Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.765
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

uspješno farmanje ovih mrkvica za bozicni event :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
JozaTheGreat kaže...

Nekako se dvoumim da zatražim pozivnicu u guild dok održavam DK-a na 29-om lvlu. Jos je sigurno 2-3 tjedna na 29. Za sada samo farmanje i arena, moram zavrsiti TDM quest sa njim (rangerom odradio), a i lakse mi je daily questove odraditi. Ako to ne smeta, pls inv :)

Jozathegreat

 

Prebaci tog DK-a u 30 lvl, ja sam sa Rangerom 31 lvl pa da možemo pomalo baciti koju partiju PvP.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Gnob is back,iliti stiže trgovac u Kingshill konačno:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=491756

 

Na što će te potrošit svoje teškom mukom zarađene Drakene?

 

Ja ću kupit najvjerojatnije 2k CoT

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

a da što drugo :), pod uvjetom da se skupi dosta hehe :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

poz

igram igru već nekolio dana jako je zarazna neda se čovjeku odlijepit od ekrana.ovakvu vrstu igre igram prvi put preko online inače dosta godina vozim online rfactor simulacije{#}.

ovu igru igram u paru s Soderom.sad je on dobio dnevni quest ,,Use the workbench to craft 1 item and complete this quest,,koji mi neznamo kako riješt,pa ako netko zna i ima

vremena da objasni kako da izvede zadatak...hvala unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
arger1970 kaže...

poz

igram igru već nekolio dana jako je zarazna neda se čovjeku odlijepit od ekrana.ovakvu vrstu igre igram prvi put preko online inače dosta godina vozim online rfactor simulacije{#}.

ovu igru igram u paru s Soderom.sad je on dobio dnevni quest ,,Use the workbench to craft 1 item and complete this quest,,koji mi neznamo kako riješt,pa ako netko zna i ima

vremena da objasni kako da izvede zadatak...hvala unaprijed

 

4 zelena geara iskraftate u workbenchu i qest je gotov.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

boxer thx

12 godina
offline
Drakensang online

i dokle ste uspjeli na kraju doci sa christmas eventom?

ja sam skupio samo 250 cookiea i zaradio 40 drakena, previse gostiju bilo preko Božića i to eh.

Planirao sam skupit 1500 cookiea i dobit onog goblina al nista od toga, nadam se da je bar neko od vas uspio :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

2850 cookiesa,dobio 260 drakena i gnomića,bezvezan legendary komad opreme,još bezveznije bombe i pečene fazane xd

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Sveukupno oko 5000+ sa tri karaktera. Nisam se previše zamarao jer se radi o totalnom farming eventu. Skupljaš mrkve, pa esencije, pa onda u eventu skupljaš killove i crvene pakete... Ali eto radi drakena i 1000 cota sam ga igrao sada imam 960 drakena i bilo mi je zabavno samostalno ubijati medu i vučiće.

 

Razmišljao sam malo o pitanjima koje je postavio forumaš u ovoj temi o 10 lvl full legendary likovima i sam sam vidio ardent centurione full legendary 11 lvl, nije mi bilo jasno kako je samo uspio skupiti taj gear, a da nije podigao previše levele.

I onda mi padne ideja da čovjek igra na dva accounta istovremeno, poveže karaktere u grupu na istom serveru samo sa jednim likom na dosta većem levelu od ovog 11 lvl legendary koji mu ubija neprijatelje tog levela a sa manjim likom kupi gear i krafta ga. Vrlo brzo može imati full legendary lika na malom levelu, a neće dobijati expirence jer ima lika barem 10 levela većeg od ovog manjeg. Isto tako pošto su u timu brzo mu namakne i andermante i cotove.

 

Jedino mi ostaje još misterija kako nabiju tako veliki fame level bez podizanja levela. Preostaje samo duuuugi AFK u PvP-u ili slična taktika ali sa likom 4 lvl većim u grupi a ovaj mali miruje mada nema logike zbog čega bi to radio.

 

Evo sada sam probao ovo ne radi ako su likovi na istom accountu, no na različitim accountima na istom serveru radi, pa eto ako hoćete zaobilaziti sistem i dominirati u pvp možete koristiti ovu taktiku. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 0:57 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ajde dodajte i mene opet(bio par dana neaktivan pred mj dana i zaradio kick u dupe :P)

 

Grimmag

nick: Menit, lvl 24

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo video borbe sa bossom iz prethodnog eventa. Ranger 32 lvl.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Potrošio sam sve Drakene na CoT-e i nije mi žao 960 Drakena mada sam mogao kupiti bilo koji gear koji je bio ponuđen. Identificao sam neke legendary stvari u stashu koje sam držao kao zalihu kada skupim CoT-e da vidim bi li mogao podići damage i eto digao sam damage za nekih 50-60 u odnosu na jučer.

 

Sada odoh malo igrati Q2...

 

Btw jeste li primjetili da su specifikacije Ammon geara najlošije za Spellweavera, dobija najmanje damage, healtha i armora za razliku od rangera  i DK.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

pozz, ljudi, novi sam .. dodajte me - "sivitic" .. lvl 40 DK, ammons quests zavrseni i ovaj "q6" pri kraju :) pozzz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
ko_da_cu_gripati kaže...

pozz, ljudi, novi sam .. dodajte me - "sivitic" .. lvl 40 DK, ammons quests zavrseni i ovaj "q6" pri kraju :) pozzz

Zaboravio si reći da si na Heredur serveru.. Zmajoodbosne...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

ooohohoho!!!! pa gdje si, kolega!! e svijet je post'o premalen :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo dvije kratke PvP borbe.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Igru sam poceo igrati prije par dana lvl 27 sam mage neki!!! nego nesto mi nije jasno za sta gold sluzi i kako skupiti puno onih andermanta , i kako ljudi nabiju onaj pvp rank jesu igrali sto godina ili moze to i brze ?? jel ima negdje dobar info o igri...? recimo vidim da je neki lik danas skupio 67k honora

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
swon kaže...

Igru sam poceo igrati prije par dana lvl 27 sam mage neki!!! nego nesto mi nije jasno za sta gold sluzi i kako skupiti puno onih andermanta , i kako ljudi nabiju onaj pvp rank jesu igrali sto godina ili moze to i brze ?? jel ima negdje dobar info o igri...? recimo vidim da je neki lik danas skupio 67k honora

  Sve što te zanima o igri možeš pitati u ovoj temi, a ima dosta iskusnijih igrača koji će ti vjerovatno i odgovoriti na pitanja. Neka pitanja su već odgovorena u temi, pa malo pročitaj prethodne stranice gdje možeš saznati korisnih informacija.

 

Gold (obični novac) služi kao što si mogao viditi za kupovanje obične opreme, plaćanje popravki oštećene opreme, teleportiranje,   plaćanje kraftanja gemova, upgrade knowledge talent tree sistema kada skupiš dovoljno knowdlege iskustva i slične stvari.

Andermanti su valuta za koju se kupuje jača oprema (uniqe), gemova, upgrade opreme, esencije i druge vrijednije stvari.

Nema formule za brzo skupljanje velike količine andermanata, samo završavanjem novih qestova i farmanjem ako si free to play igrač, a ako hoćeš da se dočepaš veće količine na brži način onda andermante kupuješ pravim novcem mikrotransakcijama putem pay pala, visa, mastercard itd.

 

PvP rank kako mu samo ime kaže se zarađuje PvP borbama, ima dosta rankova (npr. ja sam sada Seasoned Centurion za što mi je trebalo oko 800 borbi i skupljenih 320 000 honor pointsa). Napreduje se sporo, ali su borbe zabavne, i moraš uložiti mnogo više truda i vremena da bi bio konkurentan, posebno u većim levelima.

 

Taj lik koji je skupio 67 000 honora je vjerovatno igrao skoro cijeli dan samo PvP. Nema brzog načina, samo igranjem PvP-a.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

,,Atgeir's Rune Axe,,  dali je tko imao ovo posebno oružje.Dobio sam ga kad sam ubio vuka u Eternal Watchu.Inače sam level 35 DK pa neznam dali se isplati dati 700 kristala za identificirati ga.

 

[IMG]http://i47.tinypic.com/1zegxtd.jpg[/IMG]

poz

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 14:13 (arger1970).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Danas sam nabio 25 lvl ancient knowledge i dobio sposobnost nošenja plašta. Prvi je smiješan jer daje samo 50 armora, drugi je malo bolji (50 armora + 86 healtha), a sutra idem u skupljanje sasojaka za treći koji daje i 8 damagea.

 

Ne mogu da vjerujem da se svaki puta zaprepastim kada vidim kako loše izgledaju ss od igara kada se uploadaju na forum. Katastrofalno loše izgledaju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 1:53 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Pade nam tema u zaborav {#}

 

Ali,bitno je da se igra punom parom {#}

 

Htjedoh predstavit forum koji sam izradio za savez,nije bogznašto

 

više kao temelj za buduću nadogradnju.

 

Ipak,za to bi članovi guilda trebali obavit registraciju pa da skupa pokušamo napravit nešto iz svega.

 

Znači,forum je za članove saveza CROTIGERS i CROTIGERS2 na Grimmag serveru.

 

Napomena: registrirat se sa ingame nickom

 

Link:

 

http://crotigers-grimmag.forumcroatian.com/register

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

neznam jeli netko naletio vec na ovo na sluzbenom forumu ali eto cini se zanimljivim i ocito je da ce napraviti veliki pomak u igri, jedino pitanje je hoce li sve upropastiti i izgubiti igrace ili ce poboljšati gameplay.

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3112382#post3112382

 

http://de.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=1256982

 

prevedite si na engleski stranicu.

Izgleda da ce kompletni pvp skill stree i experience skill tree biti izmjenjeni, također smanjit ce efikasnost essenca itd. 

 

uskoro znaci mozemo ocekivati novi release.

 

živi bili pa vidjeli

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Pade nam tema u zaborav {#}

 

Ali,bitno je da se igra punom parom {#}

 

Htjedoh predstavit forum koji sam izradio za savez,nije bogznašto

 

više kao temelj za buduću nadogradnju.

 

Ipak,za to bi članovi guilda trebali obavit registraciju pa da skupa pokušamo napravit nešto iz svega.

 

Znači,forum je za članove saveza CROTIGERS i CROTIGERS2 na Grimmag serveru.

 

Napomena: registrirat se sa ingame nickom

 

Link:

 

http://crotigers-grimmag.forumcroatian.com/register

Ja sam recimo vec mjesecima u CROTIGERS2 i nisam vidio niti jednog igraca online vec neko vrijeme. Pozdravna poruka nije nista drugacija vec porpilicno dugo. Ja mislim da se nitko nije ni ulogirao od ostalih.

Pomalo grabim levele koliko mi slobodno vrijeme dopusta, al bome guild ne funkcionira niti malo.......barem ne ovaj slabiji. Predlazem da se nađe netko aktivni ko ce voditi to....

Pozz :)

 

15 godina
online
Drakensang online

Eto ti kolege Dalthora.čini mi se da je on gospodar guilda CROTIGERS2,pa vidi s njime đe je ba zapelo xd

 

Ima u svakom savezu neaktivnosti,to je normalna pojava. Ipak kod glavnog guilda je to očito manje izraženo.

 

LP:)

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ma Dalthor mi je RL frend, njega nit ne racunam :)
Treba nam netko aktivniji da pozove aktivne igrače unutra.... nas dvoje slabo stižemo...
Ne želimo mijenjat guild al nek se barem neš pokrene :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

Lol nisam ni skuzio da sam ja guild master. 

anyways da prilicno je dosadno sam igrati posto koliko vidim svi igrači iz CROTIGERS2 ne igraju uopce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ja sam iskraftao legendarni 35 bow, sada se bacam na pvp, skoro da imam 700 pobjeda, bit će to brzo kada lupim plafon 40 lvl i eto me među elitom, pa onda idemo Ammonove questove i hard bossove. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3120457#post3120457

 

kao što su najavili evo promjena. 

Zanimljiv je koncept rundi u 3v3 pvpu, obično sam imao najviše killova ali i ponajviše deathova jer sam jurisao u pvpu manje vise. sad cu morat vise takticki ici.

Essenci više nemaju koristi skoro u pvpu, pitanje kako će to primiti P2P igrači.

 

dosta promjena u svakom slučaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Dalthor kaže...

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3120457#post3120457

 

kao što su najavili evo promjena. 

Zanimljiv je koncept rundi u 3v3 pvpu, obično sam imao najviše killova ali i ponajviše deathova jer sam jurisao u pvpu manje vise. sad cu morat vise takticki ici.

Essenci više nemaju koristi skoro u pvpu, pitanje kako će to primiti P2P igrači.

 

dosta promjena u svakom slučaju.

Neke stvari su mi ovdje odlične a neke mi se ne sviđaju, no danas ću isprobati pvp da vidim koliko promjene utiču na arenu pošto igram samo TDM.

 

Ovo za esencije je odlična stvar, jer po ovome se neće dešavati da te neki igrač sa crvenom esencijom opali sa 5-6+ puta većom štetom nego što imaš energije.

 

Ali mislim da su ovo doveli do apsurda u manjim levelima u areni, npr. prema promjenama plava esencija daje 10% veći damage, što znači da ako igrač ima npr. 200 damage, isti se povećava na 220, a ako koristi zelenu esenciju od 34 ili 40 damage da ona povećava više nego plava esencija, pa čak i ljubičasta. To znači da je isplativije koristiti jače zelene nego plave, a što će se odraziti u $$$ koju dobijaju od kupovanja esencija u pvp od pay to win igrača. Razlika u damage po korištenju plave esencije prelazi u korist iste u 40 lvl i kod ekstra jakih igrača, gdje ovo nije slučaj, jer neki imaju damage u rasponu od 400 do 700 zbog ekstra nabrijanih likova.

Bez obzira zasada mislim da ove promjene idu u korist običnim free to play igračima koji ulažu trud i vještinu u igranju, a ne pare u crvenu esenciju, pa mi se neće desiti da kao sinoć da suprotni tim gubi 5 razlike od nas i onda pay to win igrač koji ima kupljeni gear upotrijebi crvenu esenciju i pobijedi nas na kraju jer mi je spawn killerski desetkovao suigrače jednim udarcem.

Ovako ako crvena esencija donosi samo 30 % veći damage, to sada mogu preživjeti od svakog pay to win igrača u ovom 35-39 lvl bracketu, što je super i ne predstavlja ogromnu prednost. {#}

 

Vidim da su kompletno reorganizirali talente u obje stavke (talent i fame), ovo bi moglo dovesti do pisdarija, nadam se da neće, većeras ću igrati sa SW i Rangerom da vidim što su to točno na bolje ili na gore promjenili.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice