Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.990
|
čitano: 3.277.150
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

dok mi bilo iznimno drago za hamiltona, bottasa mi bilo ful zao...

Također. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

ursus ocito mercedes fanboy...

dok mi bilo iznimno drago za hamiltona, bottasa mi bilo ful zao...

 o bože pa vi navijači ferraria razmišljate o Mercedesu (Hamiltonu) i kad imate razloga za slavlje 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo stigo Freud da nam svima kaze kako smo svi zapravo zaljubljeni u Hamiltona

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je drago što su oba Mercedesa ispala. Samo iz jednog razloga, Toto Wolf i njegov retardirani podli osmjeh od jučer kad su osvojili pol pozišen. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KingNothing kaže...

Evo stigo Freud da nam svima kaze kako smo svi zapravo zaljubljeni u Hamiltona

samo dokazuješ moju tvrdnju  

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

vodonoša bottas se sa ovim nastupom i službeno pozdravio sam mjestom u mercedesu za iduću godinu

 

toto poslije iduće utrke odlučuje o tome hoće li on nastaviti ili će uletit ocon koji će sigurno pruzit veci otpor

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ma danas uopće nije bitno tko je kako završio. Kiša je utrku napravila fenomenalnom. Događanja od početka do kraja

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako se odluka ne promijeni... 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Opet nisam zadovoljan. Uvijek loše po Ferrari. Uvijek proliju. Ovoga puta su prolili kvalifikacije kao tim i vozački zajeb Leclerca.

Pitstope i strategiju su dobro odradili. Nažalost uvijek se nađe načina da se uprska pobjeda.

 

Netko je gore napisao da Ferrarijevi navijači trebaju slaviti. Nije napisao što.

Ferrari je institucija. Slave se pobjede 1-2 i osvajanje naslova. Vettel je drugi, Leclerc je DNF. Nema razloga za slavlje.

Hoće li Ferrari dobiti jednu utrku ove sezone, ostaje za vidjeti.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
4 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Slažem se sa ovim tvojim postom...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jesu li se mjenjala pravila oko kažnjavanja od Monaka? Ne razumijem, u Monaku je Verstappen dobio 5 sec kazne zbog unsafe release-a, zbog iste stvari jučer Leclerc nije dobio ništa, već se samo kaznio Ferrari...Konzistentnost kažnjavanja, ništa? Po meni vozači nebi trebali ispaštati zbog momčadskih gluposti, i dobro da LEC nije dobio kaznu, ali opet očito da svaku utrku vrijede neka druga pravila.

 

A ovo naslađivanje tuđoj nesreći 'tifosa' je tragikomično, smiju se jednoj lošoj utrci Mercedesa/Hamiltona, govore kako je Ferrari institucija (nije institucija ima već 10+ godina), a taj isti Ferrari i njihovi vozači rade u jednom vikendu isti broj grešaka kao momčad Mercedesa u pola sezone. Vettel konačno ima dobru utrku, sa zadnjeg do drugog mjesta, al vi prvo slavite tuđe greške/nesreću.

Pa gdje bi došli da se ostali smiju glupostima Ferrarija? Tema bi svaki vikend bila za 5 stranica deblja. Baš bi mi bilo drago da 'crnac' (i ostali pogrdni nazivi) dođe u Ferrari, dovede momčad malo u red i osvoji vam pokoji naslov da nebudete toliko isfrustrirani i konačno proslavite nešto. Al sad vam je on odbojan, crnac, kemčavac itd...Isto kao što je bio i Alonso, isto kao što je bio i Vettel, no zato čim sjednu u crvenu kramu...ovaj auto, ližu im se jaja i uzdiže ih se u nebesa kao i svakog vozača Ferrarija. (Volim Alonsa, protiv Vettela nemam ništa, skroz je OK osim što tu i tamo ima problema s glavom...da ne mislite da imam nešto protiv njih)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 11:44 (Promster).
13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ima netko kakav DL link/torent za skinut jucerasnju trku?

 

hvala

4 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
cedika kaže...

ima netko kakav DL link/torent za skinut jucerasnju trku?

 

hvala

 https://www.ettv.to/torrent/532087/f1-2019-r11-german-grand-prix-weekend-on-sky-f1-hd-1080p

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

hvala!

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Jesu li se mjenjala pravila oko kažnjavanja od Monaka? Ne razumijem, u Monaku je Verstappen dobio 5 sec kazne zbog unsafe release-a, zbog iste stvari jučer Leclerc nije dobio ništa, već se samo kaznio Ferrari...Konzistentnost kažnjavanja, ništa? Po meni vozači nebi trebali ispaštati zbog momčadskih gluposti, i dobro da LEC nije dobio kaznu, ali opet očito da svaku utrku vrijede neka druga pravila.

 

A ovo naslađivanje tuđoj nesreći 'tifosa' je tragikomično, smiju se jednoj lošoj utrci Mercedesa/Hamiltona, govore kako je Ferrari institucija (nije institucija ima već 10+ godina), a taj isti Ferrari i njihovi vozači rade u jednom vikendu isti broj grešaka kao momčad Mercedesa u pola sezone. Vettel konačno ima dobru utrku, sa zadnjeg do drugog mjesta, al vi prvo slavite tuđe greške/nesreću.

Pa gdje bi došli da se ostali smiju glupostima Ferrarija? Tema bi svaki vikend bila za 5 stranica deblja. Baš bi mi bilo drago da 'crnac' (i ostali pogrdni nazivi) dođe u Ferrari, dovede momčad malo u red i osvoji vam pokoji naslov da nebudete toliko isfrustrirani i konačno proslavite nešto. Al sad vam je on odbojan, crnac, kemčavac itd...Isto kao što je bio i Alonso, isto kao što je bio i Vettel, no zato čim sjednu u crvenu kramu...ovaj auto, ližu im se jaja i uzdiže ih se u nebesa kao i svakog vozača Ferrarija. (Volim Alonsa, protiv Vettela nemam ništa, skroz je OK osim što tu i tamo ima problema s glavom...da ne mislite da imam nešto protiv njih)

 Ono kad na pogrešnom mjestu liječiš svoje frustracije, pa napišeš knjigu punu uvreda za ljude crne kože, bez obzira u kojem kontekstu ti mislio. Tebi treba zakonom zabraniti pričanje i pisanje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

 Ono kad na pogrešnom mjestu liječiš svoje frustracije, pa napišeš knjigu punu uvreda za ljude crne kože, bez obzira u kojem kontekstu ti mislio. Tebi treba zakonom zabraniti pričanje i pisanje.

Joj kolega dragi, prije dvije stranice sam probao voditi 'raspravu' s tobom oko Ferrarijevog "top speeda", tad nisi imao pojima o čemu pričaš, a još manje o čemu ja pričam...Vidim ista stvar se nastavlja i dalje, s toga neću trošiti puno vremena na tebe jer to ne vodi nigdje. 

 

A kaj se tiče frustracija, kakve frustracije? Imali smo 3 odlične utrke zaredom, ne znam kad se to zadnji put dogodilo. Jedino lječenje frustracija radili su oni koji su slavili (kao što to rade i uvijek) tuđu, odnosno Mercedesovu 'nesreću'.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

 

 

A ovo naslađivanje tuđoj nesreći 'tifosa' je tragikomično, smiju se jednoj lošoj utrci Mercedesa/Hamiltona, govore kako je Ferrari institucija (nije institucija ima već 10+ godina), a taj isti Ferrari i njihovi vozači rade u jednom vikendu isti broj grešaka kao momčad Mercedesa u pola 

 

Mislim da nije toliko do nasladivanja nego je ljudima jednostavno dosadno gledati solo utrke mercedesa.

twice the pride double the fall
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

već se samo kaznio Ferrari...Konzistentnost kažnjavanja, ništa?

Komu se je više progledalo kroz prste nego Lewisu i Mercedesu? Daj nemoj me nasmijavati molim te.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Promster kaže...

već se samo kaznio Ferrari...Konzistentnost kažnjavanja, ništa?

Komu se je više progledalo kroz prste nego Lewisu i Mercedesu? Daj nemoj me nasmijavati molim te.

Evo dad0r, ovo je primjer čistih frustracija i pokušaja nekakvog naslađivanja...On sad meni spominje Hamiltona i Mercedes, a ja pričam o dvije slične situacije i različitost kazni, a Hamilton i Mercedes nema veze s ni jednom od tih situacija (tj. oni nisu bili krivac, pa izbjegli kaznu). Još sam nadodao da je uredu da LEC nije dobio kaznu zbog toga, isto kao što sam rekao da je kazna za Vettela u Kanadi glupa. No kolega valjda misli da sam 'hejter' Ferrarija, i da je to napad na njih, pa kao očiti simpatizer konjića ide u obranu.

 

Sigurno je bilo situacija kad su zaslužili, a nisu dobili kaznu, ti očito smatraš da je takvih situacija na pretek, ja se trenutno ne mogu sjetiti ni jedne. Ali slobodno mi izlistaj pa ćemo vidjeti/raspraviti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 18:23 (Promster).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...
x18x05x kaže...

 Ono kad na pogrešnom mjestu liječiš svoje frustracije, pa napišeš knjigu punu uvreda za ljude crne kože, bez obzira u kojem kontekstu ti mislio. Tebi treba zakonom zabraniti pričanje i pisanje.

Joj kolega dragi, prije dvije stranice sam probao voditi 'raspravu' s tobom oko Ferrarijevog "top speeda", tad nisi imao pojima o čemu pričaš, a još manje o čemu ja pričam...Vidim ista stvar se nastavlja i dalje, s toga neću trošiti puno vremena na tebe jer to ne vodi nigdje. 

 

A kaj se tiče frustracija, kakve frustracije? Imali smo 3 odlične utrke zaredom, ne znam kad se to zadnji put dogodilo. Jedino lječenje frustracija radili su oni koji su slavili (kao što to rade i uvijek) tuđu, odnosno Mercedesovu 'nesreću'.

 Sve što ja pišem ima nekog smisla. Ti si taj koji puno serucka i pokušava druge sjebat sa jedinim pravim mišljenjem, tj tvojim. Samo zadnja je ok utrka, ove prije nisu baš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Jesu li se mjenjala pravila oko kažnjavanja od Monaka? Ne razumijem, u Monaku je Verstappen dobio 5 sec kazne zbog unsafe release-a, zbog iste stvari jučer Leclerc nije dobio ništa, već se samo kaznio Ferrari...Konzistentnost kažnjavanja, ništa?

http://www.gp1.hr/2016/07/hamilton-pozvan-kod-sudaca/

 

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/automoto/covjek-bez-srama-kazna-u-valenciji-me-kostala-moguce-pobjede.html

 

Evo dva primjera, dalje bi mogao uspoređivati Vettela i Hamiltona u Kanadi, Webbera i Hamiltona u Monacu.

 

Par primjera na brzinu.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 18:35 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Promster kaže...
x18x05x kaže...

 Ono kad na pogrešnom mjestu liječiš svoje frustracije, pa napišeš knjigu punu uvreda za ljude crne kože, bez obzira u kojem kontekstu ti mislio. Tebi treba zakonom zabraniti pričanje i pisanje.

Joj kolega dragi, prije dvije stranice sam probao voditi 'raspravu' s tobom oko Ferrarijevog "top speeda", tad nisi imao pojima o čemu pričaš, a još manje o čemu ja pričam...Vidim ista stvar se nastavlja i dalje, s toga neću trošiti puno vremena na tebe jer to ne vodi nigdje. 

 

A kaj se tiče frustracija, kakve frustracije? Imali smo 3 odlične utrke zaredom, ne znam kad se to zadnji put dogodilo. Jedino lječenje frustracija radili su oni koji su slavili (kao što to rade i uvijek) tuđu, odnosno Mercedesovu 'nesreću'.

 Sve što ja pišem ima nekog smisla. Ti si taj koji puno serucka i pokušava druge sjebat sa jedinim pravim mišljenjem, tj tvojim. Samo zadnja je ok utrka, ove prije nisu baš.

Niti jedan jedini protuargument nisi dao ni u ovoj raspravi, ni u onoj dvije stranice iza. Ako ti Austrija i Britanija nisu bile nešto imaš bome jako visoke standarde, kakve pa su ti onda ostale utrke ove sezone??

Valentin17 kaže...
Promster kaže...

Jesu li se mjenjala pravila oko kažnjavanja od Monaka? Ne razumijem, u Monaku je Verstappen dobio 5 sec kazne zbog unsafe release-a, zbog iste stvari jučer Leclerc nije dobio ništa, već se samo kaznio Ferrari...Konzistentnost kažnjavanja, ništa?

http://www.gp1.hr/2016/07/hamilton-pozvan-kod-sudaca/

 

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/automoto/covjek-bez-srama-kazna-u-valenciji-me-kostala-moguce-pobjede.html

 

Evo dva primjera, dalje bi mogao uspoređivati Vettela i Hamiltona u Kanadi, Webbera i Hamiltona u Monacu.

 

Par primjera na brzinu.

Za ovo prvo navedeno ne mogu naći nikakvu snimku, niti se sjećam, ali vidim Mercedes je pobrao kaznu. Ti unsafe releaseovi su momčadske greške, a ne vozačke kao i jučer za Leclerca, a i nije bilo u kvalama ni utrci gdje posljedice mogu biti veoma značajne, već u FP3 gdje nema nekakvog utjecaja...No možda je bilo tako ružno da je zaslužio kaznu, ne znam, ne sjećam se situacije.

 

Hahaha, izvadio si situaciju od prije 10 godina, i u njoj je opet pokupio kaznu, ne razumijem te. Pričaš da Hamiltonu konstantno i najviše gledaju kroz prste i onda izvadiš jednu situaciju staru 3 godine i jednu staru 9 godina, i u obje je dobivena kazna. 

 

Nemam pojima na koje situacije misliš u ovom boldanom.

 

 

 

 

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Dao sam par primjera, nisam puno tražio, ima toga na pretek samo iz ove godine.

Vettel je kažnjen u Kanadi za nesigurno vraćanje na stazu, Lewis je isto to napravio Webberu u Monacu i još se vidi 

da je namjerno pustio bolid u Red Bull Marka Webbera i nije kažnjen, imaš video pa pogledaj.

Mercedes je tada dobio kaznu, Ferrari je jučer dobio kaznu, znači ipak suci jesu konzistentni iako ti kažeš da nisu,

pravilo je pravilo, nemoj mi se vaditi na ove gluposti jel utrka, jel slobodni trening.

U obje je dobivena kazna, u Valeniciji je dobio kaznu nakon valjda pola utrke kad mu nije previše ni naštetilo, ne pričaj gluposti,

kad su radili do tada molim te lijepo.

 

https://www.instagram.com/p/ByiUxqzDfKs/?igshid=1kja6qpbos147

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Promster kaže...

Dao sam par primjera, nisam puno tražio, ima toga na pretek samo iz ove godine.

Vettel je kažnjen u Kanadi za nesigurno vraćanje na stazu, Lewis je isto to napravio Webberu u Monacu i još se vidi 

da je namjerno pustio bolid u Red Bull Marka Webbera i nije kažnjen, imaš video pa pogledaj.

Mercedes je tada dobio kaznu, Ferrari je jučer dobio kaznu, znači ipak suci jesu konzistentni iako ti kažeš da nisu,

pravilo je pravilo, nemoj mi se vaditi na ove gluposti jel utrka, jel slobodni trening.

U obje je dobivena kazna, u Valeniciji je dobio kaznu nakon valjda pola utrke kad mu nije previše ni naštetilo, ne pričaj gluposti,

kad su radili do tada molim te lijepo.

 

https://www.instagram.com/p/ByiUxqzDfKs/?igshid=1kja6qpbos147

Aha, tu je bio Riccardo u pitanju, a ne Webber...To po meni nije za kaznu, jer Riccardo nije imao nos do polovice Hamiltonovog bolida, isto kako ni Vettelovo vraćanje na stazu u Kanadi nije za kaznu. Hamilton čak mislim da i je bio preko polovice Vettelovog bolida, ali i dalje mislim da ne zaslužuje kaznu, isto priča oko konzistentnosti, iako se Vettel vraćao na stazu pa tu 'incident' dobiva novu dimenziju.

 

Pravilo je pravilo, i kazna je dobivena, ali nemoj im reći da je ista stvar dogodi li se to u utrci ili FP3??

 

U Valenciji je dobio kaznu 10 krugova nakon počinjenja 'zločina', a ne nakon pola utrke, tako da si ti taj koji ovdje priča gluposti. To kaj je Kobayashi napravio vlakić i razmak između Hamiltona i Alonsa je loša sreća po Alonsa.

 

Pa kaj mi daješ primjere iz prošlog desetljeća, koji ti baš i neidu na ruku pošto su kazne podjeljene, ako ima primjera na pretek iz ove sezone?

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Komu se je više progledalo kroz prste nego Lewisu i Mercedesu? Daj nemoj me nasmijavati molim te.

imaš ga na profilnoj

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

imaš ga na profilnoj

Pa nije daleko od Lewisa i Mercedesa općenito, ne kažem da i Ferrari nekada nije imao taj tretman.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne može se uspoređivati izlazak sa parkinga boksa za vrijeme normalnoga boksa i za vrijeme kaosa.

Kada svi uđu u boks, ako oklijevaš i čekaš sigurnu situaciju gubiš 10 pozicija. Ne budite glupi. LEC je morao na silu izaći i to je to. Kao i svi ostali.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jedan malo saljivi prijedlog oko situacije hamilton boks, bez postivanja boullarda...

 

da postoji nadlezno tijelo u svakoj trci koje donosi odluke ODMAH, tako da dok se hamilton docepao mehanicara, da oni vec imaju zabranu diranja auta, pa da mora izac iz boksa, napraviti 1 krug ostecen i u iducem krugu uc pravilno u bokseve, pa da onda moze promjeniti sta treba...

 

evo, ne osobno njega tako kaznit, nego bit posta je da postoji izvrsno tijelo koje ODMAH daje zabrane i kazne...a ne da se nekad ceka 2 kruga, nekad 20...i da kazna bude odmah po pravilniku, a ne da razmisljaju komu je kazna, gdje se nalazi u utrci, tko je iza njega i sl.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Za one sa kratkim pamćenjem, sjećate li se Njemačke 2018? Nakon Sebastianova sudara kasnije je Hamilton izveo foru idem u boks, ne idem u boks.

Ne samo da je prešao preko linija, prešao je preko 2 linije i 3 metra trave.

 

Kazna? Nije se niti raspravljalo.

 

Kada je Kimi u Baku dirnuo crtu dobio je kaznu ODMAH.

 

Hamilton i u nešto manjoj mjeri Verstappen su golden boysi, zlatne koke F1 i ne dira ih se.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Za one sa kratkim pamćenjem, sjećate li se Njemačke 2018? Nakon Sebastianova sudara kasnije je Hamilton izveo foru idem u boks, ne idem u boks.

Ne samo da je prešao preko linija, prešao je preko 2 linije i 3 metra trave.

 

Kazna? Nije se niti raspravljalo.

 

Kada je Kimi u Baku dirnuo crtu dobio je kaznu ODMAH.

 

Hamilton i u nešto manjoj mjeri Verstappen su golden boysi, zlatne koke F1 i ne dira ih se.

 

Nevjerojatno koliko teoretičara zavjere danas ima. Charlie će ti, pokoj mu duši, objasniti ako mu daš priliku. No ne vjerujem da će to biti dovoljno, tipičnim teoretičarima zavjere nikad ništa nije.

 

 

 

 

 

Ne opravdavam ovaj specifičan slučaj kažnjavanja kao niti obilje drugih, samo mi je smiješna ova spika "golden boysi" i "zlatne koke". A smiješna mi je iz tog razloga jer je baš upravo taj Hamilton prije desetak godina bio kažnjavan s gomilom glupih nadri-kazni i putem izmišljenih pravila. Naravno, onda su titule "zlatnih koka" i "golden boysa" dodjeljivane Ferrariju a kasnije i Vettelu. Također, sjećam se barem 3-4 slučaja u kojem je Verstappen izgubio postolja raznim kaznama i s ovim komentarom ću završiti večerašnje izdanje borbi protiv vjetrenjača.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 20:07 (Arai).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice