Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 1.118
|
čitano: 81.301
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ti i ja onda ocito nismo gledali iste utakmice jer njegovi centarsutevi su od 10 puta 9 bili fino na protivnika da ju spuca van kaznenog prostora

2 godine
Anđeo bez falinge kaže...

relativno da...

Rebić je "ubojica" duel igre kao i Vlašić i tu treba kombinirati ovisno o protivniku..

ne valja biti isključiv..

rebić super igra u fazi kad protivnik gradi napad, da imamo tri rebića naprijed njedan nam protivnik centra ne bi prešao, presing do krvi...

mandžo je tu bio majstor, zato i kažem da petković nema što trabunjati po protivničkim linijama dodavanja već sinkronizirano s rebićem i perišićem na stopere, bekove, vlašić na zadnjeg veznog i imamo loptu ili protivničko loše ispucavanje pa opet imamo loptu...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 2:08 (Louis Pluto).
2 godine
Louis Pluto kaže...

rebić super igra u fazi kad protivnik gradi napad, da imamo tri rebića naprijed njedan nam protivnik centra ne bi prešao, presing do krvi...

mandžo je tu bio majstor, zato i kažem da petković nema što trabunjati po protivničkim linijama dodavanja već sinkronizirano s rebićem i perišićem na stopere, bekove, vlašić na zadnjeg veznog i imamo loptu ili protivničko loše ispucavanje pa opet imamo loptu...

odlično si detektirao "probleme", no sve ekipe imaju problem kada protivnik igra teški bunker a mi smo specijalno loši u toj ulozi.

bojim se samo da sinoćnu igru ne iskopiraju Mađari i Slovaci kod nas...baš me je strah... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
Anđeo bez falinge kaže...

dabogda se nekvalificirali  na Eprvenstvo.

sram te bilo. kmečavac odi crtaj sad kukaste križeve prije mađara, il ce te sabotirat tu tekmu

repka repka repka repka 

2 godine
Pinkyz kaže...

sram te bilo. kmečavac odi crtaj sad kukaste križeve prije mađara, il ce te sabotirat tu tekmu

repka repka repka repka 

dijete, nisi shvatio moju ironiju ...a o ostalome neću jer si kao i sva djeca emocionalno nezreo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina

tu nije bilo ironije. o čemu ostalom? šta uopce se praviš neki pametan govoriš da je srna znao ubacivat daj odi spat

4 godine
Hrvatska nogometna reprezentacija

Sumnjam da Mađari i Slovaci mogu nas dobit na našem terenu , nadam se da će se svi igrači koji su bili ozljeđeni uspješno opraviti , ja bi pozvao Dinu Perića u repku jer super igra u Dinamu , čak bi ga stavio umijesto Lovrena jer Lovren nije onaj Lovren sa sp-a , više je aktivniji na društvenim mrežama nego na terenu ... a i grije klupu u klubu . Brekalo u prvih 11 umijesto Rebića  , a nadam se da će Kovačić dobit veću minutažu jer je podigao formu od kada mu je Lampard trener . Kako god nisam zabrinut i siguran sa da ćemo ići na ep .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
2 godine
Hrvatska nogometna reprezentacija

Drama baby, drama.

Zanimljivo je, kao i uvijek, gledati rasplet grupe.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice