Best Buy Prestigio 5670C - ima li netko, iskustva?

poruka: 3
|
čitano: 2.845
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Best Buy Prestigio 5670C - ima li netko, iskustva?

Specifikacije su sljedeće:

 

zaslon 7" 1280x800 (ova razlučivost zvuči vrlo prihvatljivo za taj ekran)

radna memorija 1 GB

interna memorija za pohranu 8 GB

prednja i stražnja kamera

Cortex A9 1,5 Ghz DualCore

 

Ostalo manje više standardno, osim cijene koja se čini fakat ok za ovaj uređaj: 650 životinjica?

 

Ima li ovo netko, isplati li se, jeste li zadovoljni...

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Best Buy Prestigio 5670C - ima li netko, iskus

imam ja jednog već 5 tjedana {#}
ekran je po meni odličan za tu cijenu, oštar, čitanje na njemu nije muka čak ni nakon par sati, rekao bih da je to najbolji dio tableta...baterija je dovoljno jaka da izdrži 2-3 dana (ovisi o svjetlini zaslona) uz svakodnevno nešto malo surfanja (30-40min) i čitanje po par sati....brzina rada na njemu je jako dobra, vrti igrice tipa temple run2, angry birds, lino (znam da one nisu neki pokazatelj performansi al to su sve koje sam isprobao xD) bez problema, chrome otvara sve brzo, nema zapinjanja u scrolanju, sam tablet kao takav je jako fluidan (naravno to opet ovisi o pokrenutim procesima kojih kod mene bas nema)...kameru nisam isprobao još, ali mislim da se tu ne može očekivati ništa posebno za ovu cijenu...meni je osobno korisna funkcija usb otg (sad nisam siguran je li to inace standard na tabletima, pa ako je, zanemari ovaj dio), znači preko konektora (koji dođe 20kn) mogu spojiti miš, tipkovnicu, usb-stick, internet-stick itd...

jedini problem koji sam imao s njim je da je nakon tjedan dana završio na servisu, no otkad se vratio sa servisa radi bez problema te ce valjda tako i ostati {#}


Osobno sam za ovu cijenu i više nego zadovoljan s njim {#}
eto nadam se da sam ti bar malo pomogao, ako te još nešto zanima, slobodno pitaj {#}

10 godina
offline
Re: Best Buy Prestigio 5670C - ima li netko, iskus
Super, puno hvala. Evo upravo se vratio doma sa svojim primjerkom:) Moram priznati da sam dodatno na kutiji provjerio jesu li to te specifikacije jer za tu cijenu zvuči stvarno jako dobro. Čak sam se uspio dokopati bijeloga:) Ma treba mi za ženu koja se budi u 4-5 ujutro pa pali svjetlo i gnjavi:) Ovako će imati amis mobiu, internet, knjige cijelog svijeta, pa da te vidim da si upalila svjetlo u gluho doba noći lol. A i format je idealan za čitanje u krevetu i sl. Za razliku od tableta od 10 inča za koje fakat ne znam čemu služe.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice