Kazna od milijun i pol dolara

poruka: 24
|
čitano: 1.970
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Žena iz Minnesote, Jammie Thomas Rasset, proglašena je treći puta krivom jer je prije 4 godine skinula 24 skladbe ilegalno te ih dijelila s ostalima. Sud joj je odredio kaznu od milijun i pol dolara, tj. 62.500 dolara za svaku pjesmu. Na prvom suđenju kazna je iznosila 220.000 dolara, a na drugom 1,92 milijuna dolara.

Link

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Sto ti je rec ilegalno skidat glazbu.... {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kazna od milijun i pol dolara

pa ko je vidio ilegalno skidati muziku {#}

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Hahahahahahhahahahahahahahahahaha....

um caruje dok snaga ne popizdi
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
Sva sreca pa su zakoni vamo puno drugaciji...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara

Sva sreca da živimo u balkanu... pa i obrti imaju Win's pirate {#},  i nikom ništa

o glazbi da ne govorim

14 godina
protjeran
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Zamisli u SAD-u nositi fake Adidas tene.


Smrtna kazna.

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
Mentalist kaže...

Zamisli u SAD-u nositi fake Adidas tene.


Smrtna kazna.

  SAD je po meni idiotska drzava ovako i onako...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
EnlightenedPhoenix kaže...
Mentalist kaže...

Zamisli u SAD-u nositi fake Adidas tene.


Smrtna kazna.

  SAD je po meni idiotska drzava ovako i onako...

nije ni naša puno bolja 

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
16 godina
offline
Kazna od milijun i pol dolara

666 999

zlo i naopako

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
nailer kaže...

nije ni naša puno bolja

  naša država bi bila pravi mali raj da nije idiota na vlasti... a i da nismo takvog mentaliteta...

 

I imaš pravo... nije nista bolja... mozda malkice...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
EnlightenedPhoenix kaže...
nailer kaže...

nije ni naša puno bolja

  naša država bi bila pravi mali raj da nije idiota na vlasti... a i da nismo takvog mentaliteta...

 

I imaš pravo... nije nista bolja... mozda malkice...

kaki malkice ? da se nalazimo malo sjevernije jeli bi govna svi zaredom i svijet iako nas ni sada nezna, (neki misle da smo još u yugi), u tom slučaju nebi ništa imali.Istina, imamo lijepotu i izvore i more za sanjat te kulturu i tradicije koje malo koja zemlja ima.A đaba to ak se nema za kruh a ovi iz sabora idu helikopterom na wc.

kolko se meni čini, sve je tu proporcionalno......"nemožeš ovce i novce" {#}

Dont bug me!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
Nikad se nije ni moglo imati i ovce i novce...

Da budemo iskreni... da bi onih 5% ljudi imali nesto, jedno 80% mora biti na rubu siromaštva, dok bi 15% bilo srednji sloj...

To je jednostavna matematika i računica...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
pbandov kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
nailer kaže...

nije ni naša puno bolja

  naša država bi bila pravi mali raj da nije idiota na vlasti... a i da nismo takvog mentaliteta...

 

I imaš pravo... nije nista bolja... mozda malkice...

kaki malkice ? da se nalazimo malo sjevernije jeli bi govna svi zaredom i svijet iako nas ni sada nezna, (neki misle da smo još u yugi), u tom slučaju nebi ništa imali.Istina, imamo lijepotu i izvore i more za sanjat te kulturu i tradicije koje malo koja zemlja ima.A đaba to ak se nema za kruh a ovi iz sabora idu helikopterom na wc.

kolko se meni čini, sve je tu proporcionalno......"nemožeš ovce i novce" {#}

  Baš i ne. MIslim da je obrnuto proporcionalno čim imaš više novaca imaš manje ovaca i vice versa. Ili ti u hrvatskoj čim valda više troši. mi imamo manje za pc-ieva, Grafe, SUPERMEGAULTRA rame itd....

Pinky je zakon... ☟ tu klikni I ♥ π
13 godina
neaktivan
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Sta je previse, previse je. Za neki najgovnastiji komad zvuka koji se netko usudjuje nazvati skladba ovako platiti. Doduse, ne znam sta je tocno skidala ali nekako se kladim da je nesta noviji pop, electro pop, ili kako god - ta glazba za mene nije glazba, show biznis, kapitalizam, pranje mozga, nista drugo. Eventualno Lady Gaga, iako ju ne slusam, salje barem nekakvu poruku kroz svoju glazbu (iako mi je i dalje to primitivno), kakva god bila, gotovo sve ostalo je supljeglavo ponavljanje supljeglavih fraza, plus sise i guzice.

 

Dobro, ima i toga da je cijena cd-a kod njih stvarno trivijalna, kao kod nas 40 kuna, ako ne mozes toliko dati, i treba te kazniti, ako ti je tako bezvrijedno, ta nemoj slusati. Kod nas je daleko preskupo, a da ne spominjem da vecina cd shopova ima dosta cd ova koji imaju malo veze sa originalom..ja kupujem sa Amazona uglavnom, gdje me cd ne izadje sa dostavom vise od deset eura...osim nekih, jedan jazz cd sam platio 50 eura.

 

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Mislim, i šta sad. RIAA glupava stvarno očekuje da će im jadna žena isplatit milju i pol dolara? Šta, uzimat će joj 20 posto od plaće svaki mjesec, sljedećih, hmmm. 271467912 godina?

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
Slash 666 kaže...

Mislim, i šta sad. RIAA glupava stvarno očekuje da će im jadna žena isplatit milju i pol dolara? Šta, uzimat će joj 20 posto od plaće svaki mjesec, sljedećih, hmmm. 271467912 godina?

 Bilo bi dobro da je samo milja i po.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
16 godina
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Tko joj kriv kad nije pristala na kaznu prvi puta, mogla je platiti 7 puta manju kaznu:

"Jammie Thomas Rasset prvi je put proglašena krivom na suđenju 2007. kada joj je sudac odredio kaznu u iznosu od 220.000 dolara"

{#}

 

Samo oduglovaci, i za{#}va suce, i drzavu... Izgleda da je sudstvo u SAD gore nego kod nas...

Kako stvari stoje, Kina koliko god siromasna, ipak je najbolja zemlja, tamo bi je objesili vec barem jedno 3 puta... {#}

 

Think locally, act globally...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
SupremeCommander kaže...

Tko joj kriv kad nije pristala na kaznu prvi puta, mogla je platiti 7 puta manju kaznu:

"Jammie Thomas Rasset prvi je put proglašena krivom na suđenju 2007. kada joj je sudac odredio kaznu u iznosu od 220.000 dolara"

{#}

 

Samo oduglovaci, i za{#}va suce, i drzavu... Izgleda da je sudstvo u SAD gore nego kod nas...

Kako stvari stoje, Kina koliko god siromasna, ipak je najbolja zemlja, tamo bi je objesili vec barem jedno 3 puta... {#}

 

heeh, ironiju kine možeš vidjeti na couchgagu najnovije epizode simpsona.....kina je....kina.Jako z* zemlja.Žao mi što su stvari takve kakve jesu...

Dont bug me!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
??? Ha? zasto ti je zao???

Kina je sasvim OK zemlja kada vidis da ima preko 1.3 mlrd stanovnika...

i to sve treba držati uredu...


Hebote kod nas se ne uspjeva držati ni 4.5 mil, a što mislis s populacijom 300 puta vecom...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
.

kolko se meni čini, sve je tu proporcionalno......"nemožeš ovce i novce" {#}

  Baš i ne. MIslim da je obrnuto proporcionalno čim imaš više novaca imaš manje ovaca i vice versa. Ili ti u hrvatskoj čim valda više troši. mi imamo manje za pc-ieva, Grafe, SUPERMEGAULTRA rame itd....

ok......ja sam htjeo reći da se pokrati, u smislu loše karme, kletve, ne ulaziti u matematiku toga.

 

"VI, Hrvati, dati ja vama hoću i najbolju i najplodniju zemlju, prepunu izvora i šuma, raznolikosti biljnog i životinjskog svijeta, more kakvo bi ste popili od lijepote, planine gdje se može vidjeti cijeli horizont lijepote, jezera i rijeke...ALI, morate platiti sve to, dati ću vam nikada vrhovnoga vladara koji će pravilno i razumno raspodjeliti i vladati ovim krajevima lijepe naše"

 

malo pjesnički opisana ironija Hrvatske {#}

Dont bug me!
16 godina
neaktivan
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Hmmm da vidimo 3.000 mp3 datoteka u folderu "Glazba" * $62.500  = $187.500.000 ma prava sića, pa neki dan sam dao duplo više u karitas

 

Gadi mi se taj kapitalizam i njihova autorska prava a ovaj Josipović je isto đubre sa svojim ZAMP-om kao i RIAA. Uzalud im je ta borba protiv pirata, iako mislim da oni i sami znaju da ne mogu pobijediti pa izvlače što više novaca dok još mogu, da imaju finu mirovinu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kazna od milijun i pol dolara
EnlightenedPhoenix kaže...
??? Ha? zasto ti je zao???

Kina je sasvim OK zemlja kada vidis da ima preko 1.3 mlrd stanovnika...

i to sve treba držati uredu...


Hebote kod nas se ne uspjeva držati ni 4.5 mil, a što mislis s populacijom 300 puta vecom...

zašto mi je žao ? Pa sve pi*darije koje imaš u svom domu su velikom većinom proizvedene u kini (osim garniture), a da vidiš za kolko i kako tamo žive ljudi.Velika većina radi u tvornicama gdje prave iphonove, laptope, mobitele i druga sranja i za to dobiju jedva dolar na dan.A da nepričamo o zagađenju, gledo sam dokumentarni, o rijeci Yangze, jedno od najvećih rijeka u kini, a sada je tolko zagađena i potrovana da neki ljudi planinare po 4 sata sam da odu po čašu friške "pitke" vode.Pa reci mi da je to normalno.....Je kina lijepa kad je gledaš u filmovima ili na googlu centar šangaja.

Dont bug me!
15 godina
offline
Kazna od milijun i pol dolara

Ovdje nije problem skidanja, već dijeljenja

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice