GREENPACE se okomio na Facebook

poruka: 65
|
čitano: 11.133
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
GREENPEACE se okomio na Facebook

zbog sve većeg broja korisnika na facebooku(preko 500 milijuna) greenpace se okomio na facebook jer za svoje servere troši previše električne energije(upravo za održavaanje tolikog broja korisnika). Tako je Greenpeace odlučio pokrenuti peticiju da natjeraju facebook da se okrenu obnovljivim izvorima energije.

Ako facebookov broj korisnika neprestano poveća do 2020.godine mogli bi trošit čak oko 1.963 milijardi kilowatt-sati što je više od potrošnje francuske, njemačke, brazila i kanade zajedno

 

Izvor

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 16:16 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Jedino korisno i pravilno rješenje je da ga potpuno ugase...

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Moj PC  
58 3 hvala 5
15 godina
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
nidjo123 kaže...

Jedino korisno i pravilno rješenje je da ga potpuno ugase...

U potpunosti se slažem, neka ugase to čudo

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
16 godina
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Engleski lik...engleski...

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Najbolje da ugase cijeli internet! Koliko bi tek onda bilo manja potrošnja energije...

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a - http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1347177
Moj PC  
18 8 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPEACE se okomio na Facebook
fighterZu kaže...
... 1.963 milijardi kilowatt-sati što je više od potrošnje francuske, njemačke, brazila i kanade zajedno

Ništa od ekologije kod tolike potrošnje.

Kadir beneath Mo Moteh
13 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Ipak mislim da im je ta brojka od 500 milijuna malo prenapuhana.

To bi značilo da je svaki 13-ti čovijek na svijetu korisnik Facebooka. Moraju malo izbaciti iz računice one koji prave duple, troduple i n-teroduple profile.

Dok sam još igrao Zynginog Texas Hold'ema preko Facebooka napravio sam makar 20 profila kako bi zaradio što više čipova i kasnije ih prodavao naivcima :)

We do not quit playing because we grow old, we grow old because we quit playing.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 23:52 (LeeMoon).
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Ma oni računaju i n-teroduple profile i još nabace koji milijunčić i kad sve zbroje i oduzmu - zaokruže broj na koji milijunčuć više da bude okruglo. To vam je njihova formula Cool

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
nidjo123 kaže...

Jedino korisno i pravilno rješenje je da ga potpuno ugase...

 

mind_challenge kaže...
nidjo123 kaže...

Jedino korisno i pravilno rješenje je da ga potpuno ugase...

U potpunosti se slažem, neka ugase to čudo

Zasto?

There is no spoon.
13 godina
protjeran
offline
RE: GREENPEACE se okomio na Facebook
fighterZu kaže...

zbog sve većeg broja korisnika na facebooku(preko 500 milijuna) greenpace se okomio na facebook jer za svoje servere troši previše električne energije(upravo za održavaanje tolikog broja korisnika). Tako je Greenpeace odlučio pokrenuti peticiju da natjeraju facebook da se okrenu obnovljivim izvorima energije.

Ako facebookov broj korisnika neprestano poveća do 2020.godine mogli bi trošit čak oko 1.963 milijardi kilowatt-sati što je više od potrošnje francuske, njemačke, brazila i kanade zajedno

 

Izvor

I ovi nemaju pametnijeg posla...

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
16 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

I ja ne volim Facebook ali zasto se Greanpeace ne okomi na Google? Ako Facebook i njegovi korisnici trose energiju sto onda radi Google?? Proizvodi struju? 

Nego, manje poznata cinjenica je to da ti licemjeri imaju dva broda (cini mi se da se zovu Rainbow) koji imaju diesel motore koju bukvalno gutaju gorivo da bi se ovi p3d3ri preseravali svugdje po svetu gde ima pingvina namocenih u naftu.

Mrzim greenpeace! Viče

██████████████████████
 
13 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

George Carlin ima dobro mišljenje o tome..

scientia est potentia
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Neka ugase to smeće. Ljudi se danas ni ne druže, samo fejzbukaju i lajkaju statuse i sličice.

Dijete od 14, 15 godina se slika u gaćama i to stavlja na fejzbuk, skuplja komentare i lajkove.

Dosad mi fejzbuk nikada nije pomogao, tako će i ostati, jer tamo nema ništa korisno.

Samo more grupa, lajkova, komentara i ostalih gluposti. Svaki dan dobijem zahtjev da se učlanim u neku retardiranu grupu.

"Mrzim kad sjednem na hladnu dasku" ; "SvI mI ko0o0jI PjEvaMoo0o0 poo0o0o0o0D TusHEm" - dvije od milijardu retardiranih grupa. Koji klinac da se uclanjujem u to??

 

To smeće je bilo zamišljeno za nešto sasvim drugo, vidi u što se danas pretvorilo. Ljudi izađu van na cugu pa se spoje na fejzbuk mobitelom i pisu statuse gdje su, sto rade i ostale gluposti kojeg se nikog ne tiču i nikoga ne zanimaju. Sta me boli $&"!¤što radiš, s kim si i što sada nosiš na sebi??

 

Moje skromno mišljenje, a znam da ima dosta ljudi koji se slažu samnom...

 

NHF fejzbuk no liferi.

 
33 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
PsyTrance kaže...

Neka ugase to smeće. Ljudi se danas ni ne druže, samo fejzbukaju i lajkaju statuse i sličice.

Dijete od 14, 15 godina se slika u gaćama i to stavlja na fejzbuk, skuplja komentare i lajkove.

Dosad mi fejzbuk nikada nije pomogao, tako će i ostati, jer tamo nema ništa korisno.

Samo more grupa, lajkova, komentara i ostalih gluposti. Svaki dan dobijem zahtjev da se učlanim u neku retardiranu grupu.

"Mrzim kad sjednem na hladnu dasku" ; "SvI mI ko0o0jI PjEvaMoo0o0 poo0o0o0o0D TusHEm" - dvije od milijardu retardiranih grupa. Koji klinac da se uclanjujem u to??

 

To smeće je bilo zamišljeno za nešto sasvim drugo, vidi u što se danas pretvorilo. Ljudi izađu van na cugu pa se spoje na fejzbuk mobitelom i pisu statuse gdje su, sto rade i ostale gluposti kojeg se nikog ne tiču i nikoga ne zanimaju. Sta me boli $&"!¤što radiš, s kim si i što sada nosiš na sebi??

 

Moje skromno mišljenje, a znam da ima dosta ljudi koji se slažu samnom...

 

NHF fejzbuk no liferi.

u potpunosti se slazem sa tobom,nema vise nogometa ko prije igranja na ulici voznja biciklima nista,partijanja.Svi su osli na fejzbuk i neizlaze iz kuce,ulice su puste.imam i ja fejs provedem dnevno sat,dva na njemu nista vise idem na faks pa mi je knjiga vaznija.al bolje nek se ljudi vise druze nego sto provode dane i noci na fejzbuku.A sto je najgore od svega toga.I sto je gore navedeno djecica se slikaju u gacama i to stavljaju na fejs.I onda prave neke bezvezne grupe koje nemaju veze sa vezom.toliko od mene

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 2:48 (razer1911).
16 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
PsyTrance kaže...

Neka ugase to smeće. Ljudi se danas ni ne druže, samo fejzbukaju i lajkaju statuse i sličice.

Dijete od 14, 15 godina

  Koliko ja znam na Facebook se ne mozes registrirati ako nemas 18 (nek me ispravi netko u vezi godina).

Uostalom to "dijete od 14, 15.." ima li roditelja? Jel netko od njih zna sto mu radi dijete na kompjutoru u slobodno vrijeme?

Nisu maloljetnici krivi, krivi su im roditelji koji ne znaju razlikovati pojam "kazna" i "zlostavljanje". Kako ce imati uspijeh u skoli ako ima pristup na PC-u i internetu 24/7 ?
Zlostavljanje je ako pijandura uleti unutra i pocne biti sve ukucane bez ikakvih razloga

 

Kakva je to kazna za nestasno dijete ako mu samo zabranite izlazak a ostavite mu dostupan TV i PC? Pa nisu blesavi da uce i igraju napolje kada imaju svoj mali univerzum...oni savrseno znaju da vam nabroje gdje i koliko ima Starbucks objekata, red voznje u New Yorskom metrou, koliko sisa ima Paris Hilton, jel` to Lady Gaga musko,zensko, hremafrodit ili sve nabrojeno..... ali nikad nisu bili (recimo) u Dubrovniku, Splitu, Rijeci, Beogradu, Sarajevu, Ljubljani...da ne pricam da nisu bili nikad izvan svoje domovine

Njihov svijet je izmisljen i uistinu vrijedi jedan potpis koji sam procitao na ovom forumu koji kaze otrpilike "Ako bi se Facebook ukinuo 90% mladezi bi palo u tesku depresiju"


[edit]

Slika je uzeta iz jednog starog broja BUG-a. Cini mi se da je crtao Igor Doc Berecki (legenda)

Surfing Surfing
██████████████████████
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 17:00 (Lazarus Long).
13 godina
protjeran
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
PsyTrance kaže...

Neka ugase to smeće. Ljudi se danas ni ne druže, samo fejzbukaju i lajkaju statuse i sličice.

Dijete od 14, 15 godina se slika u gaćama i to stavlja na fejzbuk, skuplja komentare i lajkove.

Dosad mi fejzbuk nikada nije pomogao, tako će i ostati, jer tamo nema ništa korisno.

Samo more grupa, lajkova, komentara i ostalih gluposti. Svaki dan dobijem zahtjev da se učlanim u neku retardiranu grupu.

"Mrzim kad sjednem na hladnu dasku" ; "SvI mI ko0o0jI PjEvaMoo0o0 poo0o0o0o0D TusHEm" - dvije od milijardu retardiranih grupa. Koji klinac da se uclanjujem u to??

 

To smeće je bilo zamišljeno za nešto sasvim drugo, vidi u što se danas pretvorilo. Ljudi izađu van na cugu pa se spoje na fejzbuk mobitelom i pisu statuse gdje su, sto rade i ostale gluposti kojeg se nikog ne tiču i nikoga ne zanimaju. Sta me boli $&"!¤što radiš, s kim si i što sada nosiš na sebi??

 

Moje skromno mišljenje, a znam da ima dosta ljudi koji se slažu samnom...

 

NHF fejzbuk no liferi.

 

 

Meni fejsbuk ne smeta no smeta mi ekipa koja je počela previše ludit za time recimo u društvu te svi gledaju čudo jer nemaš fejs tak je meni bilo pa sam na kraju napravio profil no rijetko da sam na njemu dođem i odem nekad mi dobro posluži da se dogovorim oko nekih stvari za frendovima itd. no stavljanje slika i te gluposti kao i komentiranje me nezanima nema mi smisla i kakve samo ekipa gluposti piše to je prestrašno onda ona slikanja pred ogledalom i ekipa koja ima jedno 1000 frendova, a od toga se druži sa njih 10 i da svaki drugi komentar je teška laž cure tepaju jedna drugoj, a sve su ljubomorne jedna na drugu itd... ipak je to malo predaleko otišlo bilo mi je draže kada sam visio cijeli dan po parkovima i čekao da netko doleti i uvijek netko dođe onda nas se skupi par i halamo fucu i ostalo, a danas imaš fejs i nikome se neda van.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
15 godina
odjavljen
offline
RE: GREENPEACE se okomio na Facebook
fighterZu kaže...

Ako facebookov broj korisnika neprestano poveća do 2020.godine mogli bi trošit čak oko 1.963 milijardi kilowatt-sati što je više od potrošnje francuske, njemačke, brazila i kanade zajedno

Nepotpuna informacija temeljena na projekciji koja je nemoguća za napraviti, a sve skupa ne znaći ništa. Može se raći da će FB do 2020. potrošiti toliko KWh ili da će 2020. trošiti toliko kWh godišnje. Pri tom je projekcija nemoguća jer nitko ne može pretpostaviti omjer performansi i potrošnje računala za 5 godina, a kamo li za 10.

Onda dalje, usporedba s francuskom, njemačkom, brazilom i kanadom - opet se ne zna da li će FB potrošiti više do 2020 nego te zemlje više nego te zemlje troše u određenom intervalu. Projekcija potreba za električnom energijom za 10 godina baš i nije ono baciš oko na sadašnju potrošnju pa pukneš cifru....

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Pa ja vas stvarno ne razumijem,što niste svjesni da dolazi 2012. koga za potrošnju struje kad nas neće vše biti hehehe......uostalom da je Greenpeac to za što se pretstavlja onda nitko od njih nebi vozio automobile sa motorima na unutarnje izgorijevanje i navedene brodove što je Lazarus rekao nego bi lipo išli biciklama i veslali hehehe

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

glupost....koga briga kolko troše....ko da drugi serveri ne troše

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
Zeppelin kaže...

glupost....koga briga kolko troše....ko da drugi serveri ne troše

Green Peace je briga Namigiva Facebook je dosta izložen medijski i javno tako da na njega lako vrše pritisak i svi to primjećuju. Koga briga kolko moj stari komp u podrumu troši?

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 11:35 (nidjo123).
13 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
PsyTrance kaže...

Neka ugase to smeće. Ljudi se danas ni ne druže, samo fejzbukaju i lajkaju statuse i sličice.

Dijete od 14, 15 godina se slika u gaćama i to stavlja na fejzbuk, skuplja komentare i lajkove.

Dosad mi fejzbuk nikada nije pomogao, tako će i ostati, jer tamo nema ništa korisno.

Samo more grupa, lajkova, komentara i ostalih gluposti. Svaki dan dobijem zahtjev da se učlanim u neku retardiranu grupu.

"Mrzim kad sjednem na hladnu dasku" ; "SvI mI ko0o0jI PjEvaMoo0o0 poo0o0o0o0D TusHEm" - dvije od milijardu retardiranih grupa. Koji klinac da se uclanjujem u to??

 

To smeće je bilo zamišljeno za nešto sasvim drugo, vidi u što se danas pretvorilo. Ljudi izađu van na cugu pa se spoje na fejzbuk mobitelom i pisu statuse gdje su, sto rade i ostale gluposti kojeg se nikog ne tiču i nikoga ne zanimaju. Sta me boli $&"!¤što radiš, s kim si i što sada nosiš na sebi??

 

Moje skromno mišljenje, a znam da ima dosta ljudi koji se slažu samnom...

 

NHF fejzbuk no liferi.

svaka cast na ovom napisanom....Fejsbuk jeste dobar al sve ima svoje mane...koliko je samo kuca i stanova opljackano obijeno zbog statusa:'' Idem na moreee :)))) 10 dana užitkaaaaaa :D'' koliko je djece izlozeno pedofilima koji vrebaju iza laznih profila??? citam u novinama HRONIKA: ''poubijali se Čakijama i palicama zbog poruka na fejsbuku...da ne pricam o mrznji koja se siri na fejsbuku...Ubi zakolji da (Hrvat,Srbin,Musliman...) ne postoji...i tako to da ne nabrajam....jednostavno vise se niko ne udvara tako sto pjeva serenadu,pise ljubavne pjesme itd...lakse je iza ekrana...da se vratimo na temu...prvo struja se ne moze potrositi STRUJA SE KORISTI Energija prelazi iz jednog stanja u drugo bla bla.....o ekologiji i ekoloskoj svjesti da se prica? Svijetu se odbrojavaju godine od razvoja industrije....

15 godina
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Ma da zbog toga je i meni taj face blesav, meni je on skoro cijelo vrijeme upaljen(kao i BUG forumBelji se) ali mi najviše koristi da komuniciram sa frendovima, jer su mi svi na jednom mjestu, a ne da njih par mi je na msn-u, pa drugi sa na google talku, pa treći na skype-u, ko će ih sve pohvatati...ovako na face-u su svi i više manje uvijek vise pa mi je lakše nego da 150 IM programa imam instalirano za istu svrhu.  Tako da za takve svrhe on je meni odlićan, a one like fore/grupe me ne interesiraju, samo sam u grupi od faksa gdje barem mogu naći neke relevantne informacije koje mi trebaju.

 

A ovo što se potrošnje tiče, zbilja bi google trebalo priupitati koliko njegova tražilica guta struje...mislim da ona troši puno više nego što face sad troši.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
Lazarus Long kaže...
PsyTrance kaže...

Neka ugase to smeće. Ljudi se danas ni ne druže, samo fejzbukaju i lajkaju statuse i sličice.

Dijete od 14, 15 godina

  1.Koliko ja znam na Facebook se ne mozes registrirati ako nemas 18 (nek me ispravi netko u vezi godina).

2.Uostalom to "dijete od 14, 15.." ima li roditelja? Jel netko od njih zna sto mu radi dijete na kompjutoru u slobodno vrijeme?

Nisu maloljetnici krivi, krivi su im roditelji koji ne znaju razlikovati pojam "kazna" i "zlostavljanje". Kako ce imati uspijeh u skoli ako ima pristup na PC-u i internetu 24/7 ?
Zlostavljanje je ako pijandura uleti unutra i pocne biti sve ukucane bez ikakvih razloga

 

Kakva je to kazna za nestasno dijete ako mu samo zabranite izlazak a ostavite mu dostupan TV i PC? Pa nisu blesavi da uce i igraju napolje kada imaju svoj mali univerzum...oni savrseno znaju da vam nabroje gdje i koliko ima Starbucks objekata, red voznje u New Yorskom metrou, koliko sisa ima Paris Hilton, jel` to Lady Gaga musko,zensko, hremafrodit ili sve nabrojeno..... ali nikad nisu bili (recimo) u Dubrovniku, Splitu, Rijeci, Beogradu, Sarajevu, Ljubljani...da ne pricam da nisu bili nikad izvan svoje domovine

Njihov svijet je izmisljen i uistinu vrijedi jedan potpis koji sam procitao na ovom forumu koji kaze otrpilike "Ako bi se Facebook ukinuo 90% mladezi bi palo u tesku depresiju"


[edit]

Slika je uzeta iz jednog starog broja BUG-a. Cini mi se da je crtao Igor Doc Berecki (legenda)

1. Možeš se registrirat i ako si mlađi od 18.

2. Ne kužim, dijete od 14-15 godina se nebi smjelo dopisivati sa prijateljima??

Ja negovorim sad o onim specijalcima ala "Teta Nika" nego govorim o djeci koja koriste facebook u prave svrhe.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

Taj iritantni Greenpace, besposličari koji su na grbi poreznih obveznika.Lako se njima zafrkavati i sa tuđim penisom po ogradi tuči.Sve se svodi na tko će to platiti.Sad bi da se Fejs preorjentira na "zelenu energiju" koja je još uvijek nerentabilna.Kao troši Fejsova infrastruktura previše resursa na ovoj našoj planeti.

 

Ok istina, da fejs troši manje struje bilo bi bolje.Ali što je sa onih milijardu kineza, milijardu indijaca i milijardu afrikanaca koji imaju činčila stopu nataliteta.I boli ih k.... za kontrolu nataliteta, kao zabrinuti su oni, ali pravih mjera nema.Hebo te struja, pravi drain na resurse su ljudske jedinke, i to trećeg svijeta.Goruće pitanje je kako sniziti broj ljudi na svijetu, a ne kako potrošiti manje struje.Stoga neka se fino Greenpace spakira pa paravac Kina -> Indija -> Afrika.Aha, moš mislit', opasno je to.Lakše je biti na EU fondovima, i spašavati pingvine i žirafe.Papriti i dosađivati ljudima sa nekakvim trivijalama.

 

I svi vi oni koji blate fejs, prestanite.Nisam ja neki veliki ljubitelj fejsa, ali stvarno je više blesavo slušati prosipanje žući na temu fejs je bezveze, fejs je smeće, fejs je općenacionalna opasnost za ljude i djecu i slično.Fejs je servis koji nitko ne mora koristiti ako ne želi, ako vam se ne sviđa ne morate ga koristiti.

 

Stavak dva, članka jedan, zakona o iritantnim ljudima koji koriste fejs, a sa strane ga pljuju.Fejs može biti dobra stvar ako ga koristite isključivo kao socijalnu mrežu radi lakše komunikacije sa ljudima koje osobno poznajete.Što je u biti jedina pametna funkcija Fejsa, no ako ga koristite za skupljanje "frendova" u prijevodu ljudi koje nikada niste upoznali, igranje raznoraznih igrica, sudjelovanje u kojekakovim bezveznim grupama sa ljudima koje opet niste osobno upoznali i slično.Onda za vas vrijedi tvrdnja da gubite vrijeme na fejsu zamajavajući se sa beskorisnim glupostima.

 

Fejs je za mene IM, dakle messanger, kao Gtalk, MSN, AOL, itd.U neku ruku kao stari IRC.No to je sve.U principu središnje mjesto gdje komuniciram ili eventualno i povremeno pratim što rade moji prijatelji i rodbina novi ili stari.U tome je trik.Frend ti je na listi onaj kojega osobno poznaješ, nije bitno da li je iz viđenja ili ste frendovi od malih nogu.Jedine druge osobe koje mogu biti na mojoj Friends listi su rodbina koja je razasuta po svijetu.I to je to.Što manje ljudi to bolje.

 

Karikirati ću malo.Fejs je kao npr žlica.Eh a ova mrzovoljna ekipa što ne zna koristiti Fejs su kao bandoglavci koji žlicu koriste tamo gdje normalni ljudi koriste vilicu, pa beštimaju i negoduju po netu.Ali razumijem ja i njih, donekle.Naime zaposlenici Fejsbuka (marketing) pokušava zbog zarade naravno, uvjeriti sve nas da se njihova žlica može koristiti kao i vilica.A ne može.Pa sad ekipica koja gubi vrijeme "ubadajući" žlicom po tanjuru interneta viče uokolo kako "žlica" ne valja jer njome ne možete bosti kako su vam fejsbukovci rekli.Valja žlica, valja.Nevalja vaš način rezoniranja, i sposobnost da uočite bullshit kada vam ga netko pokušava uručiti pod istinu.

 

Joj dosta je ovog posta.Tko zna, možda i padne neki kartončić sa obzirom da sam sa gornjim navodimao o nekontroliranoj  plodnosti  stanovnika trećeg svijeta, i stavljanjem pod kontrole iste nagazio na nježne osjećaje nekih ljudi na ovom forumu.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

vjerovatno imaju pravo, facebook meni nije napravio nikaku poveliku korist prije neg sam ga napravio pa do sad.A šta ljudi radi na njemu je pitanje koliko koristi se ima od potrošnje tolike energije.

 

E da, ono za google, još sam prije za ovo čuo, ako bi google promijenio pozadinu na crno, mogle bi se ugasiti 3 elektrane, u smislu manje potrošnje naravno.

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 13:51 (pbandov).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

slazem se sa vecinom posta @baotica juzera.

 

nikog nisi uvrijedio, radi se o pukoj zbilji i realnosti.

biti human i zeleno orijentiran nije bas formula uspjeha.

 

dok se pretezno lome koplja ,jeli svemir zaobljen ili je to vakum od prdaca nekog nosoraga nama nepojmljivog, ima masu

pametnijih stvari i "teorija".

jedna od njih je smanjenje broja populacije ili takozvane cicncila najezde.

o tome se razmislja...neeee, ne na agresivan nacin brutalnog granatiranja projektilima.

najjednostavnije...zaprasivanjem.

zanimljivo je da u sebi imamo nesto sto ne dozvoljava samokritiku oko stvarnosti okupacije planeta sa nase strane.

 

fejsbuk  je u svemu tome nebitan...dapace kada pocne zaprasivanje i desetkovanje biti ce koristan za razmjenu informacija, te koliko frendova je game over.

 

utopisti sa gumenjacima sto jurisaju na kitolovce su po difultu neproduktivni i sve im ostaje na nekoj egzoticnoj spiki.

 

ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook
nailer kaže...

1. Možeš se registrirat i ako si mlađi od 18.

 

  Njihova pravila nalazu da imas 18 godina. Da bi se registrirao netko mladiji mora lagati godinu rodenja

nailer kaže...

2. Ne kužim, dijete od 14-15 godina se nebi smjelo dopisivati sa prijateljima??

  Smije se dopisivati ali kada im to roditelj dopusti i isti taj (roditelj) mora s vremena na vrijeme provjeriti koji su mu prijatelji u malo po malo usmjeriti dijete sto je ispravno raditi na socijalnim mrezama a sto ne. Pocevsi od savjeta ne-davanja osobnih podataka svakom do stavljanja passworda koji nije bas lako doznati + ponesto o bezbednosti na internetu (sto, gdje, kako izbjeci viruse i tako to)

Ne zaboravimo, pricam od dijeci koja imaju 13,14,15 godina. Ovi od 17+ su druga prica. Moze se ciniti da 1 godina nije Bog zna koliko vremena ali jeste. Vjeruj mi rijec, i ja sam roditelj i svakodnevno se susrecem sa "zeljom zvana Facebook"

nailer kaže...

Ja negovorim sad o onim specijalcima ala "Teta Nika" nego govorim o djeci koja koriste facebook u prave svrhe.

  Ma daj molim te, rijetki su i odrasli koji ispravno koriste Facebook a kamoli dijeca. 95% od vrijemena provedenim na fejsu koriste na igranje farme, prosledivanje chain mejlova i resavanje kvizova tipa  "Mogu li biti mafijas". Zurenje u tudim albumima, stavljanje videa  tipa"Otkrio sam Crvenu Jabuku" , lajkanje necije fotografije ili statusa gde je lik napisao da mu dijete zna reci kada mu se kaki ili piski je cisti kretenizam.  

██████████████████████
14 godina
neaktivan
offline
RE: GREENPACE se okomio na Facebook

Po facebookovim pravilima moraš imati 13, a ne 18 godina, da bi se registrirao. Piše ovdje: http://www.facebook.com/policy.php

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 14:40 (Mirko935).
15 godina
protjeran
offline
GREENPACE se okomio na Facebook
Prije jedno dvije ,tri ,četri godine , svako jutro kada bih se ustao , prvo na što bih pomislio su bili prijatelji koji me veselo čekaju u dvorištu , spremni za nove avanture.Gradili smo kuće od paleta koje smo krali iza kaufalnda , i uživali smo u svom životu.Zadirkivali smo jedne druge , dišpetili starim didama i babama što su sidili na zelenim klupicama što ih rosna trava okružuje.Znali bi se zaletiti u tuđe dvorište odigrati nogometnu partiju , pa cekati njih da oni dodu kod nas igrati basket.Znali bismo se zaletiti do škole, i siditi na zidiću.Znali bismo otići do Gradske knjižnice igrati kukala , i nba live 2005 , obavezno prije toga bi posijetili prvu pekaru na koju smo naisli.Nikada nebi imali iskaznice , a tete bi nas upozoravale da slijedeci put moramo ih imati.Svi smo nosili yugi-oh karte i trgovali s njima.U to vrijeme za nas je internet bio partija traviana ili ogamea, luksuz otvoriti neki portal i tako to.Nije bilo fejsbuka i raznih foruma preko kojih se svi prepucavaju.Ali danas obrat.Kad se ujutro dignem , prvo na što pomislim je internet.Prvo što uradim jest da upalim ovaj šugavi monitor i ulogiram se na kvazi društvenu mrežeu.Meni možda ne igra nikakvu ulogu,ali ostalim psihopatima u glavi su non-stop neki lajkovi , komentari , odgovori na pitanja jesam li lijep ili imam li velik k...c ? Ljudi moji jeli nam potrebno da uživamo s umjetin prijateljima , s lažnim odgovorima i obećanjima.Umjesto da upalimo hebeni monitor nije li ljepše sjesti s prijateljima na klupicu i prepričavati idiotarije one lijepe idiotarije iz dijetinjstva.NIJE LI ? ZAPITAJTE SE.Vama je važno biti viđen , vama je važno imati najviše prijatelja kojima se nikada nećete javiti , vama je važno imati najviše lajkova , vama je važno stvarati dijetinjstvo i povijest iza malog ekrana , a ne u dvorištu koje su prijašnje generacije gradile i izgradile.Zato se danas čudimo da već i prvaši skupljaju lajkove , da igrališta zjape prazna , da na njeg zaluta tek poneki malac zaluđen zadarskom košarkom i koji sanja biti krešo ćosić.Ljudi moji...Zapitajte se....


evo jedan osvrt.oprostite na prostim rijecima.
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
GREENPACE se okomio na Facebook

ekipa???? el nije tema o serverima i potrošnji i greenpeacovim izmišljanjima a ne o tome el fejsbuk koristan il ne!!!?? Namigiva

 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice