Laptop-problem

poruka: 8
|
čitano: 1.563
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Laptop-problem
pitanje

..nedavno sam kupio toshibu A300-1LT..i dobio sam vistu,ali prilikom instalacije bilo kojeg programa sustav se nije mogao podići...sada imam xp SP3,ali se sustav podiže 3-4 minute...laptop je usporen...za kopiranje dvd na laptop treba oko sat vremena...za instalaciju neke igrice treba 2-3 sata...pa ako netko zna u čemu bi mogao biti problem,da pomogne???...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop-problem
autorov komentar

...skinuo sam driver,ali ne mogu ga instalirati...piše THIS COMPUTER DOES NOT MEET THE MINIMUM REQUIREMENTS FOR INSTALLING THIS SOFTWARE....

15 godina
neaktivan
offline
Laptop-problem

jesi u bios-u prebacio onaj setting za sata drivere?

 

provjeri jos jednom, jesi li skinuo pravi driver.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop-problem
autorov komentar

...imam u bios-u mogućnost AHCI i compability...ali kad stavim AHCI ne može se sustav podići,nego se restartira stalno...driver bi trebao valjati...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2009 20:53 (ma-hajde).
15 godina
neaktivan
offline
Laptop-problem

a hebga onda. probaj postat na toshibinom forumu. tamo se mora naci netko tko ce ti znati pomoci.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop-problem
autorov komentar

...a probat ću...svejedno hvala...

15 godina
neaktivan
offline
Laptop-problem

vista bi trebala radit s ahci na ultra dma, xp neće sa sata, radi na pio modu, (a na ahci se ne može ni podignuti do instalacije) što znači upravo to da će dvd prebacivat sat vremena, a ovo your computer does not....., ako je riječ o grafici intel hd 4500 na 64 bitni win imaš na intelovoj stranici za skinuti driver              http://downloadcenter.intel.com/filter_results.aspx?strTypes=all&ProductID=2301&OSFullName=Windows+Vista*+Ultimate%2C+64-bit+version&lang=eng&strOSs=162&submit=Go!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice