IOS 4 na Androidu

poruka: 8
|
čitano: 1.287
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
IOS 4 na Androidu

Vec neko vrijeme postoji Android na iPhone-u no kineksi haker se dosjetio da bi mogao probat napravit i obrnuto, u cemu je i uspio !

 

iOS 4 je trenutno portan na HTC Magic mobitel a kako pise, radi doslnovno sve od SMS-a, poziva, WiFi-a pa do multitaskinga i ostalih "feature-a"

 

Info i video OVDJE

 

 

 

Full HD Addict :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
IOS 4 na Androidu

Taj je lud ko šlapa. Mijenjati bolji OS sa lošijim(Android sa iOS-om). Pa gdje toga ima. Neodlučan

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
IOS 4 na Androidu

Fora, samo što đaba onda ovakav iOS kad sav trza, jer fluidnost je ono što svi toliko hvale kod iOS-a ovako em okljaštren, em spor...možda rađe napraviti neki android mod koji žešće mjenja sučelje nalik iOS-u pa da se dobije kombinacije i jednog i drugog? 

 

Ali trebalo bi vidjeti takav port na jačim mobovima sa 1ghz-om mislim da bi puno bolje vrtilo...Neodlučan

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: IOS 4 na Androidu
vexx5555 kaže...

Taj je lud ko šlapa. Mijenjati bolji OS sa lošijim(Android sa iOS-om). Pa gdje toga ima. Neodlučan

Tocno, ali kad bi bio port za Desire ja bi ga probao, cisto iz fore ;)

Stoja kaže...

Fora, samo što đaba onda ovakav iOS kad sav trza, jer fluidnost je ono što svi toliko hvale kod iOS-a ovako em okljaštren, em spor...možda rađe napraviti neki android mod koji žešće mjenja sučelje nalik iOS-u pa da se dobije kombinacije i jednog i drugog? 

 

Ali trebalo bi vidjeti takav port na jačim mobovima sa 1ghz-om mislim da bi puno bolje vrtilo...Neodlučan

Prvi je to port uopce, ne mogu si ni zamisliti kako ce to glatko ici na spoliranim verzijama + na uredaima sa 1GHz procom :)

Full HD Addict :)
15 godina
online
RE: IOS 4 na Androidu
benko kaže...

Prvi je to port uopce, ne mogu si ni zamisliti kako ce to glatko ici na spoliranim verzijama + na uredaima sa 1GHz procom :)

Bilo bi fora kad bi se mogao staviti u dualboot pa prije paljenja mob biram koji OS da dižem...android za sve što inače radim, a iOS za igre i slične appove tipa iMovie i sl.Smijeh

 

 

Stoja
14 godina
offline
IOS 4 na Androidu

ako ne dođem do iPhonea 4 uskoro, a ovo bude radilo ok na desireu, njega kupujem, san snova.

iOS za svakodnevnu upotrebu i Android za "hackanje"

Volim jabuke :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IOS 4 na Androidu
Ovo je više stvar prestiža i dokaz superiornog znanja pojedinca koji je napravio isto i kapa doel istom, ali od korisnosti 0 bodova.
http://graffiti-jam.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IOS 4 na Androidu

Ako se budu mogle stavljati svi appovi kao i na iphone, to će biti zakon  Iznenađen

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice