NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
NBA liga

pa cekaj malo, lebron je osvojio naslov s wadeom i boshom, bez njih on naslova vidio nebi, kao sto smo se i uvjerili dok je bio u cavsima, bio je one man game i od toga nista.

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

JEL može taj TOPP 10,gdje je to kobe i prije kojih igrača,aj,molin te,da vidimo sad to???aj,molin te poredaj ih,pa da vidmo šta ljudi kažu...

 

meni osobno nije u TOP 20,svaka čast svakome,ali meni nije...ali želim vidjeti taj TOP 10,lol...hoće li*???!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 22:27 (johnyaces777).
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

pa cekaj malo, lebron je osvojio naslov s wadeom i boshom, bez njih on naslova vidio nebi, kao sto smo se i uvjerili dok je bio u cavsima, bio je one man game i od toga nista.

o čemu pričaš,pa doveo ih je do finala,i to kad je počinja karijeru,i kad je igra u nižerazrednom klubu,šta misliš kako bi kobe osvojio iti jedan naslov da je ostao u CHA??OSVJIO BI NIJEDAN...točka...isto kao da kažeš da recimo Maradona,koji je odveo jedan napoli do prvenstva,on je njima BOG,a da kobe to može,sigurno ne može,nit blizu,i svatko tko se imalo razumije u košarku,reći ce da je LBJ tri koplja iznad kobea...po SVIM STATSIMA,AMA BAŠ SVIM...i uspor3eđivat CLE s LAL je isto ka JUVENTRUS S NAPOLIJEM,ili REAL s seviljom ili  slično...

15 godina
online
NBA liga

evo ti jedan top 10 ovako na brzinu iz glave

1. jordan
2.magic
3.kobe
4.bird
5.shaq
6.hakeem
7.lebron

8.jabbar
9.chamberlain
10.duncan

 

chamberlain na 9. mjestu jer postigo je svasta al bila je to drukcija kosarka.

15 godina
online
Re: NBA liga
johnyaces777 kaže...
mar123 kaže...

pa cekaj malo, lebron je osvojio naslov s wadeom i boshom, bez njih on naslova vidio nebi, kao sto smo se i uvjerili dok je bio u cavsima, bio je one man game i od toga nista.

o čemu pričaš,pa doveo ih je do finala,i to kad je počinja karijeru,i kad je igra u nižerazrednom klubu,šta misliš kako bi kobe osvojio iti jedan naslov da je ostao u CHA??OSVJIO BI NIJEDAN...točka...isto kao da kažeš da recimo Maradona,koji je odveo jedan napoli do prvenstva,on je njima BOG,a da kobe to može,sigurno ne može,nit blizu,i svatko tko se imalo razumije u košarku,reći ce da je LBJ tri koplja iznad kobea...po SVIM STATSIMA,AMA BAŠ SVIM...i uspor3eđivat CLE s LAL je isto ka JUVENTRUS S NAPOLIJEM,ili REAL s seviljom ili  slično...

kobe nikad nije odigrao ni utakmicu za hornetse, ja neznam o cem ti pricas kakvo ostajanje, oni su njega samo draftali i lakersi ga odma uzeli.

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

evo ti jedan top 10 ovako na brzinu iz glave

1. jordan
2.magic
3.kobe
4.bird
5.shaq
6.hakeem
7.lebron

8.jabbar
9.chamberlain
10.duncan

 

chamberlain na 9. mjestu jer postigo je svasta al bila je to drukcija kosarka.

ja san ti opalio prvi TD,stavio si kobea ispred L.Birda,SHAQ-a,LBJ(največa greška),wilta,a po meni i jabbar(ali igra je preeko 20+ godina,nezamislivo danas),a i duncan bi prije kobea bio unutzar TOP 10,a on je tebi 3??krasno,svaka čast...triba si ga stavit i prije Magica,LOL :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...
johnyaces777 kaže...
mar123 kaže...

pa cekaj malo, lebron je osvojio naslov s wadeom i boshom, bez njih on naslova vidio nebi, kao sto smo se i uvjerili dok je bio u cavsima, bio je one man game i od toga nista.

o čemu pričaš,pa doveo ih je do finala,i to kad je počinja karijeru,i kad je igra u nižerazrednom klubu,šta misliš kako bi kobe osvojio iti jedan naslov da je ostao u CHA??OSVJIO BI NIJEDAN...točka...isto kao da kažeš da recimo Maradona,koji je odveo jedan napoli do prvenstva,on je njima BOG,a da kobe to može,sigurno ne može,nit blizu,i svatko tko se imalo razumije u košarku,reći ce da je LBJ tri koplja iznad kobea...po SVIM STATSIMA,AMA BAŠ SVIM...i uspor3eđivat CLE s LAL je isto ka JUVENTRUS S NAPOLIJEM,ili REAL s seviljom ili  slično...

kobe nikad nije odigrao ni utakmicu za hornetse, ja neznam o cem ti pricas kakvo ostajanje, oni su njega samo draftali i lakersi ga odma uzeli.

pa šta bi bilo da nisu,i da je kojim slučajem ostao tamo,kao danas npr.. Wiggins ili jabari parker,koji su EXTRA igrači, i žao mi je da su ga trejdali,da je ikako bilo moguće da ostane s LBJ,stavio bi pare na 3,ili čak 4 peat odmah...sad će kao LBJ,morat igrat za lošiju momčad,pa da vidimo hoće li "odvući" njih do Finala NBA,kao LBJ...kobe je cijeli život igra u LAL,dakle isto kao real ili barca ili m utd ili bayern,non stop je bio u klasi iznad drugih momčadi,i da" nije" bio tu,nema govora da bi imalo bio blizu nekih priča,bio bi tip Chris WEbber ili micheal REDD ili slični strijelci,koji su bili odlični,ali nemaju prsten,kojih ima dosta takvih...isto ka da kažeš da je modrič najzasluzniji ako real osvoji krunu španjolske,a igra s 10 extra klasa,i imaju najviše love...vidićemo kad LBJ osvoji s CLE prsten,taj će vrijesit ka kobe 2 ili 3 njegova...

 

edit:za kraj,.samo ću kazat da je LBJ potpisa ugovor s NIKE,s 17 godina,prije nego je minutu odigra u NBA na 100 miliona dolara,i misliš da se to njima nije isplatilo??ako možda želiš povlačit neku marketinšku crtu s kobeom,a još nisi stavio statse u primeu kobe i da ih se usporedi s LBJ statsi,ma ,,..di je zapelo??stavi najbolje statse ok kobe,i stavi od LBJ,pa da vidim0o...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 22:40 (johnyaces777).
11 godina
neaktivan
offline
NBA liga

i ako baš želiš neke usporedbe s prstennima,jesi ikad čuo za ROBERT HORRY??dakle,lik ih ima više nego kobe,i ne načlazi se na tvojoj 10 NAJBOLJIH??ne znan,ali čini mi se da ih ima 7,i to samo jer je ima "sreće",pa je iša samo preko šampionskih momčadi,lol,ali ga to opet ne čini veličinom za top 10,prstenoivi ne određuju baš sve...isto ka da kažeš da KD nema pojma,jer nema prstena??a biće bolji i sigurno je bolji str8ijelac od kobea,nema ga vidit blizu,di je,a samo je jedne godine popustio prijatelju melu,lmao,da uzme bar jedan naslov,kad ih ima koliko hočeš :;)

10 godina
offline
Re: NBA liga
johnyaces777 kaže...
mar123 kaže...
johnyaces777 kaže...
mar123 kaže...

pa šta bi bilo da nisu,i da je kojim slučajem ostao tamo,kao danas npr.. Wiggins ili jabari parker,koji su EXTRA igrači, i žao mi je da su ga trejdali,da je ikako bilo moguće da ostane s LBJ,stavio bi pare na 3,ili čak 4 peat odmah...sad će kao LBJ,morat igrat za lošiju momčad,pa da vidimo hoće li "odvući" njih do Finala NBA,kao LBJ...kobe je cijeli život igra u LAL,dakle isto kao real ili barca ili m utd ili bayern,non stop je bio u klasi iznad drugih momčadi,i da" nije" bio tu,nema govora da bi imalo bio blizu nekih priča,bio bi tip Chris WEbber ili micheal REDD ili slični strijelci,koji su bili odlični,ali nemaju prsten,kojih ima dosta takvih...isto ka da kažeš da je modrič najzasluzniji ako real osvoji krunu španjolske,a igra s 10 extra klasa,i imaju najviše love...vidićemo kad LBJ osvoji s CLE prsten,taj će vrijesit ka kobe 2 ili 3 njegova...

ma da lebron je igračina a trebaju mu bar još 2 superstara, kad ce osvajat ligu sam ili sa jednim superstarom onda mu i mogu nešto priznat

 

 

lebron ovako ne može rješavat jer čovjek nema muda i uvijek dodaje u ključnom trenutku jer se boji preuzet odgovornost

 

boldano je totalna glupost jer bi se prava igračina kao što je kobe u košarci i messi u nogometu dokazala u bilo kojem klubu

Kako se uopće usuđuješ kobea uspoređivat sa webberom i reddom pa kobe je 2 klase iznad njih

11 godina
neaktivan
offline
NBA liga

mojih TOP 10...

 

1. MJ & LBJ

3.bird & magic

5.wilt & bill rusell

7.jababr

8.SHAQ

9.duncan

10.hakeem

 

otrpilike  nekako tako,a kobe ni blizu...pa da ima još pet prstena :) ima HORRY,čak 7,pa ga nema,ali bi prije stavio njega....a SHAQ je moj osobni favorit,iako Duncan ima bolje stzatse ukupno možda...

 

edit:PA dobro,hočeš li stavit neke njegove NAJBOLJE STATSE KOJE ima u nekoim naj sezonama,pa usporedimo s LBJ??a da je bolčji od redda i slično,je,nema govora,samo san reka kkao bi izgleda da NIJE igra u LAL,nego da je osta u CHA,ne bi finala vidio,jer hočeš kazat da je kobe negdje sam nešto napravio...????LMAO,NIŠTA DRUGO NEGO L M A O :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 23:00 (johnyaces777).
14 godina
offline
NBA liga

 {#}

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

jel ti "TWIN TOWERS"  GOVORI nešto možda??ajde,kao sam je kobe sve napravio,šta češ govorit,da nije bilo ove dvojice,ne bi došli di finala,a kamoli osvojili,pogledaj statistike,i tada je baynum& gasol,jedan mlad,a drugi u naponu snage,držali reket,jer bez toga ne ide...a tko je u MIA igra centra,bosh??!čovjek je PF,i nije uopće centar,ali da je solidan igrač,i wade vrhunski,nema govora..aj,vidićčemo kako će proči sezona,ja kažen CLE-OKC je finale,pa ćemo vidit...lp:)

13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

dovoljno si reko, u ime nas svih ovdje u temi molimo te da prestanes pisati, dovoljno mi je bilo vidjet tvoja 3 posta, ocito to je fap time cim LBJ-a vidis

10 godina
offline
NBA liga

kobe je svoja zadnja 2 naslova osvojio praktički sam, što je dokaz veličine igrača, a lebron to ne može

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

ne slažeš se i to je tvoje pravo,imaš pravo na svoje mišljenje,isto kao i ja na svoje..ali sadj između LBJ i kobea.tko je BOLJI IGRAČ??RAZNOVRSNIJI,EFIKASNIJI,ČINI EKIPU BOLJOM...dal trevban dalje nabrajat...??

15 godina
online
Re: NBA liga
johnyaces777 kaže...

mojih TOP 10...

 

1. MJ & LBJ

3.bird & magic

5.wilt & bill rusell

7.jababr

8.SHAQ

9.duncan

10.hakeem

 

otrpilike  nekako tako,a kobe ni blizu...pa da ima još pet prstena :) ima HORRY,čak 7,pa ga nema,ali bi prije stavio njega....a SHAQ je moj osobni favorit,iako Duncan ima bolje stzatse ukupno možda...

 

edit:PA dobro,hočeš li stavit neke njegove NAJBOLJE STATSE KOJE ima u nekoim naj sezonama,pa usporedimo s LBJ??a da je bolčji od redda i slično,je,nema govora,samo san reka kkao bi izgleda da NIJE igra u LAL,nego da je osta u CHA,ne bi finala vidio,jer hočeš kazat da je kobe negdje sam nešto napravio...????LMAO,NIŠTA DRUGO NEGO L M A O :)

pa evo ti stats, kobe je bio leading scorer s 35 poena u prosjeku, bio je leading scorer dvaput(lebron jednom i to s 31 poen), kobe je dao 81 poen u jednoj utakmici. kobe ima vise poena ukupno i to za nekih 10 000(sad ces rec da je zato jer igra duze al boli me k), kobe je osvojio vise all star mvpa itd itd.

sto lebron ima bolje od kobea? ima bolji postatak sutra za nekih 4%, ima bolju tricu za pola %, dok npr ima 10% losiji sut sa slobodnog. ima vise asistencija u prosjeku, ima vise skokova u prosjeku(logicno s obzirom na poziciju koju igra), ima 0.1 block vise. broj gamme winer suteva mu je manji od kobea. u trofejima kobija vodi samo u mvp nagrada sezone, sve ostalo kobe ima bolje. tako da lebron trenutno sigurno nije bolji igrac od kobea.

10 godina
offline
NBA liga

http://prntscr.com/51f893 - jer horry je bolji od bryanta {#}

 

sve si sa time rekao

14 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

kobe je svoja zadnja 2 naslova osvojio praktički sam, što je dokaz veličine igrača, a lebron to ne može

Osvojio je k*tu sam a ne naslov.

Gasola nećemo brojat jel?

 

10 godina
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...
Del_Boy97 kaže...

kobe je svoja zadnja 2 naslova osvojio praktički sam, što je dokaz veličine igrača, a lebron to ne može

Osvojio je k*tu sam a ne naslov.

Gasola nećemo brojat jel?

 

eto to je isto kao da kažeš da je shaq osvojio sam kao što on kaže

15 godina
online
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...
mystik kaže...
Del_Boy97 kaže...

kobe je svoja zadnja 2 naslova osvojio praktički sam, što je dokaz veličine igrača, a lebron to ne može

Osvojio je k*tu sam a ne naslov.

Gasola nećemo brojat jel?

 

eto to je isto kao da kažeš da je shaq osvojio sam kao što on kaže

ili lebron, ili jordan, ili magic, ili duncan i da ne nabrajam vise. ljudi moji nitko nikad nije sam osvojio naslov. osim mozda chamberlaina al da mi je vidit ligu u to vrijeme.

15 godina
online
NBA liga

evo vam i citat s bleachera, on sve govori

"Why is it that no one questions the validity of the rings won by other stars that played with stars (Bob Cousy, Sam Jones, John Havlicek, Jerry West, Wilt, Julius Erving, James Worthy, Kareem, Magic, Bird, McHale, Isiah, Joe Dumars, Dennis Rodman, David Robinson, Tim Duncan, Tony Parker, Manu Ginobili, Kevin Garnett, Ray Allen, Paul Pierce), but with Kobe, he is judged on a completely different and unfair level.  "

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

http://prntscr.com/51f893 - jer horry je bolji od bryanta {#}

 

sve si sa time rekao

ja san reka da horry ima VIŠE prstena od brayanta,ništa više...i da ga to sigurno NE čini boljim igračem,a šale oko top 10 pusti,ali svatko ima pravo na svoje mišljenje,ja smatram da je ovj iznad njega duplo,a sad vi mislite šta god želite....a to da je "malo" bolji,pusti te prazne priče,čovjek je hodajući TD maltene,samo da želi...i pitaj nekog u NBA, skime bi radije igra,sad i prije 7-8 gdoina kad je KB bio u primeu...egoista i kao svezaslužni za sve uspjehe LAL,nije nit blizu,pogledaj statse MVP shaqa u prva tri prstena i sve je jasno,ima je shaq 10 ppg više,još 10 skokova više,i asist manje...

a za šampionsku sezone i 2 prstena,samo pogfledaj brojke za 36 minuta efektivno,svaki )ili skoro svaki,osim morissona i yue orve sezone) je zabija više od 10ppg??!!jel to dovoljno govori s kakvim je igračima igra,i tko je bio trener,jedan Phil Jackoson...odo uskro gledat NBA,a vi uživajte,...lp :)

14 godina
offline
NBA liga

Pa zato jer vi silujete s njim i njegovim naslovima i njegovim clutchevima koji uopće to nisu. 

Ljudima je pun k*rac tog uzdizanja kobeta u nebesa kao nešto presveto.

Da lik nije napravio ultimatum za transfer, tko zna što bi bilo s njim.

 

10 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

evo vam i citat s bleachera, on sve govori

"Why is it that no one questions the validity of the rings won by other stars that played with stars (Bob Cousy, Sam Jones, John Havlicek, Jerry West, Wilt, Julius Erving, James Worthy, Kareem, Magic, Bird, McHale, Isiah, Joe Dumars, Dennis Rodman, David Robinson, Tim Duncan, Tony Parker, Manu Ginobili, Kevin Garnett, Ray Allen, Paul Pierce), but with Kobe, he is judged on a completely different and unfair level.  "

a zašto, jer je jedan nivo iznad svih tu nabrojanih

10 godina
offline
Re: NBA liga
johnyaces777 kaže...
Del_Boy97 kaže...

http://prntscr.com/51f893 - jer horry je bolji od bryanta {#}

 

sve si sa time rekao

ja san reka da horry ima VIŠE prstena od brayanta,ništa više...i da ga to sigurno NE čini boljim igračem,a šale oko top 10 pusti,ali svatko ima pravo na svoje mišljenje,ja smatram da je ovj iznad njega duplo,a sad vi mislite šta god želite....a to da je "malo" bolji,pusti te prazne priče,čovjek je hodajući TD maltene,samo da želi...i pitaj nekog u NBA, skime bi radije igra,sad i prije 7-8 gdoina kad je KB bio u primeu...egoista i kao svezaslužni za sve uspjehe LAL,nije nit blizu,pogledaj statse MVP shaqa u prva tri prstena i sve je jasno,ima je shaq 10 ppg više,još 10 skokova više,i asist manje...

a za šampionsku sezone i 2 prstena,samo pogfledaj brojke za 36 minuta efektivno,svaki )ili skoro svaki,osim morissona i yue orve sezone) je zabija više od 10ppg??!!jel to dovoljno govori s kakvim je igračima igra,i tko je bio trener,jedan Phil Jackoson...odo uskro gledat NBA,a vi uživajte,...lp :)

 

evo, pitao sam najvećeg

14 godina
offline
NBA liga

btw. 

Most Game-Tying/Go-Ahead FG in Playoffs 

Final 24 Secs. of 4th Qtr/OT Since 03-04

LeBron James  7-16

Kobe Bryant   5-17

Kevin Durant   5-12

Dirk Nowitzki   5-12

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...
mystik kaže...
Del_Boy97 kaže...

kobe je svoja zadnja 2 naslova osvojio praktički sam, što je dokaz veličine igrača, a lebron to ne može

Osvojio je k*tu sam a ne naslov.

Gasola nećemo brojat jel?

 

eto to je isto kao da kažeš da je shaq osvojio sam kao što on kaže

  • ja san reka da je SHAQ najzaslužniji za naslove,i da bez njega nema šanse da bi osvojili,i da bi se KB dalo nadoknadit nekako,ali SHAQA nuikako,to je sve...i košarka je momčadski sport,i samo je jedan maaradona,koji je aj s carecom odveo napoli do naslova...nek MESSI odvede athletich bilbao do naslova...ili nek KB odvede CHA do naslova :) i kobe je veličina,ali po meni je LBJ  daleko bolji i više dominantniji,s slabijim ekipama  ukupno gledajući...a MJ je isto bio svemirac,njegov šut unazad je bio nezAUSTAVLJIV,nitko ga tada nije moga zautsvit i ima 6 PRSTENA,a ima bi 8 da nije poresta i otiša igrat baseball :) ali kad LBJ završi karijeru,vidičete da ste gledali jednog od največih,skupa s MJ,koji je ikad igra...a kobe nije tu,moje mišljenje i gotovo...KB je scorer,nema govora,ali ostalo NIŠTA...ne baš ništa,ali nema raznovrsnosti,a efikasnost da ne spominjem,to je ona prilča s početka,ima šut 2 od 22,i zabije zadnji koš za pobjedu i to je to...??uživajte večeras kad LBJ izađe,da vidimo kkao će proči sezona,samo da ne bude ozljeda,pa da vidin...lp :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

pa sam je reka da je NAJDOMINANTNIJI LBJ,a da je ka šampionski gledano KB...ja mislim da sve govori da je LBJ uša u TOP 10 svih vremena NBA...nisan ja to izmislio,a kobea nema tamo...malo pogledajte,pa mi recite jel to istina...s time ću sve završit,jer i kobe je igračina,ali ima pomalo HORRYEVSKOG i kod njega,iako ima 5 prstena...a dominacija i raznovrsnost kou ima LBJ je apsolutno nevjerovatna,i KB nema šanse da je imalo blizu tome,a sve se ovo pisalo/govorilo,dok je još trajala igra,vidićemo za 10 godina...lp:)

14 godina
offline
NBA liga

i još malo o tom mister klač kobiju. k*rcina a ne klač.

 

postseason(last 24 sec of 4th/OT):

Kobe 7-28 

LBJ 7-17

 

elimination games:

kobe: 21.5ppg, 41.4% FG, 5.8rpg, 3.9apg

LBJ: 31.5ppg, 46% FG, 10rpg, 6.5apg

 

finale '09(4th Q):

Kobe: 10-33  

Gasol: 10-17

 

finale '10(4th Q):

Kobe: 12-41

Gasol: 10-17

 

mister klač {#}

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice