Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 4.332
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Sad iman ovaj obični Ultimate al je ovaj Black nekako boljeg izgleda pa bi tia njega.

 

U bootu ne mogu bootat dvd(double layer jer je 7 gb). Ovako mi je bilo i prije pa san u windowsima.

Onda san iša u windowsima ali se instalacija ruši nakon šta se pokaže ovo na slici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Ne skidaj te "superuberultimate" Windowse. On navodno ima neke dodatke poput nekih optimizacija kao recimo : virusi,trojani,crvi,... :D

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition
lordlojkus kaže...

Ne skidaj te "superuberultimate" Windowse. On navodno ima neke dodatke poput nekih optimizacija kao recimo : virusi,trojani,crvi,... :D

ma nemaju virusa....svi komentari su dobri...ima san xp black edition i bia je odličan

14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Da ali iz tih windowsa je pola file-ova maknuto,stavljeni driveri unutra (prisilno) koji uopce nisu kompatibilni s tvojim kompom najbolje je nabavit nemodificiran windows a jos bolje nabavit org windowse , ovaj error moze znacit da nisi nes dobro sprzio a i moze bit da su TI windowsi totalni Fail!

 

 

 

EDIT: Jesi u biosima namjestio first boot device?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 18:39 (Skizzy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Ma odlično izdanje Windowsa čim ih niti bootati ne možeš.

 

Okani se tog smeća i ako već skidaš, skini čisti image Ultimate verzije sa pravim loaderom i ostavi se ovih super-duper-black-ultimate-gamer-ne-valja verzija. Očito da je netko izbacio iz imagea nešto što je na tvojoj konfi potrebno.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Ma odlično izdanje Windowsa čim ih niti bootati ne možeš.

 

 

 

Precarsko ti bilo ovo ;))

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

black je samo za crnce .. a ti to nisi i zato ti izbacuje poruku da ne mozes instalirati windowse ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hehe .. morao sam XDD

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
 
7 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Nemoj instalirat nekakav shit-black-mega super verziju sedmice samo zato kaj dobro izgleda, nije sve u tome.... Ostani na ovoj koju imaš, skini nekakvu temu i voila..Imaš nove windowse, a ništ im ne fali!!! //poput drivera, loadera i sl....:) //

fico132
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirat Windows 7 Black Edition

Blek edišn i to 7gb! Mora da se šališ.Cool

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
 
20 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice