PDF editiranje

poruka: 7
|
čitano: 5.649
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PDF editiranje

Imam jedan problem..... frend dobiva neke pdf dokumente u kojima su tablice..... koje treba popunjavati.... a adobre reader naravno ne dozvoljava ništa osim čitanja...da li postoji koji drugi program s kojim s može raditi po pdf file-u....tj editirati ga,popunjavati, dodavat itd.... thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PDF editiranje

PDF po "defaultu" nije namjenjen za editiranje. Može biti obrazac za popunjavanje, ali u tvojem slučaju to sigurno nije. Kao PDF preglednik koristim Foxit Reader, ali ako ne svi, a ono većina ima mogućnost dodavanja tekstualnog polja u koje možeš upisati svoj tekst. Odlično za popuniti nekakve prazne formulare. Međutim, nije za ovo što tebi treba - dogovorite razmjenu u drugom formatu: Excel, Calc...

14 godina
offline
PDF editiranje

OCR aplikacija ABBYY FineReader čini čuda kada je u pitanju prepoznavanje teksta i tablica sa slika i PDF fajlova. Nije baš jeftina ali vrlo brzo se isplati jer stvarno uštedi mnogo vremena.

During The War ...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PDF editiranje

Probaj pdf architect, free je i ima neke mogućnosti editiranja tj. ima neke module za koje se treba registrirati pa možda ti nešto pomogne.

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PDF editiranje

MS Word? Barem 2013, upravo probao, radi.

0100001001101111011010100110000101101110
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PDF editiranje

zapravo adobe acrobat može sadržavati obrasce (forme), samo autor to mora napraviti tako.

ako ntko u wordu samo ostavi prazan prostor i spremi kao pdf onda tu nema pomoći - ili sa foxitom ili trackitom popuniti praznine sa text toolom

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PDF editiranje

Da ja ti koristim ovaj već neko vrijeme i jako sam zadovoljan.

znam da nije besplatan ali ako imas puno toga se isplati jer se riješiš svih muka i gluposti oko error-a i mijenjanja formata znam jer sam probao svašta ono u word ,excel pa natrak u pdf i nikad ne ispadne onako kako treba bit :( tako da ti preporučujem da vidiš malo ovaj.

 

http://www.easypdfdoc.com/editor{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice