao danas Neymar i Suarez, a nije bilo ni Messija.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nebeski skok Thomasa Vermaelena...Volio bih vidjeti duel njega i Ramosa.Svaki skok izmedu Aduriza i Vermalenea,otisao je na Thomasovu stranu...Igracina nadam se da nece imati ozljeda ove sezone 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad je izvlačenje parova za LP?

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sutra u 15 do 6.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Inače je bilo uvijek u 12...neznam zašto su.mjenjali

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Inace je bilo i petkom ali eto manje cemo cekat :D

Kasnije je tako da bi diljem svijeta se moglo gledat u okej vrijeme
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Nebeski skok Thomasa Vermaelena...Volio bih vidjeti duel njega i Ramosa.Svaki skok izmedu Aduriza i Vermalenea,otisao je na Thomasovu stranu...Igracina nadam se da nece imati ozljeda ove sezone 

 To ti je engleska skola,njima je ko naruceno kad se salju duge lopte i ubacaji...odlican je bio

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo ću reć...

 

hakan calhanoglu kao zamjena za iniestu :)

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Najbolji gol i najbolja odbrana ! VISCA BARCA 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Volio bih da izcucemo Manchester United.Nikad ih nisam volio pa da ih pometemo sa zemljom kao i ostale engleze sa kojima smo se susretali

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Također, previše se busaju, treba to spustit na zemlju.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Barca,Leverkusen,Roma i BATE Borisov.

 

Najlaksa gurpa daleko. UEFALONA strikes again by Fakee & ATJ Lucko

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 18:36 (Boixus Nois PS).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice