MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.330.225
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma nemaju oni tu lovu, to je jedini problem.

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Veceras BOX: Tony Bellew vs Oleksandr Usyk, RTL 23:00h 💪 ( 91kg, WBO, WBA, IBF i WBC ) koga bude zanimalo! 💪💪✌️
Odmori se u Istini! :))
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovo je najbolji hrvatski MMA meč svih vremena, u biti MMA meč po KW pravilima, legendarno... To je za gledat a ne ovo po RTL.u :D

 

https://bit.tube/play?hash=QmZ6596bgKC2a31oUmDbTmifZ3EfSN1Hr1sNjQ5n5Rwr4W&channel=151423

Živi u alternativi, pali svijeće svojim greškama, žvači žvaku i ne budi seronja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 10:29 (DocMA).
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Pedeju!...

IIII
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Sutra nedjelja u 12:30h Peking na Gol.hr UFC Fight Night 141, Francis Ngannou Vs Curtis Blaydes navece na Novoj tv. Tko hoce pogledati! 💪💪✌️😎

Edit; da ispravljao sam i napiso nedjelja my bed! 😅😉
Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 15:41 (veseli007).
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Danas subota je prijenos, evo upravo počinje Ubereem vs Pavlović.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...

Danas subota je prijenos, evo upravo počinje Ubereem vs Pavlović.

 Wow....

Overeem doslovno ako je na tebi unistava... steta sto mi je brada staklena.

 

A gle ovu zivotinju Francisa cak niti cisti udarac nije bio i oborio je Curtisa dolje, po meni ispravna i u pravo vrijeme prekinuta borba jer da sudac nije usao ovaj bi ga desnicom u bradu dok je na podu i pitanje je sto bi nakon toga bilo, potres mozga i slicno...

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Očekivao više od zadnje borbe. Također Rus razočarao iako je životinja.

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tko je pustio ovog Liddella ponovno u kavez...pa čovjek je zombi

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Danas TUF Finale koji predvode Dos Anjos/Usman, sutra FN s Dos Santosom i Tuivasom u glavnim ulogama, ali apsolutni highlight vikenda, ali i boksačke 2018. je Wilder/Fury, koji je baš baš sjajan meč, već je i masa trash talka odrađena, uglavnom od strane Furyja koji je u toj kategoriji nedodirljiv.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nema spavanja!

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Neloša borbena noć. Malo mi se činilo da je Wilder ipak dobio Furya, ali nije ni ovo loše baš.

 

Od ufc-a je isto bio super, Povratak starih majstora protiv novih nada  

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Borba godine!

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ovo je bilo vrhunsko! blessed era

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

vrhunski meč ... rakić opet pomeo , vrijeme je da dobije nekog iz top 15

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Vrhunska noć, ne znam koja je bolja borba bila 

 

Santos-Manuwa kakva moć u rukama ove dvojice. Imam osječaj da bi od svakog tog udarca, koji su obojica primili po 10ak puta, svaki drugi borac ležao polumrtav.

Rakić dobar, ali prmio je previše udaraca, da je s kojim slučajem neki jači udarač s druge strane, bi bi mrtav več. Recimo imam osječaj da bi ga i Santos i Manuwa pomeli.

 

Joanna, jbg, ne znam što reći. Jednom je netko rekao kad dominantan prvak prvi put izgubi, da se jako teško vraća. Jednostavno taj mentalitet da ne možeš izgubiti te jednostavno ubije u pojam kad jednom nanizaš poraz.

Sumnjam da će se ona ikad više vratit, usporedio bi je recimo s  Weidmanom. NIje on loš borac kao ni ona, ali jednostavno nema tu neku pobjedničku naviku više, a i oboje uzimaju jako teške borce da se bore protiv.

 

Max je izdominirao Ortegu, i u ovom trenutku ne vidim tko mu može stati na kraj. Khabib možda, ali to će biti jako teško organizirati. Mendes je isto ne loša opcija, ali imam osječaj da je on dosta manji od Maxa.

 

I za kraj, Gunnar Nelson  Čovjek je cowboyu prepolovio lice s dva udarca laktovima. Počeo se čovjek gušiti u vlastitoj krvi  Strašno...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Joannin poraz mi uopće nije iznenađenje, Valentina je previše za nju i koef. 1.30 je bio sasvim realan...a Gunni, hm...pratim ovaj sport od početka stoljeća i navikao sam na brutalne udarce i ozljede, ali kad je Cowboyu počela krv šikljati iz glave nakon lakta, morao sam odvratiti pogled na trenutak. Jeziv prizor.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sutra bombončić od priredbe s dva odlična meča u najjačoj diviziji otkad je ovog sporta...Lee/Iaquinta i Hooker/Barboza.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Event nakon kojeg se možemo zapitati kakva je zapravo zvijer Khabib Nurmagomedov?!

Skoro sve borbe odlične, na kladionici me jedino Pettis zeznuo, a Barbozu i Ala sam znalački upiknuo.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
E moj UFC, nikako da krene...

USADA neda Jonesu dozvolu za borbu u Vegasu jer su opet pronašli nešto u urinu, a nema vremena za punu istragu.

Sad se event tjedan dana prije seli u Los Angeles jer tamo USADA nije nadležna. Baš jednostavno za fanove, pripadnike medija i borce koji su već došli u Vegas.

Godina UFC cirkusa završava stvarno spektakularnim failom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Koji je to retard...

Ali ne kuzim kako mu nisu zabranili borbu jer nemaju vremena?
Sta nije bilo kada se 2.put borio/trebao boriti s DC-om isto neko sranje bilo? Kad je White DC-u negdje u dvorani to rekao pa ovaj popizdio?

A sad zamisli da si vec kupio avionsku kartu, hotel i karte za event pa ti ovi premjeste event to samo tako. Ludara!
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...
Koji je to retard...

Ali ne kuzim kako mu nisu zabranili borbu jer nemaju vremena?
Sta nije bilo kada se 2.put borio/trebao boriti s DC-om isto neko sranje bilo? Kad je White DC-u negdje u dvorani to rekao pa ovaj popizdio?

A sad zamisli da si vec kupio avionsku kartu, hotel i karte za event pa ti ovi premjeste event to samo tako. Ludara!

 Ma tu se više ne zna tko pije tko plaća. Pretpostavljam da je ovaj put olakotna okolnost što su pronađeni samo mali tragovi istog sranja na koje je bio pozitivan 2017. Kao nešto je sumnjivo, ali nije pokazano jasno kršenje doping pravila. Čak je neka priča da mu je to možda preostalo u organizmu još od tog prvog testa?! Je to uopće moguće? Ukratko USADA ga nije spremna sankcionirati zbog toga bez prave istrage, ali mu Nevada Athletic Comission ne želi izdati dozvolu za borbu. U Kaliforniji će mu ju izdati pa eto... LA.

 

Siguran sam da je većina ljudi već odavno nabavila karte i riješila smještaj. To je event tik pred doček Nove Godine, ako tad nisu svi hoteli popunjeni nisu nikad.

 

Samo fali da Jones pobijedi, pa opet naknadno bude strippan jer će se pokazati da je bilo nešto ozbiljnije 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 16:55 (Hexfire).
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Večeras 232...uplatio na Gusa, jednostavno, svemirska pravda bi bila da Jones večeras bude nokautiran...lik stalno trkelja da se promjenio, ali cijelo vrijeme iste greške, uvijek neko izvlačenje na neznanje, mladost, pa da mu netko podmeće...prije dva dana odurna doza bahatosti prema novinarki koja je postavila pitanje zašto je on još uvijek na programu kad su mu testovi pozitivni itd. itd.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ufc se srozao na niske grane vec godinu ipol no nocas svim srcem uz skandinavca

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Volim ga i dalje kao borca, ali krajnje je vrijeme da ga netko spusti na zemlju. Može li to Gusta, nisam siguran, ali nadam se da će biti upola dobar fight ko prvi. A ni Nunes Cyborg nije za baciti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bum se dignul 5:00, kapućino, poslije kokice sa maslacom i gušta se...

11 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gdje vidjeti kad točno borbe počinju.... inače gledam na kladionici psk ... ali sad pokazuje uvodne borbe da počinu u 22 sata a main event u 4 ujutro... pa nemože tolika razlika valjda biti

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice