Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 395.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

kao i Turci, imamo prednost domaćeg terena :)

 

bit će dobrih tekmi, veselim se

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
zaboravni12 kaže...

Najvjerovatnije nas.

 

bilo bi zanimljivo da maznemo Španjolce u prvom kolu i onda spušimo od Albanaca 

11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...
zaboravni12 kaže...

Najvjerovatnije nas.

 

bilo bi zanimljivo da maznemo Španjolce u prvom kolu i onda spušimo od Albanaca 

 

Mene nebi cudilo da odigramo X sa Spanjolcima pa bude "et sad dobijemo albance i imamo skoro siguran plasman barem kao jedni od najboljih trećeplasiranih ekipa" i onda odigramo X i sa njima pa se moramo vadit na talijanima zadnje kolo 

2 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mi oduvijek igramo "univerzalni nogomet".

 

Svakog možemo pobijediti, od svakog možemo izgubiti.

Nama je nebitno s kim smo u grupi. 

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Poznato je da igramo bolje protiv težih protivnika, sad je šansa vratiti Španjolskoj za prošli Euro.

Uglavnom, jako teška skupina.
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

jeste predali zahtjev za ulaznice? ja jesam za Spanjolska/Italija pa sta bude 

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
toma20 kaže...

jeste predali zahtjev za ulaznice? ja jesam za Spanjolska/Italija pa sta bude 

 Prijavio se za sve utakmice pa ćemo viditi za što će me izvući ako za ijednu

robimarko@gmail.com
11 godina
suspendiran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Znam da se ne treba praviti ražanj dok je zec u šumi ALI gledam malo bracket skojim grupama se križamo i put do "finala".

 

Prvoplasirani iz nase grupe se kriza za treceplasiranim iz grupe A,D,E,F (A- Njemacka, Mađarska, Švicarska i Škotska; D- Francuska, Austria, Nizozemska, pobjednik Play Off-a A; E- Belgija, Slovačka, Rumunjska, pobjednik Play Off-a B; F- Turska, Portugal, Češka, pobjednik Play Off-a C.

 

Drugoplasirani ide na drugoplasiranog iz grupe A (Njemacka, Mađarska, Švicarska, Škotska).

 

Kao jedan od najbolje trećeplasiranih ekipa iz naše grupe išli bi na pobjedinke grupe E (Belgija, Slovačka, Rumunjska, Play Off B) ili pobjednike grupe F (Turska, Portugal, Češka, Play Off C).

 

3 mjeseca
protjeran
offline
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne favoriziram Jarnijevu izjavu, ali može li mi netko reći koja je razlika između njegove izjave i izjave Darija Šimića (Dinamo - Milan) ili poteza Davora šukera (Rijeka - Sevilla)?

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

"HNS je vrlo jasnog stava da za sve hrvatske izbornike vrijede viši standardi te da je neprimjereno, nepoželjno i nedopustivo da osoba na čelu jedne hrvatske reprezentacije otvoreno navija protiv bilo kojeg hrvatskog kluba u europskom natjecanju."

16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Loš tajming za smjenu (nakon Petkovićeve izjave) no opravdano. Izbornik hrvatske reprezentacije ne smije javno navijati protiv hrvatskih klubova; može reći da simpatizira drugi klub, no otvoreno stati na stranu stranog kluba u ovakvoj utakmici je nedopustivo. Zamislite da u nekoj utakmici naših u europi Dalić otvoreno kaže da navija za npr Dinamo Tiranu jer je tamo bio trener a protiv Dinama/Hajduka/Rijeke. Nedopustivo. Na stranu ove izjave je trebao i ranije biti smjenjen s te pozicije jer mislim da trenerski nije dorastao zadatku.

 

No, isto tako bi sad trebalo malo korigirat Petkovića jer ne možeš aktualnog izbornika hrvatske vrste prozivati klaunom, dakle osobna uvreda, na temelju onoga što je on rekao ma koliko to izvan konteksta bilo. Ne treba ga izbaciti (kao Livaju) već samo opomenuti. 

3 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

A ono ipak je Rijeka u pitanju pa nikoga nije bilo briga  ... 

 

https://www.vecernji.hr/sport/davor-suker-prije-utakmice-na-kantridi-ljubio-sevillin-dres-964844

 

Iako je jasno da kao bivši nogometaš Seville postoje osjećaji prema tom klubu, jasno je i da bi trebali postojati osjećaji za trenutak i funkciju koju trenutno obnaša

Davor Šuker je u Sevilli proveo lijepe nogometne dane i sigurno ih se sjeća s osmijehom na licu, ali kao predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza nije si smio dopustiti uoči susreta Rijeke i Seville na Kantridi ljubiti Sevillin dres i tako se dati fotografirati njihovu službenom fotografu.

Naravno, to je simpatija vrijedno kad su u pitanju navijači kluba koje je uveseljavao, ali ipak mora biti svjestan trenutka i svoje funkcije.

Oglas
Ovako je samo još jednom potvrdio koliko je udaljen od prilika u Hrvatskoj i hrvatskom nogometu, a i dao svim kritičarima materijala da nastave govoriti kako funkciju predsjednika Saveza koristi samo kako bi se približio nekoj od fotelja u Uefi.

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Jarnijeva izjava je sasvim korektna
Znaci on ima 2 razloga da ne navija za dinamo
1. Iskreno voli Betis, a dinamo nikad nije volio
2. Covjek je takoder navijac hajduka, nebitno bio i navijac rijeke ili osijeka, njemu kao navijaci rivala od dinama odgovara da dinamo gubi europske utakmice jer time ima manje novaca i manje zarade od transfera sta direktno utjece na xy momcad


Takoder mislim da je ovo cak utuzivo, jer je diskriminatorno na ovaj nacin nekom dati otkaz

Al da slazem ae da je prije trebao dobit otkaz jer je los trener
3 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
sporttest kaže...
Jarnijeva izjava je sasvim korektna

Bahahahahahah 

Jel te triba pitat čiji si navijač??

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Vlatko Marković je mogao biti za Rapid protiv naših klubova. Isto tako Šuker za Sevillu protiv Rijeke. Ali jbg ne smiješ protiv "najhrvatskijeg i najkotličkijeg kluba" ili ti visi glava o panju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 16:54 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kuun-Lan kaže...
sporttest kaže...
Jarnijeva izjava je sasvim korektna

Bahahahahahah 

Jel te triba pitat čiji si navijač??

 Mislim da ti nista ne razumijes ako ovo komentiras

3 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
antimadridista kaže...

Vlatko Marković je mogao biti za Rapid protiv naših klubova. Isto tako Šuker za Sevillu protiv Rijeke. Ali jbg ne smiješ protiv "najhrvatskijeg i najkotličkijeg kluba" ili ti visi glava o panju.

Ajde izvuči još nešto iz prapovjesti

A Šuker nije dao izjavu kao ovaj već je samo poljubio dres. Nikako nije isto, a Jarni se može zamisliti koliki je retard kad je i Šuker za njega dr. sc.

PS naravno da hajdučka sekta uvik ima nešto kontra, uvik i zauvik naopako.

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ajde malo koristi mozak i razmisljaj kriticki
Naravno da sve te stvari imaju veze jedna sa drugom

A inace klubski sam blize tvom taboru, al takvih kao ti me sramota
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
"Hajdučka i južnjačka sekta" valja kad doprinose presvetoj repkici. Jarni je valjao kad je bio najbolji lijevi bek u povijesti "repke". Ali ako se ne podilazi jednom klubu i savezu u državi koji zajedno rade po stilu Sjeverne Koreje onda si orjunaš, mrzitelj svega hrvatskog i rušitelj države. Kako da ne.

Rekao bi čovjek da je Jarni izjavio neznam što. Nije niti rekao išta protiv Dinama, samo da podržava klub koji smatra svojim. To je njegovo privatno stajalište. Ako se gleda njegov rad u mladoj reprezentaciji, uvijek je pozivao više igrača iz Dinama nego iz Hajduka, Osijeka, Rijeke i svih drugih klubova. Po ničemu se nije vidjela nikakva pristranost u njegovom radu. O njegovim trenerskim kvalitetama možemo pričati, ali pristran nikad nije bio u svom radu. A to za koga navija je njegova stvar.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
suspendiran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Za početak bi naglasio da ne navijam za nikog od naših klubova i ne branim nikoga, iako mi je šuker kao čovjek uvijek bio i ostao ljiga ovo za Seviljin dres nije bilo isto kao ova aktualna situacija, on je davao izjavu za spanjolski list s pitanjima o njegovim igrackim danima tamo kao legenda kluba. On nigdje nije izjavio da navija kontra Rijeke u utakmici (ako sam u krivu neka neko linka članke gdje je on izjavio tako nešto).

Što se Šimića tiče on jeste izjavio da ce u utkamici Milana i Dinama navijati za Milan ALI je to izjavio kao zaposlenih tog kluba, pa jbt neces valjda izjaviti da navijas kontra kluba koji ti stavlja kruh na stol (kako god se ti osjecao zapravo oko te utakmice).

Jarniju kao izborniku mlade selekcije ovo nije trebalo, da nije bio izbornik to bi se malo vrtilo po medijima, dobivao bi hejt po komentarima i s vremenom bi se to ispuhalo (kao sto dns niko ne spominje npr Sosu i pokusaj bjega da igra za dojčland), ovako je sam sebe usrao, zbog tog otkaza ce vjr izgubiti i pozive da sudjeluje u emisijama za razne utakmice. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 18:19 (ibme74).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jarni je sam si kriv i ne znam zašto bi sad njega netko uopce trebao braniti. Izbornik si mlade repke, imaš igrače iz hrvatskih klubova, ponašaj se u skladu sa time. Isto vrijedi i za sve ostale izbornike i sve ostale zaposlenike HNS-a. Nije morao ništa komentirati za nikakve novine, ali eto on je želio biti pametan i sad nek snosi posljedice. Kako nama u drugim poslovima, tako i njima. Jel bi ja sada sva svoja privatna stajališta trebao izlagati na svom poslu i nikom ništa? Ali sad se digla bura jer je Petković burno reagirao. Slično bi vjerovatno reagirali i neki igrači drugih klubova s obzirom da niko od njih ne razmislja svojom glavom kad treba. Neka ga kazne novčano i svako svojim putem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 17:42 (fighterZu).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Također uopće ne pratim hnl niti navijam za neki klub ali mislim da je Jarni pogriješio s ovom izjavom. Slažem se da kao izbornik bilo kojeg uzrasta reprezentacije stvarno ne bi trebao tako nešto izjaviti bez obzira radi li se dinamu, osijeku, hajduku ili bilo kojem klubu u hnl-u.
E sad, isto tako smatram da je reakcija možda malo pretjerana i da nije trebao biti "instantni" otkaz nego možda nekakva opomena/upozorenje.
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

I da nije ništa izjavljivao svima bi bilo jasno da će on u ovoj utakmici više simpatizirati Betis. Zato je meni ovo sve presmiješno i digla se takva hajka bez razloga. Evo da Modrić nakon karijere obnaša neku funkciju u HNS-u i da recimo Hajduk ili Rijeka igraju protiv Reala. Ili Rakitić sa Sevillom protiv naših klubova. Pa nebi ih trebalo ni pitati niti bi oni išta trebali izjavljljivati i svi bi znali da simpatiziraju Real ili Sevillu u toj utakmici.

 

To da Jarni mora dokazivati svoje neko hrvatstvo je presmiješno. To jeli pristran ili ako zapostavlja neke klubove se treba cijeniti po njegovom radu prvenstveno. A to što u nekoj utakmici simpatizira klub gdje je ostavio trag i gdje su ga zavoljeli, neš ti problema. Kao da će to utjecati na njegov posao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
antimadridista kaže...

I da nije ništa izjavljivao svima bi bilo jasno da će on u ovoj utakmici više simpatizirati Betis. Zato je meni ovo sve presmiješno i digla se takva hajka bez razloga. Evo da Modrić nakon karijere obnaša neku funkciju u HNS-u i da recimo Hajduk ili Rijeka igraju protiv Reala. Ili Rakitić sa Sevillom protiv naših klubova. Pa nebi ih trebalo ni pitati niti bi oni išta trebali izjavljljivati i svi bi znali da simpatiziraju Real ili Sevillu u toj utakmici.

 

To da Jarni mora dokazivati svoje neko hrvatstvo je presmiješno. To jeli pristran ili ako zapostavlja neke klubove se treba cijeniti po njegovom radu prvenstveno. A to što u nekoj utakmici simpatizira klub gdje je ostavio trag i gdje su ga zavoljeli, neš ti problema. Kao da će to utjecati na njegov posao.

A zašto je izjavljivao? Eto da nije izjavljivao, niko nista ne bi reko, dalje bi radio svoj posao sasvim normalno (sve ti je to gore objasnio ibme74). HNS ne predstavlja samo reprezentaciju već i sve hrvatske klubove. I baš zbog toga je i cijela ova priča. Da je u pitanju samo reprezentacija tu ne bi bilo nikakvih problema, tj. da imamo zasebno entitet koji predstavlja nogometnu repku i zasebno hr. nogometne klubove. Da se razumijemo, I HNS je tu pogriješio, jer je trebao odmah kazniti Jarnija nakon te izjave, a ne nakon Petkovićeve reakcije.

Kad nešto izjaviš javno (u ovom slučaju spominješ hrvatske klubove), to više ne utječe samo na tebe, tiče se i klinaca koje igraju za taj klub, tiče se i tvoga poslodavca koji predstavlja te klubove

Edit, evo u međuvremenu dok sam ovo pisao, podignut je i disciplinski postupak protiv Petkovića. Fino kazne i njega i svako svojim putem, kao što sam rekao i u prijašnjem postu
https://www.24sata.hr/sport/hns-je-pokrenuo-disciplinski-postupak-protiv-petkovica-965161

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 18:38 (fighterZu).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
A sto da je u Betisu igralo par hrvatskih igraca i on izjavi da navija za dinamo

Da li je to onda za otkaz jer navija protiv hrvata koji igraju i Betisu?

Kretenizam, neka navija za koga hoce, ovo je doslovno zataskavanje i ono malo ljudi sto ne govore kako sistem nalaze
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
sporttest kaže...
A sto da je u Betisu igralo par hrvatskih igraca i on izjavi da navija za dinamo

Da li je to onda za otkaz jer navija protiv hrvata koji igraju i Betisu?

Kretenizam, neka navija za koga hoce, ovo je doslovno zataskavanje i ono malo ljudi sto ne govore kako sistem nalaze

 Riješenje je vrlo jednostavno. Ne izjavljuje ništa. Što moraju biti svakom loncu poklopac. ili neka izjavi nesto u stilu, "Želim samo da moji dečki odigraju dobru utakmicu i neka bolji pobijedi"

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 18:42 (fighterZu).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
To su mi najgluplje izjave
Znog takvih izjava nitko vise niti ne gleda izjave prije/nakon utakmice

Pa dajte malo zacina, dajte slobode dosta glupe korektnosti.
Ljudi imaju emocije i strasti.
Zasto zelite da sve bude dosadno
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
sporttest kaže...
To su mi najgluplje izjave
Znog takvih izjava nitko vise niti ne gleda izjave prije/nakon utakmice

Pa dajte malo zacina, dajte slobode dosta glupe korektnosti.
Ljudi imaju emocije i strasti.
Zasto zelite da sve bude dosadno

Haha, a dobar si ako ti je to važno da nogomet bude zanimljiviji. Nek pokazuju začine, emocije i strasti na terenu umjesto da pametuju po medijima. Pogledaj na što nogomet liči na terenu zadnjih par godina. Svi imaju slične stilove, taktike, sustave. Nema tu više one prave nogometne romantike

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 18:53 (fighterZu).
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ćorluka je kao pomoćnik u stožeru reprezentacije izjavljivao da Livaja za njega kao dinamovca nije najveća zvijezda nego Petko, Oršić itd. i da je Livaja "možda najbolji tamo dole". Jel to fer i korektna izjava dužnosnika u reprezentaciji i HNSu i jeli trebao snositi kaznu? Ovo je danas je bio presedan i ulazimo u opasan teritorij.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice