Hard disk problem

poruka: 33
|
čitano: 9.669
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hard disk problem

Evo slike, šta mu je? Dakle pomalo krepaje? Jedan put san jedvo upalia kompjuter, sta je na onom početnom screenu od matične jedno po sata. Dakle nema druge nego kupit novi? Ovaj će trajat još kratko (uz errore)? Iša sam na error scan isto i nije ništa našlo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hard disk problem
dr. zlo kaže...

Evo slike, šta mu je? Dakle pomalo krepaje? Jedan put san jedvo upalia kompjuter, sta je na onom početnom screenu od matične jedno po sata. Dakle nema druge nego kupit novi? Ovaj će trajat još kratko (uz errore)? Iša sam na error scan isto i nije ništa našlo.

Promjeni sata kabal, imao sam takav slučaj.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
neaktivan
offline
Hard disk problem

Evo proba san, opet isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hard disk problem

Testiraj još jednom disk sa HD tune. Također bih ti preporučio i Hard disk sentinel pa i s njim testiraj pa prikaži rezultate.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Hard disk problem

Poz raja skoro sam radio sistem prije jedno mjesec dana, zbog onog govneta plavog ekrana, e sad znači radio sam sistem kod profesionalca nema šanse da može bit grešaka, da pređem na stvar prije manje od sedmice dana je opet počeo plavi ekran uz neko kao paranje dole gdje je HD pa sad jeli do diska da ga se riješim ili je do sistema?????????

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
boxer kaže...

Testiraj još jednom disk sa HD tune. Također bih ti preporučio i Hard disk sentinel pa i s njim testiraj pa prikaži rezultate.

Skroz sam zaboravia na temu. Testira san ga opet i opet isto. Ma neću probavat još i taj, bit će isto, nemoguće da je HD Tune toliko u krivu.

 

Evo dakle slika šta točno imam. Jel se može ovo ikako popravit znam da postoji neki software za popravit to... samo se opet vrati ali nema veze, bar na kratko.

 

jebacnabaterije kaže...

Poz raja skoro sam radio sistem prije jedno mjesec dana, zbog onog govneta plavog ekrana, e sad znači radio sam sistem kod profesionalca nema šanse da može bit grešaka, da pređem na stvar prije manje od sedmice dana je opet počeo plavi ekran uz neko kao paranje dole gdje je HD pa sad jeli do diska da ga se riješim ili je do sistema?????????

jesi to reka parenje? dimi? pa otvori komp i vidi iz čega dimi. pogledaj temperature svega i ostalo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 16:01 (dr. zlo).
9 godina
protjeran
offline
Re: Hard disk problem
dr. zlo kaže...
boxer kaže...

Testiraj još jednom disk sa HD tune. Također bih ti preporučio i Hard disk sentinel pa i s njim testiraj pa prikaži rezultate.

Skroz sam zaboravia na temu. Testira san ga opet i opet isto. Ma neću probavat još i taj, bit će isto, nemoguće da je HD Tune toliko u krivu.

 

Evo dakle slika šta točno imam. Jel se može ovo ikako popravit znam da postoji neki software za popravit to... samo se opet vrati ali nema veze, bar na kratko.

 

jebacnabaterije kaže...

Poz raja skoro sam radio sistem prije jedno mjesec dana, zbog onog govneta plavog ekrana, e sad znači radio sam sistem kod profesionalca nema šanse da može bit grešaka, da pređem na stvar prije manje od sedmice dana je opet počeo plavi ekran uz neko kao paranje dole gdje je HD pa sad jeli do diska da ga se riješim ili je do sistema?????????

jesi to reka parenje? dimi? pa otvori komp i vidi iz čega dimi. pogledaj temperature svega i ostalo...

paranje to ti je nešto kao da krči kadd se gasi a temp je 39 msm kad se pojavi taj plavi ekran onda zakrči

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
jebacnabaterije kaže...

paranje to ti je nešto kao da krči kadd se gasi a temp je 39 msm kad se pojavi taj plavi ekran onda zakrči

 

šta znači da "krči"? hahah

 

temperatura je okej, probaj stress testove i provjeri ostale temperature

9 godina
protjeran
offline
Re: Hard disk problem
dr. zlo kaže...
jebacnabaterije kaže...

paranje to ti je nešto kao da krči kadd se gasi a temp je 39 msm kad se pojavi taj plavi ekran onda zakrči

 

šta znači da "krči"? hahah

 

temperatura je okej, probaj stress testove i provjeri ostale temperature

hahahahahahh jebg nemg ti objasnit uglavnom kao neko paranje u njemu razumiješ li sad, moram jer počelo je sada svaki dan po dva puta iskoči :D

9 godina
neaktivan
offline
Hard disk problem

pozdrav,imam problem sa hardom koju god igru da krenem da instaliram ili da otpakujem prestane mi hard disk sa radom na nekih 40-50% kako kad, da li zna neko da li je do njega ili do neceg drugog,inace skoro sam menjao graficku kartu stavio sam r7 amd seriju?

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Hard disk problem

Jesi li skenirao sa Hd Sentinel i Hd Tune,možda hard disk ima grešaka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
Silwncer kaže...

Jesi li skenirao sa Hd Sentinel i Hd Tune,možda hard disk ima grešaka.

 nisam porobacu pa javljam ,to mi se desava od kada sam stavio novu grafu

9 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
moka12 kaže...
Silwncer kaže...

Jesi li skenirao sa Hd Sentinel i Hd Tune,možda hard disk ima grešaka.

 nisam porobacu pa javljam ,to mi se desava od kada sam stavio novu grafu

 proverio sam sve je odlicno 100% e sad do cega moze da bude ,da li mozda napajanje ili ram,ili mozda o graficka mada je nova?inace pokrenuo sam 3d mark i zabagovao mi je komp...(napajanje mi je raidmax 500w af)

10 godina
odjavljen
offline
Hard disk problem

Da je RAM, dobio bi BSOD MEMORY_MANAGEMENT, ali ako se hoćeš uvjeriti možeš testirati sa memtest86. Probaj zamijeniti SATA kabal ili probaj drugo napajanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
Silwncer kaže...

Da je RAM, dobio bi BSOD MEMORY_MANAGEMENT, ali ako se hoćeš uvjeriti možeš testirati sa memtest86. Probaj zamijeniti SATA kabal ili probaj drugo napajanje.

 nemam drugo napajanje  samo mi je bitno da nije graficka jer kad sam stavio staru 9800gt odmah sam mogao da unpacking-ujem fajlove za igru

10 godina
odjavljen
offline
Hard disk problem

Ako ti stara grafa radi dobro na računalu,onda nažalost ta druga je pokvarena. Ja sam svoju 9600 mogao baciti samo u smeće zbog udara groma.

Even though we are miles apart, a computer screen connects our hearts.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
Silwncer kaže...

Ako ti stara grafa radi dobro na računalu,onda nažalost ta druga je pokvarena. Ja sam svoju 9600 mogao baciti samo u smeće zbog udara groma.

 Ne mogu da verujem da mi nova grafa stara par dana ne radi nista onda ide na servis

12 godina
neaktivan
offline
Hard disk problem

U zadnje vrijeme sam primjetio da mi se komp tesko pali, treba mu dosta, i zna cesto zamrznut na sekundu dve pa sam napravio test u HD Tune. Pa da vas pitam jel ovo znaci da mi je hard na samrti ? Test nisam napravio do kraja jer je stalo i neide nikako dalje.

1 1
2 2
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 19:12 (Daka96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hard disk problem

Moja preporuka je da napraviš backup i nabaviš novi disk. Ovaj bi uskoro mogao u vječna lovišta. Koliko je star disk?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem
Igzy20 kaže...

Moja preporuka je da napraviš backup i nabaviš novi disk. Ovaj bi uskoro mogao u vječna lovišta. Koliko je star disk?

 2011 sam kupio, sa cijelom ovom konfom iz profila.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem

Hard je gotov, backupiraj podatke prije nego šta ih izgubiš, možeš eventualno s HDD Regenerator-om probat popravak BS-a.

http://stronglifts.com/5x5/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem

A od cega se to moglo ostetit tako ? Citao sam da od promjene napona i toga, cega jos ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 19:20 (Daka96).
12 godina
offline
Hard disk problem

Pozz... Hdd tune mi izbaci ovaj Error 

Uradio sam Error Scan i sve je OK (sve su zelene) Skinuo sam Hard Disk Sentinel i kod njega je koliko vidim sve OK? klik

Uradio sam provjeru i sa SeaTools ni on nije pronasao nikakav problem Zasto mi Hdd tune izbacuje tu pogresku i je li to uopste nesto opasno? Procitao sam negdje da ako ne pada neki broj da je sve OK,kod mene svakih par minuta "Data" raste,jel to normalno...ma da raste i na ovim ID-ovima koji su OK .Current,Worst i Treshold su uvjek iste cifre.Googlao sam i nasao razlicita misljenja,negdje kazu da nije nista opasno,negdje da je u pitanju osteceno Sata kablo (sto pise i u deskripciji pogreske),negdje da je pocelo formiranje loseg sektora....Sta vi mislite

Sadmir K
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk problem

To je greška SATA kabla, promini ga i prati dalje stanje.

http://stronglifts.com/5x5/
14 godina
offline
Hard disk problem

Koji mi program preporucujete za popravak bad sectora. Sa hd tune sam pretrazio i ima dosta toga ostecenog. Dali mislite da moguc poprvak bez odlaska na servis? Problem je jer mi hard konstantno koristi 100% disc 0.. 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hard disk problem

Mogu se izolirati ti dijelovi ali to je kratkotrajno rjesenje, nema disku spasa. 

Skini hdd regenerator i stavi da se boota s njega.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hard disk problem
Patrick_cro kaže...

Mogu se izolirati ti dijelovi ali to je kratkotrajno rjesenje, nema disku spasa. 

Skini hdd regenerator i stavi da se boota s njega.

 Laptop je u pitanju.. Imam garanciju takl da se necu mucit s tim nego ga poslat odmah na popravak

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Hard disk problem
Patrick_cro kaže...

Mogu se izolirati ti dijelovi ali to je kratkotrajno rjesenje, nema disku spasa. 

Skini hdd regenerator i stavi da se boota s njega.

 Kako se izoliraju ti dijelovi i dali postoji mogcnost da ce se hard jos vise potrgati ili da ce potrgati i druge dijelove laptopa?

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Hard disk problem
"izolirati " se moze taj dio harda. Da , hard se se nastaviti kvariti, brzee ili sporije nitko nezna, nece ti ostetiti ostale dijelove , ali za malo vise od 300kn kupis novi hdd ili nekih 450 ssd , jer ovo je samo sekiracija sa velikim postotkom gubljenja podataka
16 godina
offline
Hard disk problem

Ako imas garanciju nosi to odmah i gotovo, nema smisla sa hdd regeneratorom to raditi. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice