Bijesni korisnici tuže Apple

poruka: 2
|
čitano: 756
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Bijesni korisnici tuže Apple

Bijesni korisnici tuže Apple jer uređaj nije moguće koristiti kao čitač knjiga. iPad se na 35 stpnjeva pregrije i ugasi. Tvrtka bi mogla platiti kaznu

 

Nezadovoljni korisnici Appelovog iPada tuže tvrtku zbog neispunjenih obećanja. Trojica korisnika tvrde da je kvaliteta iPada iznimno loša, uređaj se sam od sebe ugasi nakon izlaganja suncu. Kažu nepraktičan je za upotrebu. Ako se uređaj "pregrije" korisnik dobije poruku da svom iPadu treba dopustiti da se malo "ohladi". Iste poruke, prema pisanju CNN-a, nakon izlaganja suncu primaju i korisnici iPhonea. Temperatura koju iPad može podnijeti je do 35 stupnjeva Celzijevih, pa su nezadovoljni kupci u tužbi naveli da Apple nije ispunio obećanja ni očekivanja korisnika, jer se uređaj u vrlo kratkom periodu i pri normalnim vremenskim uvjetima "pregrije". Od Applea traže da se kompaniji zabrani davanje lažnih obećanja na štetu kupcima. Gigant bi mogao zbog toga biti i kažnjen.

 

izvor

 

http://www.24sata.hr/news/korisnici-ipada-tuze-apple-jer-su-dali-lazna-obecanja/184300/

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Bijesni korisnici tuže Apple
I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice