FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.979
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

veliki zdravko reić je jedan od 3 idiota medju kojima su još slovenac i cipranin koji nisu dali messiju niti jedan jedini glas.

 Zdravko Reić nije Messija stavio ni u top 5. Ronaldo na prvom mjestu. Aguero na trećem. Messi ni u top 5. Kakav pacijent od čovjeka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 12:05 (antimadridista).
9 godina
offline
FC Barcelona

U međuvremenu, Kristina Penaldo je jučer proglašena za najbolju nogometašicu u Italiji. Patiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii       

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 12:41 (playjob).
5 godina
offline
FC Barcelona

ronaldovo vrijeme je proslo, skoro ima 35 godina.dobro je jos da i igra profesionalni nogomet na takvom nivou.

messiju svaka cast, zasluzio je, ali evo barcelona treba traziti rjesenje, tj ne nadati se messiju jer sa godinama dolaze i ozljede, pad kondicije. mogao bi jos on 2 godine na ovakvom nivou tako da treba vec pripremati uigrani tim, trenera koji ce to sklepati.

barcelona bi bez njega bila 0. jedan covjek ne bi trebao ciniti cijeli tim.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
aloevera13 kaže...

ronaldovo vrijeme je proslo, skoro ima 35 godina.dobro je jos da i igra profesionalni nogomet na takvom nivou.

messiju svaka cast, zasluzio je, ali evo barcelona treba traziti rjesenje, tj ne nadati se messiju jer sa godinama dolaze i ozljede, pad kondicije. mogao bi jos on 2 godine na ovakvom nivou tako da treba vec pripremati uigrani tim, trenera koji ce to sklepati.

barcelona bi bez njega bila 0. jedan covjek ne bi trebao ciniti cijeli tim.

 Ništa što već nismo znali i komentirali xyz^n puta.

14 godina
offline
FC Barcelona

Idemo na Clasico 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Idemo na Clasico 

 nabaci koju sliku poslije na forum

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
KingNothing kaže...

Pa sta bi trebo radit? Cijeli dan biti u kuci? Zasto nebi putovao ako moze? Otisao je u restoran, ne penje se na planinu

 Otisao je na drugi kontinent u restoran.

 Nije otisao u restoran na drugi kontinent nego su ga poslali na oporavak u Qatar kao i Umtitija nakon ozljede. Tamo je jedan od rehabilitacijskih centara gdje se salje igrace Barce nakon povrede.

VISCA BARCA
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Idemo na Clasico 

 Molim te da napraviš selfi sa Barcelonistom.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Del_Boy97 kaže...

veliki zdravko reić je jedan od 3 idiota medju kojima su još slovenac i cipranin koji nisu dali messiju niti jedan jedini glas.

 Zdravko Reić nije Messija stavio ni u top 5. Ronaldo na prvom mjestu. Aguero na trećem. Messi ni u top 5. Kakav pacijent od čovjeka.

 Nogomet pratim već nekih....preko 45 god. Gledao sam Kranjčara, Zajeca, Sušića, Pižona, Đajića, Bekenbauera, Savićevića, Maradonu, Kempesa, van Bastena, Iniestu, Ronalda , itd. Operiran sam od "nacionalnog" i nikako mi nije bilo jasno kakav čovjek, a nogometni entuzijasta si (igrač, trener, novinar, navijač), moraš biti pa da ti se Messi kao igrač ne sviđa, da ti Messi nije najbolji??? Došao sam do zaključka da mora biti jedna od ove tri stvari- 1. da si totalna neznalica po pitanju nogometa. 2. Da si totalno nerealan, navijački obojen. 3. Da si u neku ruku poremećen, mislim mentalno. Šta je od ovoga taj stari tovar stvarno mi nije jasno? Najvjerojatnije pod 1 i 3 zajedno? Hvala vam što ste naveli taj podatak tako da ubuduće to staro smeće ni  u kom slučaju negdje ne pogledam ili poslušam! Čovjeka koji daje 10 tak godina preko 40 golova godišnje taj stari klošar, JEBENI VIZIONAR VALJDA, (kakav nogometni znalac, što li on to vidi , a cijeli svijet ne) ne stavi u prvih 5???  Lijepo se posro sam sebi u usta. Dobar mu tek!

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

U međuvremenu, Kristina Penaldo je jučer proglašena za najbolju nogometašicu u Italiji. Patiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii       

 Nevjerojatno mi je drago zbog NJE jer će sada platiti sva ona glumatanja, lažnjake penale i lopovluke koje je izvodio kroz cijelu svoju karijeru!! Do sada ga je Messi jebavo gdje je stigo, a tek sada kreće, za Kristinu strmoglavo- silazna putanja! Sad ide mantra- ja sam se dokazo u 3 lige i tata mi je bio pijanac, a tvoj (Leov) nije i igraš samo u španjolskoj??? Jebeni debil!

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Otisao je kao i Umtiti kad je bio ozlijeden u Katar po preporuci kluba.Takav je bio plan koliko se sjecam 

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Evo kako se Dembele oporavlja od ozljede.

 Nista me na forumu ne moze naljutiti kao kad neko potpuno neinformisan dodje i pljuje po nekom igracu. U drugu ruku sam sebi cini medvjedju uslugu i postaje potpuno nerelevntno sta pise.

 

Mozes misliti o Dembeleu sta god hoces, i mene nervira u mnogo stvari, al on je dole otisao odlukom kluba i dole ce biti na tretmanu. I mnogi igraci dole idu iz cijele evrope.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
matrix777 kaže...

Nemoj tako baš o najboljem igraču serie A.

 Istina, najbolji ako se njega i njegovu sestru pita. Vidim seka napala Virgila ?? 

 Navodno je Ronaldo odgovorio da na ceremoniju dolaze oni koji nisu vec bili tamo

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kristina je uvijek bila smeće pa što bi sad nešto mjenjala? VVD je za njega gospodin, ali gospodin! Kristina je smeće prevarantsko - lopovsko. Čekamo jadikovke iz Italije sa nestrpljenjem. Portugalska ciganija na aparatima!

9 godina
offline
FC Barcelona

Fabio Paratici (sportski direktor Juventusa): "Neću reći da je Messijeva Zlatna lopta ukradena Cristianu, ali definitivno smatram da je Ronaldo trebao biti dobitnik nagrade za ovu godinu. Mislim da veliku ulogu u dobivanju Zlatne lopte ima činjenica igra li nogometaš za Barcelonu i Real Madrid, ili igra za neki drugi klub. Unatoč tome, vjerujem da će ju Cristiano osvojiti iduće godine."

 

Svi smatraju da je Ronaldo trebao biti dobitnik ZL, zbog čega, na temelju kojih postignuća cijele ove godine? U Serie A prošle sezone, prvi po redu po broju postignutih pogodaka, bio je Quagliarella iz Sampdorie, 35-36 g., Ronaldo je bio četvrti. S Juventusom osvojio Serie A, ma da Juventus osvaja istu ligu već barem 6-7 godina, i šta je još postigo?
Svi oni miraju reć da je CR to trebao osvojit jer je on ipak nogometaš njihova kluba, svjetska zvijeda, kako nogometna, tako i marketinška. Bolje bi bilo da je samo nešto kratko rekao nego što se ovako prosro.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa prije bi valjda Mbappe trebao onda nego on.

Jebote Liga Nacija.
9 godina
offline
FC Barcelona

Pa daj B** te j***.

Pjanić i Chiellini po jedan, a Kristinica dva. 

 

A vidi lica, nimalo izoperiran.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 13:59 (playjob).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pjanic dobio nagradu za najsporijeg veznjaka Serie A
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nakon činjenice da ovaj smrad tovarski (Reić) nije Lea stavio ni u prvih 5, a pogotovo što je prošle godine loptu ukralo Leu i dalo Luki, mislim da test inteligencije izabranih novinara ubuduće mora biti obavezan!! Očigledno je da i retardirani likovi dolaze u situaciju odlučivati o bitnim stvarima za nogomet. Ako imaš tri kocke, tri kruga i dva trokuta - novinar jednostavno mora znati da nedostaje trokut!!  Očigledno je da mnogi , prvenstveno Reić to za trokut pojma nemaju! Bundeva Reić bi rekao valjak?? Jel i to spadalo doajen našeg novinarstva?

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nema povratka za city. Vece sanse za gvardiolu dogodine.

9 godina
offline
FC Barcelona

Kakva golčina Suareza petom...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

E ovo je Barca, ovo je nogomet... Najboljih 45 minuta u dugo vremena, iako je riječ o jednoj Mallorci ali ovo je danas seks za oči 

14 godina
offline
FC Barcelona

Katastrofa u najavi..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Show Valverdeovih trupa

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nadam se da nece stati u drugom poluvremenu. Treba im zabiti jos 3,4 komada.

EDIT: Stali smo i zbog toga dobili gol.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 22:26 (kexzoR).
14 godina
offline
FC Barcelona

Kratko je trajalo. Drugo poluvrijeme niđe veze.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Igrom u drugom poluvremenu su se posrali po svemu sto su napravili u prvom
14 godina
offline
FC Barcelona

Mora se priznat, Messi je ubojica!

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi 2 komada sa 20 m i jedan sa 14 m! Kristina Tapin Analdo sa 2 m i uz pompoznu proslavu???? Al posra ga na kraju Lazio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 10:42 (bananaman1).
9 godina
offline
FC Barcelona

Messi je opravdao ono što nam je pokazao prije utakmice na stadionu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice