PCI Express to SATA

poruka: 2
|
čitano: 1.059
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PCI Express to SATA instalacija SSD

Hi, na ploci imam samo 2 sata konektora za HD i przilicu pa sam naruci karticu PCI express to SATA

U prilogu sam dobio i instalacijski disk pa me zanima ukratko koji je postupak instalacije, pretpostavljam da nakon sto uguram karticu u slot i dignem windows 10 ce je automatski prepoznat, a ako nebude onda instaliram s diska drivere ?

gdje se vidi uspjesna instalacija jel device manager ? 

Takoder me zanima koji SSD da kupim od 240GB velicine, vidim da u linksu ima s 240 GB za 350kn i za duplo toliko neki Hyper , jel stvar u brzini samo ili jos nesto, ustvari me zanima vrijedi li mi ovaj hyper s obzirom na ostatak konfiguracije (8GB rama i cetverojezgreni procesor AMD athlon 5150 APU with radeon R3 1.6Ghz i osnovna ploca ASROCK)   

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PCI Express to SATA instalacija SSD

Instaliraš windowse, onda drajvere sa cd-a i u device manageru se vidi instalirani controler.  Bar meni nije bilo bitno di je ssd uštekan, možeš mijenjati sata2 na mbo-pcie kartica. Ja imam istu kombinaciju i ssd mi ne radi deklariranom brzinom, mislim da je do pcie kartice. Kad je ssd spojen na nju čita brzinom od 380 a kada je na sata2 na mbo čita 280.

Pomalo, šegavo i vajka!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice