Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
michael kaže...
Hexfire kaže...

Ali bome nije ni mali problem da:

 

1. Vasquez uzima mjesto nekome tko je kvalitetniji. 

2. Što Ronaldo više tu slobodu ne opravdava napadačkom kvalitetom.

 

1. Pa mora i on nekad uc u igru, prekjucer mozda nije briljirao, ali prosle sezone je ima dobrih utakmica

2. Treba sesnaest golova zabit svaku utakmicu da to opravda? Nije bio dovoljan zavrsetak prosle sezone?

  1. Nekad??? 

  2. Svršetak prošle sezone je i igrao CF-a..Benzem je bio na njegovoj poziciji više nego on. 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bez obzira koji portal je prenio vijest, ona kao takva nije za zajbavati se sa zdravljem , makar mi nikada neće biti jasno kako se to može dogoditi sportašima?! 

Pa znam da postoje predispozicije za bilo što, ali ipak bavljenje profesionalno sportom, uz profesionalnu medicinsku podršku, moraš biti teški "Pegula" da te takvo nešto strefi 

 

LINK; http://www.index.hr/sport/clanak/real-ostao-bez-vaznog-igraca-otkriveni-mu-problemi-sa-srcem/997954.aspx

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 15:39 (ATJLučko).
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Moze li Real sa ovom postavom pobjediti i popeti se jendo mjesto gore (vise od 1 nije teoretski moguce)?

8 Naravno
0 Tesko
1 NE
011000110010.
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Trenutno stanje tablic je kao na slici. Klubovi ispred Reala imaju ovakav raspored

 

 

Barcelona: Atletico Madrid (G), Malaga (D), Athletic (G), Sevilla (D), CD Leganes (G)

 

Sevilla: Athletic (G), Valencia (G), CD Leganes (D), Barcelona (G), Celta Vigo (D)

 

Valencia: Real Betis (G), Sevilla (D), CD Alaves (G), CD Leganes (D), Espanyol (G)

 

Atletico Madrid: Barcelona (D), Celta Vigo (G), Villarreal (D), Deportivo(G), Real Madrid (D)

 

Uz ove utakmice koje se protezu kroz nekih mjesec i pol svi ovi klubovi imaju i utakmice u ligi prvaka ili euopa ligi. Kao sto vidite svi igraju s nekim od ostalih 3 i AM igra protiv nas. Uz malo srece i naravno dobru igru Reala trebali bi se podici 2 ili 3 mjesta gore ako ne zasjestni na vrh.

 

Osvrt na jucer, Isco, Modric i Navas odlicni ostali ok.

011000110010.
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Dosadnjikava tekma jučer, opet je moglo biti svega. Ko da nam se neda baš igrati. Hakimi je solidno odradio zadatak, ali dobro će doći ova pauza da se vrate ozlijeđeni.

 

Jučerašnje kolo je ionako trebalo odgoditi zbog trenutne političke situacije, a ne siliti klubove da igraju u takvim uvjetima. Ali eto, budale ostaju budale.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Da da zasjesti na vrh...Kiksali ste protiv loših protivnika što li će biti protiv jakih
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Mislis kao oni klubovi protiv kojih smo igrali u super kupovima?

011000110010.
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Danas mah utakmica, moglo je bit bolje, ali taman za pobjedu. Na svu srecu druga je utakmica imala dobar rezultat pa se razlika sa Barcelonom smanjila na 5 bodova.

011000110010.
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Utakmica jučer sve ostavila bez komentara 

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Pa i je i nije, malo je problem realizacija u zadnje vriijeme sto svi znamo. Bilo je tu udaraca u okvir i prilika ali opet nije isla u gol, jbg jednom nije problem moze se dogodit ali vec po koji put je odraz toga da nesto ne stima.

 

Jedna anketica, Real u zadnjih 100 utakmica odnosno od kad je Zidane sjeo na klupu prima u prosjeku po 1 gol po utakmicu. Po vasem misljenju to je:

0 Niej to nista previse
3 Dok se pobjeduje nije bitno
0 Puno je
2 Puno, dapace previse
011000110010.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
plavi08 kaže...

Utakmica jučer sve ostavila bez komentara 

 Što komentirati, a ne ponovljati se. Uglavnom, ona panjina Benzema će doći glave Zidanu.

Plehani vikleri
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Za 15minuta protiv Eibara

Nadam se da će napokon zabiti više od 2 gola a da ne prime ni jedan

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Real Madrid C.F.
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bokte koja katastrofa od poluvremena. Nit glave ni repa. Ova Girona prolazi kroz našu sredinu ko da imaju 5 Messija u momčadi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Bokte koja katastrofa od poluvremena. Nit glave ni repa. Ova Girona prolazi kroz našu sredinu ko da imaju 5 Messija u momčadi.

 Zidane ima srece sta je osvojio 2 lige prvaka, jer da nije poslije ove tekme bi bio vanjska

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sam si je kriv prodajom Morate,a ostavljanjem Benzeme i naravno staklenog Balea od kojeg realno nema koristi

Realu treba jedan,možda i dva napadača ako CR ne proigra opet

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Bokte koja katastrofa od poluvremena. Nit glave ni repa. Ova Girona prolazi kroz našu sredinu ko da imaju 5 Messija u momčadi.

Nacionalni naboj čuda radi 

 

Ogroman jaz između nas i Barcelone u ligi.

Generalno smo slabiji nego prošle godine, riješili se dobrih/solidnih igrača, a ostavili neke trutove.

Fortune favours the brave
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Uopće više nemam volje pratiti. Svaku tekmu ista priča. Niti igre, ni ideje. Sa zamjenama se čeka dok nije debelo prekasno, neki igrači imaju više kredita nego prosječna tinejdžerica na mobitelu i nemamo ama baš nikakav plan B kad stvari krenu loše osim "ajmo nabacivat dok ne svane". I šta sad dalje? Dovest pojačanja na zimu? Mijenjat trenera? Prekrižit sezonu što se prvenstva tiče i početi slagati ekipu za slijedeću?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Puno mladih igraca, treba ih samo uigravat i zrtvovat ovu sezonu u ligi (koja je vec vjerovatno i gotova).
Valleju davat puno vise prilike da igra mjestu stopera, Bale se rijesit i dovest vrhunskog napadaca

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Uopće više nemam volje pratiti. Svaku tekmu ista priča. Niti igre, ni ideje. Sa zamjenama se čeka dok nije debelo prekasno, neki igrači imaju više kredita nego prosječna tinejdžerica na mobitelu i nemamo ama baš nikakav plan B kad stvari krenu loše osim "ajmo nabacivat dok ne svane". I šta sad dalje? Dovest pojačanja na zimu? Mijenjat trenera? Prekrižit sezonu što se prvenstva tiče i početi slagati ekipu za slijedeću?

Svi znamo odgovor na to pitanje, ganjat će se iskupljenje u ligi prvaka i zaboravit će se svi problemi u la ligi.

 

Međutim ako Zidane popuši na sve 3 fronte, mislim da mu neće ni prethodno osvojene 2 lige prvaka pomoć.

Fortune favours the brave
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Srijeda će dati odgovor na to hoćemo li biti prvi u skupini. Ako budemo drugi onda bi moglo biti gadnih problema proći i 16 najboljih. Praktički cijelu sezonu traje ta kriza i bome ne znam što misle napraviti da se to okrene. Transferni rok je bio skroz promašen, a problemi s ozljedama i lošom formom pojedinaca su prisutni i ove godine. Vidjet ćemo kako će sve to završiti, ali bome se ne bih bunio ako Zidane ode na klupu Francuske, a nama dođu Kane i Pochettino. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Srijeda će dati odgovor na to hoćemo li biti prvi u skupini. Ako budemo drugi onda bi moglo biti gadnih problema proći i 16 najboljih. Praktički cijelu sezonu traje ta kriza i bome ne znam što misle napraviti da se to okrene. Transferni rok je bio skroz promašen, a problemi s ozljedama i lošom formom pojedinaca su prisutni i ove godine. Vidjet ćemo kako će sve to završiti, ali bome se ne bih bunio ako Zidane ode na klupu Francuske, a nama dođu Kane i Pochettino. 

Benzema, Bale, Zidane van! 

 

Unutra, Kane, Coutinho, a za trenera mi se mota jedan po glavi, ne mogu se sada sjetiti njegova imena, ali Pochettina ja nebih! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Zna netko kad Ronaldu istice suspenzija?

 

 

-Evil Access 2

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...

Benzema, Bale, Zidane van! 

 

Unutra, Kane, Coutinho, a za trenera mi se mota jedan po glavi, ne mogu se sada sjetiti njegova imena, ali Pochettina ja nebih! 

Pochettino ima i igračkog i trenerskog iskustva u Španjolskoj, a i definitivno mi se sviđa kako je posložio Spurse zadnjih par sezona. Nema trofeja, ali je Tottenham trenutno debelo ispred Arsenala i Liverpoola. Da nisu "prisiljeni" tako često prodavati, bili bi i jači.  

 

Mitch kaže...

Zna netko kad Ronaldu istice suspenzija?

 

 

-Evil Access 2

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Drugi gol Girone je iz zaleđa, al mi je u neku ruku drago , jer koliko je RM prošle sezone takvih golova priznato. Uhvatio sam poraz Dortmunda, al ovaj nisam. Tko bi to očekivao. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

Drugi gol Girone je iz zaleđa, al mi je u neku ruku drago , jer koliko je RM prošle sezone takvih golova priznato. Uhvatio sam poraz Dortmunda, al ovaj nisam. Tko bi to očekivao. 

 Ne treba se izvlačiti na to.Pogreške se događaju,sastavni dio nogometa

Problem je loša igra i najviše loši napadači

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bio je i čisti penal za nas u prvom poluvremenu, ali dobili smo točno ono što smo igrom i zaslužili. Čak smo i dobro prošli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Igrali su bezvoljno bez žara i energije i takvo nesportsko podcjenjivanje im se osvetilo. 

BE HAPPY 要開心 : )
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

prodaj Moratu,Jamesa,Pepea,Mariana  budu klinci igrali,ovo je gori Real od onog Benitezevog JAD I BIJEDA

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Poraz ne košta puno, a može puno dobrog donijeti. Npr. Benzena i Ronaldo na klupi, a Zidane može u neku trenersku školu sada kad je dobio nagradu :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 22:21 (hrvooje).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice