Office 2007 - korištenje jezgara procesora

poruka: 2
|
čitano: 1.346
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Office 2007 - korištenje jezgara procesora

Naime zanima me da li je moguće  uključiti opciju u Office da koristi oba dvije jezgre procesora,ili grafički procesor za ubrzavanje izvođenje aplikacija.

Kada koristim PowerPoint za neke prezentacije i kada stavim više animacija,prozirnost,muziku i ostalo,primjetio sam da se koristi samo jedna jezgra na procesoru dok druga ne sudjeluje u izvođenju animacija pa mu nekad treba i do 5 sekundi da pokrene prezentaciju,a prijelaz između slideova,nakon pritiska gumba na mišu treba i do 2 sekunde(na slideovima sa puno animacije - nije postvljen prijelaz da bi kasnilo, da ne bi netko to napisao).Kod osnovnih aplikacija i aplikacija sa par animacija,te kompresiranih slika manjih dimenzija radi normalno.

 

Office je Enterprise, ako je važno,i problem je baš u Officu.

 

PS:ako je takva tema već otvorena nek me netko preusmjeri tamo,ja ju nisam našao.

Da i nije do kompa,procesor je C2D 2.66GHz,4GB RAM-a,GeForce 8800,ako to kome pomaže,OS je Vista SP1.

 

Zahvaljujem na odgovorima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 20:40 (toma).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Office 2007 - korištenje jezgara procesora

na žalost u PowerPointu ne postoji takva opcija.

Excel 2007 je jedini alat iz Office paketa koji ima mogucnosti upotrebe vise CPU-a/jezgri.... i to radi sasvim lijepo....

 

a zasto imas tolike kolicine animacija, filmova i sl? kakva je to prezentacija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice