FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.200
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ta Borussia mi je bila jako draga ekipa 2012/13.

Kako su samo fino igrali to je bila elegancija.Gundogan i Gotze u sredini Lewa naprijed,lijevo Reus desno Blazvikieski a u obrani Hummels,Pizcek.Ti igrači su tad mogli birati gdje će igrati.

Bayern dogodine će biti stvarno jak sa Hummelsom u obrani.

Nadam se da ćemo i mi dovesti barem jednog kapitala u obranu.

Inače trener yona potvrdio da Barca prati Lacazeta.Dobar igrač ali mi se čini da ima problema sa ozljedama.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gameiro odličan igrač . malo sam ga sad gledao , promasio je dobru priliku ali zna igrati u 16 metara što je jako bitno,a o njegovoj brzini ne treba puno govoriti.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja sam jučer gledao Villareal-Liverpool...ovaj Suarez je već sad igračina,dečko igra odlično,ima dribling,pregled igre,brz je,eto i asistirao je za pobjedu...onaj dečko u obrani Bailly je isto odigrao odličnu utakmicu,jak u duelu,dobro prati igru,nije za bacit svakako

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
D.Suarez ima 7 asistencija što je jedna manje od rekorda Diega .

Denis je igracina velika je budućnost pred njim.
This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
el.šef kaže...

Ništa tu nije cudno s tim da je on djete Bayerna, covjek je izjavio da zeli LP sto ce sa Ancelottiem vrlo vjerovatno i ostvarit. Ali ne vidim nigdje vijest da je potpisao za njih.

 

Istina da se ne trebaju ponavljat greske kao sa Turanom ali ako ga mozemo dovest za sicu zasto ne. Vidjet cemo, nazalost vrlo moguce je da ne dodje nitko od navedenih vec neki polu proizvod...takva je uprava ima neku svoju retardiranu politiku.

 https://www.facebook.com/BVB/photos/a.196395950372393.49458.134904013188254/1383265058352137/?type=3&theater

 

kapetan kluba to nebi smio radit

 Ali to je sramota, takav igrač nama ne treba, prije par godina je izjavio da ga nikakvi novci ne mogu kupiti, da nikada nebi prešao u bayern, na kraju krajeva, njega su šutnuli iz bayerna jer nije bio dovoljno dobar za njih....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gledam sad PSG-Rennes...Ovaj T.Silva u 31. godini je najbolji stoper na svijetu i to za komplje ispred sviju.Bez pretjerivanja gledao sam ih 20 minuta i tu je imao jedno 5 blokova, par presjecanja i čišćenja.

Da je sam u obrani opet ovi nebi dali gol a nisu loša ekipa.

 

Marqinhos ništa ga nisam vidio kad Silva sve kupi i sprema u đep.Nadam se da Silva dolazi na ljeto u Barcu.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Javier Mascherano, četvrti kapiten Kluba, još jednom je dokazao svoju odanost i privrženost Barçi. Masche je bio meta neimenovanog kluba iz kineske lige, koja je trenutno u najvećoj ekspanziji u svijetu fudbala. Navodno bi za igranje u azijskoj zemlji kroz ugovor i razne bonuse zaradio i do 50 miliona eura, što je znatno više od onog što zarađuje u Barceloni, ali je popularni "Jefecito" bez razmišljanja odbio ponudu i odlučio se na ostanak.

 

Jérémy Mathieu dao je intervju za francuski L'Équipe u kojem se osvrnuo na svoju povredu i proces oporavka. Mathieu je već počeo trenirati s grupom i očekuje se da bi trebao biti na raspolaganju za zadnje dvije ligaške utakmice i finale Kupa. "Istina, odlučio sam se da mi izvade povrijeđeni dio meniska umjesto da ga prišiju, kako bih se brže oporavio. Poznat mi je rizik, ali ja sam htio što prije biti na raspolaganju svom klubu i reprezentaciji. Znam da bih sa 60 godina mogao šepati, ali to mi nije bitno, bitna je moja trenutna strast za fudbalom, a već sam na zalasku karijere", rekao je Mathieu.

 

Izvor :  BARCABALKAN

Astečki pjesnici kažu: “Nitko, nitko, nitko uistinu ne živi na zemlji.” Jer život na zemlji je poput sna iz kojeg se budimo smrću. Zemaljsko postojanje je nešto krhko i prolazno.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Gledam sad PSG-Rennes...Ovaj T.Silva u 31. godini je najbolji stoper na svijetu i to za komplje ispred sviju.Bez pretjerivanja gledao sam ih 20 minuta i tu je imao jedno 5 blokova, par presjecanja i čišćenja.

Da je sam u obrani opet ovi nebi dali gol a nisu loša ekipa.

 

Marqinhos ništa ga nisam vidio kad Silva sve kupi i sprema u đep.Nadam se da Silva dolazi na ljeto u Barcu.

 
Lik ima 31 godinu, uskoro puno 32. I dati za njega neke novce je ludo. Moze on biti i najbolji stoper na svijetu,
ali u tim godinama igraci vec krecu prema dolje. Moze on imati ispred sebe 1 vrhunsku sezonu, mozda i dvije, ali 
ni ne mora. Barcelona mora pomladivati ekipu inace bi mogli doci u situaciju kao Milan kada su imali dostaa
igraca od 30 tak godina.  

Pomladivanje se radi lakse postupno, nego da se mora odjednom. Ako sada dovedemo silvu, stoperski par,
Pique 29, silva bi vec imao 32, mascherano 32, mathieu 32, a sad vec imamo problema sa desnim bocnim, jer se cini da 
nismo alvesa zamjenili. Zatim iniesta 32, suarez 29, messi ce 29, rakitic 28, busquets 27, i jedini neymar ispod
25 godina, tocnije 24. Jel tu nitko ne vidi problem??? Naravno trenutno problema velikog nema, ali ako budemo radili 
to da dovedemo silvu od 32, doveli smo vec turana koji ima 29. Pa dovedemo nolita kako neki zele, a i on ce u 30 zakoracit.
Jos ako uprava pusti ter stegena, onda stvarno. Ter stegen iduce sezone treba biti nas prvi golman, a utakmica ima dovoljno da
i bravo dobije svoje minute.

Dakle vrijeme je da krenemo polako pomladivati momcad, a da se sto manje osjeti taj prijelaz.
Dakle ove sezone bi trebali dovesti barem jednog mladog kvalitetnog stopera koji ce poceti preuzimati svoje mjesto u obrani,
zatim trebamo dovesti barem jednog mladog kvalitetnog veznog igraca, koji moze uskociti u prvi sastav, a da se ne osjeti 
pad kao ove sezone. Ukoliko ove sezone ne napravimo to, iduce sezone ce biti jos teze.
Sto se napada tice cini se sve blizi gameiro, koji ce mozda biti dobar, o njegovom dolasku za sada nemam neko misljenje. 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Istina.Priča se za Marqinhos,Wendela i Gamiera to nije toliko ni loše.Denis Suarez je mlad i eto pola problema riješeno.

Za godinu dvije Saula ili Kokea dovesti,Bellerina i naprijed npr Dybalu imas vrhunsku mladu ekipu.
This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barça Line-up: Bravo; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Neymar

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Barça Line-up: Bravo; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Neymar

 

 

 Ovo je postava do kraja sezone.

Vidio je Enrique da više nema zajebancije.

 

Ajmo pobijediti i smiriti strati iz suprotnih tabora,osovjit 2 trofeja i zaključiti ovu sezonu kao uspješnu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Real jedva, Atl, tipično za njih 1-0. Sada mi moramo dobit a to znači pritisak.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
FC Barcelona

Barca večeras gubi naslov.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Hahahah.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sta je s vidalom?
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dali smo 75 mil za igrace koji nikada ne igraju(vermaelen,Vidal,arda)
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Barca večeras gubi naslov.

 Betis ce igrat kako inace igraju, ne mogu izborit EL, a eventualno mogu bit 8-12. a to neće ić borit protiv Barcelone.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovih 15 minuta je niđe veze, puno dodavanja nimalo konkretnih napada prema golu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

To i mene zanima, il se nije enriqueu svidio ili koji k, ali po onome što sam ja vidio, vidal je jako dobar.

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dobro je Enrique napravio sto je izveo najjacu postavu trenutno. Ti igraci nisu tokom sezone dobivale neke sanse di ce sad kad se igraju najvaznije tekme za osvanje lige, nista cudno da im Lucho ne vjeruje kada im nije ni davao postene prilike da zarade to povjerenje.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Za sada jako slabo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sudac očajan, dijeli žute kao karte. Sada i crveni.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kakvih debila ima u ovom betisu strasno, krsi samo da bi napravio faul a ne loptu uzeo.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Start nad Rakiticem je cist ali ostalo je dosta sumnjivo, zajeban sudac dijeli kartone samo tako

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa crveni je čist kao suza, ne možeš tako kao sivonja uletavat.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Za žuti je, al onaj prvi što je dobio nije bilo ni blizu za karton. Ni sa igračem više ne ide.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Al ovaj Alves sa svojim ubačajima, majko mila, daj prestani više.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja stavrno neznam što je sa Ineistom.Nijedno dodavanje u prostor nije pogodio ima 2 mjseca.Suadc je kreten svijetske klase.

 

Imali smo par polu-prilika a neide...Ali vjerujem da ovo dobivamo.Naš presing više en prolazi odkad gospoda iz napada ne raadi svoj dio obrane.Kkao god ovo se mora pobjediti kako god znamo i umijemo.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Dobro je Enrique napravio sto je izveo najjacu postavu trenutno. Ti igraci nisu tokom sezone dobivale neke sanse di ce sad kad se igraju najvaznije tekme za osvanje lige, nista cudno da im Lucho ne vjeruje kada im nije ni davao postene prilike da zarade to povjerenje.

 Ako je to najjača postava Barcelone, onda je ovo što sam gledao prčija od nogometa. Kako bi tek izgledalo sa malo slabijom postavom, pogotovo protiv jednog Betisa i još s igračem više? S ovakvom igrom ne zaslužuju osvojiti naslov.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako glupa utakmica,strašno...ako Barca ne iskoristi igrača više,ni ne zaslužuju naslov,a s ovakvom igrom ni 2 igrača više ne bi ništa promjenila,ovo je prejadno za gledati,igra se svodi da Mascherano i Pique šalju duge lopte na Neymara/Alvesa...Enrique ne vidi ono očito,a to je da su svi pročitali Barcinu igru,postave 2 čvrsta bloka u sredini,i ovi ne mogu prdnuti,samo igraju na krila,ja se nadam da su svjesni da se bore za naslov,nema više isprika nikavkih,pa dajte malo krvi...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice