Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 395.237
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mi u odnosu na njih imamo puno vecu sportsku inteligenciju i timski, duh to je nasa sansa. Ne treba srljati, treba ih pustit nek oni stoje na svojoj strani, sto ce oni i raditi i pustiti da ide vrijeme, sto se bude duze igralo oni ce biti sve nervozniji. Imamo mi sanse ovo pobijediti.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Evil Access kaže...

Mi u odnosu na njih imamo puno vecu sportsku inteligenciju i timski, duh to je nasa sansa. Ne treba srljati, treba ih pustit nek oni stoje na svojoj strani, sto ce oni i raditi i pustiti da ide vrijeme, sto se bude duze igralo oni ce biti sve nervozniji. Imamo mi sanse ovo pobijediti.

 Tako je samo pametno i mudro snage i volje neće kod naših manjkat u finalu dobiješ nadljudsku snagu.Treba pažljivo kontrolirat Mbappea i grizmana i onog njihovog visokog centralnog napadača da nedobiju neki prevelik prostor.Naš vezni red treba sa  kratkim pasovima otvorit i otvarat neke pukotine prema naprijed i pokušat napast francuze.Puno bi značilo da mi povedemo prvi.Nemam više srca to gledat ako opet budemo gubili morat ću izgasti tv pa opet upalit za pola sata da vidim šta je bilo.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 10:54 (Seki001).
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Može li mi netko objasniti razmišljanje ljudi koji su protiv Hrvatske u ovom trenutku a Hrvati su (navodno).

Ili onih koji su ravnodušni u ovom trenutku.

može li mi netko objasniti zašto je Hajduk jedini klub koji nije čestitao repki na finalu?

 

 

16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Evil Access kaže...

Mi u odnosu na njih imamo puno vecu sportsku inteligenciju i timski, duh to je nasa sansa. Ne treba srljati, treba ih pustit nek oni stoje na svojoj strani, sto ce oni i raditi i pustiti da ide vrijeme, sto se bude duze igralo oni ce biti sve nervozniji. Imamo mi sanse ovo pobijediti.

 Sad sam malo gledao statistiku na FIFA-inim stranicama i kaze da smo mi "best defending" team. Uz ovo sto velite, i bez nekog pretjeranog optimizma, imamo mi velike sanse i ovu tekmu dobiti!

11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
ibme74 kaže...

A meni nije jasno zasto ga nekolicina brani? Tom decku se ne osporava trud i zelja, ali kvaliteta i znanje su mu daleko od razine reprezentacije.

 Biraju stručnjaci tko će igrati a ne takvi poput tebe

ibme74 kaže...i

Vjerojatno kockice

Nisu kockice na dresovima nego KVADRATIĆI

 

Ne moras biti strucnjak da vidis kad je neko los, igrac manje i alibi bek koji svaku loptu vraca nazad stoperu ili predaje protivniku u rijetik pokusajima pasa prema naprijed.

 

Znam ja dobro razliku izmedju kvadratica i kockica a ti kad si vec takav smartass bi trebao znati da se oduvijek kod nas govori da su to "kockasti" dresovi pa eto ne biraju takvi kao ti kako ce se zvati nego narod 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 12:51 (ibme74).
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

ma bez brige, imaju naši šanse protiv Francuske, možda i veće nego mislimo (a ja mislim da su šanse 2:1 za Francuze). Obrana ne smije previše izlazit jer se i Griezmann, a pogotovo Mbappe slabije snalaze na malom prostoru. Mbappe će pokušavat asistirat, tu stoperi moraju biti oprezni a Griezmann pucati izvana pri čemu samo Subašić ne smije bit daleko od gol crte i blok na mjestu. Ako im ubiješ kontre Francuzi su jalovi i ostaje im samo Giroud koji ne može gol pogodit s dva metra. Opasnost u tom slučaju dolazi iz drugog plana od Pavarda i Pogbe kojima mislim da je forma u padu. Što se tiče njihove obrane tu im je lijeva strana slabija, Hernandez previše voli igrati prema naprijed, a Umtiti dosta griješi. Vrsaljko i Rebić će im zadati dosta problema. Ne moram napominjat da je naš vezni red dosta jači. Lloris me također nije impresionirao. Uz malo sreće naši ih imaju.
Ako Francuzi daju prvi gol, gotovi su :-))))

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
LeskiRM kaže...

Zna li itko gdje ima za kupiti crni dres reprezentacije? Kupio sam crveno bijeli i sad mi je malo zao pa moram imat i crni...

 Rasprodano je sve. Treba čekati.

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
toxic kaže...

Može li mi netko objasniti razmišljanje ljudi koji su protiv Hrvatske u ovom trenutku a Hrvati su (navodno).

Ili onih koji su ravnodušni u ovom trenutku.

može li mi netko objasniti zašto je Hajduk jedini klub koji nije čestitao repki na finalu?

To je reakcija na Mamića, Vrbanovića i Šukera, na već osuđenog kriminalca Širića i pokojnog Markovića. Grad koji je poznat po dišpetu ignoriran je 20 godina sa domaćinstvom službene utakmice, a Mamić i Dinamo su privatizirali HNL i HNS.

Mogu ih razumjeti ali neću pravdat njihove stavove, sve šta ti mogu reć da u Dalmaciji baš nitko ne mrzi Hrvatsku niti postoji nekakva Orjuna, postoji samo dio populacije koji na taj način priakazuje gnušanje prema HNSu i Mamićevim potrčcima. 

Dalmatinac sam, simpatiziram Hajduk i navijam za reprezentaciju svim srcem. To ne znači da ću zatvarati oči pred onim što su uradili Modrić i Lovren, Mamić i Šuker.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

Nisu kockice na dresovima nego KVADRATIĆI

 Nisi u toku

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

Može li mi netko objasniti razmišljanje ljudi koji su protiv Hrvatske u ovom trenutku a Hrvati su (navodno).

Ili onih koji su ravnodušni u ovom trenutku.

može li mi netko objasniti zašto je Hajduk jedini klub koji nije čestitao repki na finalu?

To je reakcija na Mamića, Vrbanovića i Šukera, na već osuđenog kriminalca Širića i pokojnog Markovića. Grad koji je poznat po dišpetu ignoriran je 20 godina sa domaćinstvom službene utakmice, a Mamić i Dinamo su privatizirali HNL i HNS.

Mogu ih razumjeti ali neću pravdat njihove stavove, sve šta ti mogu reć da u Dalmaciji baš nitko ne mrzi Hrvatsku niti postoji nekakva Orjuna, postoji samo dio populacije koji na taj način priakazuje gnušanje prema HNSu i Mamićevim potrčcima. 

Dalmatinac sam, simpatiziram Hajduk i navijam za reprezentaciju svim srcem. To ne znači da ću zatvarati oči pred onim što su uradili Modrić i Lovren, Mamić i Šuker.

Ok daleko od toga.

No mora netko već jednom shvatit da su ovi bili klinci itd.. sada desetak godina i više nakon toga ih se poziva pred sud a u istom sudu jedan od najvećih mafijaša na ovim prostorima i šire koji je brat brat dovoljno lud da sam sebe upuca. 

Vjerujem da tj- želim vjerovati da je na reakciju Luke i Lovrena utjecao isključivo strah... Između ostalog oni sada imaju obitelj za koju se brinu itd... 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Nisam glasnogovornik, ali pokušati ću:

 

toxic kaže...

Može li mi netko objasniti razmišljanje ljudi koji su protiv Hrvatske u ovom trenutku a Hrvati su (navodno). 

Pretpostavljam da misliš na one koji kažu "dabogda sve izgubili". Oni nisu protiv Hrvatske, već su uvjereni da će to ukupno Hrvatskoj i hrvatskom nogometu nanijeti više koristi nego štete. Poraz kojeg priželjkuju oni vide poput kemoterapije - neugodnu i bolnu mjeru koja će, uz nešto sreće i druge mjere, očistiti nogomet od ovih koje Paolo spominje i onih čije ime se i ne povlači kroz medije, a stoje u sjeni iza njih. Pogledaj samo kada je došao uspjeh - nakon nekoliko potresa, presuda, javnih osuda, nakon što se Šukeru stolica počela tresti. Naravno, da me netko ne bi krivo shvatio, za taj uspjeh je prvenstveno zaslužan Dalić. Međutim, Dalić je čovjek s karakterom koji je postavio svoje uvjete, a HNS ih je morao prihvatiti inače on ne bi ni pristao voditi reprezentaciju. HNS prije ovih potresa, za koje su zaslužni oni koji su (navodno) protiv Hrvatske, ne bi ni pristao na Dalićeve uvjete, već bi ponovno postavili nekog svoj poslušnika koji ne bi ni grupu prošao, što smo već imali priliku vidjeti.

 

Ne znam da li si pogledao intervju s Dalićem, svakako preporučam da ga pogledaš i da malo čitaš između redova.

 

Ja osobno smatram da će ova pobjeda hrvatskom nogometu više naštetiti nego koristiti, ali me nacionalni ponos dovoljno nosi da to mogu zanemariti i nadati se i veseliti pobjedi, ali svakako razumijem one koji su predani svojoj borbi jer razumijem cilj, iako se ponekad ne slažem sa sredstvom. Jedino se nadam da će što više ljudi shvatiti da je ovaj uspjeh indirektan rezultat te borbe jer bez nje Dalić ne bi bio na klupi. On jednostavno nije čovjek koji bi trpio upute "stavi ovog u igru da ga mogu prodati".

 

toxic kaže...

Ili onih koji su ravnodušni u ovom trenutku.

Mislim da je ravnodušnost teška riječ, već jednostavno osjećaju otuđenost reprezentacije od naroda i nepercipiraju kao nešto što nas predstavlja. Drago im je da pobjedi zbog značaja koji to ima za državu, ali emocionalna razina izostaje. Pitanje ti je malo teško za odgovoriti, ako je uopće moguće dati odgovor jer se tu radi o emocijama. To je kao da pitaš "kako možeš prestati osjećati nešto prema osobi s kojom si u braku" - teško ti netko može dati jasan odgovor.

 

toxic kaže...

može li mi netko objasniti zašto je Hajduk jedini klub koji nije čestitao repki na finalu?

Neslužbeno: http://dalmatinskiportal.hr/sport/hajduk-ce-reprezentaciji-cestitati-poslije-finala--a-19--srpnja-je-generalka-protiv-rostova/33409

 

Po meni je to i logično. Ako se penješ na Mont Everest, ne očekuješ čestitke za dolazak na zadnju etapu prije vrha, osim ako na njoj odustaješ.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
toxic kaže...

Može li mi netko objasniti razmišljanje ljudi koji su protiv Hrvatske u ovom trenutku a Hrvati su (navodno).

Ili onih koji su ravnodušni u ovom trenutku.

može li mi netko objasniti zašto je Hajduk jedini klub koji nije čestitao repki na finalu?

 

 

evo ti stajaliste moga brata, kojemu se povraca od nogometa:

 

pretplacene primadone koje se busaju sa ljubavlju prema hrvatskoj, a imaju prebivalista u poreznim oazama, kriminalci koji igraju za osobni interes, a kao igramo za narod, za hrvatsku, za bosnu i hercegovinu, za sve branitelje koji su poginuli, za gospu i ostala sranja

 

pa cijelu masineriju medija i politicara koji iskoristavaju svaku sportsku smotru za mazanje ociju zaludenim masama, osobnu i korporativnu promociju i izbijanje i ovih zadnjih kuna sto imaju iz dzepa, a te iste mase im skandiraju i osjecaju se kao dio necega povijesnog, velikog, vaznog

 

u ponedjeljak se vracaju u stvarnost i kada ponestane ove "droge" sve po starom

 

i tako, od prvenstva do prvenstva, od sporta do sporta, ide vrijeme, a voljena hrvatska ide unazad, dok je svi ti "Hrvati" vole i obozavaju, a to pokazuju izrabljivanjem i isisavanjem i zadnje trunke zivota isto tog naroda koji im se klanja

 

Ne gledam na nogomet kroz ovakav spektar, ali ga shvacam da je takav i razumijem ljude sa takvim pogledom.

 

Dalje, kad vec brojis krvna zrnca, i pitas se kako se voli hrvatska, Hrvat sam, dijete poginulog hrvatskog dragovoljca, imam zenu Hrvaticu, i troje djece koji su isto Hrvati.

 

Radim u hrvatskoj, placam porez u hrvatskoj, trosim pare u hrvatskoj (hvala bogu imam ih i vise nego sto mi treba) koje sam zaradio svojim radom i trudom, nisam nikoga prevario i nikome oteo na niti jedan nacin, kao i velika vecina mojih prijatelja srba, bosanaca, makedonaca i slovenaca, i svi do jednoga su vece Hrvatine od ovih nogometasa

 

Sponzoriram, djecje klinike u Zagrebu, Djecje selo Lekenik, i udruge koje se bave djecjim autimunim bolestima

 

Sponzoriram, udrugu hrvatskih dragovoljaca domovinskog rata, HVIDR-u, Zagrebacko kazaliste mladih

 

Nisam jedini, ima nas jako veliki broj koji radimo sve sto mozemo i koliko mozemo, u hrvatskoj i za hrvatsku, i realno smo napravili vise za ljude tu kod nas, za koje nitko nikada nije niti cuo niti znaju da postoje, niti znaju za kakve probleme imaju, pogotovo djeca.

 

Za Hajduk ti je vec netko odgovorio.

 

Krecem upravo na put i idem na finale, ne zato sto mrzim Hrvatsku, vec zato sto volim nogomet i idem pogledati dobru utakmicu jedne odlicne generacije koja je zasluzila sve sto im se dogodilo na ovom prevenstvu, i koja ce biti svjetski prvak u sportu u kojem su kao sportasi veliki, i to je jedino bitno.

 

Neka pljuvanje pocne, vracam se u utorak, pa mozda i odgovorim 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

 Ne moras biti strucnjak da vidis kad je neko los, igrac manje i alibi bek koji svaku loptu vraca nazad stoperu ili predaje protivniku u rijetik pokusajima pasa prema naprijed.

 

Znam ja dobro razliku izmedju kvadratica i kockica a ti kad si vec takav smartass bi trebao znati da se oduvijek kod nas govori da su to "kockasti" dresovi pa eto ne biraju takvi kao ti kako ce se zvati nego narod 

 E, baš MORAŠ biti stručnjak da bi vidio je li netko loš ili nije.

Po tvome odgovoru vidim da banalaziraš Dalićevo znanje i znanje cijelog stručnog tima.

Ne, javio je neki "ibme74" s Bug foruma i objasnio je cijeloj nogometnoj struci da je Strinić "loš" i da on nema mjesta u ovoj repki koja je došla do finala.

 

Bravo genije...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
ibme74 kaže...

 Ne moras biti strucnjak da vidis kad je neko los, igrac manje i alibi bek koji svaku loptu vraca nazad stoperu ili predaje protivniku u rijetik pokusajima pasa prema naprijed.

 

Znam ja dobro razliku izmedju kvadratica i kockica a ti kad si vec takav smartass bi trebao znati da se oduvijek kod nas govori da su to "kockasti" dresovi pa eto ne biraju takvi kao ti kako ce se zvati nego narod 

 E, baš MORAŠ biti stručnjak da bi vidio je li netko loš ili nije.

Po tvome odgovoru vidim da banalaziraš Dalićevo znanje i znanje cijelog stručnog tima.

Ne, javio je neki "ibme74" s Bug foruma i objasnio je cijeloj nogometnoj struci da je Strinić "loš" i da on nema mjesta u ovoj repki koja je došla do finala.

 

Bravo genije...

 Prika nemoj zajebavat, loš je...Ja mu skidam kapu za trud i neću ga u bandwgonu pljuvat, al je baš protiv Engleske bio igrač manje na terenu.

 

Pa jbte, eng su ga doslovno puštali da radi s loptom što hoće, a on je gotovo svaku zasrao, krivo dodao ili vratio nazad.

 

Dobar, požrtvovan, defenzivno solidan, ali i dalje bi radije Pivu vidio na njegovom mjestu.

10 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

.... a kad u nedjelju osvojimo prvenstvo... Dalicu ce biti najteze.... svi ce htjeti stavit sapu na nasu repku, Murinjo je bio prvi evo sad i Capello.... samo da ne vidimo pravo lice politike i Sukera....

metalni punker
11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

 E, baš MORAŠ biti stručnjak da bi vidio je li netko loš ili nije.

Po tvome odgovoru vidim da banalaziraš Dalićevo znanje i znanje cijelog stručnog tima.

Ne, javio je neki "ibme74" s Bug foruma i objasnio je cijeloj nogometnoj struci da je Strinić "loš" i da on nema mjesta u ovoj repki koja je došla do finala.

 

Bravo genije...

 

De ajde ne sramoti se više, vidiš da nismo cijelo prvenstvo 3 puta opasno zaprijetili preko te strane dok je on u igri, ili ćemo to ignorirati? 

Je samo ga ja kritiziram, i još masa fanova kao i stručnjaci koji govore prije utakmice kako nam je ta strana rak rana.

Da ne pričamo kako nam tu stranu praktički i ne pokrivaju jer on non stop stoji iza crte i vraća samo lopte stoperima i time još povlači Perišića nazad da mu sjedi u krilu. O tome da Perišić nema prema naprijed s kime odigrati dupli pas da i ne pričam.

Strinić je LOŠ, to svi vide i tu nema rasprave, nije na razini ostatka ekipa. Ok je dečko, trudi se i ima želju ali to nije dovoljno. A ti sad prdi po svom do mile volje.

10 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

...a politika se vec nazire.... Cokolinda vec zeli ostavit svoj pecat, mjenjanjem nadimka Vatrenima.... grabez je vec pocela - NAZALOST!!!....https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-izmislila-novi-nadimak-za-vatrene/2010893.aspx

metalni punker
11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
DarthMarkus kaže...

 Prika nemoj zajebavat, loš je...Ja mu skidam kapu za trud i neću ga u bandwgonu pljuvat, al je baš protiv Engleske bio igrač manje na terenu.

 

Pa jbte, eng su ga doslovno puštali da radi s loptom što hoće, a on je gotovo svaku zasrao, krivo dodao ili vratio nazad.

 

Dobar, požrtvovan, defenzivno solidan, ali i dalje bi radije Pivu vidio na njegovom mjestu.

 

Njemu niko ne osporava trud i želju, svi na ovom prvenstu ostavljaju pluća an terenu, ali da je loš - jeste i to jako. defenzivno je upravo to što si rekao, solidan i ništa drugo. I dalje to u puno situacija bude jako nesigurno (tipa lopta pada na njegovu stranu, igrač mu iza leđa i on loptu pušta, veli izaći će van i na kraju ga igrač pretrči, primiri loptu kraj njega, prođe ga i nabaci u sredinu), guši nam igru na toj strani ako loptu dobije od stopera iz prve ju vraća, ni ne pokušava se okrenuti prema naprijed da vidi jel ima kakvog prostora za trk ili pas (baš iz tog straha i nesigurnosti), prema naprijed ne treba uopće trošiti riječi.

 

S Nigerijom je bio li-la, nit miriši nit smrdi, sa Argentinom je odigrao solidno, Danska ponovno dosta labavo, nesigurno, s Rusijom isto. Protiv Engleza, eto i sam si vidio. Neupotrebljiv lijevi bek gotovo cijelu utakmicu, tek se pred kraj 2. poluvremena amlo osokolio i imao par prodora sa lošim pasom/nabacom. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Timo kaže...

 

 evo ti stajaliste moga brata, kojemu se povraca od nogometa:

 

pretplacene primadone koje se busaju sa ljubavlju prema hrvatskoj, a imaju prebivalista u poreznim oazama, kriminalci koji igraju za osobni interes, a kao igramo za narod, za hrvatsku, za bosnu i hercegovinu, za sve branitelje koji su poginuli, za gospu i ostala sranja

 

 Zašto bi tebe netko popljuvao kad si napisao toliko gluposti da sam većinu pobrisao.

Samo bih ove dvije komentirao...svaki nogometaš plaća porez u državi u kojoj igra, u klubu u kojem je prijavljen kao igrač.

Tenisačima je to dozvoljeno, atletičarima, no nogometašima nije.

Kriminalac je po tebi i braci svaki čovjek koji igra za "osobni interes" ?!

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 14:22 (Anđeo bez falinge).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Tallahassee kaže...

...a politika se vec nazire.... Cokolinda vec zeli ostavit svoj pecat, mjenjanjem nadimka Vatrenima.... grabez je vec pocela - NAZALOST!!!....https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-izmislila-novi-nadimak-za-vatrene/2010893.aspx

 

Ja kad vidim političare na utakmici muka mi. Znaš kako kažu, rasizam i politiku ostavite izvan sporta  !

10 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...
Tallahassee kaže...

...a politika se vec nazire.... Cokolinda vec zeli ostavit svoj pecat, mjenjanjem nadimka Vatrenima.... grabez je vec pocela - NAZALOST!!!....https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-izmislila-novi-nadimak-za-vatrene/2010893.aspx

 

Ja kad vidim političare na utakmici muka mi. Znaš kako kažu, rasizam i politiku ostavite izvan sporta  !

 ...fukare... nista tima nije bitno osim vlastite guzice....

metalni punker
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Bem ti strinu, nadam se da ce imat asistenciju za gol u ovoj utakmici....

 

sto se politike tice, ako dobijemo francuze, svi ce nas svojatati...no nije pozadine price bitna, bitno je da ostavimo trag u history books....

 

ja se nisam slagao ni sa ulaskom hr u eu, samo zato sto nismo niti preveli kompletan ugovor a potpisali ga, no ipak je to bio iduci veliki korak za ovu drzavu...

 

jebate, gradonacelnici kerum i bandic, nogomet sluzi da mamic zaradi na igracima, u recesiji smo des godina, penzici nakon citavog radnog vijeka prisiljeni skupljati boce po kontejnerima, ali mi smo osramotili drzavu bakljama na terenu...

 

mislim, nadam se da nece bit sranja, ali sramote nas ovi koji nas vode, uz lazi, manipuliranje, propagandu i lopovluk, nogometasi su jedna svijetla tocka u cijeloj prici, no i oni su ljudi, gresni ko i bilo ko drugi, zato kapa dolje strini i ekipi....ako i bude samo srebro, nitko ih nece prozivati...

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 14:47 (Gorstak79).
6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

 

 Zašto bi tebe netko popljuvao kad si napisao toliko gluposti da sam većinu pobrisao.

Samo bih ove dvije komentirao...svaki nogometaš plaća porez u državi u kojoj igra, u klubu u kojem je prijavljen kao igrač.

Tenisačima je to dozvoljeno, atletičarima, no nogometašima nije.

Kriminalac je po tebi i braci svaki čovjek koji igra za "osobni interes" ?!

 

 

netocno, placa drzavi u kojoj mu je prijavljeno prebivaliste, porez na dohodak,  engleska 50%, njemacka 45%, spanjolska 24% itd

 

da ne govorim da nisu platili niti lipe poreza od dohotka koje dobiju prilikom transfera

 

toliko o postenju i ljubavi

 

on topic, 3:1 za nas

8 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Stvarno ovdje pojedinici ne mogu a da ne seru o politici i kojekavim glupostima, ja ovo ja ono, oni su ovo, oni su oni! Ajde odmaknite se od nogometa ako vas to smeta, a o politici odite na te sramotne političke portale i tamo se dokazujte u svojim velebim komentarima. Navijamo za našu hrvatsku reprezentaciju i zaželimo im da uspiju do kraja, srebro je već u đepu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 15:13 (Taraba).
10 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Taraba kaže...

Stvarno ovdje pojedinici ne mogu a da ne seru o politici i kojekavim glupostima, ja ovo ja ono, oni su ovo, oni su oni! Ajde odmaknite se od nogometa ako vas to smeta, a o politici odite na te sramotne političke portale i tamo se dokazujte u svojim velebim komentarima. Navijamo za našu hrvatsku reprezentaciju i zaželimo im da uspiju do kraja, srebro je već u đepu.

 ...pa nadam se da ima jos netko ko nece zabit glavu u pijesak poput tebe.... ISKLJUCIVO se radi o nasoj repki, o onima koji su izborili rezultat na nogometnom terenu.... a ne o lesinarima s funkcijama koji sad na sve nemile nacine pokusavaju dograbit dio kolaca koji nije njihov na ama bas nikoji nacin.... o tome bi trebalo sutjeti? PA ZASTO????.... nek se vidi nalicje guzicara i njihovih podanika... Vatreni i tocka!....

metalni punker
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
toxic kaže...

Ok daleko od toga.

No mora netko već jednom shvatit da su ovi bili klinci itd.. sada desetak godina i više nakon toga ih se poziva pred sud a u istom sudu jedan od najvećih mafijaša na ovim prostorima i šire koji je brat brat dovoljno lud da sam sebe upuca. 

Vjerujem da tj- želim vjerovati da je na reakciju Luke i Lovrena utjecao isključivo strah... Između ostalog oni sada imaju obitelj za koju se brinu itd... 

 

 Vidi, sasvim je moguće da kao klinci nisu razmišljali što potpisuju i tu čak imam razumjevanja. Nemam razumjevanja da odrasli čovjek od 30 godina na sudu mjenja iskaze, govori da se ne sijeća ničega kada je jasno kao dan da su aneksi ugovora kojima se određuje provizija Mamiću antidatirani. Pa pobogu Mamićevi odvjetnici su bili toliko smotani da su slučajno sudu dostavili skripte s pitanjima i dogovorima koja je bila namjenjena Lovrenu. 

Meni osobno je Modrić najbolji naš igrač u povjesti i br. 1 kandidat za ovogodišnju Zlatnu loptu. To ne znači da ću mu "oprostiti" muljanja na sudu, niti da ću zbog sportskih zasluga zažmiriti na kriminal u hrvatskom nogometu i pristati na sadašnji status quo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 15:49 (Paolo Maldini).
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Eh ljudi da se Juga nije raspala kakav bi tek onda sastav imali..

 

Subašić-Vrsaljko-Lovren-Vida-Pivarić-Modrić-Rakitić-Mandžukić-Perišić-Rebić-Kramarić  :D

 

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Tallahassee kaže...

 ...pa nadam se da ima jos netko ko nece zabit glavu u pijesak poput tebe.... ISKLJUCIVO se radi o nasoj repki, o onima koji su izborili rezultat na nogometnom terenu.... a ne o lesinarima s funkcijama koji sad na sve nemile nacine pokusavaju dograbit dio kolaca koji nije njihov na ama bas nikoji nacin.... o tome bi trebalo sutjeti? PA ZASTO????.... nek se vidi nalicje guzicara i njihovih podanika... Vatreni i tocka!....

 E da mi je tvoje pameti pa da se malo odmorim ...

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
3dfx kaže...
netocno, placa drzavi u kojoj mu je prijavljeno prebivaliste, porez na dohodak,  engleska 50%, njemacka 45%, spanjolska 24% itd

 

da ne govorim da nisu platili niti lipe poreza od dohotka koje dobiju prilikom transfera

 

toliko o postenju i ljubavi

 

on topic, 3:1 za nas

 shit, dosta mi vas je.

Igrač koji ima potpisan ugovor za npr liverpul mora platiti porez u Engleskoj jer ne bi mogao igrati za liverpul.

u Španjolskoj jest najmanji porez, pa su čak i ronaldo, modrić i Messi muljaali s porezima jer je njima i 24% puno.

 

Da je to tako kao što pišeš SVI nogometaši bi se prijavili u Kneževinu Monako i plaćali neku siću.

 

Ali, neće da može..

 

TKO ima praznu vooglu, svega ima na googlu. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Avensac kaže...

Eh ljudi da se Juga nije raspala kakav bi tek onda sastav imali..

 

Subašić-Vrsaljko-Lovren-Vida-Pivarić-Modrić-Rakitić-Mandžukić-Perišić-Rebić-Kramarić  :D

 

 Aj nek bude Kolarov umjesto Pive...hehehe

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice