I-dose - digitalna droga

poruka: 10
|
čitano: 1.851
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
I-dose - digitalna droga

'Ajmo se napušit...   Belji se

Svi stavite slušalice u uši.

 

 

 'I-dose' su zapravo sofisticirani zvukovi, koji utječu na mozak i to tako da u svako uho posebno šalju zvukove različitih frekvencija. Prvo treba staviti slušalice, zatvoriti oči i prepustiti se zvukovima, koji korisnika dovode u stanje 'napušenosti'. Osim što djeluju na mozak, zvukovi i opuštaju.

Istraživanja su pokazala da ti ritmovi ne uzrokuju kemijske reakcije u mozgu, no policija i učitelji su zabrinuti da bi mlade mogli motivirati na korištenje pravih droga, piše 24ur. Ritam zvukova kod mladih izaziva isti učinak kao i marihuana, kokain ili drugi opijati.

 

Zvukovi se mogu kupiti na internetu, a prodavači tvrde kako nisu štetni, ne izazivaju ovisnost, a kod korisnika ne samo da izazivaju dobar osjećaj, već mu podižu i samopouzdanje. S time se ne slaže neuroznanstvenik Daniel Levitin, koji se bavi istraživanjem utjecaja glazbe na mozak. On tvrdi da ti zvukovi imaju isti učinak kao i tradicionalne droge.

Reporter SMH-a tvrdi kako mu je nakon korištenja 'I-dose' bilo muka, a osjećao se iritirano i pijano.

 

 

 

 

Izvor.

 

BOG I HRVATI /// Ljubi svoju zemlju, na njoj ti sagradi dom i brani je krvlju svojom povezan si s njom!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2010 22:29 (ivan123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
I-dose - digitalna droga
kaj su to tek sad otkrili? Pa ja znam za to vec 3 4 godine... A istina nisam jos isprobao kak treba iako imam sve zvukove,navodno radi kako je opisano gore...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: I-dose - digitalna droga
drajver kaže...
kaj su to tek sad otkrili? Pa ja znam za to vec 3 4 godine... A istina nisam jos isprobao kak treba iako imam sve zvukove,navodno radi kako je opisano gore...

Isprobaj, pa javi... Smijeh

BOG I HRVATI /// Ljubi svoju zemlju, na njoj ti sagradi dom i brani je krvlju svojom povezan si s njom!!!
14 godina
offline
I-dose - digitalna droga

ima već negdje na forumu ta rasprava

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: I-dose - digitalna droga
ph3nom_gamer kaže...

ima već negdje na forumu ta rasprava

Tražilica pokazuje suprotno.

BOG I HRVATI /// Ljubi svoju zemlju, na njoj ti sagradi dom i brani je krvlju svojom povezan si s njom!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: I-dose - digitalna droga
i ja se sjećam da je bilo nešto o tome... i vezano uz temu. čuo sam par "pjesama", ak se može birat između toga i ganđe il neke prirodne biram drugo... očajno...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
offline
RE: I-dose - digitalna droga
ph3nom_gamer kaže...

ima već negdje na forumu ta rasprava

ma ima za one pjesme koje uključuju te zvukove

 

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: I-dose - digitalna droga
LoL... ovo sam procitao na wiredu unazad 6 mjeseci...

Totalna glupost... Ipak slusni zivac prodje 20ak kontrolnih tocaka dok ga mozak ne procesira...


Dok recimo ocni zivac ne prodje niti jedno... sto znaci da bi se preko njega odredjeni stimulansi mogli distribuirati...

Preko slusnog zivca.... gotovo nemoguce...
In Control
11 godina
neaktivan
offline
I-dose - digitalna droga

pronasla sam tabletu u obliku srca sa pecatom "srce probodeno strijelom", roza boje i sjajna... zna li neko sta je to?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I-dose - digitalna droga

pez...sigurno nije{#}

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice