Novi Dreamfall: chapters

poruka: 8
|
čitano: 1.794
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi Dreamfall: chapters

Ne znam da li je netko vec objavio clanak na nekom od svjetskih portala, ali uglavnom, novi studio "Red Thread Games" ce uz samostalno financiranje i licencni ugovor s Funcomom krenuti u razvoj novog Dreamfalla.

 

http://www.joystiq.com/2012/11/01/dreamfall-chapters-completes-the-longest-journey-to-pre-producti/

I wanna feel the changes coming down... I wanna see what I've been hiding...
 
3 0 hvala 4
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi Dreamfall: chapters

Super vjest. Napokon nešto za mozganje,

za razliku od svakodnevnik "Kol of dutija" i "Medalja časti"...

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
neaktivan
offline
Novi Dreamfall: chapters

Zakon!

TLJ mi je jedna od najupečatljivijih igara koju sam igrao u životu.

Priča je bila prebolesna, zagonetke teške, grafika i štih savršeni.

Eh, i ženska s dobrom guzom za glavnog protagonista!

 

 

It puts the lotion on its skin or else it gets the hose again.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi Dreamfall: chapters

Genijalno. Odlična vijest. Ah, The Longest Journey je ''najmagičnija'' igra koju sam ikad igrao, kad se sjetim doživljaja s onom vranom, corteza, Arcadie...ah memories. Neznam zašto, al dreamfall mi je nekak bio prekratak i slabiji od originala iako opet dobar. Nadam se da će tornquist zadržat onu ''magiju'' kakvu je igra imala.

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Dreamfall: chapters

tlj i dreamfall su mi dvije od dražih igara i nadam se odličnom nastavku jer je dreamfall zapravo završio s više pitanja nego odgovora...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Dreamfall: chapters

Ovo mi je jedan od najdražih serijala, prešao ih nekoliko puta. Jedino prva igra je mi je bila malo preteška pa sam na par mista koristio prohod. Ideja i atmosfera su vrhunski.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi Dreamfall: chapters

Evo krenuo je i kickstarter :)

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Novi Dreamfall: chapters

Hebote,ja pročitao Novi Dremeli. {#}

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice