FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.097
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
exer1234 kaže...

Eto vam vas Setien

 Da, u tjedan dana mora riješiti sve probleme u ekipi, u pola sezone. Nije Setien taj koji je u ovu ekipu usadio gubitnički mentalitet u gostima. Zna se čije je to djelo.

 Pa i nije, barem je bilo golova, sad ni toga nema.... nisam gledao utakmicu jer nisam bio kuci, ali koliko vidim osim posjeda, nista drugo nije valjalo

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...
antimadridista kaže...
exer1234 kaže...

Eto vam vas Setien

 Da, u tjedan dana mora riješiti sve probleme u ekipi, u pola sezone. Nije Setien taj koji je u ovu ekipu usadio gubitnički mentalitet u gostima. Zna se čije je to djelo.

 Pa i nije, barem je bilo golova, sad ni toga nema.... nisam gledao utakmicu jer nisam bio kuci, ali koliko vidim osim posjeda, nista drugo nije valjalo

 Gdje je bilo golova? Zašto i koga lažeš? Ove sezone u gostima smo niz utakmica prošli bez da smo zabili gol i igra je bila nikakva. Isto kao što si prije par dana rekao da Barca s lakoćom mora razbiti Granadu, iako smo sa Valverdeom protiv te ekipe s lakoćom izgubili. Prestanite više, prozirni ste.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Najbitnije je da smo mi prošli. Igra mora biti bolja, jasno da nebu odmah sad. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo Real koji je "u vrhunskoj formi" na guzove prolazi.

 

Dajte popustite s tom pričom. Isto gledate i na ovu utakmicu i na polufinale lige prvaka. Kakva vam je to priča.

12 godina
offline
FC Barcelona

Ali da li je dobro? nije

 

evo statistika prvog poluvremena kaze preko 80% posjeda, 0 udaraca u gol, i to sve protiv NONAME ekipe. Iskreno prvi put cujem za njih

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gledao sam Barcu u snimci i čim sam vidio sastav i klupu, rekoh : hrabro je doći bilo gdje bez Lea?? Prvi udarac na gol u 68 minuti? Niti na jednom igraču (u usporedbi sa ovim "amaterima") se nije vidjelo da dolazi iz kluba od milijardu eura, ali eto  Grizman je ipak pokazao da je tu, među ovim guravcima tata. Imali smo veliku sreću, ali do kada? P.S. jesam li gledao lošiju tekmu u životu - mislim da nisam? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 23:10 (bananaman1).
12 godina
offline
FC Barcelona

ma kakav Leo.. On se mora odmarati u ovakvim utakmicama, ne smije se trositi... To se rutinski dobije 2-3:0 i mir

 

a ovo je doslovno bilo u zadnjim sekundama,, strasno

 

te utakmice se MORAJU pobjedivati bez LEA. Leo cini razliku, ali ako ne mozes jednoj ibizi zabiti gol, nema tu price. .. i kakva je to igra s 1 stoperom? cemu to?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 23:14 (exer1234).
14 godina
offline
FC Barcelona

Di Marzio objavio da je Barca nudila 10 milijuna + Rakitića za Bernardeschija ali Juventus želi bar 20 milijuna.

 

Mogli smo dobiti malo bogatstvo da se Rakitić prodao na vrijeme. Sad ne vrijedi pišljiva boba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Di Marzio objavio da je Barca nudila 10 milijuna + Rakitića za Bernardeschija ali Juventus želi bar 20 milijuna.

 

Mogli smo dobiti malo bogatstvo da se Rakitić prodao na vrijeme. Sad ne vrijedi pišljiva boba.

 Uprava takva kakva je, sjebe sve moguće transfere. Dembele, Cou i Grizm. Realno ni blizu nisu opravdali novac koji je dan za njih.

 Tako da ova greška sa Raketom je nešto sasvim normalno u svijetu Bartomeua.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A ne znam za Grizmana, ali evo kad pogledaš 33 utakmice - 12 golova? Igra je bila loša, trener bez komentara pa sad novi trener? Ekipa u problemima i rijetko u najboljem sastavu (Dembele ozlijeđen, Suarez nije nikada zamjenjen , a morao je biti 100 puta i Grizman umjesto njega). Ako uzmemo da ima 28 g. i da sad kad je relativno neprimjetan u igri zabije 12 golova....što ako ga stavi u špicu, ekipa se uigra, on se "upozna" sa Leom? Mislim da bi on mogao biti odličan? Nadam se da bi? Eto jučer bi ispali iz kupa da ga nije bilo.

12 godina
offline
FC Barcelona

nije mi on za spicu, recimo Suarez je bas taj tip. Jer je nesposoban s loptom

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

A ne znam za Grizmana, ali evo kad pogledaš 33 utakmice - 12 golova? Igra je bila loša, trener bez komentara pa sad novi trener? Ekipa u problemima i rijetko u najboljem sastavu (Dembele ozlijeđen, Suarez nije nikada zamjenjen , a morao je biti 100 puta i Grizman umjesto njega). Ako uzmemo da ima 28 g. i da sad kad je relativno neprimjetan u igri zabije 12 golova....što ako ga stavi u špicu, ekipa se uigra, on se "upozna" sa Leom? Mislim da bi on mogao biti odličan? Nadam se da bi? Eto jučer bi ispali iz kupa da ga nije bilo.

 Upravo to mi smeta. Nema ga nigdje kao da se boji lopte. Treba više tražiti loptu i ne dodavat unazad na prvu nego probat dribling pa šut na gol.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
FC Barcelona

boji se da se ne osramoti, sto je normalno

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

neko je ocigledno morao platiti glavom u ovom Kupu. Grah pao na Atletiko. To su ta kup takmičenja.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

neko je ocigledno morao platiti glavom u ovom Kupu. Grah pao na Atletiko. To su ta kup takmičenja.

 sta se desilo

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...
Barcelonista kaže...

neko je ocigledno morao platiti glavom u ovom Kupu. Grah pao na Atletiko. To su ta kup takmičenja.

 sta se desilo

 ispali iz kupa

12 godina
offline
FC Barcelona

kup je ionako smijesan

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
bananaman1 kaže...

A ne znam za Grizmana, ali evo kad pogledaš 33 utakmice - 12 golova? Igra je bila loša, trener bez komentara pa sad novi trener? Ekipa u problemima i rijetko u najboljem sastavu (Dembele ozlijeđen, Suarez nije nikada zamjenjen , a morao je biti 100 puta i Grizman umjesto njega). Ako uzmemo da ima 28 g. i da sad kad je relativno neprimjetan u igri zabije 12 golova....što ako ga stavi u špicu, ekipa se uigra, on se "upozna" sa Leom? Mislim da bi on mogao biti odličan? Nadam se da bi? Eto jučer bi ispali iz kupa da ga nije bilo.

 Upravo to mi smeta. Nema ga nigdje kao da se boji lopte. Treba više tražiti loptu i ne dodavat unazad na prvu nego probat dribling pa šut na gol.

To mi je najveća boljka većine, a ne samo njega.  Joj lopta, gdje je Messi da mu odmah dodam (i skinem teret sa sebe)?? Pokriven, a ništa, brzo ću gomanu vratit. To bi mogli ja i ti, ali kad dobiješ  par milijuna eura mjesečno, bar kod mene to ne izazove simpatije, naprotiv.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
x18x05x kaže...
bananaman1 kaže...

A ne znam za Grizmana, ali evo kad pogledaš 33 utakmice - 12 golova? Igra je bila loša, trener bez komentara pa sad novi trener? Ekipa u problemima i rijetko u najboljem sastavu (Dembele ozlijeđen, Suarez nije nikada zamjenjen , a morao je biti 100 puta i Grizman umjesto njega). Ako uzmemo da ima 28 g. i da sad kad je relativno neprimjetan u igri zabije 12 golova....što ako ga stavi u špicu, ekipa se uigra, on se "upozna" sa Leom? Mislim da bi on mogao biti odličan? Nadam se da bi? Eto jučer bi ispali iz kupa da ga nije bilo.

 Upravo to mi smeta. Nema ga nigdje kao da se boji lopte. Treba više tražiti loptu i ne dodavat unazad na prvu nego probat dribling pa šut na gol.

To mi je najveća boljka većine, a ne samo njega.  Joj lopta, gdje je Messi da mu odmah dodam (i skinem teret sa sebe)?? Pokriven, a ništa, brzo ću gomanu vratit. To bi mogli ja i ti, ali kad dobiješ  par milijuna eura mjesečno, bar kod mene to ne izazove simpatije, naprotiv.

 krajnje pojednostavljivanje koncepta igre.

14 godina
offline
FC Barcelona

Postava Barce;

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovo je izravni crveni karton za Pique-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Bolja Valencia. Nama treba puno bolja igra prema naprijed.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Bolja Valencia. Nama treba puno bolja igra prema naprijed.

 Nama realno treba jedno krilo koje može proći 1v1 jer ni Griezmann ni Fati to nisu, a Dembele iako može pretrčati bilo kog jednostavno previše je vremena ozlijeđen. Možemo reći što hoćemo ali jedan Neymar ili Mbappe užasno trebaju ovoj Barci jer osim Messija niko ne može predbrilati nikog i zato gledamo ovakvu igru gdje lopta dođe do krila i onda zbog nemogućnosti tog igrača da predribla vrati loptu i sredinu i tako u nedogled. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
x18x05x kaže...

Bolja Valencia. Nama treba puno bolja igra prema naprijed.

 Nama realno treba jedno krilo koje može proći 1v1 jer ni Griezmann ni Fati to nisu, a Dembele iako može pretrčati bilo kog jednostavno previše je vremena ozlijeđen. Možemo reći što hoćemo ali jedan Neymar ili Mbappe užasno trebaju ovoj Barci jer osim Messija niko ne može predbrilati nikog i zato gledamo ovakvu igru gdje lopta dođe do krila i onda zbog nemogućnosti tog igrača da predribla vrati loptu i sredinu i tako u nedogled. 

 Brzo ucis

14 godina
offline
FC Barcelona

Samo sreća što je 0-0. Valencia nam očitala lekciju iz nogometa. Dugo nisam gledao sporiju i negledljivu igru Barce.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja to govorim hžgodina a da nemamo igraca 1 v 1 osim Messija.

 

Dembele je uvijek kritican...

 

Griezmann ne dobiva lopte nit se nalazi u sansama....

 

Slabo prema naprijed a i Messi izgleda totalno mrtav

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

eto vam vas trener

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ja to govorim hžgodina a da nemamo igraca 1 v 1 osim Messija.

 

Dembele je uvijek kritican...

 

Griezmann ne dobiva lopte nit se nalazi u sansama....

 

Slabo prema naprijed a i Messi izgleda totalno mrtav

 Sva silna dodavanja izgledaju beskorisno ako nema šuta prema golu barem 2/3 napada.

 Mislim da su oni krivo shvatili Setiena. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dobro je ovo. polako ce sve na svoje doci.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sl mi ide na zivve da svaka lopta na messija ide

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice