BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

poruka: 14
|
čitano: 2.194
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
BF3 i PvZ free do 3.6!

EA poklanja BF3 PC download do 3.6!

 

 

Kao i Plants vs Zombies!

 

Pozurite ako nemate :)

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
15 0 hvala 8
12 godina
odjavljen
offline
BF3 i PvZ free do 3.6!

radije bi da poklanjaju dlc-ove za bf3,napravio pogresku pa prosle godine kupio fizicku kopiju u milenijuma za 250 kuna dva tjedna prije humble bundlea

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 9:59 (Nitro233).
 
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: BF3 i PvZ free do 3.6!
Nitro233 kaže...

radije bi da poklanjaju dlc-ove za bf3,napravio pogresku pa prosle godine kupio fizicku kopiju u milenijuma za 250 kuna dva tjedna prije humble bundlea

I ovo je nešto, pogotovo onima koji nemaju ništa, sigurno će se zadovoljit samom igrom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: BF3 i PvZ free do 3.6!
Nitro233 kaže...

radije bi da poklanjaju dlc-ove za bf3,napravio pogresku pa prosle godine kupio fizicku kopiju u milenijuma za 250 kuna dva tjedna prije humble bundlea

Ta edicija humble bundlea je bila epic. Još nisam ni stigo aktivirat sve igre iz tog bundlea.

15 godina
offline
BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

da li itko od vas ima problema sa skidanjem BF3 na origin? meni izbaci error da je došlo problema do povezivanja sa internetom iako mi PvZ skida bez problema...

Tarzan skače u mekinje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

Također i meni izbaciva erorr, pa nastavljam dalje....nakon svakih 300-400 MB mi izbaciva...te mi se do sada skinulo oko 4,5 GB

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

Ja sam na 16.44/19.91 GB fuck yes

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

ja skinuo

 

daj mi recite jedan dan ako promjenim komp, tj izbrisem sa kompa igru...da li cu je moci ponovno skinuti ili ne?

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.
FakeDeath kaže...

daj mi recite jedan dan ako promjenim komp, tj izbrisem sa kompa igru...da li cu je moci ponovno skinuti ili ne?

- Igra je dodana na Origin account koji si napravio i tvoja je zauvijek, naravno, morat ćeš je opet skidati,

  ali besplatno je.

10 godina
offline
Re: BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

igra se treba samo registrirat jel? dakle ne trebam ju skinut do kraja?

samo sm kliknuo na download i prekinuo gotovo odmah, pojavila mi se u library

15 godina
offline
BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

Da li Origin ima negdje opciju za back up skinutih igara na HD kao Steam. 

 

Skinuo sam BF 3 no nešto mi komp pravi probleme, skoro 2 godine nisam reinstalirao windowse pa ću to morati odraditi zbor raznog smeća, a mrsko mi skidati ponovno BF 3 od 20 GB.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.
boxer kaže...

Da li Origin ima negdje opciju za back up skinutih igara na HD kao Steam. 

 

Skinuo sam BF 3 no nešto mi komp pravi probleme, skoro 2 godine nisam reinstalirao windowse pa ću to morati odraditi zbor raznog smeća, a mrsko mi skidati ponovno BF 3 od 20 GB.

 

 

samo si skopiras fajlove od bf-a na sigurno. kad napravis reinstal, instaliras origin, vratis igru u mapu, pokrenes download. on ce skuzit da su podaci tu provjeri ce i instalirat ponovno. nekad se nece pokrenuti igra nakon tog postupka pa napravis repair, skine ti par mp i spreman si za daljnje pucanje. {#}

Ride or die, remember?
15 godina
offline
Re: BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.
Lord_Marko kaže...
boxer kaže...

Da li Origin ima negdje opciju za back up skinutih igara na HD kao Steam. 

 

Skinuo sam BF 3 no nešto mi komp pravi probleme, skoro 2 godine nisam reinstalirao windowse pa ću to morati odraditi zbor raznog smeća, a mrsko mi skidati ponovno BF 3 od 20 GB.

 

 

samo si skopiras fajlove od bf-a na sigurno. kad napravis reinstal, instaliras origin, vratis igru u mapu, pokrenes download. on ce skuzit da su podaci tu provjeri ce i instalirat ponovno. nekad se nece pokrenuti igra nakon tog postupka pa napravis repair, skine ti par mp i spreman si za daljnje pucanje. {#}

Znači samo ručni backup, izgleda malo smiješno al ajd bolje i to nego skidati 20 gb ponovno. Inače mi je Origin pravio probleme prilikom downloada BF3, par puta je izbacivao error najvjerovatnije zbog zauzeća servera {#}

 

Steam to radi mnogo elegantnije i brže, pa me malo čudi što i Origin to nema. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: BF3 i PvZ besplatni za download do 3.6.

pa mozda i ima ali nisam primjetil. da serveri su prezauzeti. jecer sam igrao malo. vecina igraca na serveru je ispod 5 lvl. znaci dosta ih je uzelo bf.

Ride or die, remember?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice