Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 395.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

They are coming home!

 

AJMOOO HRVATSKAAA!! 

 

 

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tako je, bili smo bolji i zasluženo smo u finalu i samo to je bitno! Od drugog poluvremena pomeli smo Engleze sa terena i šteta da ih nismo riješili u 90 minuta. Jel igrao Kane, nisam ga vidio do trenutka kad je davao izjavu za medije poslije tekme

16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...
Doca15 kaže...
Jel itko od vas cita strane forume ili stranice na fejsu?
Svi govore da je sudac bio na nasoj strani,jel smo gledali istu utakmicu? prvo poluvrijeme nam nije dao ni jedan faul.Za drugo se malo iskupio
Al nista nikad nece dostici ovaj jedan udarac u okvir gola.A gdje je kane bio? Najgori sljam su britanski mediji koji su vec promovirali engleska vs francuska u finalu.

 Pero je skoro glavu odneso igracu pri davanju onog gola.To se moglo suditi kao visoko podignuta noga.Ali sudac nije sudio.I sam Beusan je izbjegavao odgovoriti direktno na taj slucaj.Tako da mogu slobodno reci da je sudija bio na nasoj strani.Dal namjerno ili slucajno,neznam.Kako god,bolji smo bili i zasluzeno smo u finalu.

 Pa naravno da mu je skoro odnio glavu kada se covjek bacao na zemlju i fakticki na Perisicevu nogu! Visoko podignuta noga bi bila da je on SKOCIO na visoku loptu a ne se bacao na zemlju. Kuzis? Gol cist da ne moze biti cistiji. Ajmo se bacat na svaku loptu glavom i sta? ... sve ce biti prekrsaj.

I ona stara ko gubi taj se ljuti ... i trazi svaku ispriku.

Pokazali smo im da smo bolji i zdravo!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 0:05 (Eld).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kako se sad negdje osjeća Nikola Kalinić?

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Eld kaže...
Endymon kaže...
Doca15 kaže...
Jel itko od vas cita strane forume ili stranice na fejsu?
Svi govore da je sudac bio na nasoj strani,jel smo gledali istu utakmicu? prvo poluvrijeme nam nije dao ni jedan faul.Za drugo se malo iskupio
Al nista nikad nece dostici ovaj jedan udarac u okvir gola.A gdje je kane bio? Najgori sljam su britanski mediji koji su vec promovirali engleska vs francuska u finalu.

 Pero je skoro glavu odneso igracu pri davanju onog gola.To se moglo suditi kao visoko podignuta noga.Ali sudac nije sudio.I sam Beusan je izbjegavao odgovoriti direktno na taj slucaj.Tako da mogu slobodno reci da je sudija bio na nasoj strani.Dal namjerno ili slucajno,neznam.Kako god,bolji smo bili i zasluzeno smo u finalu.

 Pa naravno da mu je skoro odnio glavu kada se covjek bacao na zemlju i fakticki na Perisicevu nogu! Visoko podignuta noga bi bila da je on SKOCIO na visoku loptu a ne se bacao na zemlju. Kuzis? Gol cist da ne moze biti cistiji. Ajmo se bacat na svaku loptu glavom i sta? ... sve ce biti prekrsaj.

 Ma sta ti baljezgas.Lik je isao ravno na loptu sa glavom i malo prema dolje.Jedini tko je skocio,je bio Perisic.Cak mu je i pogodio malo glavu.Nemojmo srati i se praviti kao svemoguci...Svakako da smo bili bolji i kvalitetniji.Ali sam Beusan je rekao.Nemojte me sada pitati za to.Rekao je,malo je cudno sto nije sudio visoko podignutu nogu.Mozda da je bila cetvrt finale bi i svirao.Ovako polufinale pa nije.I nasmijao se.Sudija nije svirao,a mogao je komotno.Zato radje neka malo i sudcu cestitamo.A da ne pricam o 2 kornera i 1 aut + malo ostriji start Modrica na nogu Engleskog igraca.Nasi uzimaju loptu i idu dalje.Bilo je situacija svakako.Zato...

6 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Slavlje u New Yorku, organizirano praćenje utakmice na otvorenom u četvrti Astoria, frend mi je prvi s lijeva ;)

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...

 Ma sta ti baljezgas.Lik je isao ravno na loptu sa glavom i malo prema dolje.Jedini tko je skocio,je bio Perisic.Cak mu je i pogodio malo glavu.Nemojmo srati i se praviti kao svemoguci...Svakako da smo bili bolji i kvalitetniji.Ali sam Beusan je rekao.Nemojte me sada pitati za to.Rekao je,malo je cudno sto nije sudio visoko podignutu nogu.Mozda da je bila cetvrt finale bi i svirao.Ovako polufinale pa nije.I nasmijao se.Sudija nije svirao,a mogao je komotno.Zato radje neka malo i sudcu cestitamo.A da ne pricam o 2 kornera i 1 aut + malo ostriji start Modrica na nogu Engleskog igraca.Nasi uzimaju loptu i idu dalje.Bilo je situacija svakako.Zato...

 

Jel ti teško što nije poništen gol ? Jel ti teško što sudac nije vidio kornere ? Aut ? Kog boli krc za jedan jebeni aut ? Jedan start Modrića, koji uopće ? Koliko moraš bit jalan da uopće ideš to pisat ? 

Najčistija pobjeda koja može bit, pregazili smo ih apsolutno u svim segmentima igre, 1. poluvrijeme kad su mogli nisu riješili utakmicu i kasnije je sve sjelo na svoje mjesto. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 0:16 (Silent horror1992).
11 godina
suspendiran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Molimo sve korisnike foruma koje ova veličanstvena pobjeda vrijeđa da se odjave odavde i odu kući kao englezi, hvala 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...

 Ma sta ti baljezgas.Lik je isao ravno na loptu sa glavom i malo prema dolje.Jedini tko je skocio,je bio Perisic.Cak mu je i pogodio malo glavu.Nemojmo srati i se praviti kao svemoguci...Svakako da smo bili bolji i kvalitetniji.Ali sam Beusan je rekao.Nemojte me sada pitati za to.Rekao je,malo je cudno sto nije sudio visoko podignutu nogu.Mozda da je bila cetvrt finale bi i svirao.Ovako polufinale pa nije.I nasmijao se.Sudija nije svirao,a mogao je komotno.Zato radje neka malo i sudcu cestitamo.A da ne pricam o 2 kornera i 1 aut + malo ostriji start Modrica na nogu Engleskog igraca.Nasi uzimaju loptu i idu dalje.Bilo je situacija svakako.Zato...

 Kog briga za Beusana, ovo je povjesna stvar koja je daleko iznad Beusanovih komentara ...

 On je rekao ovo, on je rekao ono, ako češ negativno kokodakat, onda.bih te zamooio da odkokodačeš...

 

 Bili smo bolji, zasluženo prošli

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kalinić na aparatima

11 godina
suspendiran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Samo jako 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 0:34 (ibme74).
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Lijepo li je Hrvat biti majko hvala ti! Bog i Hrvati. Hvala igracima, hvala Dalicu i njegovoj nepokolebljivoj vjeri! Ako Bog da, bit ćemo prvaci!

tito vampir! Bog I Hrvati!
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Tesko mi je gledat,kako ce neki skoro pa ne regularni gol priznati i zazmiriti.Zasto?Eto,jer to je nasa ekipa.To sto neko ukazuje na bitan propust,ne znaci da mu je i krivo sto je Hrvatska u finalu.Decki su zasluzili najvise radi svoje vjere da oni to mogu.Samo.kad se sjetim prosla sv i europska prvenstva.Dobimo.gol,potonemo ko Titanic.Sada dobimo gol i jos bolje igramo.Budimo fer a ne kao ovi Englezi,koji ni jednom nisu priznali da smo ih nadigrali.Barem onaj Kane nije rekao nista za nase.Zalosno i bezobrazno sa njegove strane.
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Sad sam se sjetio necega... Nek me netko ispravi ako grijesim. Je li Mandzukicu bio debi za reprezentaciju tamo 08' ili 09' kad je  zabio onaj gol Englezima na Maksimiru kad smo izgubili 4:1? I danas im zabija za nasu pobjedu u polufinalu SPa, koji lijepi krug

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 0:54 (vrinho).
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

VIDA!! Jebeni VIDA. Budaletina Vida. Lik je odigral utakmicu prvenstva, jebeš i gol i penal, kaj je on sve večeras istrčao i spasio to nije nitko. Igrač utakmice i ko jebe Ruse i fučkanje s tribina. 

 

Čak, priznajem, i Strinić je bio neprepoznatljiv, znači dobro je odigrao. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...
Tesko mi je gledat,kako ce neki skoro pa ne regularni gol priznati i zazmiriti.Zasto?Eto,jer to je nasa ekipa.To sto neko ukazuje na bitan propust,ne znaci da mu je i krivo sto je Hrvatska u finalu.Decki su zasluzili najvise radi svoje vjere da oni to mogu.Samo.kad se sjetim prosla sv i europska prvenstva.Dobimo.gol,potonemo ko Titanic.Sada dobimo gol i jos bolje igramo.Budimo fer a ne kao ovi Englezi,koji ni jednom nisu priznali da smo ih nadigrali.Barem onaj Kane nije rekao nista za nase.Zalosno i bezobrazno sa njegove strane.

 Šta baljezgaš ti?? Propusti (ako su bili) se događaju, ako želimo ispraviti sve to onda moramo vratiti prvenstvo na početak, a ne na Hrvatskoj ispravljati. Baš sad kad je Hrvatska napravila povijesni uspjeh ti si se našao pričat o propustima i o pravdi, a da se razumijemo Hrvatska je zasluženo tu di je prema tome ne baljezgaj gluposti i odi spavat.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svaka čast susjedima, ova ekipa kao da ne dolazi sa balkana, skroz drugi mentalitet - pobjednički.

 

Hrvati potpuno zasluzeno u finalu, ne znam jel ovo druga ili treća utakmica da su igrali u produzecima? I opet onako lavovski odigrati, preokrenuti protiv engleza u polufinalu. Modrić ko gazela, moze trčati do besvjesti.

Drago mi je da su u finalu i mislim da ce im biti ovaj put dosta lakse. Iz nekih razloga javnost ih je stalno poredila i pravila nad njima neki glupi pritisak za nesto sto se desilo prije 20 godina kada je Hrvatska 98. došla do 3. mjesta. Ovo su skroz druga vremena i treba ovim mladićima dati punu podršku i ne puniti im misli nekim glupostima i postavljanjem nekih retardiranih pitanja.


Sretno u finalu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Vida maestralan, Lovren odlican. 

Dogada se tocno ono sto je Vojska zazivao a to je da 3-4 igraca moraju igrati turnir zivota. Rebic, vida, lovren, vrsaljko. Standardno dobri Modric i Rakitic. Brozovic odlican veceras. Jedino Perisica se cekalo da proradi. I proradio je u pravom trenutku i takvog ga trebamo u finalu. Strinic jad i bijeda. Pivaric unio zivost.

Taj strinic nit zna ubacit, nit zna proc nekog,  a i 90posto dodaje rakiticu ili krivo.

pivaric barem ima muda makar mozda bio losiji

tito vampir! Bog I Hrvati!
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mi smo ko vlak. Masina kojoj treba malo da se zaleti, ali kad se zaleti ide i jako tesko staje. Kao slowstarteri, uvijek se dogadja neka konfuzija u prvom poluvremenu, no kad vezni red pocne siriti igru, mijenjati strane, ofenzivci rotirati pozicije i traziti rupe, njihova igra se raspada.

Nitko nas nije nadigrao, sumnjam da ce i Francuzi. To ce maksimalno za njih biti al pari utakmica kao i svima ostalima s nama. Danci su jos najzilaviji bili, ali i oni su bili losiji globalno. Nasa statistika je zastrasujuca; od broja dodavanja, posjeda, preciznih paseva, suteva na gol i suteva u okvir i naravno minimalno golova debelo prednjacimo protiv svih. Efikasno igramo i ne moze nas nitko izdominirati nicime. Mi smo nogometna velesila protiv koje sve druge izgledaju dezorijentirano.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Kad se sjetim francuske i australije 2 - 1, pa valjda i njih mozemo dobit
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Cekali smo Perisica i docekali.

 

Lovren BOG.

 

Svaka cast momci!!! Hvala vam!!!

 

 

P.S.

Nismo ih pobijedili samo, nadigrali smo ih, bolji za klasu.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
playjob kaže...
Kad se sjetim francuske i australije 2 - 1, pa valjda i njih mozemo dobit

Ne treba te utakmice iz grupe uzimati u obzir previše, oni su tempirali formu za nokaut fazu i više manju su u njoj bili impresivni.

Bit će teško u finalu ali nogomet je to i lopta je okrugla.

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

da bi reč rekel

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
amater_2 kaže...
Pa pobjedu večeras i pobjedu u finalu... 

 Dečkić, ne kontam što je smiješno ?!

 Još jedna pobjeda...u finalu... 

Battlelog: MUDO_HR
15 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Neka pati koga smetaaaaa!!!!!!
Tigar Krezumica
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

HRVATSKA ŽIVI VJEČNO ......  

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

lol dok su naši slavili manđin gol englezi su izveli i htjeli zabiti... https://gfycat.com/SickGreenHydatidtapeworm

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Glavas_ZG kaže...

 Kog briga za Beusana, ovo je povjesna stvar koja je daleko iznad Beusanovih komentara ...

 On je rekao ovo, on je rekao ono, ako češ negativno kokodakat, onda.bih te zamooio da odkokodačeš...

 

 Bili smo bolji, zasluženo prošli

 Puno ljudi je zaboravilo Bobanov utjecaj u FIFI.

Suci više ne sude gluposti protiv nas kao nekada.  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kapa dolje.

Nego nitko nije komentirao ili nisam vidio da komentira ali gdje je ta Engleska mladost?

Halo ljudi pa mi smo odigrali cijelu jednu utakmicu vise od drugih ekipa i gle kako su naši poletni, strasno koja zelja i volja.

Ekipa je probila psiholosku barijeru koja je godinama bila prisutna, vise puta u ovom prvenstvu smo vracali negativan rezultat, odigrali 3 x 120 minuta, 2 x pobijedili na penale, da ga hebes ali mi smo zasluzili ZLATO pa ako ga i ne uzmemo zasluzili smo ga...

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice