FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.698
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako Douglas i Vermaelen evo vec drugu godinu zaredom guraju u Barci može i Vidal,koji realno nije ispunio očekivanja,tako da i ja mislim da je on siguran,ali svakako se riješiti ostalih navedenih...možda taj mladić iz Villareala ne bi ni bio loša opcija,sigurno nije ni skup tako da bi ostalo više novaca za eventualno drugog stopera,nekog malo jačeg,što se cijene tiče...

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Mislim da bi se Kalidou Koulibaly mogao dovesti iz Napolia za oko 20m.
24 godine, 195 cm visok. Mašina i jedan od sigurno najboljih stopera u Italiji.
 
I još samo da kaže da bi bio jako sretan kada bi se potrudili dovesti Coutinha i da ga pripreme kao zamjenu za Iniestu, a mogao bi pokriti i krilne pozicije u napadu.
 
Mislim da bi nam dobro došao uz mesija i još jedan brzi ljevak tipa Sane koji bi mogao malo odmoriti Messija ili bilo koga u napadu.
 
Za ne iskorištenost Arde i Vidala mogu samo kriviti Enriquea koji nema povjerenja u njih, nije im dao dovoljno prilike u lakšim utakmicama kako bi se prilagodili i nametnuli. Vidal je u nekoliko utakmica odigrao odlično prema napred za razliku od Roberta koji je protiv Valencije imao nekoliko odličnih prilika napred, a i preko njegove strane su pala oba gola.
 
Roberto mi je solidan igrač, ali ne razumijem forsiranje po bokovima ako si doveo igača za tu poziciju.
 
Sve mi se manje sviđa Enrique i njegovo vođenje momčadi i ne povjerenje u igrače koje je doveo.

13 godina
offline
FC Barcelona

Mogao bi doci Koulibaly,Marquinhos ili Thiago Silva ali on je vec u godinama tako da mislim da ce na kraju doci netko sasvim cetvrti.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mundo ili sport objavili ekskluzivni post kontaktima sa Marqibhosom.

Čitam još da je T.Silva zatražio odlazak jer je shvatio da neće osvojiti LP u PSG-u pa sad i on želi u Barcu.

Fino se rasplecu stvari.Ako se ovako nastavi jedan od njih dolazi u Barcu.
Recimo Silva i Eric Bailly bi bili dobra kombinacija ali opet Silva je 31 godinu star ali meni najdrazi stoper pa sam malo subjektivan.

Uglavnom jedan od njih ide u Barcu
This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...

 
Ostavljaju mathieua, batrta, vidal na prodaju. Pa nema logike ostavit igraca koji
ove sezone kad god je igrao je nesto kiksao. A ni Vidal nije dobio neke bas pretjerane prilike.
Da ce se Barca rijesiti i Vidala i Alvesa, nema logike. Ali vidit cemo.

Ma tko još čita baljezge sa gol.hr? Šta, Mathieu je vrlo zahvalan igrač koji uvijek daje sve od sebe, da se svi trude kao on i Mascherano, ne bi bilo nikakvih problema. Igrao bi on meni umjesto Albe, a i Piquea da ovaj nije majpan od 2m. Šta sad što si je zabio autogol ili krivo dodao? Imao loš dan. Ovi to stalno rade. Po mojem mišljenju, on je trebao biti u prvih 11, a ne čovjeku uništili dobru formu, e sad nećeš igrati 2 utakmice, pa ćeš onda ući 15min, pa opet nećeš igrati 3 itd...a platili ga 20mil, pa tu funkciju je mogao obavljati i netko iz omladinskog pogona. Iako je već otkad prešao 30u, može on još itekako dobro odigrati, samo mu treba više minuta i konstantnosti, a to je kriv trener.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Citam na netu Barca se priprema dovesti Kaspera Schmeichela kao zamjenu ako Ter stegen ode.
Pa dobro jes oni tam glupi, zajedno sa enriqueom. Vrijeme je da Ter stegen stane na gol i da se na njemu
gradi buiducnost barce, a ne prodavati mladog odlicnog vratara da bi se dovelo 29 godisnjak, kako bi
33 godisnji Bravo i dalje bio prvi golman Barce. Vrijeme je da se pomladuje ekipa, a ne ovo. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma rade sprdačinu od kluba,postat će gori od Milana ako ovako nastave,al ne bi me ništa začudilo da prodaju T.Stegena i još dovedu T.Silvu umjesto nekog od ovih mladih,i ovako nam je prosjek godina momčadi,koliko,28-29...strašno

10 godina
offline
FC Barcelona

sreća pa imamo pravo prvokupa na saula nigueza

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Svidja mi se Douglas costa,kada primi loptu ide prema naprijed,a ne vrti se u krug ko neymar.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Saul je zvijer.Nebi imao ništa protiv da zamjeni Rakitića.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Saul je zvijer.Nebi imao ništa protiv da zamjeni Rakitića.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Možemo pričati šta hoćemo ali kad bi svi Barcini igrači ovako ginuli na terenu jedni za druge kao što to rade Atleticovi di bi im kraj bio...po meni Atletico neka osvoji,zaslužili su,imali su i težak ždrijeb,igraju srčano i to je to...a svakako ima par igrača šta bi Barca mogla malo škicnuti tipa Saul i Gimenez,odlični igrači

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Marqinhos je bolje rješenje ili Mustafi.Giminez nezna sa loptom to je problem.

Više me brine desni bek ako Alves ide.Nema skoro nikakvih rješenja.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Marqinhos je bolje rješenje ili Mustafi.Giminez nezna sa loptom to je problem.

Više me brine desni bek ako Alves ide.Nema skoro nikakvih rješenja.

 Ima, Quadrado iz Juveta. Dečko rastura ako pratiš talijane.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nema on veze sa bekom.
On igra krilo .
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Ne kažem za bek, već općenito

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hahaha. Cuj Cuadrado bek. Navijace Barce su oduvijek bili najveci nogometne neznalice.

 

Jedino Boixus ima neko znanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 22:54 (ks95hr).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Hahaha. Cuj Cuadrado bek. Navijace Barce su oduvijek bili najveci nogometne neznalice.

 

Jedino Boixus ima neko znanje.

 

Nije istina, ti nisi navijac Barce a prvak si u nepoznavanju nogometa.

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da je ovaj kantalonac koji ne zna ni napisati Cuadrado veci neznalica i od mene. Ili place sto je Barca ispala iz igre pa ne vidi sto tipka.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Mislim da je ovaj kantalonac koji ne zna ni napisati Cuadrado veci neznalica i od mene. Ili place sto je Barca ispala iz igre pa ne vidi sto tipka.

 Ne piše se "Barca" već Barcelona.

9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Današnja naslovnica 'Mundo Deportiva': "Thiago Silva bi svoju karijeru volio nastaviti u Barceloni! Želja mu je osvojiti Ligu prvaka."

Čovjek koji je pogriješio, a tu grešku ne ispravlja, čini još jednu pogrešku. Konfucije
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Utakmicu između Betisa i FC Barcelone (subota, 20:30 sati) će suditi Mateu Lahoz. Lahoz je Barçi ove sezone sudio dva puta u Primeri i Katalonci su ubilježili dvije pobjede (u gostima protiv Atlética 1:2 i na Camp Nou protiv Athletica iz Bilbaa 6:0). Betisu je sudio tri puta i to protiv Raya (2:2), Granade (1:1) i u porazu od Seville (4:0)

Obavezno pobijediti Betis!!

Čovjek koji je pogriješio, a tu grešku ne ispravlja, čini još jednu pogrešku. Konfucije
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 0:50 (keyofdestiny13).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Nema on veze sa bekom.
On igra krilo .

 Većinu vremena je igrao desnog beka u fiorentini.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
offline
FC Barcelona

Ako su se spominjala dva stopera koja bi mogla pojacati Barcu na ljeto mozda je Thiago Silva jedan od njih. Nije to uopce lose ako se uzme u obzir da covjek jos uvijek igra odlicno i da bi mogao 2,3 sezone izdrzat. Znaci da Hummels otpada, vec vidim da ga povezuju s Bayernom. Silva i Stones/Marquinhos na ljeto i to je vec dimenzija vise u obrani. Jos kada bi dosao Pogba i neki napadac tipa Gameiro/Nolito di bi nam kraj bio.. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ako su se spominjala dva stopera koja bi mogla pojacati Barcu na ljeto mozda je Thiago Silva jedan od njih. Nije to uopce lose ako se uzme u obzir da covjek jos uvijek igra odlicno i da bi mogao 2,3 sezone izdrzat. Znaci da Hummels otpada, vec vidim da ga povezuju s Bayernom. Silva i Stones/Marquinhos na ljeto i to je vec dimenzija vise u obrani. Jos kada bi dosao Pogba i neki napadac tipa Gameiro/Nolito di bi nam kraj bio.. 

 
Zasto da se rade slicne greske kao sa turanom. Pa vrijeme je da prestanemo uzimati igrace
koji su u 30 tim godinama. Zasto trositi novce na Silvu i slicne, kad je samo pitanje vremena kada
ce krenuti silaznom putanjom sto se godina tice. Sto se obrane i veze tice moramo uzeti nesto mlade.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ja bih volio ovog lika da nam ulazi s klupe kao zamjena za messija/suareza/neymara.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ništa tu nije cudno s tim da je on djete Bayerna, covjek je izjavio da zeli LP sto ce sa Ancelottiem vrlo vjerovatno i ostvarit. Ali ne vidim nigdje vijest da je potpisao za njih.

 

Istina da se ne trebaju ponavljat greske kao sa Turanom ali ako ga mozemo dovest za sicu zasto ne. Vidjet cemo, nazalost vrlo moguce je da ne dodje nitko od navedenih vec neki polu proizvod...takva je uprava ima neku svoju retardiranu politiku.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sta nije cudno, izbacili su ga iz kluba s ocem prakticki, rekao i obecao nikad se vise ne vracam, namjerno otisao u konkurentski klub i sad progledao kroz prste?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ništa tu nije cudno s tim da je on djete Bayerna, covjek je izjavio da zeli LP sto ce sa Ancelottiem vrlo vjerovatno i ostvarit. Ali ne vidim nigdje vijest da je potpisao za njih.

 

Istina da se ne trebaju ponavljat greske kao sa Turanom ali ako ga mozemo dovest za sicu zasto ne. Vidjet cemo, nazalost vrlo moguce je da ne dodje nitko od navedenih vec neki polu proizvod...takva je uprava ima neku svoju retardiranu politiku.

 https://www.facebook.com/BVB/photos/a.196395950372393.49458.134904013188254/1383265058352137/?type=3&theater

 

kapetan kluba to nebi smio radit

13 godina
offline
FC Barcelona

Zasad odlaze Hummels u Bayern,Gundogan u City,Aubumeyang u Real mozda ,Mikhitaryan u Chelsea , jos Reus da ode i nema vise tko igrat u Dortmundu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice