Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 242.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Drakensang online

evo poceo sam neki dan, do do 10 lvla sa SW, nije da imam nesto vremena igrat (3-4 sata tjedno), ali ako guild nema limit članova i ima mjesta pozovite me.

IGN: Dalthor

Server: Grimmag

 

BTW nisam bas skuzio kaj je glass crystal, to su mi dva ispala do sad, jedan obicni, jedan magic.

Pise da je weapon decoration, jel to ide u socket na weapon ili kuda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Dalthor kaže...

evo poceo sam neki dan, do do 10 lvla sa SW, nije da imam nesto vremena igrat (3-4 sata tjedno), ali ako guild nema limit članova i ima mjesta pozovite me.

IGN: Dalthor

Server: Grimmag

 

BTW nisam bas skuzio kaj je glass crystal, to su mi dva ispala do sad, jedan obicni, jedan magic.

Pise da je weapon decoration, jel to ide u socket na weapon ili kuda?

  Ti kristali nose različita imena ovisno od levela. Oni idu kao dio opreme tvog lika, ne socketaju se u oružje. Samo se gemovi zasada mogu "socketati" u oružje. Samo klikni na taj kristal i ponudit će ti se mjesto u opremi na tvom liku (sredina sa lijeve strane).

 

Skupljaj improved, magic i extraordinary pa ih kraftaj u jos bolje iteme.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Drakensang online

Bigpoint sprema novine u Drakensangu - multicharacter accounti, izmijenjeni interfejs i mountovi. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Drakensang online

evo baš sam se jučer navečer logirao malo da odigram i vidio da su implementirali Multicharacter account.

Koliko sam shvatio njihovo objašnjenje, svi characteri na accountu dijele andermante, kao što znate dobiva se 600 Anda kad se novi character napravi, međutim kad se izbriše character gubi se i tih početnih 600 Anda, tako da se nemože ''štancati'' Ande.

još uvijek nemaju mountove ali budu ih kao uvrstili skoro, a kao razmišljaju i podići trenutni level cap.

Anyway ja tu i tamo zaigram, sad sam stigao do 14 levela SW, pa ako netko još uvijek igra neka me doda IGN: Dalthor

16 godina
protjeran
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Pa teleport radi samo da te teleportira u najblizi grad a ako se oces vratiti ajmo pjeske ili preko stonea.

 

Ma ja isto skupljao za inventory al dobio sam neki ljubčasti item za kojeg mi je trebalo 88 onih za indentify .. al imas quest di ti lik daje 400 tih na A... jedino moras pobjediti 10 rundi u PVP ( nije tesko :).

 

Igra bas i nije zamisljen da je prolazis sam ... zbilja treba barem 2 lika.

Imas inace neto da kupis za A.... kaj se bez placanja i instant teleportas na lokacije gdje si vec bio.

gdje je taj lik kome se treba javit nakon pvp borbi.

ne mislim na onog na ulazu u arenu već nekog koji se zove adamantios, imam 4 pvp questa samo se trebam njemu javit, al nikako da ga nađem.

''how yes no''
16 godina
offline
Re: Drakensang online
mierda-del-torro kaže...
WItcher kaže...

Pa teleport radi samo da te teleportira u najblizi grad a ako se oces vratiti ajmo pjeske ili preko stonea.

 

Ma ja isto skupljao za inventory al dobio sam neki ljubčasti item za kojeg mi je trebalo 88 onih za indentify .. al imas quest di ti lik daje 400 tih na A... jedino moras pobjediti 10 rundi u PVP ( nije tesko :).

 

Igra bas i nije zamisljen da je prolazis sam ... zbilja treba barem 2 lika.

Imas inace neto da kupis za A.... kaj se bez placanja i instant teleportas na lokacije gdje si vec bio.

gdje je taj lik kome se treba javit nakon pvp borbi.

ne mislim na onog na ulazu u arenu već nekog koji se zove adamantios, imam 4 pvp questa samo se trebam njemu javit, al nikako da ga nađem.

  Pretpostavljam da si ta 4 questa pokupio sa eventom Helios Games, a radi se o NPC-u koji se nalazi u Kingshillu u gornjem dijelu kod kralja i prijestolja. No s obzirom da je taj event završen nisam siguran da se ti questovi sada mogu završiti i prikupiti Insignias of honor.

Btw, skupio sam 270 Insignias of Honor ali je event završio i samo mi zauzimaju mjesto u inventoryju, a trenutno su beskorisni.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Pozz Drakensang-ovci:)

 

boxer,možeš se vrlo lako riješiti tih Insignia of Honour,prodaj ih kod prvog trgovca.

 

Tako sam ja napravio na svih 5 accounta XD

 

Inače,evo mojih 3 udarnih:

 

 

lvl 40 lvl 40
lvl 40 lvl 40
lvl 40 lvl 40
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Drakensang online

ma lako za insignie imam 4 aktivna questa, koje ne mogu riješit, to je ono što me nervira.

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Smierda-del-torro kaže...

ma lako za insignie imam 4 aktivna questa, koje ne mogu riješit, to je ono što me nervira.

  Svaki quest možeš poništiti ako klikneš na trash ikonicu pored questa.

 

Možda i nisam u pravu pa je moguće da sam previdio questove, daj screenshot od questova da ih pročitamo pa ćemo ti moći pomoći.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Drakensang online

Jučer u Hagastove Grotto slučajno sam naletio na shabby chest u kojem se nalazio copper key, i kada sam otvorio copper chest sam dobio 50 andermanta, nešto essenca i dva magic itema.

 

Pošto nisam imao vremena napraviti još jedan run zanima me jel se uvijek u dungeonu nalazi taj shabby chest i jeli svaki put is copper chesta takav loot drop?

 

I ako netko zna neka napomene u kojim higher level dungeonima ima tih shabby chestova i po mogućnosti gdje.

 

EDIT: našao na sl. forumu temu s mapama tako da sam skuzio http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=436122

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 13:18 (Dalthor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Dalthor kaže...

evo baš sam se jučer navečer logirao malo da odigram i vidio da su implementirali Multicharacter account.

Koliko sam shvatio njihovo objašnjenje, svi characteri na accountu dijele andermante, kao što znate dobiva se 600 Anda kad se novi character napravi....

 

Hm...hm...ja danas napravio na Werianu 3 nova accounta,ne bih li dobio te Andermante pa ih potrošio s accounta lvl 40,tu mi zbilja treba.

I šta sam dobio? Baš ništa:(

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
16 godina
offline
Drakensang online

Ja sam jučer dobio 1000 andermanata gratis od moderatora kao nagradu učestvovanja u njihovoj anketi koja se ispuni za 2 minute.  {#}

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

pozdrav,

tek sam nedavno vidio vas forum. ja isto igram drakensang pa bi volio u vas guild. ja sam spellweaver 31lvl Docich.inace imao bih par pitanja: planiraju li staviti jos questova jer sam sve zavrsio osim khelys i onog bosa u tagens hallu, a cini se da te necu tako brzo. zaboravio sam reci da sam na serveru grimmag

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 12:23 (docich).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Drakensang online
docich kaže...

pozdrav,

tek sam nedavno vidio vas forum. ja isto igram drakensang pa bi volio u vas guild. ja sam spellweaver 31lvl Docich.inace imao bih par pitanja: planiraju li staviti jos questova jer sam sve zavrsio osim khelys i onog bosa u tagens hallu, a cini se da te necu tako brzo. zaboravio sam reci da sam na serveru grimmag

Pa ja sam level 15 SW, ali vjerujem da imas jos dosta questova, pogotovo jer je nedavno doslo novo područje Atlantis na kojem vjerujem ima dobar dio questova. 

A koliko vidim na sl. forumu dosta ideja još misle provesti u djelo, među kojima Guild War što zvuči zanimljivo. 

Makar kako mi se čini iduci veci update će im biti dodavanje nove klase, koja je po meni skroz nepotrebna.

16 godina
offline
Re: Drakensang online
docich kaže...

pozdrav,

tek sam nedavno vidio vas forum. ja isto igram drakensang pa bi volio u vas guild. ja sam spellweaver 31lvl Docich.inace imao bih par pitanja: planiraju li staviti jos questova jer sam sve zavrsio osim khelys i onog bosa u tagens hallu, a cini se da te necu tako brzo. zaboravio sam reci da sam na serveru grimmag

  Ne brini se za questove ima ih još dosta - s obzirom da si 31 lvl pred tobom je čitava hrpa questova sa nordic i Atlantis terena.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Grimmagovci,Heredurovci i Werianovci XD

 

Postoji CRO (ali,ne nužno za igrače samo iz Hrvatske) guild imenom CROTIGERS na sva ta 3 servera.

 

Pa se javljaje ovdje u temu s nickovima i pišite koji server igrate.

 

Da se okupimo,družimo,jedni drugima pomognemo pri riješavanju questova i drugih stvari vezano uz igru.

 

Na sva ta 3 servera imam accounte lvl 40. Znači,mogu poprilično pomoći pri riješavanju questova.

 

Vremena (za sad) imam,volje imam. Često sam u modu farmanja CoT i Andermanta jer je

 

vraški skupa identifikacija legendary i unique itema. Tako da posjećujem razna područja

 

u potrazi za istima. Tako usput mogu pomoći dok marljivo,kao hrčak skupljam dobra :P

 

 

Heredur: Redsonia666 Spellweaver lvl 40.

 

Grimmag:  Fcth Dragonknight lvl 40.

 

Werian:  Sya Ranger lvl 40.

 

Dakle,možete se javiti i ingame,kad me vidite online na pojedinom serveru.

 

LP svima:)

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Drakensang online

Ovaj vikend je PVP event  s vecim postotkom davanja honora.

Time of Glory Time of Glory
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Drakensang online

jel mi dps nizak za lvl 22.

što mogu očekivat od ovih legendary rukavica

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

sta se tice q ako i ima ne znam gdje ih pokupit. gdje su q za eternal watch pa nema ni u ellonidosu nista q za mystru. bo

 

jeli netko uspio ubiti khalys ili onog u tegans hallu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 17:22 (docich).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Nick - Boxerbih - Darknight lvl 27, Grimmag server

Nick - Zmajodbosne - Spellweaver 13 lvl, Heredur server

 

Mogli bi se dogovoriti  da čoporativno napadnemo Khaly u Elysiumu {#}

koji lvl bi trebao biti da sredim khaly?

''how yes no''
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

treba mi herald's bow,ovo sam našao na forumu:

 

When Herald drops his bow, you have to make sure whoever killed him doesn't kill him next round, you need to round robin kill him then he drops a few uniques. When I got the bow in a group with 2 dk's and 3 rangers we all got uniques one after the other by switching the kill shot. I know it sounds crazy, but it works. And you need a dedicated group too, not have whoever gets the unique decide to leave, it messes it up for everyone. But it triggers when he drops the first unique, so getting that to happen is tough. Was in kill groups, took me maybe 100 kills to get it too.

 

ima zainteresiranih? :) do sad sam ga dosta puta ubio,ali nije mi jos dropao bow.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
mierda-del-torro kaže...

koji lvl bi trebao biti da sredim khaly?

Mislim da bi mogao oko 32-33 lvl bez većih poteškoća ubiti Khaly, od dodatka Atlantis imam subjektivan dojam da su je malo oslabili.

Ako budeš imao poteškoća sredi sebi opremu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

ma kakav 32-33 lvl za khalys,možeš ju sam izrokati već na 28. lvl-u

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

ma kakav 32-33 lvl za khalys,možeš ju sam izrokati već na 28. lvl-u

  Na Grimmagu imam DK-a 27 lvl i prije Atlantisa sam pokušao da je koknem sa Spellweaverom   mislim na 38 lvl i mene je ubila dva puta odmah.

Danas ću je probati napasti baš da vidim.

 

Edit - Ubio sam je bez problema 2 puta na 27 lvl. Čak bi se mogla ubiti na 25 lvl bez većih problema.

Izgleda da su je sa dodatkom Atlantis malo oslabili, jer me je ubila "on sight" sa kristalima kada sam se pojavio prije dodatka Atlantis.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 0:03 (boxer).
15 godina
offline
Drakensang online

šta sam ti rekao? Khalys je sad *icin dim XD

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

šta sam ti rekao? Khalys je sad *icin dim XD

  Sa dva lika sam je ubio jedno 20-tak puta i nikada nije izbacila unique.  {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

koja su najbolja mjesta za farmanje (ademanti i Cot). mogli bi skupa probat roknut heralda

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
docich kaže...

koja su najbolja mjesta za farmanje (ademanti i Cot). mogli bi skupa probat roknut heralda

  Uglavnom farmam CoT po Slifmooru i nešto rijeđe po Teganu. Po nekom mom iskustvu na Slifmooru ima više neprijatelja i veći je drop rate.

Preksinoć sam farmao oko 1.5 sat i sakupio oko 250 CoT-a i 300 andermanata, no to sam radio sa Spellweaverom na 39 lvl - koji je prejak za level neprijatelja na tom terenu.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Uvijek farmam CoT i Andermante po Slifmoore-u.

S kojim god likom igrao,čim usfali za identifikaciju,odmah idem tamo.

Rijetko odem do onog dijela Teganswall/Dragon Caverns/Hidden Sanctum.

Većinom kad je Slifmoore pretrpan igračima,u tom slučaju ili se povučem ili

moram krasti mobove drugim igračima,a to onda frustrira i mene i njih.

 

Khalys,Sigrismarr i Herald daju unique itema,ali samo na hard mode-u.

 

S time da kod Sigija i Heralda možeš ući i izabrati hard,

dok kod Khalys jedino ako si završio Amonn q1

 

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

dok kod Khalys jedino ako si završio Amonn q1

 

 

i 2 i 3 i 4,tek na 5 koji je pos/ll   mozes doci do khalys..

trenutno sam na q3,ne igram bas puno jer se nema vremena,a i tesko je naci grupu,zna potrajati i do sat vremena..

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 15:32 (mrccina).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice