TELE2 nagradna igra

poruka: 4
|
čitano: 3.469
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
TELE2 nagradna igra

Ovoga prosinca Tele 2 pokreće nagradnu igru „Sto mu laptopa“ koja vam daje mogućnost  osvojiti jedan od ukupno sto laptopa koje je Tele2 osigurao za svoje sadašnje i buduće korisnike.

Za sudjelovanje u nagradnoj igri potrebno je poslati SMS poruku sa svojim imenom, prezimenom i adresom na broj 60095 (cijena poruke: 2,40 kn s PDV-om). Sudionik može poslati neograničeni broj poruka, ali jedna osoba može osvojiti nagradu samo jednom (primjerice, ukoliko korisnik ima više brojeva, može poslati poruku sa svih brojeva, ali nagradu može osvojiti samo jednom, tj. dozvoljeno je osvajanje jedne nagrade po jednom OIB-u/JMBG-u).

 

Prijenosnici u nagradnoj igri su HP-ovi Probookovi 6555b bazirani na AMD-ovim dvojezgrenom Turionu P520 opremljeni s 2 GB memorije, Radeonom HD 4250 i 320-gigabajtnim diskom. Pune specifikacije se mogu vidjeti na službenim stranicama.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TELE2 nagradna igra

Već je objavljeno na BOL-u, a i samo si kopirao tekst od tamo...

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: TELE2 nagradna igra
nidjo123 kaže...

Već je objavljeno na BOL-u, a i samo si kopirao tekst od tamo...

Da, ali pazi ovo:

 

Cijena poruke je 2.40 s PDV-om

Racunajmo da tu Tele2 ima 2 Kn dobiti kad odbijemo PDV.

Cijena laptopa je 7000 Kn (mp. cijena).

Ako Tele2 ima 350 000 korisnika i svaki posalje samo jednu poruku, laptopi su isplaceni i sve ostalo je cista dobit.

Toliko o nagradnoj igri i zakonu koji dopusta da se sudjelovanje u nagradnim naplacuje vecim iznosom od iznosa same poruke.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
13 godina
protjeran
offline
RE: TELE2 nagradna igra
MorciTheCroat kaže...
nidjo123 kaže...

Već je objavljeno na BOL-u, a i samo si kopirao tekst od tamo...

Da, ali pazi ovo:

 

Cijena poruke je 2.40 s PDV-om

Racunajmo da tu Tele2 ima 2 Kn dobiti kad odbijemo PDV.

Cijena laptopa je 7000 Kn (mp. cijena).

Ako Tele2 ima 350 000 korisnika i svaki posalje samo jednu poruku, laptopi su isplaceni i sve ostalo je cista dobit.

Toliko o nagradnoj igri i zakonu koji dopusta da se sudjelovanje u nagradnim naplacuje vecim iznosom od iznosa same poruke.

Ako tako ostane,onda nisam ništa dobio,samo kupio online

Slamander uhićen u Austriji,rodila se sloboda Japanki Kokos !!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice