GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.091
|
čitano: 748.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...
Miro kaže...

Tračevi sa zapadne tribine:

- Antolić je prodan, zato nije igrao;

- ako se Dinamo plasira u EL dovest će se još dva igrača;

 Ja baš čuo trač da je Ćorić prodan u Everton konačno, za 12 + 20% od idućeg.

 

Nije loše ekonomski gledano, dečko ima staklene noge, premlad je da bi bio svako malo pod povredom, očito ima takvo tijelo i ako je to razlog čestih ozljeda ne bude imao neku zavidnu karijeru.

 

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
honor8 kaže...
Mitch kaže...
Miro kaže...

Tračevi sa zapadne tribine:

- Antolić je prodan, zato nije igrao;

- ako se Dinamo plasira u EL dovest će se još dva igrača;

 Ja baš čuo trač da je Ćorić prodan u Everton konačno, za 12 + 20% od idućeg.

 

Nije loše ekonomski gledano, dečko ima staklene noge, premlad je da bi bio svako malo pod povredom, očito ima takvo tijelo i ako je to razlog čestih ozljeda ne bude imao neku zavidnu karijeru.

 

 Nema danas nigdje ni slova o tim transferima, tako da ostaju samo puki tračevi (ili trolanje)...

...
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
I jedan i drugi mogu samo u nekog jadnog bundesligasa. Ako itko pokaze ikakav interes treba im svezati masne oko glave i poslat na prvi autobus.
Not scared of flying saucers
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ivek decembarski kaže...
I jedan i drugi mogu samo u nekog jadnog bundesligasa. Ako itko pokaze ikakav interes treba im svezati masne oko glave i poslat na prvi autobus.

 

Ne postoji "JADAN" bundesligaš heh

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
U pravu si, postoji ih nekoliko. Treba ponuditi Corketa i Antolu Barci. Corke umjesto Neymara, a Antolu trejdamo za mladog Roberta.
Not scared of flying saucers
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Super je Doumbia bio danas i dobra (bolja igra) od Albanaca.

Dobivamo barem 2:0 u uzvratu. Benković se odmorio, rezervna obrana odlična.

Fiolić mora igrat ispred Čorića.
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Jel se Soudani vraca do uzvrata? Nisam bas njegov fan (za moj ukus presebican igrac) ali ipak faliigrac njegovog tipa u zavrsnicama napada s obzirom da Dinamu fali prava špica.

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tako kazu da bismo trebali biti kompletni
6 godina
protjeran
offline
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Bili su precizni ko Dinamov napad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Možda su Hodžić i Angelo atentatori 

13 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...

Možda su Hodžić i Angelo atentatori 

 Mislio sam to napisati, ali nisam se usudio. Da mi slučajno policija ne pokuca na vrata  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

ma nebi oni grizli ruku koja ih hrani, tko bi još tolerirao i plaćao par tako nesposobnih špica koji ne mogu zabiti ni na prazan gol osim maminja 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 16:58 (ibme74).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pišu danas kako se Livaković oporavlja da će sutra vjerojatno braniti... Ne kužim to forsiranje povratka ozlijeđenog igrača baš u tako važnoj utakmici, a u nedjelju je Zagorac pokazao da je u fantastičnoj formi - po meni je pametnija i pouzdanija odluka da on budu sutra na golu.

...
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ono sto sam ga vidio u kaciji mi se cini cak i sigurniji golman on Livakovica. Ipak je iskustvo na njegovoj strani.

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...

Ono sto sam ga vidio u kaciji mi se cini cak i sigurniji golman on Livakovica. Ipak je iskustvo na njegovoj strani.

 Slažem se, iskustvo mu je plus... Livaković zna pod pritiskom vrlo loše odigrati nogom i tu i tamo ima lošu procjenu u izlasku, mada je i on vremenom sve bolji, ali ipak ga se vjerojatno malo i forsira zbog reprezentacije. Šteta što zbog toga Zagorac ne dobije više prilika za igru...

...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Doveden novi igrač - Japanac Rintario Tashima.

 

Ima 20 godina i igrat će u Dinamu II.

...
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Konacno postava bez Pivarica i Antolica 

13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Popio sam 3 gemišta prije prvog poluvremena, ali nije pomoglo. Odoh na još par prije drugog.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Inace imam jak želudac ali ovakav nogomet je i za mene previše

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kakva igra, pa to se ne zna gdje tko udara. Ovi kao da se bore za ulazak u drugu mađarsku
Not scared of flying saucers
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Popio sam 3 gemišta prije prvog poluvremena, ali nije pomoglo. Odoh na još par prije drugog.

 

Ja bi od muke popio litru rakije, ali nisu vrijedni mamurluka.

Nikad gori Dinamo nije bio, ne pamtim. Ovaj lijevi bek je debil da to nisu istine, lik nema veze o nogometu, radi prekršaj kad ne treba, napucava bzveze kad ne treba, čovjek ne zna gdje se nalazi, crnac je teška taraba, to sam vidio odma kad i nije iznenađenje, dečko se sapliće sam od sebe, ni trčat ne zna, generalno bez dva prava igrača u veznom redu i sa boljim bekovima Dinamo nema šta tražit protiv bilo koga ko je iole ozbiljan.

Mozak me boli gledajuć kako oni igraju nogomet.

Iskreno, jako sam tužan.

 

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ne znam tko je komentator, al na razini je utakmice.
Not scared of flying saucers
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nisu ni zasluzili

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Gledajuci ovog Lecjaksa dolazim do zaključka da je Pivarić za njega R. Carlos.

Ostali... U zupanijskim ligama bi nasli igrace koji bi bolje odigrali od ovog danas proljeva. Ovi ni ubacivati ne znaju.

8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pogledao sam prvo poluvrijeme, drugo nisam htio da ne gubim živce bezveze.

 

Inače bih rekao da je normalno po zakonu brojeva da Dinamo jednom kiksa i ostane bez Europe (kao što je izgubio i prvenstvo), ali ovo protiv Albanaca u obje utakmice je namjerno ispadanje.

 

Jer kako drugačije objasniti da mogu pregaziti Hajduk i Rijeku pa onda protiv ovih odigrati na razini amatera?

13 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Gasi klub

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ovaj Dinamo ni ne zaslužuje EL.

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

kakvi jadnici majko mila, sve je to politika glavatog donijela, masne plaće prihoda nigdje, teški dani su pred Dinamom kao klubom.

Pomozi Bože !!!

14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

I onda opet novi trener ili? 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice