Program za članke

poruka: 1
|
čitano: 1.358
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Program za članke

(Prvo jednostavno zamolba, pa kratko pojašnjenje za one koji se zalete misleći da je odgovor baš tako jednostavan.)

 

Dragi ljudi, molim vas da mi pomognete pronaći program kojim bih svakodnevno pričuvao ulomke članaka s weba, e-knjiga, svoje bilješke, da par puta čitam, par dana, c/p teksta stranica i bilježiti, i highlight bitnog... 

 

 

...koji se može podizati s Windowsima da bi se označeni ulomci i rečenice mogli odmah pročitati, baciti pogled na tekst, pa da se nastavi dalje s poslom na kompu...

 

...i eventualno sve to sinkronizirati između radnih stanica, kuća-pos'o.

 

...Ono što je pročitano, nakon dva-tri-pet dana čitanja i podsjećanja i učenja, arhivirati da se ide dalje s novim tekstovima koje pričuvam kad naiđem.

 

 

Dakle, znam to isprogramirati i sam, ali ne želim trošiti život na to, budući i svoju web stranicu aljkavo osvježavam. 

 

Evernote? Nisam ga istražio, iako imam plaćenu verziju, samo čuvam što nađem na webu i emailove tamo, pa ne znam jel ima neki fokus samo na takav zadatak s člancima i knjigama. Znam da moram otvarati aplikaciju, izabrati notebook... puno posla za lijenu guzu...

 

OneNote, bljak, previše vezan za Microsoftove zahtjeve.

 

Simplenote? Ne znam.

 

Jel' sam uspio definirati molbu?

 

Hvala, dragi ljudi!

 

 

 

 

"Let go of any expectations and look to generate curiosity in the process, rather than expectation in the result." ~Andy Puddicombe
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 10:47 (Zeljko B).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice