FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.277
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo Bartmeu izjavio da su odlučili dovesti jednog stopera ovog ljeta,pošto Mascherano ostaje.To će biti Umtiti sa kojim je postignut dogovor kao i sa Lynom,odšeta 25 milijuna bez bonusa.Isto tako izjavio je da Neymar uskoro potpisuje produženje ugovora te da će dugo još ostati u klubu.Bravo i Ter Stegen također ostaju,i još pregovaraju sa Qatarom oko natipsa na dresu.

Sve u svemu lijepe vijesti,još da zapečate Suareza,onog iz Valencije i eventualno napadača nekog i super prijelazni rok.Najbtinije da je Neymar došao pameti,a još više mi drago zbog Mascherana,može on još barem sezonu ako ne i dvije na visokom nivou.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ljudi ja mislim da Denis Suarez neće doći jer se sjćam da Barca ima to pravo za 2.5 miliona eura do 02.07. ili nešto tako.

Vjerujem da će prodati Suareza Valenciji za Andre Gomesa.

 

Napadač dolazi vjerovatno bi to mogao biti i Gabriel Jesus iz Palmeirasa za kojeg predsjednik sve najbolje govori.

Ako bude tako prijelazni rok perfektno odrađen.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ljudi ja mislim da Denis Suarez neće doći jer se sjćam da Barca ima to pravo za 2.5 miliona eura do 02.07. ili nešto tako.

Vjerujem da će prodati Suareza Valenciji za Andre Gomesa.

 

Napadač dolazi vjerovatno bi to mogao biti i Gabriel Jesus iz Palmeirasa za kojeg predsjednik sve najbolje govori.

Ako bude tako prijelazni rok perfektno odrađen.

 
Kako moze biti perfektno odraden?? Mi jos uvijek nemamo igraca koji moze mjenjati Iniestu i tu
ce biti veliki problem, kao sto je bio i protekle sezone. Andre gomes meni nesto vise kao rakitic.
A nama treba veznjak koji bi iniestu mjenajo. Zao mi ako nisu doveli suareza, jer mislim da je
zasluzio priliku u Barci. Ovaj gomes meni ne lici na Barcinu kvalitetu, naravno da je moguce da se varam,
ali cak i ako bude dobar, on nije igrac koji nam primarno treba, a to je neko ko ce mjenjati iniestu.
I vec ako se nekog davali za tog gomesa onda su trebali dati ardu. 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Koliko sam ja vidio on igra livego veznog znaci na pozciji Inieste.

 

Ma tko zna jeli lik u planovima kako mrljaju mudno isport nebi me čudilo da ga uopce ne razamtraju.Sve cemo vidjeti ali po meni trenutno ne pšostoji na cijeloj planeti zamjena za Iniestu.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakvog je Bayern dobio igrača u ovom Sanchesu,čudo,a dečku tek 18...što se tiče Suareza do sad su govorili da je 99% u Barci,trenutno je na odmoru pa se zato ne objavljuje transfer,nadam se da će ga potpisati,treba zamjena i za Neymara kad se umori,ionako će igrati sad Olimpijske,doći će umoran na početak sezone,a računati opet na Munira je smiješno.Što se napadača tiče tu ne vidim nikog osim tog Jesusa i Gameira,kojeg bi osobno volio više vidjeti ali i ne pod cijenu koju Sevilla traži,tu bi se dao napraviti neki deal sa Halilovićem čak se i Tello spominjao u nekim kombinacijama.

10 godina
offline
FC Barcelona

Ja mislim da je Denis isto rijesen ali se samo nesto ceka, a sto se ceka pojma nemam 

Ako misle dovoditi Gameira ili Gomesa neka pokusaju nesto s Halilovicem/Tellom i doplate jos, kao sto kazes barcafan12 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 23:15 (jopaa991).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Koliko sam ja vidio on igra livego veznog znaci na pozciji Inieste.

 

Ma tko zna jeli lik u planovima kako mrljaju mudno isport nebi me čudilo da ga uopce ne razamtraju.Sve cemo vidjeti ali po meni trenutno ne pšostoji na cijeloj planeti zamjena za Iniestu.

 
Moze on igrat i na poziciji desnog krilnog, messievo mjesto, al to ne znaci da je to ono sto Barci treba. Barci treba agilan, 
tehicki igrac koji je odlican u guzvi na malom prostoru mjesto inieste. Ovaj gomes mi se cini malo tromiji, treba mu vise prostora, a definitivno
nije tehnicki na razini. Ima on tehniku, al dosta usporeno men to. Messieve kretnje, sa i b ez lopti za ovoig gomesa su nemoguce.

Pa slazem se da nema zamjene za iniestu. Ali onda trazimo nesto sto bi bilo najblize tome. A ovaj gomes to nije.
Kazem po meni bi on vise mjenjao rakitica. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Kakvog je Bayern dobio igrača u ovom Sanchesu,čudo,a dečku tek 18...što se tiče Suareza do sad su govorili da je 99% u Barci,trenutno je na odmoru pa se zato ne objavljuje transfer,nadam se da će ga potpisati,treba zamjena i za Neymara kad se umori,ionako će igrati sad Olimpijske,doći će umoran na početak sezone,a računati opet na Munira je smiješno.Što se napadača tiče tu ne vidim nikog osim tog Jesusa i Gameira,kojeg bi osobno volio više vidjeti ali i ne pod cijenu koju Sevilla traži,tu bi se dao napraviti neki deal sa Halilovićem čak se i Tello spominjao u nekim kombinacijama.

 
Tako veliki i ozbiljni klubovi posluju. Znali su odlucili su i osli po renata i doveli ga.
Barca ne zna sta bi, onda odlucuje, a onda bi s emalo cjenkala, a onda dobiju nista.
Dok mi ganjamo razne turane, jedan igrac koji bi se mogao dobro uklopiti u Barcu
je bas taj mali. Ali Barca trazi i trazi, a ne zna ni sama sta. Bayern jednmostavno kao klub
izgleda ozbiljnije od Barce sto se toga tice.  

Ja i dalje govorim da kako stvari stoje sljedece sezone cemo ostati kratki sto se trofeja tice.
Jednostavno napadf nema kvalitetne zamjene, a isto tako ni veza nema kvalitetne zamjene.
Naravno govorimo o iniesti. A tako nam treba igrac koji bi mogao od njega uzciti i mjesto njega ulaziti.

Sto se tice obrane, koliko god mi pljuvali po njoj i slicno. Nama obrana nije bila problem, vec vezna linija
kod koje se vidilo da jednosravno vise ne moze. A kad veza padne, onda nema te obraane koja moze donjeti
trofeje. Zato nam treba kvalitetni vezni i napadac. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Završena sapunica oko Neymara

 

Ipak ništa od senzacionalnog transfera,dokazao da igra srcem za ovaj klub...

Kako je ovaj nogomet nekad odvratan sport,momčad koja 4 utakmice ne pobijedi u regularnom dijelu provlači se do polufinala,zašto mi nismo imali ovakve sreće,nego što si bolji to je gore po tebe.Ne kažem da Portugal ne zasluženo prošao ali stvarno je nevjerovatno da imaju toliko sreće.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Rekli su da će dovesti napadača i veznog i nema tu brige.

Što se tiče Sancheza to je prava sreča da ga je Bayern tako rano otkrio jer garantiram da do ovog prvenstva nije odigrao nijedu ovakvu utakmicu.

 

Doći će Gamiero vrlo vjerovatno,a u sredini tko god.Jer tko god dođe bit će zamjena kao i u napadu.

E sad što oni imaju u planu to nitko ne zna.

 

Problem je tko god dođe bit će lošiji od najboljeg veznog svih vremena.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajde ovo Iniestino umirovljenje od repke mi ulijeva nadu da barem još ovu sezonu izvuče zadnje atome snage i odigra fantastično,na EP je bio najbolji njihov igrač.Ali opet ne treba na to tek tako računati,Ardi je bolje da proigra ove sezone jer mu je zadnja šansa,rekli su iz kluba da su mu pripremili posebni program da izgubi višak kilograma,nadam se da će to uroditi plodom,mada na Europskom nije pokazao ništa više nego u Barci do sada tako da ne znam šta će biti sa njim.

Isto tako je bitno da kvalitetno odrade i pripreme,fala Bogu ne idu po nekakvim turnejama u svrhu promocije nego će se kvalitetno psihofizički pripremati po Engleskoj,sjetimo se kako su samo loše otvorili sezonu zbog nekvalitetnih priprema gdje su se redale ozljede za ozljedom.

 

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Na transfermarketu stoji da je Denis Suarez prešao u Barcu za 2.63mil €, a Umiti za 19mil €

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 7:34 (flpmyslf).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Na transfermarketu stoji da je Denis Suarez prešao u Barcu za 2.63mil €, a Umiti za 19mil €

 http://image.prntscr.com/image/174ab77105de4a6884241c93a57b135d.png 

25 mil, i nije Umiti, nego Umtiti  

Za Denisa vidim da pise 3,5 mil

 

Nebitno, bitno da se potpisuju igraci i sad jos jednog beka i napadaca i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 12:49 (jopaa991).
12 godina
offline
FC Barcelona

Neymar produžio do 2021., klauzula 250 milijunčića

Ayee!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ardu za Bellerina! :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ben arfa potpisao za psg 😭😭😭
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nama treba neko ko ce igrati srcem za tim.. nesto kao i Mathieu, iz svog đepa dati da pređeš u klub za koji navijas i za koji ces svaki put dati zadnji atom snage

Iako je napravio nekoliko katastrofalnih pogrešaka ove sezone, taj potez se istinski mora poštovatii.

Takve igrače trebamo

MES QUE UN CLUB
9 godina
offline
FC Barcelona

Znalo se da ce Neymar ostati, nece taj iz Barcelone. Ben Arfa otpo,Nolito isto..Bas me zanima koga ce dovest

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gamiero i Gabriel Jesus jedine opcije po meni.

Od drugih nitko se ne spominje odavno osim možda Lucasa pereza.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

Nama treba neko ko ce igrati srcem za tim.. nesto kao i Mathieu, iz svog đepa dati da pređeš u klub za koji navijas i za koji ces svaki put dati zadnji atom snage

Iako je napravio nekoliko katastrofalnih pogrešaka ove sezone, taj potez se istinski mora poštovatii.

Takve igrače trebamo

 Čovjek je igro kao zmaj dok je igrao, kad je krenuo dobivat minute na kapaljku i forma je lagano padala.. Dok je Masche čini mi se bio ozljeđen, Mathieu je bio stalan i kvalitetan (ili Pique, netko je..)

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Navodno su protiv Portugala dosli skauti iz Barce, Milana, Liv'poola gledat Pjacu

Hjoj kako bi volio da ga piknu....on je za 3 godine zagarantiran top 5 na lijevom krilu def.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
U srijedu bi trebao biti prestavljen Suarez.
Barca ima jos 38 miliona eura za pojacanja.
Mislim da jos samo moze doci Gamiero koji je najrealnija opcija.Real opet krade igraca Barci.Ovaj put to je Gabriel Jesus.

Nadam se da ce dovesti napadaca sto prije da ne citamo svaki dan iste price.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
U srijedu bi trebao biti prestavljen Suarez.
Barca ima jos 38 miliona eura za pojacanja.
Mislim da jos samo moze doci Gamiero koji je najrealnija opcija.Real opet krade igraca Barci.Ovaj put to je Gabriel Jesus.

Nadam se da ce dovesti napadaca sto prije da ne citamo svaki dan iste price.

 
Pa normalno da ga krade kad se Barca ponasa kao amaterski klub. Razvlaci se tjednima o dovodenju,
o interesiranju, pregovara se oko je*enog milijuna eura razlike i slicno. Ako je mali talent i misle da 
bi mogao biti odlican u buducnosti, onda se ode, dogovori i dovede. A ne razvlaciti koda se na pijaci cjenkaju
za nest.

9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona
Nogometnii observatorij (CIES), poznat po svojim istraživanjima nogometnog tržišta, donio je listu najskupljih nogometaša. Među 10 najskupljih našao se Barcelonin napadački trojac, koji zajedno prema procjeni stručnjaka košta oko 518 milijuna eura. Top 10 izgleda ovako: 1. Messi (Barcelona) - 211.1 milijuna eura 2. Neymar (Barcelona) - 201.5 milijuna 3. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) - 137.8 4. Antoine Griezmann (Atlético) - 120.2 5. Anthony Martial (Manchester United) - 111.8 6. Luis Suárez (Barcelona) - 105.8 7. Paulo Dybala (Juventus) - 104.5 8. Sergio Agüero (Manchester City) - 96.8 9. Paul Pogba (Juventus) - 90.4 10. Gareth Bale (Real Madrid) - 80.8

 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2016 23:07 (keyofdestiny13).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Mogli bi uskoro dovesti nekog beka :)

De Sciglio, da bar! 

Los técnicos azulgrana han peinado el mercado y han tomado buena nota de futbolistas como Darmian(Manchester United), De Sciglio (Milan), Fabian Johnson(Borussia M.), que pueden actuar como Adrianopor las dos bandas, así como otros zurdos cerrados como Wendell(Bayer Leverkusen), Adrián Marín (Villarreal)

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 13:15 (jopaa991).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
I ja sam to vidio.Nekako su mi svi previse defanzivni za Barcin stil.
Osim Wendella
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
De Sciglio je dobar na oba dijela terena...i mlad.

Ali Milan je u fazi agresivne kupnje pa ne ocekujem da ce ga uopce prodat.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
De Sciglio je dobar na oba dijela terena...i mlad.

Ali Milan je u fazi agresivne kupnje pa ne ocekujem da ce ga uopce prodat.

 Pratiš talijansku ligu? Njega ti sami navijači Milana ismijavaju. Pa lik je jedan od gorih u klubu bio prošle sezone, promašeni nabačaji, krive odluke, greške itd. Da na euru je sad bio dobar, ali bio je kao veliki potencijal prije 2 godine. Odnosno pa pogledaj mu pad vrijednosti na transfermarketu.

 

Milan da bi kupovao mora i prodati barem im tako financijski fer play nalaže. Pa najboljeg svojeg igrača će prodati jer ima prevelika primanja i da si zarade za neki novi transfer.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
Mitch kaže...
De Sciglio je dobar na oba dijela terena...i mlad.

Ali Milan je u fazi agresivne kupnje pa ne ocekujem da ce ga uopce prodat.

 Pratiš talijansku ligu? Njega ti sami navijači Milana ismijavaju. Pa lik je jedan od gorih u klubu bio prošle sezone, promašeni nabačaji, krive odluke, greške itd. Da na euru je sad bio dobar, ali bio je kao veliki potencijal prije 2 godine. Odnosno pa pogledaj mu pad vrijednosti na transfermarketu.

 

Milan da bi kupovao mora i prodati barem im tako financijski fer play nalaže. Pa najboljeg svojeg igrača će prodati jer ima prevelika primanja i da si zarade za neki novi transfer.

 Pratim, htjeli su ga mijenjati za Vrsaljka (a ni Šime nije dijamant :D) tako da mi je bilo sasvim jasno da je prosječan, ali za našu klupu bi mogao biti dobar jer mu ne leži tvrda liga.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma kakav De Sciglo ili kako se već zove.Taj lik da valja nebi bio u Milanu.To ej igrač koji je lošiji od Adriana koji ima 32 godine.

 

Barca ima 38 miliona eura za kupiti napadača i beka.20 sigurno ide za Gamiera a za 18 miliona eura ne možeš kupiti nekog igrača.

Bolje da se onog iz PSG-a istetvoiranog doveli koji je otišao besplatno.

 

Edit

Vermalen vjerovatno pravac Roma, cijena 10 miliona eura.Neznam zašto im nebi dali Vermalena i 10-ak miliona za Florenzija i rješili problem.Ako treba dati i 15 i rješiti stvar.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 19:42 (Boixus Nois PS).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice