FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.383.722
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Čim ga pohvališ on napravi grešku i primi gol.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Kak se igraju, da je Messi zabio sve bi bilo gotovo. Ovako do zadnje minute strepiti.

 

Edit: Ipak laganica na kraju. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 23:24 (x18x05x).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Lakse od ocekivanog, iako je mogla utakmica otici i u drugom smjeru, da je Sevilla iskoristila one prilike u prvom poluvremenu. Oba penala po meni nisu trebala biti, ali eto ocigledno na kraju nisu bila presudna za krajnji rezultat. Alba u formi zivota, Coutinho napokon jedna dobra utakmica, samo da se jos malo opusti i to je to. Cilessena mi je zao, covjek ne zasluzuje biti drugi golman ni u kojem klubu, njegova nesreca je samo ta sto je tu i Ter Stegen, mislim da bi bilo najbolje da ode na kraju sezone, cak bi i lijepu cifru zaradili na njemu. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U ovoj temi nikad ništa nije dosta, i nikada ništa nije dobro i uvijek je trava zelenija sa druge strane ograde. 

Dajte ljudi dobili smo sa 6-1, prošli dalje, šta ima biti negativno. 

MES QUE UN CLUB
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

eeee djeco djeco, pojma vi o fudbalu nemate

 

P.S. fulo sam za gol, napiso sam da cemo im petaka uvaliti. losa procjena

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
bananaman1 kaže...
kexzoR kaže...

S ovakvim marketingom bi i Ilija Sivonjic osvojao zlatne lopte. Juventus nije presao centar 80min, a Silovatelj nije nista napravio cijelu utakmicu i opet se o njemu pise. Messi je jucer imao nekoliko slaloma, jedan lob, nekoliko lopti s ocima i opet Silovateljevo urlikanje privuce vise paznje nego sve ovo sto je Messi napravio. Žalosno. Nogomet je otisao u 3 pm.

 Samo mirno, urlikače on još više kad mu ga Messi i dalje bude višestruko mećao na dnevnoj bazi?! Trza se, opire, ali će na kraju sav njegov trud biti posran od strane Boga nogometa! Nije da mi nije drago zbog tog egoističnog smeća!? Mada kad pomislim, čovjek je definitivno mentalno bolestan pa možda i nije u redu ovako pisati o njemu? Bolest je to.

Nije li smijesno da covjek banana nekoga zove mentalno bolesnim nakon sto sam napise ovakvu hrpu gluposti, i to o nekome tko je postigao vise nego banana i cijela bananina loza od majmuna do danas?

 Što je ovdje glupost? Da je Messi bolji ili da se sere po njegovim "uspjesima" iz tjedna u tjedan i da mu do kraja neće ostaviti ni jedan rekord? Glupost da je Gaynaldo ego manijak? Da je mentalno bolestan? A za ovo koliko je on napravio......zamisli što je bio Hitler ili Gadafi? Ljude su obožavali , a povjest je pokazala da su bili marva, stoka, govna? Za većinu su bili idoli? Cijela Njemačka je bila spremna dati život za Hitlera. Tako da mi je poznata ljudska glupost i sljepilo, ništa novo. Iskreno se nadam da mu ipak neće dokazati ono silovanje, bez obzira na gađenje koje osjećam prema takvim osobama? Tužno je kad vidiš debile koji sve gledaju kroz snop novčanica, ali takav je život.  

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Zašto to misliš? Koja djeca? Ja sam siguran da je svaki Barcin navijač ovdje živio u nadi da će se ovo dogoditi, a ponajviše vezano uz činjenicu da igra i Leo? Nitko nije mislio da će nas Sevilja naguziti u Barceloni, ali nitko nije mislio ni da je u Sevilji ostvaren dobar rezultat. Bilo je i jučer jako čupavo (obranjen penal) , ali se na kraju ipak odigralo sve kako treba. Dugo je govno bilo smrznuto, predugo - 4:2 i doviđenja! Ipak je završilo kako treba biti!  

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Zašto to misliš? Koja djeca? Ja sam siguran da je svaki Barcin navijač ovdje živio u nadi da će se ovo dogoditi, a ponajviše vezano uz činjenicu da igra i Leo? Nitko nije mislio da će nas Sevilja naguziti u Barceloni, ali nitko nije mislio ni da je u Sevilji ostvaren dobar rezultat. Bilo je i jučer jako čupavo (obranjen penal) , ali se na kraju ipak odigralo sve kako treba. Dugo je govno bilo smrznuto, predugo - 4:2 i doviđenja! Ipak je završilo kako treba biti!  

 znaju oni na koje se odnosi...a i kontest komentara im je poznat...mada i ti znas nageti na tu stranu.

 

povukli su se u rupu...nemoj se ti za njih zauzimat :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 21:08 (Barcelonista).
9 godina
offline
FC Barcelona

Man City vrbuje Valverdea nakon poraza on Newcastle-a. Mogla bi biti trampa. Pep za Ernesta.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

eeee djeco djeco, pojma vi o fudbalu nemate

 

P.S. fulo sam za gol, napiso sam da cemo im petaka uvaliti. losa procjena

 A je ti procjena, svi smo znali da na Camp Nou ide trpanje. Tako da ne izmišljaš toplu vodu. Ovo sa djecom nisi nikog prozvao osim možda samog sebe, jer više govori o tebi nego o nekom drugom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Nece Pep u Barcu....on ce u PSG ili Juve ako igdje
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

eeee djeco djeco, pojma vi o fudbalu nemate

 

P.S. fulo sam za gol, napiso sam da cemo im petaka uvaliti. losa procjena

 A je ti procjena, svi smo znali da na Camp Nou ide trpanje. Tako da ne izmišljaš toplu vodu. Ovo sa djecom nisi nikog prozvao osim možda samog sebe, jer više govori o tebi nego o nekom drugom.

 ni grama obraza ti nemas.... bijedno, jadno, kukavicki

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

eeee djeco djeco, pojma vi o fudbalu nemate

 

P.S. fulo sam za gol, napiso sam da cemo im petaka uvaliti. losa procjena

 A je ti procjena, svi smo znali da na Camp Nou ide trpanje. Tako da ne izmišljaš toplu vodu. Ovo sa djecom nisi nikog prozvao osim možda samog sebe, jer više govori o tebi nego o nekom drugom.

 ni grama obraza ti nemas.... bijedno, jadno, kukavicki

 

 Odi još unazad, možda nađeš još takvi stvari. Ti kao imaš obraza? 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Finale prije finala. Barca - Real

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

eeee djeco djeco, pojma vi o fudbalu nemate

 

P.S. fulo sam za gol, napiso sam da cemo im petaka uvaliti. losa procjena

 A je ti procjena, svi smo znali da na Camp Nou ide trpanje. Tako da ne izmišljaš toplu vodu. Ovo sa djecom nisi nikog prozvao osim možda samog sebe, jer više govori o tebi nego o nekom drugom.

 ni grama obraza ti nemas.... bijedno, jadno, kukavicki

 

 Odi još unazad, možda nađeš još takvi stvari. Ti kao imaš obraza? 

 

 pa tim gore covjece. na fejsu pises o tripleti, o ovdje pises da nije nemoguce u uzvratu, pa onda da cemo ispast. nikakvih principa, ni pravca misljenjja. sto bi narod rekao: ne znas bil srao il bi piso. sramota.

ubuduce moras poraditi na principijelnosti, razumu i dosljednosti pa tek  onda na kritici igraca i trenera. 

suma sumarum - odrasti

14 godina
offline
FC Barcelona

Kao prvo nemaš pojma tko sam ja i tko sam na fejsu. Al vidim da si stalker, pa nije čudno što si tak nadaren za gluposti. Meni je jasno da ti misliš da si veći navijač od svih nas i to je ok. Al nije ok kad kreneš sa pametovanjem i guranjem nečeg kao da je samo to ispravno i točno. Tvoje vrijeđanje na intelektualnoj razini me ne pogađa ni najmanje, vidi se da igraš sa riječima a svi znamo tko se tak ponaša. Treneru, peace out..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Opet puno izmjena od prošle utakmice.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Lijepo je ispao stopercic sa staklenim nogama.
14 godina
offline
FC Barcelona

Može se ovo okrenuti. Samo treba izbacit iz igre Suareza, Vidala i Alenu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Semedo je bio medju najboljima i on ga izvadi. Ne razumijem.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Alena je dobar, Vidal je los, a Suarez je pretila osoba.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Valverde je idiot. 
Semedo van, Roberto najgori igrač na terenu, ubjedljivo. 
Vidal loš isto tako, Alena van ide. 
Lik je očajan.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kakva kradja. Ovu utakmicu ne smijemo pobijediti. Cini mi se da je Messi ozlijedjen. Nije potrcao od onog udarca.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 20:28 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

1. pomoćni! 

14 godina
offline
FC Barcelona

Stručnjak opet uništi utakmicu. Izvedi jebeni isti sastav kao protiv Seville i rasturi ovu Valenciu. Al ne, mora on kemijati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovaj Mallenco il' kak se zove je najodvratniji sudac u ligi, da toliko navlači na očigled svih, užas. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Nisu oni krivi i nema se šta na njih vadit. Zna se tko je nesposoban. Da mu nije najboljeg svih vremena davno bi on otkaz dobio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Zadovoljan sam. Rezultat je dobar jer je Mallenco od prve minute htio unistiti Barcelonu. Prvi gol je bio faul na Messiju (moze se sudit, a i ne mora), faul Roberta se isto moze sudit, a i ne mora. Nakon Messijevog gola je svirao penal (wtf?), svirao je 2 nepostojeca zaledja. Oni su zadrzavali vrijeme cijelu utakmicu. U drugom poluvremenu je bilo 6 izmjena, jedan gol, dosta prekida i on stavi 2 min nadoknade.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Stručnjak opet uništi utakmicu. Izvedi jebeni isti sastav kao protiv Seville i rasturi ovu Valenciu. Al ne, mora on kemijati.

 Čuva se za Real u srijedu, Benzema je u formi.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Zadovoljan sam. Rezultat je dobar jer je Mallenco od prve minute htio unistiti Barcelonu. Prvi gol je bio faul na Messiju (moze se sudit, a i ne mora), faul Roberta se isto moze sudit, a i ne mora. Nakon Messijevog gola je svirao penal (wtf?), svirao je 2 nepostojeca zaledja. Oni su zadrzavali vrijeme cijelu utakmicu. U drugom poluvremenu je bilo 6 izmjena, jedan gol, dosta prekida i on stavi 2 min nadoknade.

 Sve su to sitnice. Mi nemamo uigran tim, kad odigraju dobro kao protiv Seville samo je trebalo isto ponovit i danas. Mallenco je oduvijek takav, njemu VAR ne treba jer ima kamere u očima. Vadit se na njega za našu ne povezanost nije realno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice