ACTA je POBIJEDILA !? zaključana tema

poruka: 782
|
čitano: 137.650
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: ACTA je POBIJEDILA !?

 

Evo ovako stvari stoje... Sad sam nazvao 08001000 da se raspitam o njihovoj usluzi. Trenutno sam na paketu internet+telefon. 1GB mjesečni promet.

Spojim se sa njihovim operaterom i pitam dal se mogu prebaciti na carnet. On mene pita dal sam već njihov korisnik, a ja kažem da jesam i da imam osnovni paket.

Pitam ga dalje koliko će me carnet koštati i dal plaćam to njima ili direktno carnetu. On kaže meni da me carnet ništa neće koštati jer da kao učenik (mislio je da sam učenik) imam pravo na njega.

Naglasio je samo da ako sam pod ugovorom internet+telefon da ću morati napraviti raskid i to će me koštati. Kako sam još pod ugovorom 3 mjeseca budem sačekao. Još jednom ga pitam koliko će me računi ispasti i rekao

je da se plaća oko 80 kn + pdv kao naknada za ADSL (ali da se kod takvog ugovora ne plaća telefon i da mi dođe na isto). Kaže da će me ispasti još jeftinije nego da koristim osnovni paket.

Znači di je nastala nebuloza...

Samo telefon košta $. Ako se prijeđe na duo uslugu na računu piše da se naplaćuje naknada za ADSL, ali onda kao nema mjesečne pretplate za telefon. Znači plaćam ADSL naknadu i pozive. Bez duo usluge plaća se naknada za telefon + pozivi.

Slučaj 1: bez interneta

telefonski račun 150 kn (pretplata za telefon + pozivi)

Slučaj 2: duo carnet

mjesečni račun opet isti 150 kn (naknada za ADSL + pozivi), a tu imam internet.

 

16 godina
moderator
offline
ACTA je POBIJEDILA !?

Toliko ste otišli u off-topic, da tema više očito nema smisla, pa ide pod ključ...

 

{#}

...
Moj PC  
7 1 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice