MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.331.515
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Da Cigo je showman,dosao je nepripremljen..AJ nije nista prepustio slucaju,dosao je pripremlJen i fokusiran!
Vidio je prvi mec sa Tysonom i nije htio da mozda lucky punchom naruga svim profi boksacima!
AUDIOFIL
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Boli Ngannua briga, u dvije borbe preko 30 milijuna zaradio, toliko ne bi zaradio u 5-6 borbi u ufcu. I otišao je u trenutku kad je Jones stigao u tešku kategoriju.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ima srece sto je ostao ziv. 

 

strasno kako to izgleda amaterski, kada se netko s druge strane ne zajebava

 

nadam se da je taj pokus s bokosom konacno gotov, i da ce se pred kraj godine, borit protiv Renana Ferreire u PFL-u

 

napravio je sto je htio, valjda je shvatio da nije ni blizu nivou top boksaca u tome sportu, pokupio je hrpu para, nek se vrati MMA borbama ili neko ode u mirovinu

 

AJ, od kad je izgubio od Ruiza, vise ne podcjenjuje nikoga i uvijek je spreman, bas super izgleda u zadnjih 3 borbi.

 

Usyk vs Fury ce bit zanimljivo, ako Usyk pobjedi ne znam koliko je realno da bude i treca borba protiv AJ-a

 

Ako Fury pobjedi, onda definitivno gledamo njihovu borbu i to to ziher u O2 arenu i to ce biti super event

 

 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mmafan kaže...

I otišao je u trenutku kad je Jones stigao u tešku kategoriju.

 Ili je Jones stigao u tešku kategoriju čim je Ngannou otišao 🤔

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Krunoo7 kaže...
mmafan kaže...

I otišao je u trenutku kad je Jones stigao u tešku kategoriju.

 Ili je Jones stigao u tešku kategoriju čim je Ngannou otišao 🤔

 

A može se i tako reći, ali ipak mislim da bi ga Jones hrvanjem pobjedio. 

12 godina
suspendiran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Iako su u osnovi borilački sportovi tolike su razlike između mma i boksa da je to svakom tko to prati jasno. Isto kao da ja kažem da bi Messi bio dobar za američki nogomet. Vezano za Jonesa to je ipak klasa za sebe, takva bitanga se rodi jednom u sto godina.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2024 23:26 (mislioc).
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Sta niko nije gledao UFC!?
Dustin Poirier iskusno nokautirao nadobudnog mladog Francuza,O’Malley prebio uspavanog Veru,Holand izgubija od bolje verzije Holanda i Jan napokon cisto dobija!
Sve u svemu dobar event!
AUDIOFIL
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislio sam pogledati UFC ali sam se sjetio da su mi borci ne zanimljivi tamo negdje nakon Miocica vs Ngannou-a.

7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Pa s obzirom da im ovako izgleda poster za "najveći" MMA event u povijesti, očito im nije ni cilj da borci budu zanimljivi već da ljudi gledaju UFC radi brenda samog po sebi. Opekli su se sa McGregorom i vjerojatno više nikad neće dozvoliti da netko postane veći od UFCa, Ngannou je to pokušao pa su ga lagano odjebali.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
McGregor je i najzasluzniji za popularizaciju UFCa,najgledanije borbe,najvise ppv.Bez takvih boraca tesko ce opstat..sad guraju bljedu verziju McGregora..onog šarenog O’Malleya
AUDIOFIL
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Iako je činjenica da UFC 300 nema onaj baš top tier main event (iz razno raznih razloga), daleko od toga da je event sam po sebi slab. Svi fightovi su na papiru zanimljivi, a neki bi morali biti vrhunski. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

 Blessed Mother Fucker

Tigar Krezumica
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Conor McGregor vs Michael Chandler 29.06.2024.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Max ukrao cijeli event. Kakva legenda!

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Da je UFC planirao ne bi ispalo bolje. Još da je to bio main event.

Sve u svemu bilo je jako zabavnih borbi, a ovo što je Max izveo će se pamtiti zauvijek.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Odlican event..samo moze mi neko poblize objasnit BMF pojas?!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...
Odlican event..samo moze mi neko poblize objasnit BMF pojas?!

Teško. Jer prvi put kad je došlo do borbe za njega je Dana svečano obećao da je to samo onda i taj belt više nikada nećemo vidjeti u oktagonu. Ali eto, sad je već treći put dobio novog vlasnika.

 

Jedino što je koliko toliko jasno je da će taj belt vjerojatno biti samo za ove srednje kategorije 155-170. 

 

Nema kriterija tko može dobiti status izazivača niti u kojem vremenskom periodu se treba belt braniti.

 

Recimo da za slijedeći fight očekujem Max vs Connor/Chandler ovisno kako završi njihova borba. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Da je podignuo bonus sa 30K na 300K..malo je zagrabio vise u kesu
AUDIOFIL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice