Koji windows 7

poruka: 11
|
čitano: 8.710
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji windows 7

Zanima me što biste mi preporučili: htio bih sa microsoftove stranice  http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-download.aspx     skinuti   windows 7,pa me zanima koju verziju,imam 2gige ram-a,amd phenom 2,20 GHz,8800GT, --razlikuju li se 32 i 64 bitna verzija (osim za ram) i da li je za igre i ostale stvari bolji xp home edition sp3,da li rade programi (koji ne rade) i driveri, je li bolje ostati na xp-u ili mogu prijeći na sedmicu? i do kada će raditi ta verzija čuo sam do petog,šestog mjeseca ,  vaše preporuke za operativni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows 7

Slobodno skini WIN 7 sa M$ str.
Preuzmi 32bit(nu) verziju, zbog kolicine RAM-a.
Igre ce se nesto malo brze izvoditi na WIN XPSP3.
Programi rade na WIN 7 ( vecina ), CSpaketi nerade u potpunosti ili uopce ne rade, Antivirusni programi nerade kako treba ( AVG radi ).
Driveri sljakaju ( osim mozda Realtek-ovih integriranih zvucnih )...skinuti najnovije sa sluzbenih str, proizvodjaca, ako treba i BETA inacice.
Nema se tu sta prelazit na WIN 7 posto je ovo BETA verzija OS, pa je sukladno tome ovo nedovrsen proizvod, trebe pricekat zavrsnu inacicu., mada ova BETA zaista radi zadovoljavajuce brzo i stabilno ( nisam probao ali citam pozitivna iskustva,a i BUG-ovci vele da je sigurna za koristenje, osim nekih problema s MP3-cama ( skinuti Update za rjesavanje istih ).
WIN 7 se mogu koristiti do kolovoza tekuce godine.
Osobna je preferencija ostati na WIN XPSP3 ili koristiti aktualni WIN VistaSP1.
Pozdrav!!

livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 0:04 (Kaiserex).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows 7
Kaiserex kaže...

 Antivirusni programi nerade kako treba ( AVG radi ).

 
Microsoft Forefront radi na Windows 7 (bilo kojoj verziji) bez ikakvih problema.
Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
16 godina
offline
Koji windows 7

32-bitnu verziju imam instaliranu i na laptopu i na desktop pc-u.

Nikakvih većih problema i što se mene tiče i ostaće instalirani do daljnjeg

kao što su bugovci napisali nisu ništa manje stabilniji nego sadašnja full vista a osim toga bolje izgledaju i imaju puno sitnih stvari dorađenijih za svakodnevni rad koje su bolje riješene nego u visti.

Programi većinom rade bez problema AdobeCS4,Nero,office,picasa,skype,xilisoft,dvdfab,pinnacle,tuneup,ccleaner.....

Od antivirusa probao avast i radi trenutno koristim kaspersky i sve radi...

Obavezno napraviti update radi problema sa mp3cama..

Jedini problem je za sada što alcohol ne radi-kažu na njihovom forumu da čekaju RC verziju da daju punu podršku no virtual drive sam riješio sa verzijom Ultraiso 9 i radi bez problema..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji windows 7

hy....moze men neko rec to za windows 7, jel ima pravi windows 7 da nije RC I RTM verzija...jel pise da je izaso windows 7 a ja ne zelim rc i rtm....hvala!!!!.....ako netko nađe link da mogu skinuti nek mi napise

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji windows 7
tihy kaže...

hy....moze men neko rec to za windows 7, jel ima pravi windows 7 da nije RC I RTM verzija...jel pise da je izaso windows 7 a ja ne zelim rc i rtm....hvala!!!!.....ako netko nađe link da mogu skinuti nek mi napise

imaš u trgovinama

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows 7

Windows 7 je odavno izašao....Već smo i zaboravili datum....Sorry, link ne smije ovdje, samo PP ako hočeš , javi se! Jesi li siguran dali znaš što znači RC i RTM????

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
neaktivan
offline
Koji windows 7

ne..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji windows 7

aj onda nek mi neko posalje lik ali ne rc i rtm

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji windows 7

Pa čovjeće ako neznaš što je RC i RTM kako možeš onda tražiti link a da to nije?????

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
16 godina
neaktivan
offline
Koji windows 7

Za objašnjenja oko Alpha Release, Beta Release, RC i RTM ... http://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice