SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

poruka: 349
|
čitano: 133.601
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Razlika je cca 50-tak dolara.. Yi cam je trenutno na 68$, najjeftinije kuciste je na 13$ dok oprema sa svim drzacima i nosacima (koja paše za sve kamere jednako) je cca 15$.. U principu sto ti se vise svidja to si kupi, ni s jednom ne bi trebalo biti pogreske.. Yi cam nudi 60fps.. Display i nije nekakav minus, postela se kamera preko wifia na mobitelu prvi puta, i iza toga sve standardno, slikaj ili upali video, i deri.. :)

Sto se fotografije tice na Yi, tu mogu potvrditi da je brutalno dobra..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 21:06 (majdo).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

sad dolazim u napast da narucim Yi 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ako netko ima ili uzima Yi, imam nekih kupona za podvodna kučišta i dodatnu bateriju sa Banggooda...

Imam i 10$ off za SJcam SJ4000 Plus WIFI...

 

Šteta ne iskoristiti :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ima li koji video s ovom kamerom i 360°?

14 godina
moderator
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Akcija na Banggood-u za Xiaomi i SJcam, 5 dana.

http://deals.banggood.com/deals/edm/topic/snap_up_5.html?bid=12648&utm_design=18&utm_source=emarsys&utm_medium=snap_up&utm_campaign=activity&utm_content=Misue

 

Nemam pojma kakve su cijene kod drugih jer ne pratim, ali pogledajte možda se isplati...

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Jbt sad vidim da je izasla i sjcam sj 4000+ wifi 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Još da napomenem da su SJcam jeftinije u nekim bojama još po 2-5$ pa ako vam nije boja bitna i ok vam je zlatna/crvena/žuta boja, zašto ne uštedjeti još malo :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

ekipa, jel ima ko iskustva s ovim 1100mah baterijama kaj se prodajeju na ebay-u? naime spremamo se na vecu turu pa bi mi 3 baterije koje sad imam bilo premalo. racunam barem jos uzet 2 baterije za rezervu. ujedno sam uzel jos jednu 32gb memorijsku...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
XXX-Man kaže...

Ako netko ima ili uzima Yi, imam nekih kupona za podvodna kučišta i dodatnu bateriju sa Banggooda...

Imam i 10$ off za SJcam SJ4000 Plus WIFI...

 

Šteta ne iskoristiti :)

 Salji :)

 

Sad sam u dvoumici izmedu Yi i SJcam :)

Korisnik bonbona? Imas smartphone koji pokreće android?, što čekaš onda: http://www.probonbon.net
16 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

za kaj ces koristit kameru?

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
neaktivan
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Lord_Marko kaže...

za kaj ces koristit kameru?

 

Vise za slikanja, eventualno tu i tamo ponesto i snimiti.

 

Koliko vidim Yi ima bolju app i kod snimanja actually snima u 60fps, dok koliko sam procitao SJcam u biti snima u 30, samo duplira.

Korisnik bonbona? Imas smartphone koji pokreće android?, što čekaš onda: http://www.probonbon.net
16 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Onda definitivno Yi. Al ak ces vecinom slikat onda nevidim razloga uzimat akcijsku kameru.

 

da sjcam 4000 duplira ali ovi noviji 5000+ snimaju u pravih 60fps-a.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

A mislim, budem ja i snimao, pogotovo jer ga mislim furat na bicu, u vodi itd.

 

Sad bas gledam http://www.banggood.com/Original-XiaoYi-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Action-Camera-p-969228.html?utm_design=18&utm_source=emarsys&utm_medium=snap_up&utm_campaign=activity&utm_content=Misue

 

Ne znam da li je pametnije uzeti izvan ili unutar europe, jos kad dodam 10$ popusta, dode na 57$, dok je iz UK 89$, do kojeg se iznosa uopce ne carini?

Korisnik bonbona? Imas smartphone koji pokreće android?, što čekaš onda: http://www.probonbon.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Uny kaže...

Ne znam da li je pametnije uzeti izvan ili unutar europe, jos kad dodam 10$ popusta, dode na 57$, dok je iz UK 89$, do kojeg se iznosa uopce ne carini?

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

12 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Kratko još traje promocija, pa sve koje zanima, evo LINK na SJ4000+ koji trenutno košta 139.99$

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 16:45 (majdo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

mislim kupiti akcijsku kameru proucavao sam malo po youtubeu kamere sjcam sj5000+  i sj5000  sad neznam koja je bolja pa vas pitam možete li mi ih malo usporediti i koja ima je razlika u cijeniOdakle ih je najbolje naruciti gledao sam ih preko gear besta oni imaju besplatni shiping.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
tin kralj kaže...

mislim kupiti akcijsku kameru proucavao sam malo po youtubeu kamere sjcam sj5000+  i sj5000  sad neznam koja je bolja pa vas pitam možete li mi ih malo usporediti i koja ima je razlika u cijeniOdakle ih je najbolje naruciti gledao sam ih preko gear besta oni imaju besplatni shiping.

 Plus verzija ti ima 60 slika u sekundi pri 1080p rezoluciji. To kad jednom vidiš, i onda usporesiš s običnom SJ5000, izgleda dosta bolje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Imas i sj4000wifi + ona ti isto snima 60fps-a. Najbolje drito iz sjcam.com

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

jel ko narucivao sa gearbesta,kako kod njih to ide?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Narucis, platis i cekas :D

Kao i kod svakog web shopa, shipaju unutar dan dva, i to je to.. Do sada s njima bez ikakvih problema sam trgovao 10+ puta..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
8 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Znade li netko gdje se u Zgb može kupiti punjač za baterije i baterija za SJCAM 5000+. Naime, u paketu prilikom kupnje ove kamere dobije se samo USB kabel, bez punjača.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Franolino kaže...

Znade li netko gdje se u Zgb može kupiti punjač za baterije i baterija za SJCAM 5000+. Naime, u paketu prilikom kupnje ove kamere dobije se samo USB kabel, bez punjača.

 Puni je preko PC-a ili bilo kojeg USB punjaca, npr. mobitela...

12 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ukoliko ima netko ozbiljno zainteresiran za kupovinu SJ5000+, dajem putem PP-a kod za popust u iznosu od 15$. Pa eto, tko prvi njegova djevojka. :)

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Imas mozda neki kupon za Xiaomi yi cam? Jer ciljam na YI jer mi se cini bolja.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

To je preko proizvođaceve stranice ili?

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ne, preko Gearbesta. Dobio sam kupon za jednu kupovinu, zao mi da propadne.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
9 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Pozdrav!

 

Razmišljam da kupim sj5000...nisam stručnjak za kamere i fotiće.imam canon fotić al puno putujem pa bi htio nešto manje i lakše prenosivo da imam.također da mogu koristiti u vodi(još jedan razlog da sadašnji fotić odpada).al volio bi da mogu i okinuti neke fotke pa sad me zanima da li da kupim sj5000 koju ću koristit za vodu,video i razne aktivnost i fotić(koji sad imam za fotografije) ili možda neku bolju akcijsku kameru koja ima dovoljno dobre karakteristike da mogu napraviti i normalne fotografije(fotografije ne trebaju biti profesionalne-normalne koje ljudi rade kad putuju).ova opcija sa sj5000 i mojim fotićem mi se čini najbolja al stvarno mi je muka to sve nositi sa sobom ponekad i po 4 mjeseca.bilo koji savjet molim vas...i vidim po netu da postoji sj6000 i sj7000??? za sj7000 sam pronašel da kao nije orginal od sjcam...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Pozdrav ekipa,

kupio sam sjcam 5000+ preko njihove stranice, sve prošlo bez problema, naručio iz UK tak da nije bilo poreza, ispala me oko 1200kn.

Al imam problem, prvo sam u nju stavio sandisk ultra 32gb i nije radilo kako treba, fotke hoće, video snima al ne vrti sekunde kad snima, napravi file dugačak 1s i to je to, i svaki novi video koji pokušam ne radi, proba formatirat i opet isti problem.

Tada sam shvatio da postoji problem sa pojedinim karticama (http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2299293), vidim da ta moja ultra ne radi kako treba. Odem danas kupiti karticu koja bi trebala biti ok, kupim sandisk extreme 32gb c10 (brzina 90mb/s) stavim unutra i isto se ponaša kao prethodna, sad više nisam siguran jel problem u karticama ili u kameri, jel imao netko sličnih problema?

verzija softwera gore je 3.1 tvornički, nisam radio upgrade.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Odgovara li oprema sa SJ 4000 na SJ 5000 verzije i M10 ? Sta mislite hoce li oprema odgovarati na buduce kamere npr.SJ 6000 itd. vidim da odgovara za vecinu GoPro kamera,vjerujem onda da ce isto biti ?

Tipa selfie stick,monopod,dio za kacigu itd. ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

sve je kompatibilno osim kejsa. nosaci su kopija gopro-a.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice