Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.914.602
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, tražim neke tablete do 1000 kn, max 1100 kn, 10-inčni, bitno mi je da je ekran veći, da se mogu otvarat normalno word, pdf, pptx, i u njima raditi bez problema, memorija da je proširiva sa microSD, wi-fi...uglavnom bih ga koristila za surfanje, filmove i office pakete, Hvala 

Ja sam pronašla neke pa ako može komentar na ove:

 

https://fenix.hr/vivax-tablet-tpc-101-3g?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://edigital.hr/wifi-tablet/alcatel-onetouch-pixi-3-10-8gb-wi-fi-tablet-white-android-p417253?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_1

 

https://www.hgshop.hr/tablet-overmax-10-1-qualcore-1026-4x1-3ghz-2gb-16gb-dualsim-android-6-0-crni/proizvod/223214

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
girl_12_3 kaže...
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, tražim neke tablete do 1000 kn, max 1100 kn, 10-inčni, bitno mi je da je ekran veći, da se mogu otvarat normalno word, pdf, pptx, i u njima raditi bez problema, memorija da je proširiva sa microSD, wi-fi...uglavnom bih ga koristila za surfanje, filmove i office pakete, Hvala 

Ja sam pronašla neke pa ako može komentar na ove:

 

https://fenix.hr/vivax-tablet-tpc-101-3g?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://edigital.hr/wifi-tablet/alcatel-onetouch-pixi-3-10-8gb-wi-fi-tablet-white-android-p417253?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_1

 

https://www.hgshop.hr/tablet-overmax-10-1-qualcore-1026-4x1-3ghz-2gb-16gb-dualsim-android-6-0-crni/proizvod/223214

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pozdrav. Nisam uspio otvoriti linkove koje si dala u prethodnom postu, tako da ću pretpostaviti da trebaš iste specifikacije kao što si navela u prošloj poruci. U ovom rangu teško da ćeš naći nešto od 10 inča, a da je sa druge strane i kvalitetno, budžet je dosta ograničen kako sam primjetio, tako da ću ti ja dati nekoliko prijedloga.. Općenito, svi ovi tableti su u prosjeku slični, tako da bih moj glas išao ili za Samsung, ili za Huawei.. Ne kažem da je Vivax loša marka, naprotiv, domaća je i treba joj također dati priliku, ali bih osobno, da biram, išao na Huaweija/Samsunga.. Ako je ikako moguće, bilo bi dobro da se protegneš bar za još jedno 300-400 kuna. U tom rangu se mogu već bolji tableti naći. Ili da se eventualno ide na opciju za kupovinu izvan RH, gdje se za navedene novce može dobiti nešto bolji uređaj. Ukoliko te još neke informacije zanimaju, slobodno pitaj.. Pozz i ugodni blagdani :) 

Vivax

Samsung Galaxy Tab A

Huawei MediaPad

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Kupujem novi tablet i našao sam OVO

 

Jel to ok za te novce? Ima tko iskustva sa dotičnim tabletom? Ili prijedloga za nešto drugo? Budget je cca 1500kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Treba mi tablet do cca 1500 kn,koristila bi ga djeca za neke igrice,ja bi možda pogledao neki film,znači ništa ekstra.

Ne kužim se u to pa dajte koji savjet,e treba imati wifi,ekran da je veći,e sad memorija i te stvari neznam.

Hvala.

p.s. nadam se da za te novce ima koji šta bi nama koristilo!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Zoko kaže...

Kupujem novi tablet i našao sam OVO

 

Jel to ok za te novce? Ima tko iskustva sa dotičnim tabletom? Ili prijedloga za nešto drugo? Budget je cca 1500kn

 sasvim OK, kupio ga ja prije 15tak dana, radi OK, fini ekran, ne blesira se, baterija se još nije formirala skroz (punio tek 2x)

htio sam taj zbog veličine ekrana - ispod 10 je baš malo, zbog 2GB RAMa, a  ne treba mi SIM nego IPS!

 

platio ga oko 1200 u elipsu

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 11:41 (zlatkor).
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Zoko kaže...

Kupujem novi tablet i našao sam OVO

 

Jel to ok za te novce? Ima tko iskustva sa dotičnim tabletom? Ili prijedloga za nešto drugo? Budget je cca 1500kn

 Pozdrav. Ovaj tablet je odličan za te novce, u tom rangu do otprilike 1300-1400 kuna, osobno smatram da nema boljeg tablet uređaja i nadam se da će sve uredno raditi.. Pozz :)

biankoneri kaže...

Treba mi tablet do cca 1500 kn,koristila bi ga djeca za neke igrice,ja bi možda pogledao neki film,znači ništa ekstra.

Ne kužim se u to pa dajte koji savjet,e treba imati wifi,ekran da je veći,e sad memorija i te stvari neznam.

Hvala.

p.s. nadam se da za te novce ima koji šta bi nama koristilo!

 Pozdrav. Kao u komentaru iznad, moj glas ide za Huawei MediaPad T3.. Pogotovo ako bi ga djeca koristila za igrice, mislim da je danas 2GB RAM memorije minimum.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Na kraju sam kupio OVO

 

Više manje isti harver, baterija jača za 1300 mAh. Za sad sam zadovoljan, vidjet ćemo kako će se pokazati u radu

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav danas sam kupio MeanIT C11 tablet. SPECIFIKACIJE

Za te novce sasvim pristojan za onako štogod škicnut. No ono što sam primjetio a zaista me zabrinjava jest kada na yt video-stavim u 720p video mi izuzetno počne štekati, kao da se uspori.... dok recimo na 480p sasvim pristojno radi. Nije do Interneta jer imam 20mbps

dal je to jedna od "boljki" ovog tableta s obzirom na 1GB rama ili što može biti? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Raja kako vam se cini ovaj tablet Lenovo Tablet Tab 3 A10-70 ili da gledam nesto drugo u cijenovnom rangu 200-250 eura, ali da je novo.

Edit: naletio sam da se za 50 eura vise moze uzeti ipad 5 https://www.olx.ba/artikal/25407212/apple-ipad-wifi-32gb-9-7-2017-5-gen/ a ima i ovo https://www.olx.ba/artikal/5488780/apple-ipad-4-16-gb-wifi/, samo kakva je razlika izmedju ova dva tableta, ovaj drugi proziveden 2012 godine a jeftiniji za samo 10 eura

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 9:40 (anelko).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav.
Imam Samsung galaxy tablet stariji model (najmanje 5-6 g.) i preko njega neće da mi online filmove otvara preko cijelog ekrana (preko Gledalice, konkretno). Dal cu kupnjom novog tableta riješiti taj problem, budući se ne razumijem puno u tehniku?
Tablet bi služio isključivo za gledanje filmova, 10 inch, i dal mi preporucujete ova 2 s obzirom na rezoluciju;

 

ALCATEL PIXI 3 10 ili
HUAWE MEDIAPAD T3 10?
https://m.gsmarena.com/huawei_mediapad_t3_10-8636.php
https://m.gsmarena.com/alcatel_pixi_3_(10)-7548.php

 

ili neki drugi u tom cjenovnom rangu..?

 


Hvala

arsenall
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 13:07 (arsenall).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ljudi,triba mi neki tablet ne preko 8" do 1000kn plafon. Sluzi ce mi iskljucivo za navigaciju na brodu. Za oko mi je zapea HUAWEI T3 8.0. Ili ako netko ima neki drugi prijedlog? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
anelko kaže...

Raja kako vam se cini ovaj tablet Lenovo Tablet Tab 3 A10-70 ili da gledam nesto drugo u cijenovnom rangu 200-250 eura, ali da je novo.

Edit: naletio sam da se za 50 eura vise moze uzeti ipad 5 https://www.olx.ba/artikal/25407212/apple-ipad-wifi-32gb-9-7-2017-5-gen/ a ima i ovo https://www.olx.ba/artikal/5488780/apple-ipad-4-16-gb-wifi/, samo kakva je razlika izmedju ova dva tableta, ovaj drugi proziveden 2012 godine a jeftiniji za samo 10 eura

 Pozdrav kolega. Pa koliko vidim, nema nekakvih posebnih razlika, što je zaista čudno Novija generacija ima novi softver i nešto bolju kameru, koliko sam uspio pročitati.. Galaxy Tab A, možda da i ovo pogledaš.. Baš se ne snalazim na toj stranici Olx.ba jer ne znam da li je to nešto kao Njuškalo ili nešto kao Nabava.. Napiši što je bitno kod tableta, pa ćemo pogledati što ima u Hrvatskoj, a onda okvirno možeš potražiti i u BiH.. Pozz :)

arsenall kaže...

Pozdrav.
Imam Samsung galaxy tablet stariji model (najmanje 5-6 g.) i preko njega neće da mi online filmove otvara preko cijelog ekrana (preko Gledalice, konkretno). Dal cu kupnjom novog tableta riješiti taj problem, budući se ne razumijem puno u tehniku?
Tablet bi služio isključivo za gledanje filmova, 10 inch, i dal mi preporucujete ova 2 s obzirom na rezoluciju;

 

ALCATEL PIXI 3 10 ili
HUAWE MEDIAPAD T3 10?
https://m.gsmarena.com/huawei_mediapad_t3_10-8636.php
https://m.gsmarena.com/alcatel_pixi_3_(10)-7548.php

 

ili neki drugi u tom cjenovnom rangu..?

 


Hvala

 Pozdrav kolega, koji je točno problem sa Gledalicom i tabletom, javlja li neku baš grešku ili samo neće pokrenuti Gledalicu? Ako je unazad nekog vremena Gledalica radila ispravno, a sad ne radi, moguće da je nešto promijenjeno u postavkama, pa se to možda može riješiti nekakvim resetom.. Jesi li to probao? Od ova dva tableta, moj glas ide definitivno za Huaweijev tablet, podržava više mreža, bolji procesor, bolja hardverska i softverska podrška, 2 ili čak i 3 puta više RAM memorije i veća baterija.. Nadam se da sam pomogao, pozz :)

DONZI kaže...

Pozdrav ljudi,triba mi neki tablet ne preko 8" do 1000kn plafon. Sluzi ce mi iskljucivo za navigaciju na brodu. Za oko mi je zapea HUAWEI T3 8.0. Ili ako netko ima neki drugi prijedlog? 

 Pozdrav kolega, mislim da je u tom cjenovnom rangu i za tu namjeru, taj tablet najbolji odabir. Pozz

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Kolega alene, sa Gledalicom je situacija da on pokrene film ali kad u donjem desnom uglu odaberem da mi raširi full screen ovaj stari samsung galaxy ne reagira. Doduse, u gledalici ima opcija odabira filmova kao za "tablet" filmovi ili tako nesto...

Sad neznam dal je to do tableta obzirom na ocvali softver ili nesto drugo..

Na mobu mi to sve vrti kako treba.

 

I pošto bio mi tablet bio isključivo za gledanje filmova, da li bi ALCATEL PIXI 3 ispunio zahtjev budući, koliko vidim, ima isti ekran kao i HUAWEI?

arsenall
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 8:37 (arsenall).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Vazi, pogledat cu onda i ovu Galaxy A seriju. To mi frend trazi, a njemu treba za neke projekte, odnosno da podrzi neki office paket. Bitno mu je da ima samo malo bolju kameru. Ako mu bude skup iPad neka onda uzme Galaxy A :)

 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav

Treba mi tablet do 700 kuna za stariju osobu, koristenje samo Youtubea, po mogucnosti neki s malo boljim zvucnikom i android 5.0 i veći

To bi bilo to

Gledam neki Vivax tpc 703 i ima nekih teslinih L7.1 

Nesto na taj fol

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
6996 kaže...

Pozdrav

Treba mi tablet do 700 kuna za stariju osobu, koristenje samo Youtubea, po mogucnosti neki s malo boljim zvucnikom i android 5.0 i veći

To bi bilo to

Gledam neki Vivax tpc 703 i ima nekih teslinih L7.1 

Nesto na taj fol

 Itko?

6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Zna netko kako da naručim ovaj tablet;

 

https://www.amazon.com/All-New-Tablet-Alexa-Hands-Free-Display/dp/B01J6RPGKG/ref=dp_ob_title_def

 

Ne shipaju u Hrvatsku, iako npr u Srbiju i BiH da?

 

Ima možda neki drugi seller za EU?

arsenall
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
6996 kaže...

Pozdrav

Treba mi tablet do 700 kuna za stariju osobu, koristenje samo Youtubea, po mogucnosti neki s malo boljim zvucnikom i android 5.0 i veći

To bi bilo to

Gledam neki Vivax tpc 703 i ima nekih teslinih L7.1 

Nesto na taj fol

 Pozdrav kolega, u tom cjenovnom rangu nema baš nekih boljih zvučnika, tako da ako si već gledao taj Vivax i zvuk ti se činio OK, mislim da je najbolje da onda njega uzmeš.. Pozz  :)

arsenall kaže...

Zna netko kako da naručim ovaj tablet;

 

https://www.amazon.com/All-New-Tablet-Alexa-Hands-Free-Display/dp/B01J6RPGKG/ref=dp_ob_title_def

 

Ne shipaju u Hrvatsku, iako npr u Srbiju i BiH da?

 

Ima možda neki drugi seller za EU?

 Pozdrav kolega, zašto je potreban nužno taj tablet? Imaš li neke preporuke za njega ili? Koliko sam uspio potražiti po internetu, ima iz USA, samo prije toga provjeri kakva je situacija sa PDV-om, carinom i sličnim zavrzlamama.. Naravno, provjeri i za garanciju, kako je ostvaruješ i slično.. Nadam se da sam pomogao, pozz :)

 

Edit: Ispravljen link

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 19:12 (alen4430).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Mislio sam taj od Amazona jer ima FHD ekran, ono danas sutra Netflix, FHD filmovi itd...a cijenom se čini ok, evo sam našao da ima na Amazon.de za 179 eura..

 

Što više razmišljam, sve sam bliži nekom tabletu sa FHD ekranom i bar 2 gige RAM-a jer ga ne mislim mijenjati tako skoro (npr. Samsung galaxy tab A...samo se ne kužim, dal je to već malo stariji model!?)

 

Ako imate za preporučiti tako nešto, bibi bi jako zahvalan...

 

 

arsenall
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
arsenall kaže...

Mislio sam taj od Amazona jer ima FHD ekran, ono danas sutra Netflix, FHD filmovi itd...a cijenom se čini ok, evo sam našao da ima na Amazon.de za 179 eura..

 

Što više razmišljam, sve sam bliži nekom tabletu sa FHD ekranom i bar 2 gige RAM-a jer ga ne mislim mijenjati tako skoro (npr. Samsung galaxy tab A...samo se ne kužim, dal je to već malo stariji model!?)

 

Ako imate za preporučiti tako nešto, bibi bi jako zahvalan...

 

 

 Pozdrav kolega. Da, ponuda se stvarno čini dobrom, FHD ekran, dobre hardverske specifikacije, odlična kombinacija.. Kod nas možeš pogledati nešto ovako, s obzirom da je A generacija stara već skoro pa 2 godine..Huawei. To bi bio nekakav moj prijedlog. Ako te nešto još dodatno zanima, slobodno se javi. Pozz

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Dakle, nakon vaših savjeta i malo surfanja izbor je ipak i konačno pao na ova 2;
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8090&idPhone2=8636

 

Samsung je FHD, jaca baterija, Octa core...Huawei je noviji model, Quad core, nesto manji ekran ali i trećinu manje košta...

Budući bi se tablet koristio isključivo za gledanje filmova, dakle u kući preko wifia, koji bi preporučili da uzmem?

 

Dilema mi je da li je taj Huawei HD ekran zadovoljavajući po pitanju kvalitete slike s obzirom na ponudu HD/FHD sadržaja (npr. Gledalica, Netflix..) ili Samsungov FHD doista vrijedi više novaca?!

arsenall
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?
Pozz ekipa, tražim jeftini rabljeni tablet čisto mi treba da vrti skype (može i u browseru) i neki lagani browsing i da ima dobru bateriju.

Bilo bi lijepo i da mogu prištekat tipkovnicu al ne mora, to je sve. Starost dizajn ogrebotine itd nevažno, samo da ima dovoljno nov OS da radi skype.

Budžet mi je 200-300 kn, toliko bi dao za takav mobitel, pitam tu čisto jer se ne razumijem u tablete pa ak postoji jeftinije. Imate za preporučit koju marku ili model?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
DONZI kaže...

Pozdrav ljudi,triba mi neki tablet ne preko 8" do 1000kn plafon. Sluzi ce mi iskljucivo za navigaciju na brodu. Za oko mi je zapea HUAWEI T3 8.0. Ili ako netko ima neki drugi prijedlog? 

 Gledam također tablet za istu namjenu. Samo, što bih volio da ima za takav tablet kupiti gumenu nepromočivu navlaku tako da ako i kapne koja kap mora na njega da mu ne bude ništa. postoji li takva kombinacija i da je bar 2/32 kombinacija? bar 7".

 

dobra je varijanta ipad prve generacije koji ima gps. za njioh postoji odlična nepropusna navlaka. 

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
arsenall kaže...

Dakle, nakon vaših savjeta i malo surfanja izbor je ipak i konačno pao na ova 2;
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8090&idPhone2=8636

 

Samsung je FHD, jaca baterija, Octa core...Huawei je noviji model, Quad core, nesto manji ekran ali i trećinu manje košta...

Budući bi se tablet koristio isključivo za gledanje filmova, dakle u kući preko wifia, koji bi preporučili da uzmem?

 

Dilema mi je da li je taj Huawei HD ekran zadovoljavajući po pitanju kvalitete slike s obzirom na ponudu HD/FHD sadržaja (npr. Gledalica, Netflix..) ili Samsungov FHD doista vrijedi više novaca?!

 Pozdrav kolega. S obzirom da je primarno da gledaš filmove, serije i nekakve emisije, moj glas ide za Samsungov FHD ekran. Naime, mislim da se manje zamaraju oči prilikom dužeg gledanja u ekran, pa mislim da će biti bolje. Naravno, ako si u mogućnosti, najbolje bi bilo da provjeriš i isprobaš oba dva tableta negdje u dućanu, primjerice da pustiš neki Youtube film ili trailer pa da pogledaš kako ti se čini na svakom od tableta.. Nadam se da sam pomoga, pozz :)

Zekapeka42 kaže...
Pozz ekipa, tražim jeftini rabljeni tablet čisto mi treba da vrti skype (može i u browseru) i neki lagani browsing i da ima dobru bateriju.

Bilo bi lijepo i da mogu prištekat tipkovnicu al ne mora, to je sve. Starost dizajn ogrebotine itd nevažno, samo da ima dovoljno nov OS da radi skype.

Budžet mi je 200-300 kn, toliko bi dao za takav mobitel, pitam tu čisto jer se ne razumijem u tablete pa ak postoji jeftinije. Imate za preporučit koju marku ili model?

 Pozdrav kolega. Nažalost bojim se da u tom cjenovnom rangu ne mogu nikako pomoći sa nekakvim preporukama. Naime, koliko sam uspio pogledati na Njuškalu, većina tableta u ovom cjenovnom rangu je za dijelove samo, tako da se zapravo ne mogu svaki dan koristiti.. Ako ti nešto pronađeš, slobodno se javi u temi, pa ćemo vidjeti da li se isplati uopće nešto takvo uzimati.. Pozz :)

zed444 kaže...
DONZI kaže...

Pozdrav ljudi,triba mi neki tablet ne preko 8" do 1000kn plafon. Sluzi ce mi iskljucivo za navigaciju na brodu. Za oko mi je zapea HUAWEI T3 8.0. Ili ako netko ima neki drugi prijedlog? 

 Gledam također tablet za istu namjenu. Samo, što bih volio da ima za takav tablet kupiti gumenu nepromočivu navlaku tako da ako i kapne koja kap mora na njega da mu ne bude ništa. postoji li takva kombinacija i da je bar 2/32 kombinacija? bar 7".

 

dobra je varijanta ipad prve generacije koji ima gps. za njioh postoji odlična nepropusna navlaka. 

 Pozdrav kolega. Mislim da kod nas nije dostupna varijanta 2/32, bar je ja nisam pronašao kod nas.. Možda postoji recimo preko Njuškala ili Amazona, pa pogledaj ako te već zanima.. Što se tiče vodonepropusne maskice, odnosno navlake, našao sam na Ebayu nekoliko kvalitetnih maskica i kućišta, tj. vrećica za tablet, pa provjeri najbolje sa nekakvim suhim papirom pod vodom, pa ako nigdje ne pušta, onda mislim da možeš testirati sa tabletom.. Što se tiče cijene, mislim da je trenutno najbolji omjer dobiveno/uloženo za navedeni tablet u tom cjenovnom rangu.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Na ovom linku imas dosta tableta pa probaj vidjeti ima li sta korisno. Inace preporuka za Tablet Samsung Galaxy Tab A 7", imao sam ga dugo, dugoo i baterija mu je bas jaca strana. Prije par dana na preporuku forumasa sam uzeo frendu Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1", e to je masina, ali nesto skuplji.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Već duže vremena čitam i tražim tablet za navigaciju. Min 2 gb, zasad bi kupovao od 8". Volio bih da je model koji ima custom ROM, no najbitnije mi je da GPS signal ne traži "3 dana"! Cijena koju sam spreman platit bi se kretala oko 1000 kn. Suzio sam na ovih par modela:

 

Ova tri imaju identican hardwer!

Lenovo Tab 4 8

Huawei MediaTab T3 8.0

Samsung Galaxy Tab A 8.0

 

 

Asus ZenPad 8.0 Z380M

 

Nakon procitanih i pogledanih recenzija, nekako naginjem Huawei i Asus modelu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 22:18 (zdravkomali).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...
Zekapeka42 kaže...
Pozz ekipa, tražim jeftini rabljeni tablet čisto mi treba da vrti skype (može i u browseru) i neki lagani browsing i da ima dobru bateriju.

Bilo bi lijepo i da mogu prištekat tipkovnicu al ne mora, to je sve. Starost dizajn ogrebotine itd nevažno, samo da ima dovoljno nov OS da radi skype.

Budžet mi je 200-300 kn, toliko bi dao za takav mobitel, pitam tu čisto jer se ne razumijem u tablete pa ak postoji jeftinije. Imate za preporučit koju marku ili model?

 Pozdrav kolega. Nažalost bojim se da u tom cjenovnom rangu ne mogu nikako pomoći sa nekakvim preporukama. Naime, koliko sam uspio pogledati na Njuškalu, većina tableta u ovom cjenovnom rangu je za dijelove samo, tako da se zapravo ne mogu svaki dan koristiti.. Ako ti nešto pronađeš, slobodno se javi u temi, pa ćemo vidjeti da li se isplati uopće nešto takvo uzimati.. Pozz :)

 Pozz Alene, hvala na odgovoru mada sam se nadao da će bit drugačiji. Misliš da ima smisla pokušat isprobat ovakve primjerke

 

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/tablet-huawei-mediaped-7-oglas-24547726

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/tablet-telefunken-tlf-tpc701-oglas-24567430

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/vivax-tablet-oglas-23569501

 

Ionako mi treba samo za chat, bilo bi stalno uštekano u struju i tipkovnicu, zaista mi ne treba ništa novije od Androida 4. Na neviđeno ovakve stvari jasno neću kupovat

7 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim preporuku za 8" Android tablet. Budget do 2k kuna.

Osnovna namjena tableta je letenje drona, a trebao bi moci vrtiti i CoC. :)

Bitno mi je da je ekran sto svjetliji na dnevnom svjetlu, recimo odgovara mi razina svjetline od Note 8 (mislim da je oko 1000 nitsa na maksimalim postavkama).

I da ima pristojnu grafiku i glavni procesor da moze bez trzanja i laga dekodirati i prikazivati video stream sa drona.

Nekako preferiram 4:3 form factor, ali nije uvjet.

Unaprijed zahvaljujem

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebao bi mi tablet za ucenje, word, powerpoint, pdf, i slike, do 1000 kn max a dijagonala od 8 pa na dalje

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Treba mi tablet za navigaciju, na njega mislim stavit cygic za kamion i bus. Hoce li huawei t3 8 incha biti ok. Ima gps i te điđe miđe, bitno mi je da dobro hvata gps signal. Do sada sam furao na s4 i dobro funkcionira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice