Novi Macbook air i iLife '11 paket

poruka: 9
|
čitano: 3.878
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Novi Macbook air i iLife '11 paket

Upravo je predstavljen novi Macbook air (tj 2 modela) i iLife '11 paket

 

Novi macbook air odsad dolazi u 2 verzije:

 

-veća :   visina x duljina x širina(cm): 0.3-1.7 cm x 32.5 x 22.7;  težina: 1.32 kg

-manja :  visina x duljina x širina(cm): 0.3-1.7 cm x 29.95 19.2 ; težina: 1.06 kg

 

 

 

Unaprijeđen je i OS X s opcijom face time, app store slično kao na iPhone-u, iPad-u i iPod-u.

 

Ukazano je na smjernice razvoja novog OS-a verzije 10.7 naziva Lion.

 

Ovdje je i link za vijesti i njegove karakteristike :

http://www.apple.com/macbookair/specs.html

 

http://www.apple.com/ilife/

 

 

Macboook air manji i veći model Macboook air manji i veći model
Novi Macbook air s opcijom face time Novi Macbook air s opcijom face time
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 23:56 (alen-c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Macbook air i iLife '11 paket

stranica im je sj****a

15 godina
offline
Novi Macbook air i iLife '11 paket

 

Odlicno izgleda, samo sto mi se ne svidja sivi okvir oko ekrana...

Steta sto nije crni kao na MacBook Pro-u. Mozda uzivo ne bode tako u oci

 

nemam uzora
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 20:50 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Macbook air i iLife '11 paket

mislim da bi 11 inchni cak i mogao dozivjeti uspjeh, zbog solidne (naspram apple standardu) ciijene od 1000 USD

14 godina
neaktivan
offline
Novi Macbook air i iLife '11 paket

Macbook air 11'' ima sad fakat ok cijenu. Nudi karakteristike srednje jakog laptopa po cijeni jačeg laptopa u PC svijetu ali to nadoknađuje ugrađenim SSD-om od 64Gb koji sam po sebi danas 1000kn. Tako da to dođe na isto. Ali zato nudi odlično kučište, super trajanje baterije, izuzetno dobre dimenzije i masu ( što inaće diže cijenu ), odličan OS , trackpad (koji tko nije probo nezna što propušta) a i ime koje eto inaće traži svoju cijenu. Mislim im to garantira predobar uspijeh. Po meni best buy!

 

iLife po meni nije neznam šta uznapredovo, al ok, tko ga često koriti znati će valjda cijeniti i ta poboljšanja.. najpozitivnije u tom području je što je pojeftinio za 30$ (nekad 79$ sada 49$).

 

A ova trgovina aplikacija na punokrvnim računalima im može samo poduplati profit.

 

Facetime koliko god bio kritiziran i sa sprdnjom uspoređivan s nečim što su mobiteli mogli prije oko 4god., isto bi mogao uspijeti, probija se u sva područja tehnike koja učestalo koristimo (mp3 player, mobitel, laptop, stolni komp) a kada bi se još kao standard otvorio( u što sumnjam)  u vidu da ga i npr. s običnim PC-em koristiš lagano bi zalazio u područje konkurencije telekoma i google-a.

 

U svakom slučaju jako zanimljivo tek slijedi - odgovor ostatka tržišta

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 22:19 (alen-c).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Macbook air i iLife '11 paket
alen-c kaže...

Macbook air 11'' ima sad fakat ok cijenu. Nudi karakteristike srednje jakog laptopa po cijeni jačeg laptopa u PC svijetu ali to nadoknađuje ugrađenim SSD-om od 64Gb koji sam po sebi danas 1000kn. Tako da to dođe na isto. Ali zato nudi odlično kučište, super trajanje baterije, izuzetno dobre dimenzije i masu ( što inaće diže cijenu ), odličan OS , trackpad (koji tko nije probo nezna što propušta) a i ime koje eto inaće traži svoju cijenu. Mislim im to garantira predobar uspijeh. Po meni best buy!

 

iLife po meni nije neznam šta uznapredovo, al ok, tko ga često koriti znati će valjda cijeniti i ta poboljšanja.. najpozitivnije u tom području je što je pojeftinio za 30$ (nekad 79$ sada 49$).

 

A ova trgovina aplikacija na punokrvnim računalima im može samo poduplati profit.

 

Facetime koliko god bio kritiziran i sa sprdnjom uspoređivan s nečim što su mobiteli mogli prije oko 4god., isto bi mogao uspijeti, probija se u sva područja tehnike koja učestalo koristimo (mp3 player, mobitel, laptop, stolni komp) a kada bi se još kao standard otvorio( u što sumnjam)  u vidu da ga i npr. s običnim PC-em koristiš lagano bi zalazio u područje konkurencije telekoma i google-a.

 

U svakom slučaju jako zanimljivo tek slijedi - odgovor ostatka tržišta

posjeduje flash, ne ssd, koji ima mane i nedostatke naspram hdd/ssd

14 godina
neaktivan
offline
Novi Macbook air i iLife '11 paket

Pa ništa nije savršeno, ali sigurno je u nekim kategorijama i bolji. Npr.vjerojatno manje troši bateriju, manjih je dimenzija. A ako je jeftiniji, onda će ga biti lakše i jeftinije uskoro nadograđivat. I nekako mi se čini da bi mogao bit brži od HDD, a da ne govorimo kako ga kolje na polju mobilnosti pošto je potpuno imun na trzanje, vibracije, padove. Isto tako nečujan je i energetski efikasniji te omogućuje trenutno buđenje iz sleepa. Dimenzije i masu da ni ne spominjem, tu je to najbolje rješnje, a za tu vrstu laptopa to i jest najvažnije..

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 23:18 (alen-c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi Macbook air i iLife '11 paket
Bas i se svida ovaj novi macbook air.
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Macbook air i iLife '11 paket
apollo kaže...
alen-c kaže...

Macbook air 11'' ima sad fakat ok cijenu. (...)to nadoknađuje ugrađenim SSD-om od 64Gb koji sam po sebi danas 1000kn. ...

posjeduje flash, ne ssd, koji ima mane i nedostatke naspram hdd/ssd

 Izgleda da je ipak SSD a ne flash! ;)

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice