Export pass i history iz firefoxa

poruka: 5
|
čitano: 990
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Export pass i history iz firefoxa

Pozdrav,

 

ovako instalirao bih si W8 pak me zanima ako mogu ikako izvaditi sve pass i history i firefoxa da dok nanovo instaliram firefox na w8 samo inportam u njega.

HVALA

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Export pass i history iz firefoxa

Koristi Sync opciju. Registriraj se sa mailom koji koristiš i napravit će se backup svih stavki koje želiš.

 

 

Kasnije kada instaliraš novi FF, logiraš se pod opciju Sync i ta-taaaa, pojavit će se identičan FF kakvog si spasio.  Ako koristiš više računala možeš uvijek imati identičan sinkroniziran FF na svakom računalu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Export pass i history iz firefoxa

Ako ne želiš koristiti FF Sync opciju, ovo ti je odličan alat kojeg sam prije koristio. Klonira sve iz trenutnog FF-a do zadnjeg kolačića.

http://mozbackup.jasnapaka.com/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Export pass i history iz firefoxa

I ja ti preporucam mozabackup, sync mi se pokazo nepouzdanim.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
15 godina
neaktivan
offline
Re: Export pass i history iz firefoxa
tido35 kaže...

Pozdrav,

 

ovako instalirao bih si W8 pak me zanima ako mogu ikako izvaditi sve pass i history i firefoxa da dok nanovo instaliram firefox na w8 samo inportam u njega.

HVALA

Najjednostavnije, bez potrebe za ikakvim dodacima: copy/paste sadržaj cijelog profila iz foldera  

C:\Users\<TVOJ_ACCOUNT>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\XXXXXXXX.default u novu instalaciju, na isto mjesto.

 

Apsolutno sve relevantno za Firefox se nalazi tu!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice