Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.582.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ATJLučko kaže...
Hyperion kaže...

Sad je vrijeme da se priključite u prijenos na RMTV ako ste mislili gledati. Samo što nisu stigli na stadion koji je btw, cijeli popunjen!

Gdje se može gledati, neki link?! 

Već sam stavio, ali evo opet:

http://www.realmadrid.com/real-madrid-tv

 

Samo taj "HD" je uvreda za pravi HD.

Fortune favours the brave
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Evo trener pionira Grafičar Vodovoda poznatiji pod nadimkom limeni se vratio.

Nazad u rupu klaune žalio si za koševima u ligi ko Ronaldo za Pichichijem
This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matrix777 kaže...

Ako Real osvoji ligu prvaka, neka me admin preimenuje u "KONJ". Nisam hejter reala, no vjerujem u ovu ekipu atletica i njihov način igre neće odgovarati realu. Prijelom utakmice je već u prvom poluvremenu. Netko će voditi 2 razlike u prvih 45min. 

 Hm, Admin?

11 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

 

 

I jos samo nesto da kazem,nemojte vise slucajno da usporedjujete REAL MADRID sa barcelonom, kad budete imali 11 komada u vitrini onda mozemo da pricamo, do tada sutite, zavucite se pod mamin jorgan,curinu suknju ili sta vec,slobodno placite,kmecite,durite se,budite ljubomorni,zavidni,raumijemo vas,jer barcelona nece nikad biti kao REAL MADRID,tj, najbolji i najtrofejniji klub na svijetu... HALA MADRID !!!

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 23:27 (manipulator).
16 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Događaj je bio vrlo sličan onom iz 2014. za Decimu. Trener, pomoćnici i svi igrači došetali do te kocke u sredini igrališta uz pjesmu Seven Nation Army. Arbeloa je bio obukao Cheryshevov dres, Ronaldo napravio onaj svoj skok itd.

 

Zatim je bio spektakularan vatromet za vrijeme kojeg je svaki igrač dizao pehar u zrak, pjesma u pozadini je bila naravno We Are the Champions od Queena.

 

Onda je Zidane te svaki igrač nešto ukratko rekao publici, i to je bilo to. Neke od izjava su tu (mućki ukradeno s real madrid big soccer):

 

Casemiro: "After we won Decima I went to another club with always the thought I would come back to win titles here!"

Cristiano: "Thank you for trusting us through everything. I'm so mother ********ing proud to wear this white shirt!"

Pepe: "I've been proud to wear this shirt since the first day. Together we are all stronger!"

Keylor: "Thank you for all the support. I have dreamed of this this as a child & its better than I imagined! I thank God for giving me the chance to play for the biggest club in the world"

Carvajal: "I cried a lot with this team as a child & I hope we keep celebrating titles like this together."

Modric: "We are proud to bring the Undecima to you! Hala Madrid!"

Kroos: "With the little Spanish I speak I say something very important... Hala Madrid!"

Ramos: "Since Zidane arrived its been a great change for us all!"

Zidane: "I am proud to belong to Madrid & lucky to train these players! Hala Madrid!"


Isco: "I thank everyone for the support throughout the year. The club has taught me that you should never give up."

 

 

Zaboravio sam spomenuti da je bio i video 2-3 minute sa pjesmom Y Nada Mas koju je pjevao Placido Domingo (očito neka nova verzija), a u videu su bila prikazana osvajanja svih dosadašnjih kupova europe/ligi prvaka.


Zidane nažalost nije pjevao Y Nada Mas kao Ancelotti, vidilo se da je sramežljiv.

 

Video događaja će vjerovatno osvanuti uskoro na youtube channelu od Real Madrida.

 

Evo i slika (po redu). Uživajte i Hala Madrid!

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 1:36 (Hyperion).
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
rooswelt1991 kaže...
Hexfire kaže...

 A gdje točno bi Coutinho trebao igrati? To je više manje igrač ko Isco. Bit će pogreška samo tako odustati od Kove nakon jedne sezone. Jučer npr nam je baš takav igrač trebao na klupi.

Pa igrati može svugdje, a najbolje mu je mjenjati Kroosa koji igra presigurno po meni. Casemiro postaje sve bolji, a Modrića če trebati sljedeće sezone puno ćešće odmarati.

Kovačić je falio jučer, ali on se nikad neće naigrati u Realu s ovim stavom koji ima. Klopp bi od njega napravio igračinu.

 A može, ali isto tako i Isco i James mogu igrati svugdje. Jedan od njih bi isto trebao otići da se napravi mjesta za Coutinha. I to pod uvjetom da ne dovodimo Pogbu/Verattija/Matuidija što je jako malo vjerojatno. Je Modrića će sigurno trebati probati više odmarati, ali mi ni nakon 3 godine nemamo igrača koji ga može barem približno zamijeniti. U ovakvoj Ligi gdje moraš osvojito 90% mogućih bodova za naslov prvaka je jako teško naći vremena da ikoga odmoriš.

 

Bit će svega u ovom transfernom roku, kao i obično.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

ALFA I OMEGA NOGOMETA

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Vidjeli smo da je igrač za male utakmice , nije ga bilo na mapi protiv Atletica.

Samo u očima neznalica on je najbolji .
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Boixus Nois PS kaže...
Vidjeli smo da je igrač za male utakmice , nije ga bilo na mapi protiv Atletica.

Samo u očima neznalica on je najbolji .

 Super, to znači da smo sa 10 igrača igrali tekmu i na kraju uzeli trofej :)

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Da smo imali 11 igrača uništili bi ih ko porezne institucije Barcelonu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Igrali ste bez Ronalda ali sa 4 dijeltilja pravde koji su očigledno oštetili Atlético Madrid.

Gol iz zaleđa plus čisti direktni crveni karton za Ramos kod starta sa 2 noge sleda.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Daj se skini sa aparata haha
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
toma20 kaže...
Daj se skini sa aparata haha

 Daj napiši nešto pametno u ove 2 godine,napiši neki argument da moja tvrdmnja nije točna.Klaune.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Boixus Nois PS kaže...
Igrali ste bez Ronalda ali sa 4 dijeltilja pravde koji su očigledno oštetili Atlético Madrid.

Gol iz zaleđa plus čisti direktni crveni karton za Ramos kod starta sa 2 noge sleda.

 

Lupiš ga i ostaneš živ jel? :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
10 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
abucibucibu haha jadnice
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
kostolomac kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Igrali ste bez Ronalda ali sa 4 dijeltilja pravde koji su očigledno oštetili Atlético Madrid.

Gol iz zaleđa plus čisti direktni crveni karton za Ramos kod starta sa 2 noge sleda.

 

Lupiš ga i ostaneš živ jel? :)

 Da si ikad igrao nogomet , tojest da si trenirao nogomet barem na amaterskoj razini znao bi kakve su sankcije za onakav start.

Ali budući da je ovo tema u kojoj je ljudima jedini doticaj sa nogometom rocket leage , ništa me ne čudi.

 

Ali i ja sam gori od vas kad pokušavam amaterima nešto dokazati .

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 13:26 (Boixus Nois PS).
10 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Pa i ti si stalno u ovoj temi sto znaci po tvome ni ti nemas pojma o nogometu
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
toma20 kaže...
Pa i ti si stalno u ovoj temi sto znaci po tvome ni ti nemas pojma o nogometu

 Ja sam u ulozi modernatora vamo da sipravljam vaše gluposti

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Zna netko može li se naručiti već uokviren dres Reala? Da se ne zezam posebno sa kupnjom dresa, posebno sa okvirom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Video pokazuje kako su igraci prozivljavali penale, kakvo jedinstvo vlada u ekipi, koliko im je bilo stalo i koliko im srce kuca za Kraljevski klub

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Gareth Bale je u 3 sezone u Real Madridu osvojio 2 Lige Prvaka... 

Nekoliko puta je bilo napomenuto da je doveden u Real kako bi timu donio La Decimu, a on je osim velikog dijela zasluga za taj trofej pokupio i ogromne zasluge za trofej Undecime! 

Prati ga karma da zabija u velikim finalima, i prekjucer je zabio ustvari... Osim prosle sezone gdje stvarno nije bilo srece i bilo je puno ozljeda, ovo je decko za velike stvari! 

 

Cristiano Ronaldo po svim anketama je uvjerljivo vodeci za najboljeg igraca ovogodisnje Lige Prvaka... 

Doista nema ni priblizne konkurencije, uvjeren sam da ce pokupiti i Zlatnu loptu... 

I'm so mother fucking proud to wear this white shirt!"

 

 

 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Slegli su se dojmovi i pocelo se nagadati kako ce najjaci europski klub nadograditi momcad. Chelsea je najbolji primjer da za obraniti naslov nije dovoljno gledati ostale kako se pojacavaju i dovoditi kantalonske otpatke. Takoder neke utakmice nismo dobili s toliko lakoce kao Levante ili Barcelonu. Postoje neke deficitarne pozicije koje treba popuniti a najvise LB i napad. Zasad se spominju Alaba, Pogba, Morata, Dybala i Lewandowski.

14 godina
online
Real Madrid - Kraljevski klub!

Vicente Del Bosque objavio je konačni popis od 23 igrača za Euro 2016. Jeli moguće da nema igrača Reala i Atletica ?!

10 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
bodija kaže...

Vicente Del Bosque objavio je konačni popis od 23 igrača za Euro 2016. Jeli moguće da nema igrača Reala i Atletica ?!

 Ramos?

12 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
bodija kaže...

Vicente Del Bosque objavio je konačni popis od 23 igrača za Euro 2016. Jeli moguće da nema igrača Reala i Atletica ?!

 Nema Ramosa ni Carvajala.Mogli bi se reći bolje za nas

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
10 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
sstrmi kaže...
bodija kaže...

Vicente Del Bosque objavio je konačni popis od 23 igrača za Euro 2016. Jeli moguće da nema igrača Reala i Atletica ?!

 Nema Ramosa ni Carvajala.Mogli bi se reći bolje za nas

 aha sada sam tek vidio   

Preostala četiri putnika za Euro objavit će večeras.

A ona će se birati između Isca, Saúla, Juanfrana, Kokea, Alvara Vázqueza i Sergia Ramosa.

ako ne pozove Ramosa nije normalan hh :)

10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

19 objavljanih igrača, fale još ramos koke saul? i juanfran

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 18:09 (Del_Boy97).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ljepota

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Morat ce srusit taj zid i napraviti veci ili etazirat samo za trofeje LP haha 

 

Ma Casillas, Morata to ja smatram nasim igracima... Ovdje ce jos poziv dobiti Ramos i Isco ziher, mozda i Vasquez dok bi Carvajal bio broj 1 ali je eto ozlijeden... 

Ne znam zasto nije to vec sada objavljeno, valjda je cekano da prode slavlje ili nesto... 

Inace cim manje nasih igraca nastupi na Euru, a da nisu Hrvati, tim je meni draze u neku ruku kao recimo Benzema i Varane haha 

Manje ozljeda, veca motivacija, vise fit igraci na jesen automatski...

 

Sto se pojacanja tice sigurno cemo fulati u nagadanjima, i ovi gore navedeni ih je dobra vecina nemoguca... 

Morata najvjerojatnije, iako je spominjao odlazak u Englesku ali je napomenuo da ce se definitivno vratiti u Real osvajati trofeje... 

Ja bih osobno volio vidjeti nekog top napadaca prvenstveno Lewu umjesto Benzeme jer mi on uvijek igra toplo-hladno sto je opet ponovio u finalu LP... 

LB apsolutno, Marcelo mora odmoriti imali smo jako puno srece sto nije imao ozljeda... 

Neki mladi stoper pozeljan da zamijeni Pepea svakako, Nacho je nekako igrac sa klupe za manje tekme iako je dobro sazrio vec sada...

Nekako imam filing da ce Kovacic otici na posudbu ili prodaju sa pravom otkupa, nadam se iskreno u Liverpool malo kod Kloppa na nastimavanje i grubost u Engleskoj... 

Isco i James su rekli da ce ostati, tako da na neki nacin ovdje imamo zamjene za Modrica i Kroosa iako su oni dosta ofanzivniji ali Casemiru bi se vec moglo dovesti nekoga tipa Dele Alli ili Ngolo Kante npr jer bih volio da se Casemiro razvije u top igraca a ne da se dovode Verratti ili Pogba i on opet bude premjesten na klupu ali ajde nebi plakali sad bas jel haha

Coutinha je neko spominjao, to bi opet bio jedan uzaludan transfer... Jednog u Liverpool drugi dode sjedit na klupu... 

Lijevo krilo eventualno, tu je kao Jese trebao preuzet ali volio bih da on ode negdje na brusenje... Mogli bi jos jednu sezonu sa CRom i Baleom kombinirat jer imamo fantasticnog mladog igraca Vasqueza koji moze obojicu kvalitetno zamijenit jer na toj poziciji CRa definitivno se nece niko naigrati posto eto ove sezone je frajer propustio valjda samo 180min igre u Ligi... 

 

Zakljucak: LB, napadac, stoper po meni.... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 19:20 (fakEEE).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice