Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

poruka: 89
|
čitano: 15.392
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

Za uvod jedan intervju

 

http://www.dailymotion.com/video/x9cl4m_mirkointervju_news

 

 

Po njegovom glasu osjecam da ce se vratit u velikom stilu ostalo je samo da vidimo na koji nacin ce se to dogodit.

15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

Ja bih mu toplo preporučio da se on okani tog sporta više, mani ti i pare i sve. Kad sam ga vidio kako se onda složio kao pokošen - mislio sam da je gotov. Srce mi je na tren stalo. A stižu ga godine i uvijek će biti netko jači. Pobrao je slavu, pobrao je pare - treba se na vrijeme povući dok su sve kosti na broju

15 godina
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??
Stimulans kaže...

Ja bih mu toplo preporučio da se on okani tog sporta više, mani ti i pare i sve. Kad sam ga vidio kako se onda složio kao pokošen - mislio sam da je gotov. Srce mi je na tren stalo. A stižu ga godine i uvijek će biti netko jači. Pobrao je slavu, pobrao je pare - treba se na vrijeme povući dok su sve kosti na broju

 Poslušaj intervju vidjet ces da se ne bori za pare, nego zbog omalozavanja i da promjeni rang listu takoder radi sebe jer mu je kao taj sport zivot
15 godina
neaktivan
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

Pa mislim da on nije nikada niti otisao. Po meni, Mirko spada u sam vrh hrvatskih sportasa, a time i u svjetski vrh. Cinjenica je da je u zadnje borbe usao sa ozljedama samo sa ponosom, sto je i najvazije u ovakvim sportovima. Ne kuzim ljude koji ga sada blate i govore kako je propao, samo jer je izgubio u par borbi gdje je jedva stajao... Bit ce on na vrhu, uskoro....

15 godina
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??
toxic kaže...
Stimulans kaže...

Ja bih mu toplo preporučio da se on okani tog sporta više, mani ti i pare i sve. Kad sam ga vidio kako se onda složio kao pokošen - mislio sam da je gotov. Srce mi je na tren stalo. A stižu ga godine i uvijek će biti netko jači. Pobrao je slavu, pobrao je pare - treba se na vrijeme povući dok su sve kosti na broju

 Poslušaj intervju vidjet ces da se ne bori za pare, nego zbog omalozavanja i da promjeni rang listu takoder radi sebe jer mu je kao taj sport zivot
 Nemoj me krivo shvatiti - vatreni sam Mirkov navijač ali se bojim da ne bi čovjek stradao. Znam da mu je to sve u životu i da se čovjek loži na to ali ima i drugih načina. Društven je tip i mogao bi otvoriti školu za mlade naraštaje recimo - vjerujem da bi imao veliki odaziv
15 godina
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??
Dac kaže...

Pa mislim da on nije nikada niti otisao. Po meni, Mirko spada u sam vrh hrvatskih sportasa, a time i u svjetski vrh. Cinjenica je da je u zadnje borbe usao sa ozljedama samo sa ponosom, sto je i najvazije u ovakvim sportovima. Ne kuzim ljude koji ga sada blate i govore kako je propao, samo jer je izgubio u par borbi gdje je jedva stajao... Bit ce on na vrhu, uskoro....

 A znaš kakvi su naši ljudi, slično kao i u nogometu - momčad izgubi dvije utakmice i mijenjaj trenera Mršti se
16 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

Hm.. ja uvijek iznova navijam za Mirka, no zadnjih par borbi vidjelo se da nije sasvim zalizao rane.

Nadam se potpunom oporavku i nizu pobjeda u narednih godinu, dvije Cool

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

Mislim da je on u fizičkoj top formi te je on previse toga prosao da bi se sad "vratio" da ga zgaze i pretuku. Volja i snaga se vidi u ocima...

Ajmooo, Mirko!!! Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

svaka cast mirku najjaci je kao covjek i kao boksac nije preserator ko onaj mutavi stipe drviš

Naprijed Mirko Puno srece i zdravlja!

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2009 23:43 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne??

Samo da ne bude jakih ozlijeda i bit će sve u redu. Još u njemu ima snage i još može postići puno. Ovaj put je ulog velik, čini se da ide na sve ili ništa. Nadam se da će dobiti sve.

15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Nek se on okane ovog, dok ima sve djelove tjela...

16 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Cro Cop jedan je od naših "zaštitnih znakova" sviđalo se to nekom ili ne.

Mnogo Japanaca saznalo je za Hrvatsku upravo prek njega da bi im ubrzo postal najomiljeniji borac.

Da, najomiljeniji borac u K1 - govorim to iz razloga jer je naš Mirko napravil katrastofalnu grešku prelaskom u Ultimate Fight.

Prvenstveno, taj UFC koštal ga je zdravlja kaj je najvažnije od svega drugog, drugo, izgubil je slavu stečenu teškim radom, treće, možda dijelić utjehe - sve to u njega je vratilo bijes, želju za osvetom i siguran sam da se bu vrnul u svojem stilu.

Sretno Mirko

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
moderator
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
Armor kaže...

Da, najomiljeniji borac u K1 - govorim to iz razloga jer je naš Mirko napravil katrastofalnu grešku prelaskom u Ultimate Fight.

Prvenstveno, taj UFC koštal ga je zdravlja kaj je najvažnije od svega drugog, drugo, izgubil je slavu stečenu teškim radom, treće, možda dijelić utjehe - sve to u njega je vratilo bijes, želju za osvetom i siguran sam da se bu vrnul u svojem stilu.

Pod "Ultimate Fight" mislis na stil borbe ili UFC? Ako mislis na stil borbe, ne bih se slozio s tobom - nikad ne bi bio toliko popularan da je ostao u K1, ono sto je napravio u Prideu je bilo izvrsno - osvojio je Grand Prix. S ovim se slazem, da ga je UFC zeznuo, ali opet pogledaj situaciju s druge strane - UFC je kupio Pride - znaci, bilo je ili UFC ili promijeni posao. Ili cekaj dok se ne pojavi neka nova organizacija (Dream u ovom slucaju). Nadam se da ce se uspjeti vratiti. Zelio bih ga vidjeti u oktogonu s Minotaurom - da mu vrati za ono prije. A i s Fedorom kojeg je dobro namlatio, iako je izgubio - ali s njim na samom kraju karijere jer ako ponovno izgubi od Fedora (a na Mirkovu zalost, cini se da ce Fedor jos neko vrijeme biti nepobijedjen jer je sve iskusniji i sve se pametnije bori - kako je genijalno skinuo Arlovskog!)
16 godina
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
mbaksa kaže...
Armor kaže...

Da, najomiljeniji borac u K1 - govorim to iz razloga jer je naš Mirko napravil katrastofalnu grešku prelaskom u Ultimate Fight.

Prvenstveno, taj UFC koštal ga je zdravlja kaj je najvažnije od svega drugog, drugo, izgubil je slavu stečenu teškim radom, treće, možda dijelić utjehe - sve to u njega je vratilo bijes, želju za osvetom i siguran sam da se bu vrnul u svojem stilu.

Pod "Ultimate Fight" mislis na stil borbe ili UFC? Ako mislis na stil borbe, ne bih se slozio s tobom - nikad ne bi bio toliko popularan da je ostao u K1, ono sto je napravio u Prideu je bilo izvrsno - osvojio je Grand Prix. S ovim se slazem, da ga je UFC zeznuo, ali opet pogledaj situaciju s druge strane - UFC je kupio Pride - znaci, bilo je ili UFC ili promijeni posao. Ili cekaj dok se ne pojavi neka nova organizacija (Dream u ovom slucaju). Nadam se da ce se uspjeti vratiti. Zelio bih ga vidjeti u oktogonu s Minotaurom - da mu vrati za ono prije. A i s Fedorom kojeg je dobro namlatio, iako je izgubio - ali s njim na samom kraju karijere jer ako ponovno izgubi od Fedora (a na Mirkovu zalost, cini se da ce Fedor jos neko vrijeme biti nepobijedjen jer je sve iskusniji i sve se pametnije bori - kako je genijalno skinuo Arlovskog!)
 Pod "Ultimate Fight" mislim na stil borbe, koji je zapravo zaštitno pravilo UFC-a koji po meni nije sport.
Znači ti "kavezi", najbolji su način da nekog ubiješ bez da si kriv...
S druge strane, K1 je ipak bliže onom kaj se može nazvati sport.
Najveći UFC prvak, Tito Ortiz, jedan je "luđak" jer inače se tam ne može uspijeti.

Kaj se tiče ovih borbi koje spominješ, Minotaur je zbilja pobral batina i to puno, Fedor također.
No cilj Mirkovog povratka je "osveta" Silvi, od kojeg je on pobral najviše batina u životu.
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

ma vratit ce se on 100000000%!!!

16 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Nikako se nebi složio s nikime tko kaže da je Mirko gotov.

 

Kako u intervjuima govori, došao je u fazu kada treninzi nisu bitni, bitno je ono u glavi.

 

Sjetite se svake borbe koju je izgubio osim one protiv Minotaura i Fedora.

U svakoj izgubljenoj borbi bio je nervozan i nesiguran, nije u očima imao onu samouvjerenost.

Ako to vrati, bit će on još dugo na sceni.

Pogledajte samo Rany Coturea, čovjek ima 45 godina, u 8 mjesecu ima borbu sa Minotaurom. Povukao se prije 2 godine, vraća se. Nema to nikakve veze s godinama, Randy je borac sa kojime se nikome nije sve jedno naći u ringu, a 10 godina je stariji od Mirka.

 

Tito Ortiz je daleko od najboljeg prvaka. Samo da to kažem.

 

Još jedan dodatak, prelazak u MMA mu je definitivno bio dobar potez, u krajnjem slučaju to je budućnost borilačkih sportova.

Igrica, igrica, igrica, igrica, igrica... Get over it!
15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Vrlo je loš za parter borbu tako da nema tu šta više tražit.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
16 godina
neaktivan
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Kada je borba? :) A povratak... mislim da ne više u onoj snazi. Ako preživi iduću borbu to će već biti dobar znak, jer se bojim da je izgubio na masi i najvažnije brzini koja mu je bila najjače oružje. Dugo ga već nisam vidio niti da pokušava izvesti high-kick kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 16:49 (naxeem).
15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Pročitali su mu taj hi kick tako da ga nema nigdi.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
16 godina
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
naxeem kaže...

Kada je borba? :) A povratak... mislim da ne više u onoj snazi. Ako preživi iduću borbu to će već biti dobar znak, jer se bojim da je izgubio na masi i najvažnije brzini koja mu je bila najjače oružje. Dugo ga već nisam vidio niti da pokušava izvesti high-kick kako treba.

 Naprotiv.
Dobio je na masi, naročito u predjelu ramena, od ozljede je samo box trenirao, zbilja jako dobro izgleda.
Pogledaj najnoviji video, trening i intervju.
Igrica, igrica, igrica, igrica, igrica... Get over it!
16 godina
neaktivan
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Šteta je što inzistira na teškoj kategoriji, budući prirodno ima nekih 100-105 kg a konkurencija u UFCu 120-125. Ipak je to prevelika prednost u njihovu korist. LHW je na 93 kg, to bi nekako mogao postići i biti kralj u toj kategoriji ...

P.S.

Tito Ortiz je majmun koji se smiješio sa 7-8 godina starih UFC postera, dok je sport bio u povojima. Pravi prvaci su možda GSP, Randy Couture i slični koji su bili veliki sportaši i van UFCa, te imaju veliki kredibilitet pod pojasom. (Fedor i mala milja prvih mjesta u sambu i hrvanju ipak nisu dio UFCa)

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 21:50 (Cika Jova Zmaj).
15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Ne znam da li ste primjetili ali malo je sramotno što se više uopće ne prenose mečevi na televiziji. Čim nema Mirka nema niti prijenosa. I malo mi je glupo što je Nov@ prenosila mečeve pa malo prenose pa malo ne, osobito kad Mirko izgubi - sramota! Treba to prebaciti na HTV i naći nekog pravog voditelja. Šta bi nam falilo da s vremena na vrijeme pogledamo neki fajt - bila bi to jedna od svjetlijih točaka u siromašnom programu (svih domaćih televizija)

16 godina
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
Danny_HR kaže...

 

Tito Ortiz je daleko od najboljeg prvaka. Samo da to kažem.

Nikak se tu ne slažem s tobom.
On zapravo je veliki šampion UFC-a.
Lud je, a to treba i biti za ovak nekaj, za takav tip sporta.

dery kaže...

Pročitali su mu taj hi kick tako da ga nema nigdi.

 U nekom smislu su ga "pročitali", s druge strane on je sam tome kriv jer nije u formi.
Usporedi to s Ronaldinhom.
Cika Jova Zmaj kaže...

Šteta je što inzistira na teškoj kategoriji, budući prirodno ima nekih 100-105 kg a konkurencija u UFCu 120-125. Ipak je to prevelika prednost u njihovu korist. LHW je na 93 kg, to bi nekako mogao postići i biti kralj u toj kategoriji ...

P.S.

Tito Ortiz je majmun koji se smiješio sa 7-8 godina starih UFC postera, dok je sport bio u povojima. Pravi prvaci su možda GSP, Randy Couture i slični koji su bili veliki sportaši i van UFCa, te imaju veliki kredibilitet pod pojasom. (Fedor i mala milja prvih mjesta u sambu i hrvanju ipak nisu dio UFCa)

 Koje veze imaju kile u sportovima te klase.
To nije boks da postoji teška kategorija.
Kolko je naš Mirko bil mršaviji od Bob Sapa pa smo vidli ishod - forma je važna, nikaj drugo
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
14 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
Mirko je zaštitini lik moga sela i ima podršku cijelog sela. Nesumljam u Mirka AJMO MIRKO!!!! Sretno susjed!
15 godina
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

Sve bi još bilo dobro da nije prešao u UFC.

Tamo je veoma loše prošao i izgubio je reputaciju koju je stekao u Prideu.

Svima bi bilo drago da se vrati.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
dery kaže...

Pročitali su mu taj hi kick tako da ga nema nigdi.

 odi 1v1 sa mirkom ak si pročito njegov kick ..bi ti vidio kad te pogodi nebi ni znao da si postojo vise Belji se
ja sam lika viđo prije par godina bio mi je susjed lik je mrcina visok,snažan i najvaznije pametan neboj se nikog a respektira svakog ..ne serem istina je :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2009 23:45 (UBIZEC cORPORATION).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
Armor kaže...
mbaksa kaže...
Armor kaže...

Da, najomiljeniji borac u K1 - govorim to iz razloga jer je naš Mirko napravil katrastofalnu grešku prelaskom u Ultimate Fight.

Prvenstveno, taj UFC koštal ga je zdravlja kaj je najvažnije od svega drugog, drugo, izgubil je slavu stečenu teškim radom, treće, možda dijelić utjehe - sve to u njega je vratilo bijes, želju za osvetom i siguran sam da se bu vrnul u svojem stilu.

Pod "Ultimate Fight" mislis na stil borbe ili UFC? Ako mislis na stil borbe, ne bih se slozio s tobom - nikad ne bi bio toliko popularan da je ostao u K1, ono sto je napravio u Prideu je bilo izvrsno - osvojio je Grand Prix. S ovim se slazem, da ga je UFC zeznuo, ali opet pogledaj situaciju s druge strane - UFC je kupio Pride - znaci, bilo je ili UFC ili promijeni posao. Ili cekaj dok se ne pojavi neka nova organizacija (Dream u ovom slucaju). Nadam se da ce se uspjeti vratiti. Zelio bih ga vidjeti u oktogonu s Minotaurom - da mu vrati za ono prije. A i s Fedorom kojeg je dobro namlatio, iako je izgubio - ali s njim na samom kraju karijere jer ako ponovno izgubi od Fedora (a na Mirkovu zalost, cini se da ce Fedor jos neko vrijeme biti nepobijedjen jer je sve iskusniji i sve se pametnije bori - kako je genijalno skinuo Arlovskog!)
 Pod "Ultimate Fight" mislim na stil borbe, koji je zapravo zaštitno pravilo UFC-a koji po meni nije sport.
Znači ti "kavezi", najbolji su način da nekog ubiješ bez da si kriv...
S druge strane, K1 je ipak bliže onom kaj se može nazvati sport.
Najveći UFC prvak, Tito Ortiz, jedan je "luđak" jer inače se tam ne može uspijeti.
Kaj se tiče ovih borbi koje spominješ, Minotaur je zbilja pobral batina i to puno, Fedor također.
No cilj Mirkovog povratka je "osveta" Silvi, od kojeg je on pobral najviše batina u životu.
 znam da se mnogi nece sloziti samnom, ali to je debilan sport....
kakav je to sport di ti nekoga mlatis dok ovaj ne padne u nesvijest...
i to u nekom kavezu, di niko ne moze spriječiti nabrijanoga 120-kilasa da ti ne smrska glavu jednim udarcem....
nek se povuče , i gotovo, ajde molim vas, kakav zar u očima....to su gluposti iz Rockieja 1,2,3,4,5,6,...
Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
angel of fire kaže...
Armor kaže...
mbaksa kaže...
Armor kaže...

Da, najomiljeniji borac u K1 - govorim to iz razloga jer je naš Mirko napravil katrastofalnu grešku prelaskom u Ultimate Fight.

Prvenstveno, taj UFC koštal ga je zdravlja kaj je najvažnije od svega drugog, drugo, izgubil je slavu stečenu teškim radom, treće, možda dijelić utjehe - sve to u njega je vratilo bijes, želju za osvetom i siguran sam da se bu vrnul u svojem stilu.

Pod "Ultimate Fight" mislis na stil borbe ili UFC? Ako mislis na stil borbe, ne bih se slozio s tobom - nikad ne bi bio toliko popularan da je ostao u K1, ono sto je napravio u Prideu je bilo izvrsno - osvojio je Grand Prix. S ovim se slazem, da ga je UFC zeznuo, ali opet pogledaj situaciju s druge strane - UFC je kupio Pride - znaci, bilo je ili UFC ili promijeni posao. Ili cekaj dok se ne pojavi neka nova organizacija (Dream u ovom slucaju). Nadam se da ce se uspjeti vratiti. Zelio bih ga vidjeti u oktogonu s Minotaurom - da mu vrati za ono prije. A i s Fedorom kojeg je dobro namlatio, iako je izgubio - ali s njim na samom kraju karijere jer ako ponovno izgubi od Fedora (a na Mirkovu zalost, cini se da ce Fedor jos neko vrijeme biti nepobijedjen jer je sve iskusniji i sve se pametnije bori - kako je genijalno skinuo Arlovskog!)
 Pod "Ultimate Fight" mislim na stil borbe, koji je zapravo zaštitno pravilo UFC-a koji po meni nije sport.
Znači ti "kavezi", najbolji su način da nekog ubiješ bez da si kriv...
S druge strane, K1 je ipak bliže onom kaj se može nazvati sport.
Najveći UFC prvak, Tito Ortiz, jedan je "luđak" jer inače se tam ne može uspijeti.
Kaj se tiče ovih borbi koje spominješ, Minotaur je zbilja pobral batina i to puno, Fedor također.
No cilj Mirkovog povratka je "osveta" Silvi, od kojeg je on pobral najviše batina u životu.
 znam da se mnogi nece sloziti samnom, ali to je debilan sport....
kakav je to sport di ti nekoga mlatis dok ovaj ne padne u nesvijest...
i to u nekom kavezu, di niko ne moze spriječiti nabrijanoga 120-kilasa da ti ne smrska glavu jednim udarcem....
nek se povuče , i gotovo, ajde molim vas, kakav zar u očima....to su gluposti iz Rockieja 1,2,3,4,5,6,...
 Čuj debilan sport,a što f1 nije debilan sport,ovaj ti naleti bolidom 300km/h na stražnji kraj i ode glava,nogomet debilan također-sjeti se eduarda,je istina da ga ovaj može prebit,ali postoje granice i sudac koji prekida meč kad je opasno,postoje također i tim u kutu koji može baciti ručnik.Što se tiče žara u očima to ti je od osobe do osbe,oliti od sportaša do sportaša,bilo je slučajeva u povijesti kad je bilo i većih povratka
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"http://i44.tinypic.com/1z3at89.jpg
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?
angel of fire kaže...
 znam da se mnogi nece sloziti samnom, ali to je debilan sport....
kakav je to sport di ti nekoga mlatis dok ovaj ne padne u nesvijest...
i to u nekom kavezu, di niko ne moze spriječiti nabrijanoga 120-kilasa da ti ne smrska glavu jednim udarcem....
nek se povuče , i gotovo, ajde molim vas, kakav zar u očima....to su gluposti iz Rockieja 1,2,3,4,5,6,...
 Ma nemoj, koji je 'pravi' sport? Sportski ribolov? Umjetničko klizanje?

Koliko je meni poznato sport je i nastao kao simulacija borbe, pa je ova kategorija sama bit sporta..
Pa ako ti je ovaj sport debilan, onda su svi..

I ne vidim po čemu je bolje kad 22 majmuna trče za napuhanom kožom po travi simulirajući šoru, od prave šore?
16 godina
neaktivan
offline
Mirko Filipovic Cro Cop povratak ili ne?

stvar je u tome kaj eduarda ovaj nije htel( bar se nadam) tak polomit, a ova dva sto ulaze u kavez jedan na drugoga su nabrijani da se poubijaju....

Al se ne svađamo , nek vam bude, lijepo je mlatit ljude, i onda rec da je to vas zivot...

imam jedno nevezano pitanje, koju je on skolu zavrsil?mirko mislim..

Psssssst Zecovi spavaju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice