Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih 12!

poruka: 6
|
čitano: 2.496
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih 12!

Gotovo nevjerojatno, ali FESB je opet stvorio tim koji se probio u prvih 12 na Imagine Cup-u, to jest u drugu rundu natjecanja.

Riječ je o

 (video o projektu) timu, a sami projekt je sustav za remote nadzor staklenika, kolaboraciju poljoprivrednika i još koješta.

 

Originalni izvor sa Imagine Cup stranice: http://imaginecup.com/Competition/Finalists.aspx

Detalje o novosti uz neke dodatne začkoljice imate ovdje: http://dump.hr/novost/110

 

Pozdrav svima i čestitke našima! Smijeh

Je li to iskra krivnje, drska penetracija? Ili još jedan uzvik mojih osobnih nacija? Vidim kurve savjesti jezike kako klopoću, čujem njene tuste ruke kako štropoću, uzalud zaziva i Boga i vraga,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih 12!

Vodimo mi olimpijade još od prije info-kupova.Samo što većina njih pobjegne inozemno jer ovdje i sa 10 medalja nedobiju pošteno plaćen posao.No svaka im čast i ove godine :P

Dont bug me!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih

Nije sve u plaći. :)
Zašto ne ostat ovdje, dovesti pare iz vani, te davati svojim ljudima? 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih
imacek kaže...

Nije sve u plaći. :)
Zašto ne ostat ovdje, dovesti pare iz vani, te davati svojim ljudima? 

zato što ljudi odu vani, vide kolike su pare, shvate da nema smisla povratka kad bolje žive ovako, nacionalna svijest ionako propada, i ljudi ostani vani.

PlačEto kako to ide.....grozno.

Dont bug me!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih
pbandov kaže...
imacek kaže...

Nije sve u plaći. :)
Zašto ne ostat ovdje, dovesti pare iz vani, te davati svojim ljudima? 

zato što ljudi odu vani, vide kolike su pare, shvate da nema smisla povratka kad bolje žive ovako, nacionalna svijest ionako propada, i ljudi ostani vani.

PlačEto kako to ide.....grozno.

Pa nisu svi takvi, neki se ostaju boriti ovdje ili se vrate kasnije. Daleko od toga da je ovdje bolje, ali mislim da nije sve u parama... :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Imagine Cup natjecatelji u najboljih
imacek kaže...
pbandov kaže...
imacek kaže...

Pa nisu svi takvi, neki se ostaju boriti ovdje ili se vrate kasnije. Daleko od toga da je ovdje bolje, ali mislim da nije sve u parama... :)

ma slažem se ja, normalno da je bolje.Mislim sveopćekulturno je bolje.Ne politički.I naravno da neki i ostanu.Samo je žalosno šo uopće postoji braindrain kod nas......

Dont bug me!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice