FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.309
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Aa bre Messii,ovo je trebalo da bude gol

13 godina
offline
FC Barcelona

Šta je s Messijem, fula nemoguće..

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kao da je izgubio samopouzdanje,pa sad vise asistira.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi pokušava očito neki rekord skinut, puca stalno desnom nogom, a nema preciznost kao s lijevom

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

danija ilija sivonjic moze proci 1 na 1........

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Messi pokušava očito neki rekord skinut, puca stalno desnom nogom, a nema preciznost kao s lijevom

 Mislim da nije to,nije njemu toliko stalo do rekorda. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nidzo95 kaže...
Hrvek1909 kaže...

Messi pokušava očito neki rekord skinut, puca stalno desnom nogom, a nema preciznost kao s lijevom

 Mislim da nije to,nije njemu toliko stalo do rekorda. 

 Prazne priče

15 godina
offline
FC Barcelona

Rakitić MOTM po meni, sudjelovao kod sva 3 gola i pokrenuo puno drugih akcija ili je sam bio u prilici.

 

I onaj potez petom za Neymara u prvom poluvremenu.

Fortune favours the brave
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 DON ANDRES ! 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

smjesno,ali eto. Portal "WhoScored" proglasio je Messija najboljim igračem utakmice između Granade i FC Barcelone (1:3). Argentinac je postigao pogodak, uputio šest udaraca i imao sedam uspješnih driblinga. Dobio je ocjenu 8,77.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
I onda neko netko kaze da nama treba Pogba...nama treba STOPER
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
I onda neko netko kaze da nama treba Pogba...nama treba STOPER

 

Još tamo od 2011 ali ok budu shvatili jednog dana.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
I desni bek naravno....ali ovo je Rakitic iz Seville...rekao sam da njemu Iniesta smeta
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi je odigro dobru utakmicu sad jel bio igrac utakmice ili ne to je nes drugo ali lijepo je vidit da je aktivan na svim podrucijma kada gledamo messi igra vise playmekera nego napdaca lik pokupi loptu u obrani i prenese je naprijed ..svaka cast za sukija zadnjih par tekmi je jako dobar i takvog ga trebamo

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 4:07 (wowrules).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
wowrules kaže...

Messi je odigro dobru utakmicu sad jel bio igrac utakmice ili ne to je nes drugo ali lijepo je vidit da je aktivan na svim podrucijma kada gledamo messi igra vise playmekera nego napdaca lik pokupi loptu u obrani i prenese je naprijed ..svaka cast za sukija zadnjih par tekmi je jako dobar i takvog ga trebamo

 ali sva sreca da imamo klauna na klupi koji ce ga(suareza) nazivcirati i narusiti atmosferu u klubu.ja sam mislio da se u nogometu vade iz igre igraci koji nisu zadovoljili,a ne oni koji su sudjelovali kod sva 3 gola....

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 9:34 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 ali sva sreca da imamo klauna na klupi koji ce ga(suareza) nazivcirati i narusiti atmosferu u klubu.ja sam mislio da se u nogometu vade iz igre igraci koji nisu zadovoljili,a ne oni koji su sudjelovali kod sva 3 gola....

 A ja sam mislio da se vade igrači koji su se umorili i najviše natrčali.. hm.. čudno mišljenje imam o nogometu

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
kexzoR kaže...

 ali sva sreca da imamo klauna na klupi koji ce ga(suareza) nazivcirati i narusiti atmosferu u klubu.ja sam mislio da se u nogometu vade iz igre igraci koji nisu zadovoljili,a ne oni koji su sudjelovali kod sva 3 gola....

 A ja sam mislio da se vade igrači koji su se umorili i najviše natrčali.. hm.. čudno mišljenje imam o nogometu

 ocito nisi vidio suarezovu reakciju nakon sto ga je ovaj izvadio :)

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Hrvek1909 kaže...
kexzoR kaže...

 ali sva sreca da imamo klauna na klupi koji ce ga(suareza) nazivcirati i narusiti atmosferu u klubu.ja sam mislio da se u nogometu vade iz igre igraci koji nisu zadovoljili,a ne oni koji su sudjelovali kod sva 3 gola....

 A ja sam mislio da se vade igrači koji su se umorili i najviše natrčali.. hm.. čudno mišljenje imam o nogometu

 ocito nisi vidio suarezovu reakciju nakon sto ga je ovaj izvadio :)

 Ima i drugih koji zasluzuju igrat. Ako je sudjelovo kod sva tri gola ne znac da mora ostat do kraja u igri. To sta se igrac ljuti jer ga je izvadio u gotovoj tekmi je njegova stvar, ne trenerova.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
kexzoR kaže...
Hrvek1909 kaže...
kexzoR kaže...

 ali sva sreca da imamo klauna na klupi koji ce ga(suareza) nazivcirati i narusiti atmosferu u klubu.ja sam mislio da se u nogometu vade iz igre igraci koji nisu zadovoljili,a ne oni koji su sudjelovali kod sva 3 gola....

 A ja sam mislio da se vade igrači koji su se umorili i najviše natrčali.. hm.. čudno mišljenje imam o nogometu

 ocito nisi vidio suarezovu reakciju nakon sto ga je ovaj izvadio :)

 Ima i drugih koji zasluzuju igrat. Ako je sudjelovo kod sva tri gola ne znac da mora ostat do kraja u igri. To sta se igrac ljuti jer ga je izvadio u gotovoj tekmi je njegova stvar, ne trenerova.

 zasto onda messija ne vadi ?

14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Da se opet ne posvađaju.

Losing all hope was freedom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa nema sta Messi srat ako ga izvadi. Em nije kapetan, em nije trener.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Tello hattrick u derbiju protiv Sportinga.

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Opet penal za real, tetkica slavi kao da je zabio u finalu lige prvaka.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne može iz igre, evo vam penal, klasika.

 

Ajmoooooooooooooooo 1-1

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 22:21 (Tommy_123).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Očekujem još jedan penal za domaćina..

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Očekujem još jedan penal za domaćina..

 Trebala su jucer biti 2... al je samo jedan suden... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bas ga navlace Realovci.
Igra im je bez Modrica bas na razini jedne prosjecne jace ekipe Primere tipa Sociedad, Villareal (eto), Sevilla
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Daju nam na pladnju La Ligu, samo što smo nesposobni..

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sudije su na razini HNL-a. Svaki pad igrača reala u šesnaest metara sude, sramota za takvu ligu. Sada mi tek krivo što gubimo bodove u malim utakmicama.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Eto, još uvijek ima nade za la ligu, a kako su svi kenjali da je gotovo, ovaj Asenjo, pa taj čovjek nije normalan šta brani sve.

Imamo nešto lakši raspored za ligu, sad je Villareal za manje od tj dana u kupu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice