FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Neke promjene koje je uveo Setien. Igrači koji su pozvani za utakmicu neće biti objavljeni sve do dana utakmice. Ovo je napravljeno da bi se zadržao natjecateljski naboj unutar momčadi sve do utakmice (to je radio i Luis Enrique). Također, ekipa će na dan utakmica imati treninge ujutro, što prije nije bio običaj.

 Sjajna vijest koju pozdravljam! Ne znam kako vi, ali ja ponovno osjećam taj žar za gledanjem Barcelone. U skorije vrijeme ne bismo trebali očekivat Bog zna kakvu igru, ali tamo za mjesec, mjesec i pol do dva, mislim da, da. Još neka istakne vlastiti autoritet prema igračima kao npr. Arthuru kapavcu i vjerujem da će on bit puni pogodak.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Lijepa igra bez trofeja je suplja prica i moze se pricati u pola sezone. Na kraju bi se pricala druga prica. 

 

Nek mi neko kaže neki tim koji svi pamte u svijetu a koji je igrao lijepo a nije osvajao trofeje. Ja se ne mogu sjetiti nijednog osim Krojfove Nizozemske koju nekad spominju al to je svakako reprezentativni fudbal.

 

 

 

 Ima ljudi sa kojima komunikacija, razmjena mišljenja klizi kao dobro podmazan stroj, dok na drugu stranu ima "bukvana" koji misle da su nešto posebno pametni, a uz to su i maksimalno negativni pa samo traže izraz za koji bi se uhvatili i pronašli ga kao nečiju grešku?? Ti i ovaj ekser ili kako se već zove pa vas dva ste kao dva brata blizanca? Sad bih ja tebi trebao objašnjavati da ja, ako volim lijep nogomet nisam ljubitelj poraza, da ovo da ono............ali nisam baš toliko glup pa da "zidu" nešto objašnjavam. Ostavljam te u tvojoj zabludi (o vlastitom znanju/posebnosti) i konfrontacijama sa svima na ovoj stranici. Uživaj!

 Ko poznaje proslost zna da je konforntacija sa dominantnim narativom donijela mnogo dovrog ljudskom rodu. Tako da nije bas pametno to nekome spocitavati. Trazi argumentu  na drugom mjestu i ja cu ih uvaziti, ali nemoj tu. 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Lijepa igra bez trofeja je suplja prica i moze se pricati u pola sezone. Na kraju bi se pricala druga prica. 

 

Nek mi neko kaže neki tim koji svi pamte u svijetu a koji je igrao lijepo a nije osvajao trofeje. Ja se ne mogu sjetiti nijednog osim Krojfove Nizozemske koju nekad spominju al to je svakako reprezentativni fudbal.

 

 

 

 Ima ljudi sa kojima komunikacija, razmjena mišljenja klizi kao dobro podmazan stroj, dok na drugu stranu ima "bukvana" koji misle da su nešto posebno pametni, a uz to su i maksimalno negativni pa samo traže izraz za koji bi se uhvatili i pronašli ga kao nečiju grešku?? Ti i ovaj ekser ili kako se već zove pa vas dva ste kao dva brata blizanca? Sad bih ja tebi trebao objašnjavati da ja, ako volim lijep nogomet nisam ljubitelj poraza, da ovo da ono............ali nisam baš toliko glup pa da "zidu" nešto objašnjavam. Ostavljam te u tvojoj zabludi (o vlastitom znanju/posebnosti) i konfrontacijama sa svima na ovoj stranici. Uživaj!

 Ma tko se to meni naljutio ;) ... Znaci ti sve znas? Na onoj temi Bodybuilding se pravis pametan, pises takve gluposti i mitove (laži) da svijet nije vidio

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
FC Barcelona

Mene raduje što mladi se budu mogli dokazivati. Ansu Fati i Riqui Puig zaslužuju da se kale u prvom sastavu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
FC Barcelona

ali na nebitnijih utakmicama, a takvih utakmica nazalost nece biti do kraja sezone.. nema opustanja

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Lijepa igra bez trofeja je suplja prica i moze se pricati u pola sezone. Na kraju bi se pricala druga prica. 

 

Nek mi neko kaže neki tim koji svi pamte u svijetu a koji je igrao lijepo a nije osvajao trofeje. Ja se ne mogu sjetiti nijednog osim Krojfove Nizozemske koju nekad spominju al to je svakako reprezentativni fudbal.

 

 

 

 Ima ljudi sa kojima komunikacija, razmjena mišljenja klizi kao dobro podmazan stroj, dok na drugu stranu ima "bukvana" koji misle da su nešto posebno pametni, a uz to su i maksimalno negativni pa samo traže izraz za koji bi se uhvatili i pronašli ga kao nečiju grešku?? Ti i ovaj ekser ili kako se već zove pa vas dva ste kao dva brata blizanca? Sad bih ja tebi trebao objašnjavati da ja, ako volim lijep nogomet nisam ljubitelj poraza, da ovo da ono............ali nisam baš toliko glup pa da "zidu" nešto objašnjavam. Ostavljam te u tvojoj zabludi (o vlastitom znanju/posebnosti) i konfrontacijama sa svima na ovoj stranici. Uživaj!

 Ko poznaje proslost zna da je konforntacija sa dominantnim narativom donijela mnogo dovrog ljudskom rodu. Tako da nije bas pametno to nekome spocitavati. Trazi argumentu  na drugom mjestu i ja cu ih uvaziti, ali nemoj tu. 

  Oprosti, ne znam što znači ta riječ pa sam se malo pogubio, a kontekst mi isto ne govori dosta? Jedino ako si mislio na KONFRONTACIJU?? Zašto uzimaš teške, odnosno za tebe očigledno preteške riječi? Ah da, sad vidim da sam je prvo ja upotrijebio, ti htio ponoviti, ali ne možeš je ni prepisti točno iz mog teksta???? KONFORNTACIJO nijedna!!

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Lijepa igra bez trofeja je suplja prica i moze se pricati u pola sezone. Na kraju bi se pricala druga prica. 

 

Nek mi neko kaže neki tim koji svi pamte u svijetu a koji je igrao lijepo a nije osvajao trofeje. Ja se ne mogu sjetiti nijednog osim Krojfove Nizozemske koju nekad spominju al to je svakako reprezentativni fudbal.

 

 

 

 Ima ljudi sa kojima komunikacija, razmjena mišljenja klizi kao dobro podmazan stroj, dok na drugu stranu ima "bukvana" koji misle da su nešto posebno pametni, a uz to su i maksimalno negativni pa samo traže izraz za koji bi se uhvatili i pronašli ga kao nečiju grešku?? Ti i ovaj ekser ili kako se već zove pa vas dva ste kao dva brata blizanca? Sad bih ja tebi trebao objašnjavati da ja, ako volim lijep nogomet nisam ljubitelj poraza, da ovo da ono............ali nisam baš toliko glup pa da "zidu" nešto objašnjavam. Ostavljam te u tvojoj zabludi (o vlastitom znanju/posebnosti) i konfrontacijama sa svima na ovoj stranici. Uživaj!

 Ma tko se to meni naljutio ;) ... Znaci ti sve znas? Na onoj temi Bodybuilding se pravis pametan, pises takve gluposti i mitove (laži) da svijet nije vidio

 Mister blam, strašno??

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Lijepa igra bez trofeja je suplja prica i moze se pricati u pola sezone. Na kraju bi se pricala druga prica. 

 

Nek mi neko kaže neki tim koji svi pamte u svijetu a koji je igrao lijepo a nije osvajao trofeje. Ja se ne mogu sjetiti nijednog osim Krojfove Nizozemske koju nekad spominju al to je svakako reprezentativni fudbal.

 

 

 

 Ima ljudi sa kojima komunikacija, razmjena mišljenja klizi kao dobro podmazan stroj, dok na drugu stranu ima "bukvana" koji misle da su nešto posebno pametni, a uz to su i maksimalno negativni pa samo traže izraz za koji bi se uhvatili i pronašli ga kao nečiju grešku?? Ti i ovaj ekser ili kako se već zove pa vas dva ste kao dva brata blizanca? Sad bih ja tebi trebao objašnjavati da ja, ako volim lijep nogomet nisam ljubitelj poraza, da ovo da ono............ali nisam baš toliko glup pa da "zidu" nešto objašnjavam. Ostavljam te u tvojoj zabludi (o vlastitom znanju/posebnosti) i konfrontacijama sa svima na ovoj stranici. Uživaj!

 Ko poznaje proslost zna da je konforntacija sa dominantnim narativom donijela mnogo dovrog ljudskom rodu. Tako da nije bas pametno to nekome spocitavati. Trazi argumentu  na drugom mjestu i ja cu ih uvaziti, ali nemoj tu. 

  Oprosti, ne znam što znači ta riječ pa sam se malo pogubio, a kontekst mi isto ne govori dosta? Jedino ako si mislio na KONFRONTACIJU?? Zašto uzimaš teške, odnosno za tebe očigledno preteške riječi? Ah da, sad vidim da sam je prvo ja upotrijebio, ti htio ponoviti, ali ne možeš je ni prepisti točno iz mog teksta???? KONFORNTACIJO nijedna!!

nisi morao baš toliko da otkrivaš svoje životne traume i zdravstvene probleme. Ako mogu pomoć, samo reci. Rado ću. Novčano, savjetom, bilo čime.

 

 

 

 

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Što bi ti rekao : izbjegavam KONFORNTACIJE svake vrste.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Što bi ti rekao : izbjegavam KONFORNTACIJE svake vrste.

 Koliki si intelektualni promašaj govori i to da mi komentar ima nekoliko tipfelera a ti istices samo jedan. Odi doktoru, moraju i oni od necega zivjeti.

14 godina
offline
FC Barcelona

Gledam malo ove klipove treninga u zadnje vrijeme i točno se vidi razlika u ponašanju igrača. Setien s njima zajedno u rondu, opuštanja nema, trenira se bez slobodnih dana. 

 

Setien se čino kao osoba koja ima bolji pristup igračima. Kod Valverdea je izgledalo da je jedini način da igrače napravi sretnima to da im da slobodni dan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Gledam malo ove klipove treninga u zadnje vrijeme i točno se vidi razlika u ponašanju igrača. Setien s njima zajedno u rondu, opuštanja nema, trenira se bez slobodnih dana. 

 

Setien se čino kao osoba koja ima bolji pristup igračima. Kod Valverdea je izgledalo da je jedini način da igrače napravi sretnima to da im da slobodni dan.

 Exer1234 se ne slaže sa tobom. Vrijeđaš mu ljubav života.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
FC Barcelona

Slucajno sam dao palac dole, htio sam gore ;)

 

palac dole meĆem samo bananko banani 

 

 

Nije ljubav zivota, bio sam za da ode, jer nismo igrali kako treba, ali tako je bilo i s proslim trenerom...

 

Svaka promjena je dobro dosla, ali ne mozete unapred govoriti da ce igra i rezultati biti svemirski,, polako ;)

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 14:30 (exer1234).
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav lopovluk u režiji VAR-a na Real - Sevilla. Otkad su se pobunili da je cijeli svijet protiv njih i da politika igra (ironije li) na Clasicu, sve im se sudi u korist.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

ne vjerujem u tu teoriju zavjere

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bio je čisti faul. Šta ste se uskokodakali.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
FC Barcelona

Ja vidim samo da igrač Seville stoji na mjestu i ovaj natrčava na njega i onda se pretvara kao da ga je šleper pregazio. Što bi ovaj trebao, maknuti se kompletno iz šesnaesterca?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

a kad igraci barce rade isto, onda nitko ne prigovara. hehe..

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Igrac od 20mil eura kojeg nismo htjeli kupiti je usao s klupe i u 20min zabio 2 gola.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Igrac od 20mil eura kojeg nismo htjeli kupiti je usao s klupe i u 20min zabio 2 gola.

 Koji to?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ja vidim samo da igrač Seville stoji na mjestu i ovaj natrčava na njega i onda se pretvara kao da ga je šleper pregazio. Što bi ovaj trebao, maknuti se kompletno iz šesnaesterca?

 A daj molim te... Iz kamere s desne strane se jasno vidi da Gudelj baš gleda kako će se postaviti i tako omogućiti De Jongu da nesmetano ide prema golu. Ne izgleda kao faul na prvu, možda ni na drugu :), ali faula je stvarno bilo. Pa nećeš mi valjda reći da nikad nisi vidio da se za takvo postavljanje sudi. Viđati ćemo takvih situacija sigurno još više jer na usporenoj kameri lakše procjeniš namjeru nepropisnog zaustavljanja, što je u ovom slučaju bilo.

 

Dal bi ovo bez VAR-a sigurno bio gol, bi. Dal bi neki sudac ovo zanemario, isto bi. Ali pričati o ovome kao nečemu kontroverznom, da ne spominjem riječ zavjera, je u najmanju ruku smiješno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Igrac od 20mil eura kojeg nismo htjeli kupiti je usao s klupe i u 20min zabio 2 gola.

 Koji to?

 Vjerojatno na Halanda misli... zabio je sad i treći ak vam je lakše. 

 

A ovo da ga niste htjeli kupiti nema smisla komentirati. Lik je odabrao najbolji klub za nastavak karijere. Mogla je Barca nuditi ne znam šta pa vjerojatno ne bi došao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Igrac od 20mil eura kojeg nismo htjeli kupiti je usao s klupe i u 20min zabio 2 gola.

 Koji to?

 Haaland, evo i hattrick je zabio.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Igrac od 20mil eura kojeg nismo htjeli kupiti je usao s klupe i u 20min zabio 2 gola.

 Koji to?

 Haaland, evo i hattrick je zabio.

 igrač od 20 mil eura za bundesligu. Imao je klauzulu u ugovoru za bundes, nama ga ne bi tako jeftino dali bez brige budi.

12 godina
offline
FC Barcelona

A i to nije nikakvo mjerilo da bi isto radio i u barci, ovo je jedna utakmica, i corava koka ubode zrno.. 

 

ne moze svaki igrac biti dobar u Barci, kao sto se vec dokazalo. Po meni to nije kriv trener, nego jednostavno sistem barce je takav da ne moze bilo koji igrac igrati taj stil i to je to...

 

De jong je recimo igrac koji pase, mlad je i voljan igre.. Coutihno mi nije bio taj igrac, nije znao sta bi s loptom i bio je pogubljen... 

 

Ni Grizman mi nije taj igrac, iako ajde trudi se i trci obrana napad, sto je plus s obzirom da messi ne moze ( ni nema se potrebe trositi kad je puno korisniji u napadu)

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
FC Barcelona

Lautaro bi bio idealna zamjena za Suareza

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...

Što bi ti rekao : izbjegavam KONFORNTACIJE svake vrste.

 Koliki si intelektualni promašaj govori i to da mi komentar ima nekoliko tipfelera a ti istices samo jedan. Odi doktoru, moraju i oni od necega zivjeti.

 Moja iskrena sućut tvojoj obitelji. Nije im lako sa takvim "lumenom"

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...

Slucajno sam dao palac dole, htio sam gore ;)

 

palac dole meĆem samo bananko banani 

 

 

Nije ljubav zivota, bio sam za da ode, jer nismo igrali kako treba, ali tako je bilo i s proslim trenerom...

 

Svaka promjena je dobro dosla, ali ne mozete unapred govoriti da ce igra i rezultati biti svemirski,, polako ;)

Jadan mali. 

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ja vidim samo da igrač Seville stoji na mjestu i ovaj natrčava na njega i onda se pretvara kao da ga je šleper pregazio. Što bi ovaj trebao, maknuti se kompletno iz šesnaesterca?

 Niti je ovo bio prekršaj  za Real (poništen gol Sevilje), niti je ono u prošloj tekmi (poništen Leov gol) bila Messijeva ruka. To je u oba slučaja profinjena  pljačka u korist Reala!

12 godina
offline
FC Barcelona

hehehehehehehehe...

 

Za messija se slazem, nije trebalo biti ponisteno, cak ni ono zaledje koje je bilo 2 milimetra.. Te stvari samo kvare nogomet.. 

 

VAR nekad sjebe, nekad donese pravdu.. a nekad se ni ne gleda, iako bi trebao biti gledan

 

jedina prednost je sto vise nece biti ocitih kradja (tipa RM zadnja 2 osvojena Lp)

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice