NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
NBA liga

Miami odmah objavio da idu po Mela {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Miami odmah objavio da idu po Mela {#}

ako se to dogodi ko sto sada pisu.... necu vise gledat nba... nema sanse... odvratno

 

di bi jedan gary payton dosao igrat sa đoletom, ili barkley... ili isiah thomas i te spike... sad su oni svi frendovi.. bili su i MJ i magic pajdaši u repci ali i tamo su se klali, svako je igrao za jednu momcad na treninzima i deri peri...

 

MuWu
15 godina
offline
NBA liga

nekuzim u cem je fora s tim nakupljanjem all star igraca, to nije kosarka, kosarka je ovo sto spursi igraju. igraci tipa lebron, melo, durant, kobe nikad nebi smjeli igrat u istom timu, nije onda interesantno.

15 godina
offline
NBA liga

Heat zeli postat RM...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
NBA liga

bilo bi super da sad spursi dobiju 4:1 i onda duncan objavi da ide u penziju, dobar nacin za otic.

10 godina
offline
NBA liga

kad nisu cp3-a u LAL pustili onda nebi ni mela u heat smjeli

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.6.2014 18:44 (Del_Boy97).
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Glasine Melo-to-Heat su se pojavile prije cetvrte utakmice. Medjutim to su samo glasine i od toga nema nista. On nema dobrog izbora, ima samo 2 srednje dobra i 3-4 slaba do losa. Ili da predje odma u Chicago i moli Boga da Rose bude kakav je prije bio, ili da ostane jos jednu sezonu u Knicksima i vidi koga ce Phil Jackson uspjeti dovesti, ako ne bude obecavajuce opet pravac Chicago. Sve ostale opcije su banana, Houston, Lakersi, Dallas, jedino jos mozda Rocketsi gdje bi se spojila Harden-Howard-Melo kombinacija, ali oni su ionako defanzivno ocajni, dodavanjem Mela jos gora situacija.

 

Ko bi rekao da ce Spursi dobit obje zaredom u Miamiu, totalno neocekivano, izgleda da su bas zedni krvi.

15 godina
offline
NBA liga

mogo bi postat zvjezda lekersa kad kobe ode.

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Vec je zvijezda Knicksa, njemu to ne treba. Treba mu prsten, a sa Lakersima ga nece osvojiti.

15 godina
offline
NBA liga

Hornetsi ce bit odlicni iduce godine vec vidim, zele Lancea i onda imaju Walkera, Stephensona, Big Ala, Zeller..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
odjavljen
offline
Re: NBA liga
Nevezano za playoff, malo videa

Best dunker of all time period
*Sony Xperia Z1 Compact*
15 godina
offline
Re: NBA liga
pobijedila je kosarka.... jednostavno prekrasno... :)
ovo ljeto bi moglo biti ludih transfera....
MuWu
15 godina
offline
NBA liga

Kako mi je drago!

Cestitke Spursima!

 

 

 

Hehe LBJ trazi novi klub

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
offline
NBA liga

patty mills ih je uništio u 3/4

 

Drago mi je za Kawhija Leonarda da je dobio NBA finals MVP

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2014 10:49 (Del_Boy97).
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Apsolutno zasluženo Spursi osvojili,pokazali da je timska košarka nepobjediva!

10 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Prekrasna noć iako sam se već prida na početku osta sam gledat i uživa ki nikad do sada

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

BREAKING NEWS!

Upravo nastaje opsta pometnja u kompletnoj ligi, kao i ocekivano, Melo je postao slobodan agent, medjutim i Lebron je uradio isto! Bilo je nekih vijesti da ce i Wade iskoristiti istu igracku opciju ali samo da bi potpisao za Heat za manje novaca, ali sad je ovo totalna nepoznanica sta ce biti sa velikom trojkom, da li oslobadjaju salary cap za Mela ili se raspadaju, uskoro cemo saznati...

15 godina
offline
NBA liga

cini mi se da je vec objavljeno da je wade raskinuo samo kako bi potpisao za manje love. za lebrona se nezna, da bar ode. a za mela ne vjerujem da ce doc u heat.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Melo def ne ide u Heat i 100% ide u Bullse ili Houston
(najvjerojatnije Bullsi, ostalo je samo pitanje salary capa)


Lebron ostaje u Heatu, rekao je sam, i rekao je da bi pristao na manji ugovor od 20 mil $ kako bi se doveli igraci, isto kao i Wade koji ga je raskinuo i potpisao "laksi"


Mene samo zanima gdje ce Love, malo overrated igrac pored Aldrigea...

Ima on izvrsnu statistiku, ali nema pobjede, dobro bi se uklopio u Boston, samo sto ovi traze previse za njega.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
NBA liga

kakve basnoslovne ponude su se nudile za love-a, totalno nerealno, neznam sad koji tim ali davali su 3 igraca, i 2 visokorangirana picka prve runde.

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

kakve basnoslovne ponude su se nudile za love-a, totalno nerealno, neznam sad koji tim ali davali su 3 igraca, i 2 visokorangirana picka prve runde.

Boston je htio dat Bassa, Bradleya 6. i 17. pick

 

 

Idiotarija zesca, pa to bi dao za Lebrona jedino

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Di ste vidili da je Wade raskinuo i potpisao za manje novca ? Evo Pat Riley je dao izjavu da su ocekivali raskid ugovora od strane LBJ-a i da ce se dogovorit narednih tjedana, ocigledno se ide na onu opciju da sva trojica prihvate manje novca za bolju klupu. 

 

Melo ako zeli naslove ide u Bullse ako ga zanimaju pare ostaje u Knicksima. On je raskinuo ugovor samo jer mu je ovo zadnja sansa da dobije negdje max contract, ima 30 godina i ako se kojim slucajem ozljedi tokom sezone sigurno mu nitko nebi ponudio max contract.

 

Love ce biti zesca sapunica al nekako ga vidim u LA-u, tamo je bio na koledzu tu mu je dom. Eventualno u GSW-u ako budu htjeli dati Klaya Thompsona.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
Re: NBA liga
JackD kaže...

Di ste vidili da je Wade raskinuo i potpisao za manje novca ? Evo Pat Riley je dao izjavu da su ocekivali raskid ugovora od strane LBJ-a i da ce se dogovorit narednih tjedana, ocigledno se ide na onu opciju da sva trojica prihvate manje novca za bolju klupu. 

 

Melo ako zeli naslove ide u Bullse ako ga zanimaju pare ostaje u Knicksima. On je raskinuo ugovor samo jer mu je ovo zadnja sansa da dobije negdje max contract, ima 30 godina i ako se kojim slucajem ozljedi tokom sezone sigurno mu nitko nebi ponudio max contract.

 

Love ce biti zesca sapunica al nekako ga vidim u LA-u, tamo je bio na koledzu tu mu je dom. Eventualno u GSW-u ako budu htjeli dati Klaya Thompsona.

Koja trojica?

 

Bosh zeli otici, a Wade je rekao da zeli manje novca zbog toga i da ce najvjerojatnije narednih dana raskinuti ugovor i potpisati novi, nadi na netu presicu/clanak...

 

 

 

Melo je napravio opt out i ne ostaje definitivno u NYK...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
JackD kaže...

 

Koja trojica?

 

Bosh zeli otici, a Wade je rekao da zeli manje novca zbog toga i da ce najvjerojatnije narednih dana raskinuti ugovor i potpisati novi, nadi na netu presicu/clanak...

 

 

 

Melo je napravio opt out i ne ostaje definitivno u NYK...

LBJ, Bosh i Wade.

 

Bosh je na exit interviewu prije par dana izjavio da zeli ostat u Miamiu i da ne ide nigdje. Za Wade-a neznam, bilo je price prije koji tjedan da bi on mogao stvarat probleme oko ugovora i novca. A za Mela, znam da je napravio opt out, ali kazem on ima dvije opcije ili zeli naslov pa ce pokusat u Bullsima/Houstonu ili ga samo zanimaju pare pe ce ostat u NYK i trazit max contract jer mu je ovo realno zadnja sansa da dobije max ugovor.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
NBA liga

U Bullsima/Rocketsima moze dobiti bruto 96 mil $ na 4 godine i to je zapravo maksimalni ugovor, a u NYK 130 mil $ na 5 godina...

 

24 milijuna i konkurentnost za naslov, ili 26 milijuna i frula...

 

 

Mislim da je odabri jasan :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
offline
NBA liga

uzet će on lovu :D

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ne ide Melo za lovom, bar je to jasno, znalo se odavno da ce aktivirati opt out. Po pravilima lige nijedan klub mu ne moze ponuditi novca koliko New York moze, ali on je svjestan da je na vrhu karijere i da mu je ovo sa njegovih 30 godina jedan od zadnjih pokusaja da osvoji prsten. Ako ostane u Knicksima onda ce to bit iskljucivo zato sto ga je Phil Jackson uvjerio u rebuild 2015-te, a ako ode mislim da ce najprije u Chicago, sto je po meni bolja opcija od Houstona.

15 godina
offline
NBA liga

ma po meni houston nije tim koji ide po naslov, jednostavno nemaju to nesto da osvoje. i mislim da netko tko zeli naslov netreba ni razmisljat dal ic u houston ili chicago.

nego vidim sad da je i nick young iskoristio opciju i posto free agent, zar nije on reko da i s manjom placom ostaje u lakersima?

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

U Bullsima/Rocketsima moze dobiti bruto 96 mil $ na 4 godine i to je zapravo maksimalni ugovor, a u NYK 130 mil $ na 5 godina...

 

24 milijuna i konkurentnost za naslov, ili 26 milijuna i frula...

 

 

Mislim da je odabri jasan :)

Jasno je meni to, i svima ostalima ali pitanje jeli njemu jasno. To su cifre na papiru, Knicksi su brend dok Bullsi i Rocketsi nisu toliko jaki tako da i to treba uzet u obzir. 

 

Meni je svejedno gdje ce, ponavaljam njemu su dvi opcije na raspolaganju novci ili naslov pa nek izabere ono sta vise zeli. 

 

Al jedna stvar mi je zabavna oko ovog opt outa LeBrona, Vegas je povukao ponudu tko ce osvojit naslov 2015-te, a na twitteru vidim da su pojedine momcadi javili Melu da priceka dok ne obave razgovore s LBJ-om. Fascinatno kako jedan igrac okrene sve na glavacke u ligi. Ceka se draft i tko ce bit 1. pick, i naravno divlji trejdovi sad kad je Embiid ozljeden. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
NBA liga

Mislim da ce Cavsi uzet ili Parkera ili Wigginsa, jer Lebron ih prati vec neko vrijeme kako bi se vratio u Cleveland i taman se "poklopila sreca" zadnju godinu LBJ ugovora i Cavsi dobivaju 1. pick.....

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice