FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.376.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Meni je drago da se utakmica odigrala. Nebi bilo fer prema ekipi Las Palmasa, ipak su ljudi sa drugog kraja Španjolske došli.

 što ih žališ, avionom 2-3 sata leta max

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 16:22 (Del_Boy97).
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
x18x05x kaže...
Meni je drago da se utakmica odigrala. Nebi bilo fer prema ekipi Las Palmasa, ipak su ljudi sa drugog kraja Španjolske došli.

 što ih žališ, avionom 2-3 sata leta max

 Igrao nogomet i znam kako je kada izvisiš.

Ovako su dobili porciju i svi sretni.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 16:42 (x18x05x).
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Baš sam poželio se vidjeti, koliko vas je spremno lanuti, a da niste SA RAZUMIJEVANJEM pročitali moj post?! 

 

Prije svega pitam ja vas, jeste li vi pripadnici Katalonskog naroda, kada toliko branite NE OTCJEPLJENJE same regije, već klub koji nije jedini u Primeri, ali zbog nekih razloga više sile, oni su odigrali utakmicu?! 

Ja nisam Španjolac makar SAMO navijam za Real Madrid, jer SAMO NAVIJAM !!!!! 

 

Da postoji u političkom smislu, a i ekonomskom svakako, razloga da Katalonci traže odcjepljenje je vrlo realno, ali kada su tu "naši dublji privatni moralni/nemoralni interesi", onda se tu može odigrati mimo pravila, zar ne?! 

Istina, imate sada +7 bodovnu razliku, ALI ŠTO AKO Katalonija jednom ode iz Španjolske, gdje je tu EU članstvo, svi zakoni koji vrijede i u Španjolskoj, i u Italiji, i u Francuskoj ali i u UK još neko vrijeme?!?! 

Ako Barcelona bude otišla igrati negdje drugdje, koliko će se moći financijski pratiti sponzorske novce, prava, ugovore koji su bazirani na pravilima EU, pitam ja vas?! 

 

Utvaram si da Katalonci imaju sva prava na ono što si žele, samo se pitam, koliko će im to dozvoliti, ne Španjolska država koja im svakako neće u tome pomoći niti malo, već EU, koji "možda" želi više Barcelonu urednu u igranju "El Classico-a", nego Kataloniju kao 28 članicu nje!

 Mimo kojih pravila? Boli EU ona stvar za El Classico.

 

Katalonija ,ako se uspije odvojiti, neće biti članica EU i morat će proći cijeli process ulaska kao i mi pod uvjetom da žele biti dio EU.  Problem će biti isključivo Španjolska jer ako se odvoji Katalonija ubrzo bi i drugi mogli slijediti. 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
13 godina
offline
FC Barcelona

Nogomet će biti daleko najmanji problem za Španjolsku/Kataloniju/EU ako stvarno dođe do nasilnog odvajanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Poslije ipak odigrane utakmice i zadržavanja bodovne prednosti, sada ćete vidjeti kako se sude Barcelonine naredne utakmice

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Nece dopustit odvajanje, jer ako dodje do njega i druge pokrajne bi se mogle sjetit slijedit kataloniju, a to nebi bilo nikako dobro za spanjolsku sveskupa. Tako da i ako dodjem kojim slucajem do odvajanja, nece u miru bit, prvenstveno da se pokaze da tko god se sjeti takve ideje nece "izac" bez posljedica.

Origin ID: ReaLazio
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako bude rata idem braniti Madrid kao dragovoljac, dobijem mirovinu u Spanjolskoj i uzivam do kraja zivota. 

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Ako bude rata idem braniti Madrid kao dragovoljac, dobijem mirovinu u Spanjolskoj i uzivam do kraja zivota. 

 de nemoj,jos ce te neko ubit pa necu imat dnevnu dozu humora 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Ako bude rata idem braniti Madrid kao dragovoljac, dobijem mirovinu u Spanjolskoj i uzivam do kraja zivota. 

 Nema tebi spasa. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...

Ako bude rata idem braniti Madrid kao dragovoljac, dobijem mirovinu u Spanjolskoj i uzivam do kraja zivota. 

 Nema tebi spasa. 

Lako za kolegu , što je sa Barcelonom tek onda, "El Classico-m", La Ligom, to te ja pitam kolega?! 

 

Za početak jedno pitanje; bili onda više vrijedili svi ugovori sa sponzorima ugovorenim za La Ligu ?! 

Da budem iskren, da Barcelona ode u Serie A ili Premiership, uvjeren sam da bi "za iduću sezonu" ugovorili nove još bolje ugovore, ako nebi bilo problema na višim razinama EU-a! 

Ustvari, nameće mi se jedno pitanje, kako bi se reguliralo "tekuće prvenstvo" nekog saveza, ako bi i kada Barcelona pristupila k njima, onaj klub koji bi trebao uredno ostvariti plasman u prvu ligu, vjerojatno bi trebao onda izvisiti, obzirom je u igri tada "21 klub"?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ako bi Barca otišla u neko drugo prvenstvo na početku nove sezone, iz druge bi ušao klub više. Ne vidim problem, nije neka matematika. Makar ja mislim da ništa od toga neće biti, ostat će oni u La Lizi.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako se Katalonija odvoji najbolje bi bilo otići u drugu ligu, ostati u la ligi bi bila ludost. I ovako nas kradu suci kako bi tek onda...

14 godina
online
Re: FC Barcelona
Ne vjerujem da bi im se dozvolilo da odmah igraju u najjacem natjecanju neke lige. Vjerovatno u neku nižu ligu pa da se bore sa ostalima za drugu, prvu te onda ulazak u glavnu ligu te zemlje.

Pa i ja sam za to da istupe, jer nas se godinama sustavno krade. Bolje počet u Eng League 2 nego ostat ovdje.
All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Ne vjerujem da bi im se dozvolilo da odmah igraju u najjacem natjecanju neke lige. Vjerovatno u neku nižu ligu pa da se bore sa ostalima za drugu, prvu te onda ulazak u glavnu ligu te zemlje.

Pa i ja sam za to da istupe, jer nas se godinama sustavno krade. Bolje počet u Eng League 2 nego ostat ovdje.

Uredu, slažem sa sa tom i takvom konstatacijom, što bi bilo kada bi bilo, ali opet, koliko bi igrača željelo igrati u Premiership-u, odnosno koliko bi ih više željelo igrati u nekom drugom prvenstvu, gledajući na udaljenost od UK-a, gledajući na stil igre tamo, Brexit, ...?!?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Englesk liga... Prakticki neiizvodivo. Francuska, moglo bi nekako, kao i italija.
Buducnost je u elitnoj evropskoj ligi.
Uglavnom, nije ovo referendum bio za ocjepljenje vec za poboljsavanje statusa katalonije. Tako da...nece se nista promjenit osim sto ce nas savez jebavat triput gore nego do sada.
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Englesk liga... Prakticki neiizvodivo. Francuska, moglo bi nekako, kao i italija.
Buducnost je u elitnoj evropskoj ligi.
Uglavnom, nije ovo referendum bio za ocjepljenje vec za poboljsavanje statusa katalonije. Tako da...nece se nista promjenit osim sto ce nas savez jebavat triput gore nego do sada.

 Svi pišu da je za odcjepljenje ti se našao pisat drugačije? wtf?

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 15:35 (x18x05x).
15 godina
offline
FC Barcelona

Ma ako ne idemo u Primeru igrat cemo max 1 sezonu neku katalonsku ligu i onda idemo u Francusku. Platit ce netko neku masnu lovu da gledaju PSG Barca kao novi Classico...

 

Problem je sta ce bit s ostalim momcadima (Espanyol, Girona...) jer oni sigurno nemaju love za birat ligu.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Barca je pokazala da su joj vlastiti interesi ispred interesa katalonije, iako se promoviralo da je barca "vise" od kluba, upravo sad je pokazala da zapravo nije. Zasto? Da su pravi i da im je pokrajna na prvom mjestu, kako se uvijek promoviralo nebi igrali tekmu protiv las palmasa usprkos prijetnjama oduzivanja bodova i sta ti ja znam, jer kako su rekli "to bi lose utjecalo na daljnji tjek spanjolske lige. Znaci ukratko da im je bit prvi bitnije nego nekakvo odcjepljenje katalonije. Tako da iz mog gledista zahebali su se i to dvaput, prvo igrali su, i zamjerili se ostatku katalonije, drugo, ako se stvari uspiju sredit i katalonija i barca ostanu di jesu, ima da ih madrid hebe na sve moguce nacine, pa i na terenu, tako da prakticki barca je u pokusaju da zadrzi bodove dosla u lose lose situation, prije su bar imali naklonost katalonije, sad polako i to gube, kad je vecina pocela uviđat da barca nije nista drugo nego "biznis" i da im je novac, prestiz, bodovi i poredak u ligi bitniji od neovisnosti katalonije, a toliko se promoviralo barcu kao frontrunner u idealima katalonije kao pokrajne i neovisnosti

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Da pratis, znao bi da Barca strajka cijeli tjedan.

 

Navijaci su htjeli da se odigra tekma, bilo bi glupo da nije.

 

Nitko u Kataloniji im to ne zamjera, daj link.

15 godina
offline
FC Barcelona

Jedini koji zamjeraju Barci odigravanje tekme su navijaci Reala....nitko drugi :)

16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Štrajkaju dok je reprezentativna pauza.

 

Da li je bitnije prvenstvo ili stvaranje države? Ne možeš biti i heben i pošten. A Barcelona bi s odustajanjem od utakmice napravila all-in, ne bi bilo nazad. Otišli bi bodovi, sponzori, liga prvaka,ne bi bilo za zatvaranje financijske konstrukcije i na kraju bi otišao i Messi. Za njih je to prevelik ulog, barem za predsjednika jeste. Al vjerovatno bi dobili državu, jer bi narod stao 100% uz klub.

 

Ovako bi i bodove i borbu za državu i igranje u reprezentaciji. Prije podne pljuješ po državi, a poslijepodne slušaš himnu pod zastavom, tko je tu lud? Kao da su Dinamo i Hajduk nastavili igrati 90.-e prvenstvo. 

 

Naravno da će za samostalnost morati boriti. Nema lagano. EU je skup država licemjerne politike. Ne smiju ovo dopustiti radi domino efekta. Kataloncima neće nitko ništa pokloniti, za sve će se morati izboriti sami. FCB se još nije spremna odreći bodova radi države, barem Bartolomeu to nije. Pique bi vjerovatno drugačije postupio da je predsjednik. Al fakat ne kužim šta Katalonci rade u reprezentaciji, ako je počela rovovska bitka. Hebali bi se, al da im ne uđe.

 

SAD će netko reći ti si za RM pa ti drago da Barca ode. Baš suprotno, RM ne vrijedi bez el clasica, kao i obrnuto. Dobri protivnici tebe čine još boljim. Cilj je pobijediti najbolje, a ne ići lakšim putem. Bilo bi lijepo kad bi Katalonci dobili državu mirnim putem, a Barca i ostali ostali u La Ligi, al bajke ne postoje.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 20:14 (hrvooje).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Problem je sto se 60 posto katalonaca nije izjasnilo uopce.

Barca ostaje u prvenstvu I da
se stvori nova drzava a do toga nece doci.

Premijer ili sto vec spanjolske je izjavio da su spremni na konpromis.

Katalonci ce dobiti veci dio kolaca I to je to.Ipak je to sve zbog novaca na kraju krajeva jer su najbogatiji a ne dobivaju toliko novaca nazad.
This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Da pratis, znao bi da Barca strajka cijeli tjedan.

 

Navijaci su htjeli da se odigra tekma, bilo bi glupo da nije.

 

Nitko u Kataloniji im to ne zamjera, daj link.

 Strajkaju da, treninzima i utakmicama nizih uzrasta, velike li "pomoci" od toga. Dobro je rekao hrvoje dole, prakticki ono sta sam ja htio napisat a vi dajte TD-ove koliko vas volja, iskreno briga mene za neovisnost tamo neke katalonije, al samo ocu rec da price "vise" od kluba sve manje i manje drze vodu, i ne, ovo ne govorim kao navijac, nego sa neutralnog gledista

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
FC Barcelona

Moguće da će se naći na pola puta i samo dati Kataloniji veću samostalnost. Vuk bi bio poprilično sit, a ovce koliko toliko na broju. Plus, nije baš da je 100% Katalonaca za odcjepljenje. Definitivno bi trebalo održati još jedan normalan referendum, ako je ikako moguće. Podržavam Barcu u štrajku i stvarno mi je sramotno da se neki klubovi nisu s njima solidarizirali. Svi bi trebali biti svjesni toga da Barca nije neki nebitni mali klub koji će se sad odreći svega što su godinama stvarali samo zato jer netko to od njih očekuje. Najlakše se preseravati sa tim "više od kluba" i tvrditi da je Barca sad morala odmah istupiti iz lige i bla bla bla, baci sve u vjetar... Pa tisuće ljudi financijski ovise o klubu, nije to samo, ajd zatvaramo butigu i bok. A i brat bratu, ovo nije Athletic Bilbao. Koliko uopće hardcore Katalonaca ima u trenutnoj postavi Barce? U redu, svi ti igrači predstavljaju Kataloniju, ali nitko nije toliko naivan da misli da je sad jednom Dembeleu bitno dal je Katalonija samostalna država ili dio Španjolske.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Promoviraju i promovirali su se uvijek kao "vise od kluba" a to znaci vrlo jednostavno da su druge stvari prioritet ispred kluba, u ovom slucaju pokrajna, njezini ljudi itd itd. Jer ako su vise od kluba znaci da se zalazu i za druge stvari nevezane za nogomet, klub i ostalo zar ne? Da su otisli all in vjerovatno bi stala cijela katalonija iza njih, ovako , nit su na konju, nit su na magarcu...nego su izmedju i neznaju di ce zavrsit.

Origin ID: ReaLazio
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Promoviraju i promovirali su se uvijek kao "vise od kluba" a to znaci vrlo jednostavno da su druge stvari prioritet ispred kluba, u ovom slucaju pokrajna, njezini ljudi itd itd. Jer ako su vise od kluba znaci da se zalazu i za druge stvari nevezane za nogomet, klub i ostalo zar ne? Da su otisli all in vjerovatno bi stala cijela katalonija iza njih, ovako , nit su na konju, nit su na magarcu...nego su izmedju i neznaju di ce zavrsit.

 Odlican komentar.

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

ja sam butthurt jer barca nije realu dala da dode na -1 

 there fixed it for ya,np i drugi put

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
TheDarkSide kaže...

ja sam butthurt jer barca nije realu dala da dode na -1 

 there fixed it for ya,np i drugi put

 Vidi se da si 96to, sve rečeno time.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...
Mitch kaže...

Da pratis, znao bi da Barca strajka cijeli tjedan.

 

Navijaci su htjeli da se odigra tekma, bilo bi glupo da nije.

 

Nitko u Kataloniji im to ne zamjera, daj link.

 Strajkaju da, treninzima i utakmicama nizih uzrasta, velike li "pomoci" od toga. Dobro je rekao hrvoje dole, prakticki ono sta sam ja htio napisat a vi dajte TD-ove koliko vas volja, iskreno briga mene za neovisnost tamo neke katalonije, al samo ocu rec da price "vise" od kluba sve manje i manje drze vodu, i ne, ovo ne govorim kao navijac, nego sa neutralnog gledista

Haha cemu tolika slanost i da ne drzi tu vodu? FC Barcelona je alfa omega beta i gama u Kataloniji. Osim banaka, rade ogroman promet, ucinili su svasta za ljude tamo te svima predstavlja sve. Odi tamo pa ces vidjet.

 

I da Barca nikad nije bila vise od kluba, sta onda? Sta ce se dogodit? Zasto je to bitno? Navijaci Barce nece imat razlog za navijanje ili? Zanemarimo sve sportske uspjehe, donacije, sponzorstva s Unicefom itd., hebes ti to, pa oni su igrali protiv jednog Las Palmasa pred zatvorenim tribinama.

 

 

Na Barcino igranje protiv jednog Las Palmasa i lagane pobjede slani su samo fasisti u Madridu i kompleksasi.

 

Da se igrala tekma protiv Atletica ili Seville kmecali biste zasto nismo igrali i 'zasto se nama pogoduje pa da dobivamo dane odmora pred vazne utakmice'.

 

Kad je bio anti-austerity prosvjed u Madridu sa milijun ljudi gdje je privedeno XYZ ljudi 2014 pred kraj sezone, nije se nista govorilo.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

FC Barcelona je fake i to je to. 

...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice