Pomoć oko particija

poruka: 9
|
čitano: 2.105
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć oko particija

bok

 

sutra idem po ssd, pa trenutno razmišljam što učiniti sa sadašnjim 1.5TB diskom koji je podijeljen u C (60gb) i D (1,3TB) particije. pitanje je da li je moguće ovih 60gb samo spojiti particiji od 1,3TB bez da gubim podatke na D particiji? tj da samo D particiju proširim za 60GB, a novi ssd bi mi bio glavna OS (c:) particija..

trenutno stanje trenutno stanje
http://www.last.fm/user/kuleee
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Pomoć oko particija

acronis disk director 2011 je sve sto ti treba... nazalost u demo verziji to ne mozes uradit pa ces morat malo improvizirat

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 6:53 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko particija
Easeus partition manager.

Ovako je najbolje kad imas puno mjesta :

C / system 75 gb
D / programi 250 gb
E / storage 700 gb
B / backup 10 gb
M / multimedija 300gb

Meni je tak najbolje, kad formatiram samo d i c formatiram...
Škola. BoF. Promod. Reddit. /b/. Memebase. Krevet.
13 godina
offline
Pomoć oko particija

fala svima na trudu, ali u međuvremenu sam sve složio.. natrpao sam svoj externi wd od 500gb do grla i još ostatak od 200gb podataka stavio na stari maxtor.. upravo sam ubacio ssd i snimio windowse, a ove dvije particije na 1.5TB hardu obrisao i stvorio jednu :-)

http://www.last.fm/user/kuleee
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko particija
Na 1500gb hard 1 particiju... epic fail... ja na mojem od 250 imam 3...
Škola. BoF. Promod. Reddit. /b/. Memebase. Krevet.
16 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko particija
Zašt bi bio epic fail, svatko si radi onoliko particija koliko mu treba ili koliko hoče.
I don't need sex, T-com fucks me every day
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko particija
Svaki put kad windowse reinstalira mora sve formatirat ili prebacivat hrpu stvari na vanjski hard. zasto ono particije postoje?
Škola. BoF. Promod. Reddit. /b/. Memebase. Krevet.
13 godina
offline
Pomoć oko particija

nisi u pravu. dok reinstaliram windowse, ne diram ni jednu particiju osim C particije

http://www.last.fm/user/kuleee
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko particija
8ax kaže...
Svaki put kad windowse reinstalira mora sve formatirat ili prebacivat hrpu stvari na vanjski hard. zasto ono particije postoje?

WTF, o čemu ti pričaš, kad se windowsi reinstaliraju onda se treba formatirat samo ona particija gdje su windowsi, a kako čovjek ima dva, dva harda (možda nisi taj dio pročito), na jednom su mu windowsi a drugi mu je samo za podatke (filmove, mjuzu itd.).

I don't need sex, T-com fucks me every day
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice